Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0218 odpovídá 2,18 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0005 odpovídá 0,05 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 322 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,18.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1754 odpovídá 17,54 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0142 odpovídá 1,42 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 27 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0147 odpovídá 1,47 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ABAS IPS Management s.r.o. |
5 |
105 148 280 Kč |
|
|
Smart Informatics s.r.o. |
6 |
99 713 123 Kč |
|
|
Česká olympijská a.s. |
2 |
91 476 000 Kč |
|
|
TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ s.r.o. |
48 |
72 998 109 Kč |
|
|
SOONN s.r.o. |
6 |
36 527 165 Kč |
|
|
České Radiokomunikace a.s. |
3 |
29 352 180 Kč |
|
|
NTT DATA Business Solutions a.s. |
5 |
27 928 451 Kč |
|
|
Rexonix s.r.o. |
5 |
25 222 106 Kč |
|
|
Crayon Czech Republic and Slovakia s.r.o. |
3 |
24 306 296 Kč |
|
|
3S.cz, s.r.o. |
4 |
23 336 417 Kč |
|
|
ASIANA, spol. s r.o. |
15 |
20 493 663 Kč |
|
|
HM STAVBY s.r.o. |
1 |
20 200 323 Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
19 |
19 432 273 Kč |
|
|
AZ PRIMA, spol. s r.o. |
1 |
18 150 000 Kč |
|
|
DATERA s.r.o. |
6 |
15 880 304 Kč |
|
|
EBIS, spol. s r.o. |
1 |
15 076 600 Kč |
|
|
KH servis a.s. |
6 |
14 886 047 Kč |
|
|
sudev s.r.o. |
14 |
12 643 947 Kč |
|
|
Proximity Prague s.r.o. |
115 |
12 005 536 Kč |
|
|
DAWSON films, s.r.o. |
1 |
11 675 266 Kč |
|
|
Omnimedia s.r.o. |
57 |
11 669 936 Kč |
|
|
AMI Praha a.s. |
2 |
11 571 230 Kč |
|
|
MOL Česká republika, s.r.o. |
1 |
10 890 000 Kč |
|
|
ORLEN Unipetrol RPA s.r.o. |
1 |
10 890 000 Kč |
|
|
VÝTAHY, s.r.o. |
1 |
10 175 040 Kč |
|
|
Algotech, a.s. |
10 |
9 700 473 Kč |
|
|
BigMedia, spol. s r.o. |
17 |
8 968 641 Kč |
|
|
PLAY.CZ a.s. |
3 |
8 698 642 Kč |
|
|
Futured apps s.r.o. |
8 |
8 209 850 Kč |
|
|
DCI Czech a.s. |
8 |
7 233 429 Kč |
|
|
ALTEI spol. s r.o. |
5 |
7 178 993 Kč |
|
|
Alintrust s.r.o. |
4 |
7 120 376 Kč |
|
|
NTT Czech Republic s.r.o. |
3 |
6 937 035 Kč |
|
|
PREPO - TEAM s.r.o. |
5 |
6 828 245 Kč |
|
|
AVT Group a.s. |
2 |
6 713 770 Kč |
|
|
Česká atletika, s.r.o. |
2 |
6 582 400 Kč |
|
|
Attack Promotion s.r.o. |
1 |
6 292 000 Kč |
|
|
Veolia Energie ČR, a.s. |
2 |
5 729 674 Kč |
|
|
AUTO-BRANKA,spol. s r.o. |
1 |
5 672 096 Kč |
|
|
AŽD Praha s.r.o. |
1 |
5 671 250 Kč |
|
|
OPTIMIA BPO s.r.o. |
4 |
5 488 915 Kč |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
2 |
5 324 000 Kč |
|
|
BARELOVÁ VODA s.r.o. |
27 |
4 937 661 Kč |
|
|
A.D.N.S. architekti s.r.o. |
1 |
4 694 800 Kč |
|
|
LKQ CZ s.r.o. |
269 |
4 162 149 Kč |
|
|
ISECO.CZ s.r.o. |
2 |
4 088 106 Kč |
|
|
AKIT s.r.o. |
21 |
4 082 197 Kč |
|
|
IF FACILITY a.s. |
84 |
3 876 832 Kč |
|
|
Škoda Auto a.s. |
1 |
3 872 000 Kč |
|
|
SIMPLY5 s.r.o. |
2 |
3 847 800 Kč |
|
|
MEDIAN, s.r.o. |
16 |
3 810 454 Kč |
|
|
ALKOM Security, a.s. |
1 |
3 708 315 Kč |
|
|
KANTAR CZ s.r.o. |
2 |
3 448 500 Kč |
|
|
SOFTCOM GROUP, spol. s r.o. |
12 |
3 038 189 Kč |
|
|
A+B služby spol. s r.o. |
5 |
3 014 351 Kč |
|
|
REMMARK, a.s. |
10 |
2 998 622 Kč |
|
|
Stahl- stěhovací služba, spol. s r.o. |
9 |
2 979 147 Kč |
|
|
S E T O S spol. s r.o. |
6 |
2 969 485 Kč |
|
|
OKNA JUHA s.r.o. |
1 |
2 959 660 Kč |
|
|
Seznam.cz, a.s. |
2 |
2 904 000 Kč |
|
|
AudioMaster CZ a.s. |
7 |
2 846 752 Kč |
|
|
23515315 |
1 |
2 714 580 Kč |
|
|
LAKA CZ s.r.o. |
1 |
2 670 524 Kč |
|
|
ALTEPRO solutions a.s. |
1 |
2 634 170 Kč |
|
|
PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o. |
2 |
2 607 659 Kč |
|
|
SKALA CZ s.r.o. |
45 |
2 530 323 Kč |
|
|
Jan Špidlen |
5 |
2 444 898 Kč |
|
|
Deregio Tender, s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
SUPERKODERS s.r.o. |
6 |
2 419 999 Kč |
|
|
Art Lighting Production, s.r.o. |
1 |
2 404 270 Kč |
|
|
ŠAFY production s.r.o. |
1 |
2 238 500 Kč |
|
|
TERMS CZ s.r.o. |
1 |
2 216 904 Kč |
|
|
NEWTON Technologies, a.s. |
2 |
2 093 542 Kč |
|
|
ICZ.INFRA a.s. |
5 |
2 088 219 Kč |
|
|
PRESTO - PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM s.r.o. |
20 |
2 084 732 Kč |
|
|
Petra Mišáková |
3 |
2 079 688 Kč |
|
|
TOMKET, s.r.o. |
1 |
2 055 844 Kč |
|
|
MEGAPIXEL s.r.o. |
4 |
1 956 970 Kč |
|
|
Mias OC spol. s r.o. |
14 |
1 896 737 Kč |
|
|
NEWTON Media, a.s. |
1 |
1 880 340 Kč |
|
|
Jaga Media, s.r.o. |
2 |
1 856 624 Kč |
|
|
V.I.T. services, s.r.o. |
5 |
1 836 824 Kč |
|
|
No-A Architekti s.r.o. |
2 |
1 781 767 Kč |
|
|
VLTAVA LABE MEDIA a.s. |
3 |
1 754 500 Kč |
|
|
AVIDIS s.r.o. |
23 |
1 703 692 Kč |
|
|
Brněnský orchestr lidových nástrojů, z. s. |
1 |
1 694 000 Kč |
|
|
Asymbo s.r.o. |
2 |
1 633 500 Kč |
|
|
BAUHAUS k.s. |
1 |
1 633 358 Kč |
|
|
MediaPort Pro, s.r.o. |
2 |
1 604 010 Kč |
|
|
MEDIATRONIK s.r.o. |
4 |
1 583 377 Kč |
|
|
Bohemia Properties a.s. |
2 |
1 573 000 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
4 |
1 524 600 Kč |
|
|
MTM fashion s.r.o. |
1 |
1 504 553 Kč |
|
|
Educasoft Solutions s.r.o. |
2 |
1 493 140 Kč |
|
|
INTERGRAM, nezávislá společnost výkonných umělců a výrobců zvukových a zvukově-obrazových záznamů, z.s. |
1 |
1 452 000 Kč |
|
|
Economia, a.s. |
3 |
1 422 012 Kč |
|
|
Solutia s.r.o. |
1 |
1 343 856 Kč |
|
|
MAFRA, a.s. |
2 |
1 316 201 Kč |
|
|
dům tisku s.r.o. |
32 |
1 314 550 Kč |
|
|
Václav Dvořák |
12 |
1 306 800 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ČESKÝ ROZHLAS v 2025 ve výši 648 917 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Komerční banka, a.s. |
2 |
|
|
MEGAPIXEL s.r.o. |
2 |
|
|
NTT DATA Business Solutions a.s. |
1 |
|
|
AKIT s.r.o. |
1 |
|
|
sudev s.r.o. |
1 |
|
|
KULTINO, z. s. |
1 |
|
|
Geneea Analytics s.r.o. |
1 |
|
|
Nerudný fest.cz |
1 |
|
|
OPTIMIA BPO s.r.o. |
1 |
|
|
Property Two s.r.o. |
1 |
|
|
BARELOVÁ VODA s.r.o. |
1 |
|
|
Nadační fond Arnošta Lustiga |
1 |
|
|
ICZ a.s. |
1 |
|
|
No-A Architekti s.r.o. |
1 |
|
|
DCI Czech a.s. |
1 |
|
|
3S.cz, s.r.o. |
1 |
|
|
Stahl- stěhovací služba, spol. s r.o. |
1 |
|
|
ABAS IPS Management s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ČESKÝ ROZHLAS v 2025 ve výši 648 917 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
NTT DATA Business Solutions a.s. |
2 |
23 412 665 Kč |
|
|
ASIANA, spol. s r.o. |
2 |
14 518 790 Kč |
|
|
3S.cz, s.r.o. |
1 |
12 100 000 Kč |
|
|
AMI Praha a.s. |
2 |
11 571 230 Kč |
|
|
VÝTAHY, s.r.o. |
1 |
10 175 040 Kč |
|
|
sudev s.r.o. |
1 |
7 260 000 Kč |
|
|
Smart Informatics s.r.o. |
1 |
7 260 000 Kč |
|
|
TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ s.r.o. |
1 |
6 897 000 Kč |
|
|
NTT Czech Republic s.r.o. |
1 |
6 583 318 Kč |
|
|
Alintrust s.r.o. |
1 |
6 452 039 Kč |
|
|
Attack Promotion s.r.o. |
1 |
6 292 000 Kč |
|
|
AVT Group a.s. |
1 |
6 231 500 Kč |
|
|
Algotech, a.s. |
1 |
6 050 000 Kč |
|
|
Škoda Auto a.s. |
1 |
3 872 000 Kč |
|
|
ALKOM Security, a.s. |
1 |
3 708 315 Kč |
|
|
DATERA s.r.o. |
1 |
3 546 268 Kč |
|
|
BARELOVÁ VODA s.r.o. |
1 |
3 509 000 Kč |
|
|
ALTEI spol. s r.o. |
1 |
3 486 342 Kč |
|
|
Deregio Tender, s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Rexonix s.r.o. |
1 |
2 417 140 Kč |
|
|
Art Lighting Production, s.r.o. |
1 |
2 404 270 Kč |
|
|
ŠAFY production s.r.o. |
1 |
2 238 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ČESKÝ ROZHLAS v 2025 ve výši 648 917 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 2,38 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HM STAVBY s.r.o. |
1 |
20 200 323 Kč |
|
|
VÝTAHY, s.r.o. |
1 |
10 175 040 Kč |
|
|
AŽD Praha s.r.o. |
1 |
5 671 250 Kč |
|
|
A.D.N.S. architekti s.r.o. |
1 |
4 694 800 Kč |
|
|
OKNA JUHA s.r.o. |
1 |
2 959 660 Kč |
|
|
LAKA CZ s.r.o. |
1 |
2 670 524 Kč |
|
|
MARKSIMON s.r.o. |
1 |
1 169 320 Kč |
|
|
Pavel Bíca s.r.o. |
1 |
965 470 Kč |
|
|
Property Two s.r.o. |
1 |
648 917 Kč |
|
|
ELEKTRO ENGINEERING, s.r.o. |
1 |
643 848 Kč |
|
|
ELSO INDUSTRIAL, spol. s r.o. |
2 |
638 880 Kč |
|
|
Fanty Stavby s.r.o. |
2 |
631 376 Kč |
|
|
KMD PLUS s.r.o. |
5 |
571 684 Kč |
|
|
Tomáš Pour |
1 |
550 550 Kč |
|
|
Technika budov, s.r.o. |
2 |
499 242 Kč |
|
|
ENILAB s.r.o. |
1 |
496 227 Kč |
|
|
ASKdesign s.r.o. |
1 |
473 715 Kč |
|
|
Borovička Jaroslav, Ing. |
1 |
441 650 Kč |
|
|
Ing. Saker Kalany |
1 |
416 240 Kč |
|
|
Trade JM s.r.o. |
1 |
398 090 Kč |
|
|
Koordinace engineering s.r.o. |
2 |
358 160 Kč |
|
|
Ing.arch. KAMIŠ LUDĚK |
1 |
349 690 Kč |
|
|
PAVEL ČOUDEK |
2 |
275 880 Kč |
|
|
CONDECO s.r.o. |
5 |
271 476 Kč |
|
|
ATELIER 38 s.r.o. |
1 |
119 790 Kč |
|
|
Stanislav Baumruk |
1 |
119 185 Kč |
|
|
ELSET, s.r.o. |
1 |
60 016 Kč |
|
|
MARIL s.r.o. |
1 |
18 150 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
1 |
1 210 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ČESKÝ ROZHLAS v 2025 ve výši 648 917 Kč
|
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 4,76 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ABAS IPS Management s.r.o. |
5 |
105 148 280 Kč |
|
|
KH servis a.s. |
3 |
4 131 791 Kč |
|
|
MEDIATRONIK s.r.o. |
2 |
811 910 Kč |
|
|
INTERSIGN, s.r.o. |
1 |
520 584 Kč |
|
|
Mias OC spol. s r.o. |
3 |
467 045 Kč |
|
|
TLP Solutions, spol. s r.o. |
1 |
399 300 Kč |
|
|
SPEA stavby s.r.o. |
1 |
230 405 Kč |
|
|
Stahl- stěhovací služba, spol. s r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
VUK objekt s.r.o. |
1 |
91 960 Kč |
|
|
PREPO - TEAM s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
AKIT s.r.o. |
2 |
51 667 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ČESKÝ ROZHLAS v 2025 ve výši 648 917 Kč
|
Obor Voda a potraviny
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 3,70 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
BARELOVÁ VODA s.r.o. |
25 |
4 861 538 Kč |
|
|
OFFICEO s.r.o. |
2 |
433 730 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ČESKÝ ROZHLAS v 2025 ve výši 648 917 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 2,36 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Smart Informatics s.r.o. |
3 |
91 861 361 Kč |
|
|
NTT DATA Business Solutions a.s. |
5 |
27 928 451 Kč |
|
|
Crayon Czech Republic and Slovakia s.r.o. |
3 |
24 306 296 Kč |
|
|
Rexonix s.r.o. |
4 |
22 804 967 Kč |
|
|
3S.cz, s.r.o. |
3 |
22 428 917 Kč |
|
|
EBIS, spol. s r.o. |
1 |
15 076 600 Kč |
|
|
AMI Praha a.s. |
2 |
11 571 230 Kč |
|
|
sudev s.r.o. |
9 |
10 042 448 Kč |
|
|
PLAY.CZ a.s. |
1 |
8 470 000 Kč |
|
|
Algotech, a.s. |
4 |
8 433 700 Kč |
|
|
SOONN s.r.o. |
5 |
6 882 165 Kč |
|
|
NTT Czech Republic s.r.o. |
2 |
6 773 687 Kč |
|
|
Alintrust s.r.o. |
2 |
6 639 194 Kč |
|
|
DATERA s.r.o. |
3 |
5 851 846 Kč |
|
|
KH servis a.s. |
1 |
5 687 000 Kč |
|
|
ISECO.CZ s.r.o. |
2 |
4 088 106 Kč |
|
|
ALTEI spol. s r.o. |
1 |
3 486 342 Kč |
|
|
23515315 |
1 |
2 714 580 Kč |
|
|
ALTEPRO solutions a.s. |
1 |
2 634 170 Kč |
|
|
PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o. |
2 |
2 607 659 Kč |
|
|
Futured apps s.r.o. |
5 |
2 522 850 Kč |
|
|
České Radiokomunikace a.s. |
1 |
2 143 152 Kč |
|
|
MediaPort Pro, s.r.o. |
2 |
1 604 010 Kč |
|
|
MEDIAN, s.r.o. |
3 |
1 580 476 Kč |
|
|
Educasoft Solutions s.r.o. |
2 |
1 493 140 Kč |
|
|
Solutia s.r.o. |
1 |
1 343 856 Kč |
|
|
SUPERKODERS s.r.o. |
2 |
1 330 999 Kč |
|
|
Software602 a.s. |
1 |
1 302 880 Kč |
|
|
Jan Kubr |
1 |
876 040 Kč |
|
|
SOFTCOM GROUP, spol. s r.o. |
6 |
851 501 Kč |
|
|
HYBRID Company a.s. |
1 |
847 000 Kč |
|
|
ASOCIACE MEDIÁLNÍCH AGENTUR, spolek |
1 |
823 319 Kč |
|
|
MEDIA MARKETING SERVICES a.s. |
1 |
823 319 Kč |
|
|
Active Radio a.s. |
1 |
823 319 Kč |
|
|
Asociace provozovatelů soukromého vysílání |
1 |
823 319 Kč |
|
|
STEM/MARK, a.s. |
1 |
823 319 Kč |
|
|
Sdružení komunikačních a mediálních organizací v České republice |
1 |
823 319 Kč |
|
|
ICZ.INFRA a.s. |
4 |
798 486 Kč |
|
|
Jaromír Navara |
2 |
786 500 Kč |
|
|
Mgr. Arnold Kinkal |
1 |
728 420 Kč |
|
|
PREPO - TEAM s.r.o. |
2 |
698 022 Kč |
|
|
EXON s.r.o. |
2 |
624 239 Kč |
|
|
Optimics s.r.o. |
4 |
600 644 Kč |
|
|
GAPP System, spol. s r.o. |
1 |
596 888 Kč |
|
|
Profinit EU, s.r.o. |
1 |
580 800 Kč |
|
|
O2 IT Services s.r.o. |
1 |
555 088 Kč |
|
|
SpeechTech, s.r.o. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
QUENTIN, spol. s r.o. |
1 |
443 680 Kč |
|
|
Siemens, s.r.o. |
1 |
420 058 Kč |
|
|
Netfox s.r.o. |
2 |
366 995 Kč |
|
|
S E T O S spol. s r.o. |
1 |
353 320 Kč |
|
|
INOVATIKA s.r.o. |
1 |
334 543 Kč |
|
|
RadiaCZ s.r.o. |
1 |
326 700 Kč |
|
|
Libor Sedláček |
1 |
314 600 Kč |
|
|
Power Systems s.r.o. |
1 |
313 850 Kč |
|
|
Proact Czech Republic, s.r.o. |
1 |
252 188 Kč |
|
|
Ing. Veronika Pevná |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Arrow ECS, a.s. |
2 |
128 381 Kč |
|
|
Grand IT s.r.o. |
1 |
114 708 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
76 457 Kč |
|
|
SUPRAPHON a.s. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
UNISMINI - služby, spol. s r.o. |
2 |
42 138 Kč |
|
|
Geneea Analytics s.r.o. |
1 |
39 894 Kč |
|
|
TD SYNNEX AS Czech s.r.o. |
1 |
36 300 Kč |
|
|
GOPAS, a.s. |
1 |
29 887 Kč |
|
|
Správce licenčních práv vydavatelů, z.s. |
1 |
1 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ČESKÝ ROZHLAS v 2025 ve výši 648 917 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 0,44 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AZ PRIMA, spol. s r.o. |
1 |
18 150 000 Kč |
|
|
ASIANA, spol. s r.o. |
9 |
16 318 940 Kč |
|
|
AUTO-BRANKA,spol. s r.o. |
1 |
5 672 096 Kč |
|
|
LKQ CZ s.r.o. |
192 |
2 712 063 Kč |
|
|
ŠAFY production s.r.o. |
1 |
2 238 500 Kč |
|
|
IF FACILITY a.s. |
1 |
1 936 000 Kč |
|
|
Jan Špidlen |
1 |
1 936 000 Kč |
|
|
Emil Frey ČR, s.r.o. |
1 |
989 661 Kč |
|
|
Stahl- stěhovací služba, spol. s r.o. |
1 |
648 917 Kč |
|
|
DCI Czech a.s. |
1 |
637 948 Kč |
|
|
AURES Holdings a.s. |
3 |
298 000 Kč |
|
|
ANERA spol. s r.o. |
2 |
258 000 Kč |
|
|
760924/0221-00 |
1 |
205 700 Kč |
|
|
SOFTCOM GROUP, spol. s r.o. |
1 |
169 400 Kč |
|
|
Vega Tour s.r.o. |
4 |
161 414 Kč |
|
|
MgA. Štěpán Kus |
1 |
132 111 Kč |
|
|
Duchacek4U s.r.o. |
1 |
125 000 Kč |
|
|
MMcomplete s.r.o. |
1 |
114 101 Kč |
|
|
Oliver Krušina |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Mias OC spol. s r.o. |
1 |
14 339 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ČESKÝ ROZHLAS v 2025 ve výši 648 917 Kč
|
Obor Kancelář
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Attack Promotion s.r.o. |
1 |
6 292 000 Kč |
|
|
AKIT s.r.o. |
18 |
3 381 614 Kč |
|
|
S E T O S spol. s r.o. |
5 |
2 616 165 Kč |
|
|
SOFTCOM GROUP, spol. s r.o. |
3 |
1 902 473 Kč |
|
|
Mias OC spol. s r.o. |
10 |
1 415 353 Kč |
|
|
IF FACILITY a.s. |
54 |
1 127 991 Kč |
|
|
SMERO, spol. s r.o. |
4 |
999 283 Kč |
|
|
AVT Group a.s. |
1 |
482 270 Kč |
|
|
Smarty CZ a.s. |
5 |
423 095 Kč |
|
|
SKALA CZ s.r.o. |
5 |
292 608 Kč |
|
|
MediaCall, s.r.o. |
1 |
232 509 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
3 |
183 335 Kč |
|
|
OFFICEO s.r.o. |
1 |
172 501 Kč |
|
|
DISK Systems, s.r.o. |
1 |
160 981 Kč |
|
|
PRESTO - PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM s.r.o. |
1 |
97 767 Kč |
|
|
dům tisku s.r.o. |
2 |
84 247 Kč |
|
|
Milan Škoda |
1 |
71 680 Kč |
|
|
SPEED PRESS Plus a.s. |
1 |
32 428 Kč |
|
|
Proximity Prague s.r.o. |
1 |
29 893 Kč |
|
|
Big - Print s.r.o. |
1 |
29 101 Kč |
|
|
GOPAS, a.s. |
1 |
12 530 Kč |
|
|
A+B služby spol. s r.o. |
1 |
6 753 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ČESKÝ ROZHLAS v 2025 ve výši 648 917 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
2 |
1 297 833 Kč |
|
|
NEXIA AP a.s. |
1 |
827 640 Kč |
|
|
KANTAR CZ s.r.o. |
1 |
726 000 Kč |
|
|
ICZ a.s. |
1 |
648 917 Kč |
|
|
Věra Hrdinková |
1 |
602 580 Kč |
|
|
PAQ Research, z. ú. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Jiří Štenc |
1 |
140 965 Kč |
|
|
LKQ CZ s.r.o. |
1 |
82 280 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ČESKÝ ROZHLAS v 2025 ve výši 648 917 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 7,41 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
No-A Architekti s.r.o. |
2 |
1 781 767 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
4 |
1 524 600 Kč |
|
|
Fórum Karlín a.s. |
2 |
988 328 Kč |
|
|
KULTINO, z. s. |
2 |
916 811 Kč |
|
|
Stavební bytové družstvo Olomouc |
1 |
592 416 Kč |
|
|
Centrum Pod Pekárnami 10 a.s. |
1 |
530 996 Kč |
|
|
Nová síť z.s. |
1 |
474 296 Kč |
|
|
Protimluv, z.s. |
1 |
453 895 Kč |
|
|
FAN & TOM s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Elger Martin, Mgr., advokát |
2 |
242 000 Kč |
|
|
Little Greta s.r.o. |
1 |
193 334 Kč |
|
|
PETROF, spol. s r.o. |
1 |
158 994 Kč |
|
|
Aldis, a.s. |
1 |
154 452 Kč |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
1 |
131 919 Kč |
|
|
Matěj Šusta |
1 |
118 919 Kč |
|
|
THT case.cz, s.r.o. |
1 |
113 274 Kč |
|
|
Asociace českých filmových klubů, z. s. |
1 |
80 465 Kč |
|
|
Bärenreiter Praha s.r.o. |
2 |
5 542 Kč |
|
|
TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ s.r.o. |
1 |
4 786 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ČESKÝ ROZHLAS v 2025 ve výši 648 917 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 0,79 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Česká olympijská a.s. |
2 |
91 476 000 Kč |
|
|
Omnimedia s.r.o. |
55 |
11 504 650 Kč |
|
|
BigMedia, spol. s r.o. |
17 |
8 968 641 Kč |
|
|
Smart Informatics s.r.o. |
1 |
7 260 000 Kč |
|
|
Česká atletika, s.r.o. |
2 |
6 582 400 Kč |
|
|
Proximity Prague s.r.o. |
40 |
5 212 090 Kč |
|
|
Škoda Auto a.s. |
1 |
3 872 000 Kč |
|
|
REMMARK, a.s. |
10 |
2 998 622 Kč |
|
|
SKALA CZ s.r.o. |
40 |
2 237 715 Kč |
|
|
TOMKET, s.r.o. |
1 |
2 055 844 Kč |
|
|
BAUHAUS k.s. |
1 |
1 633 358 Kč |
|
|
Economia, a.s. |
2 |
1 354 849 Kč |
|
|
MAFRA, a.s. |
2 |
1 316 201 Kč |
|
|
dům tisku s.r.o. |
29 |
1 222 752 Kč |
|
|
Seznam.cz, a.s. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
MediaRey, SE |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
WPP Media Czech Republic s.r.o. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
CZECH NEWS CENTER a.s. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
RF HOBBY s.r.o. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
The Lab - a Media Production Company s.r.o. |
4 |
1 204 885 Kč |
|
|
SIMPLY5 s.r.o. |
1 |
1 125 300 Kč |
|
|
dhMedia, s.r.o. |
30 |
1 039 982 Kč |
|
|
New Look Media s.r.o. |
2 |
968 000 Kč |
|
|
euroAWK s.r.o. |
4 |
957 812 Kč |
|
|
Jaga Media, s.r.o. |
1 |
928 312 Kč |
|
|
AVIDIS s.r.o. |
1 |
907 500 Kč |
|
|
Nerudný fest.cz |
2 |
866 717 Kč |
|
|
DIVADLO UNGELT s.r.o. |
2 |
726 968 Kč |
|
|
Reportér magazín s.r.o. |
1 |
726 000 Kč |
|
|
Vít Kindl |
1 |
726 000 Kč |
|
|
RunCzech s.r.o. |
2 |
721 160 Kč |
|
|
Big - Print s.r.o. |
25 |
651 890 Kč |
|
|
Nadační fond Arnošta Lustiga |
1 |
648 917 Kč |
|
|
MEGAPIXEL s.r.o. |
1 |
648 917 Kč |
|
|
BurdaMedia Extra s.r.o. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
NextPage Media, s.r.o. |
2 |
562 650 Kč |
|
|
ČBF, s.r.o. |
1 |
544 500 Kč |
|
|
Výstaviště Lysá nad Labem spol. s r.o. |
2 |
524 426 Kč |
|
|
DoubleShoot Productions s.r.o. |
2 |
519 393 Kč |
|
|
Snake Catcher, s.r.o. |
1 |
504 570 Kč |
|
|
Akademie klasické hudby, z.ú. |
2 |
484 000 Kč |
|
|
Alintrust s.r.o. |
2 |
481 182 Kč |
|
|
Granát, družstvo umělecké výroby, Turnov |
2 |
429 550 Kč |
|
|
OSA, z.s. |
3 |
424 965 Kč |
|
|
Divadlo Bez zábradlí s.r.o. |
1 |
406 560 Kč |
|
|
KINSKÝ Art Media s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
BORDO Development, s.r.o. |
1 |
362 822 Kč |
|
|
Alma Career Czechia s.r.o. |
1 |
350 900 Kč |
|
|
ASOCIACE MEDIÁLNÍCH AGENTUR, spolek |
1 |
334 997 Kč |
|
|
MEDIA MARKETING SERVICES a.s. |
1 |
334 997 Kč |
|
|
Asociace provozovatelů soukromého vysílání |
1 |
334 997 Kč |
|
|
Active Radio a.s. |
1 |
334 997 Kč |
|
|
MEDIAN, s.r.o. |
1 |
334 997 Kč |
|
|
STEM/MARK, a.s. |
1 |
334 997 Kč |
|
|
Sdružení komunikačních a mediálních organizací v České republice |
1 |
334 997 Kč |
|
|
MLT expo s.r.o. |
1 |
330 372 Kč |
|
|
VLTAVA LABE MEDIA a.s. |
2 |
302 500 Kč |
|
|
CAMERATA, s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
LEMICOM spol. s r.o. |
1 |
286 369 Kč |
|
|
Kristián, spol. s r.o. |
4 |
284 169 Kč |
|
|
Monitor CZ, s.r.o. |
1 |
283 006 Kč |
|
|
SK Slavia Praha - fotbal a.s. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
cinepics production s.r.o. |
1 |
235 950 Kč |
|
|
A Spirit a.s. |
1 |
234 336 Kč |
|
|
Crystal BOHEMIA, a.s. |
1 |
211 789 Kč |
|
|
FOCUS-Centrum pro sociální a marketingovou analýzu, spol. s r.o. |
1 |
209 330 Kč |
|
|
TAWAN s.r.o. |
1 |
180 000 Kč |
|
|
Regionální vydavatelství s.r.o. |
3 |
178 475 Kč |
|
|
SK-35897821 |
1 |
151 250 Kč |
|
|
Navstevalekare.cz s.r.o. |
1 |
144 566 Kč |
|
|
CHE-104968094 |
1 |
139 150 Kč |
|
|
CZECH IMAGE GROUP s.r.o. |
4 |
133 873 Kč |
|
|
TNM PRINT s.r.o. |
1 |
132 151 Kč |
|
|
ResSOLUTION Group s.r.o. |
1 |
131 890 Kč |
|
|
INDIVIDUALITA s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Litera, produkce, s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Divadelní agentura ECHO spol. s r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Colour Production, spol. s r.o. |
1 |
119 750 Kč |
|
|
ALPINE PRO, a.s. |
1 |
118 040 Kč |
|
|
MANUFAKTURA s.r.o. |
1 |
115 434 Kč |
|
|
BUSINESS INFORMATION SYSTEMS & SERVICES BISS, s.r.o. |
9 |
112 321 Kč |
|
|
KENTAUR MEDIA, s.r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Václav Dvořák |
1 |
108 900 Kč |
|
|
DOX PRAGUE, a. s. |
1 |
102 850 Kč |
|
|
PER4MANCE s.r.o. |
1 |
100 279 Kč |
|
|
Svět knihy, s.r.o. |
1 |
97 224 Kč |
|
|
CENTRUM BABYLON, a.s. |
2 |
96 800 Kč |
|
|
Studentská unie ČVUT |
1 |
86 999 Kč |
|
|
VARI, a.s. |
1 |
86 990 Kč |
|
|
JTV a.s. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Cinema City Czech s.r.o. |
1 |
83 490 Kč |
|
|
BARTH Reklamka a.s. |
1 |
78 650 Kč |
|
|
SFM Liberec s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
AČRA servis s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
ALERION s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Ostrovy s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Divadlo Archa o.p.s. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
REKLAMA CENTRUM, spol. s r.o. |
4 |
65 594 Kč |
|
|
KNOWORIGIN s.r.o. |
1 |
19 360 Kč |
|
|
ELASTO FORM Bohemia s.r.o. |
1 |
13 310 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ČESKÝ ROZHLAS v 2025 ve výši 648 917 Kč
|
Obor Jiné služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Proximity Prague s.r.o. |
62 |
6 375 682 Kč |
|
|
PREPO - TEAM s.r.o. |
1 |
6 050 000 Kč |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
2 |
5 324 000 Kč |
|
|
KH servis a.s. |
2 |
5 067 256 Kč |
|
|
ALKOM Security, a.s. |
1 |
3 708 315 Kč |
|
|
KANTAR CZ s.r.o. |
1 |
2 722 500 Kč |
|
|
SIMPLY5 s.r.o. |
1 |
2 722 500 Kč |
|
|
sudev s.r.o. |
5 |
2 601 499 Kč |
|
|
TERMS CZ s.r.o. |
1 |
2 216 904 Kč |
|
|
Petra Mišáková |
3 |
2 079 688 Kč |
|
|
Stahl- stěhovací služba, spol. s r.o. |
5 |
2 015 151 Kč |
|
|
PRESTO - PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM s.r.o. |
19 |
1 986 965 Kč |
|
|
Seznam.cz, a.s. |
1 |
1 694 000 Kč |
|
|
Asymbo s.r.o. |
2 |
1 633 500 Kč |
|
|
Bohemia Properties a.s. |
2 |
1 573 000 Kč |
|
|
MEDIAN, s.r.o. |
6 |
1 444 861 Kč |
|
|
LKQ CZ s.r.o. |
67 |
1 178 781 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
5 |
1 122 981 Kč |
|
|
SUPERKODERS s.r.o. |
4 |
1 089 000 Kč |
|
|
OREA HOTELS s.r.o. |
2 |
1 074 678 Kč |
|
|
Algotech, a.s. |
3 |
1 064 437 Kč |
|
|
Václav Dvořák |
9 |
980 100 Kč |
|
|
RTI cz s.r.o. |
1 |
907 500 Kč |
|
|
3S.cz, s.r.o. |
1 |
907 500 Kč |
|
|
Tříska interiéry s.r.o. |
1 |
849 309 Kč |
|
|
MARIL s.r.o. |
2 |
826 430 Kč |
|
|
GASTROPARTY s.r.o. |
4 |
804 432 Kč |
|
|
Hotel U Terezské brány s.r.o. |
2 |
753 792 Kč |
|
|
Tomáš Müller |
2 |
689 700 Kč |
|
|
InsightLab, s.r.o. |
3 |
667 678 Kč |
|
|
FOCUS-Centrum pro sociální a marketingovou analýzu, spol. s r.o. |
3 |
663 685 Kč |
|
|
MEGAPIXEL s.r.o. |
2 |
659 137 Kč |
|
|
Tomáš Zákoucký |
2 |
639 230 Kč |
|
|
SPIE Stangl Technik spol. s r.o. |
12 |
606 791 Kč |
|
|
AUDIOPRO s.r.o. |
1 |
576 266 Kč |
|
|
Hotel TRINITY, s.r.o. |
2 |
574 875 Kč |
|
|
INADVISORS, s.r.o. |
1 |
566 280 Kč |
|
|
DISK Multimedia, s.r.o. |
2 |
564 465 Kč |
|
|
HACKTRACK Security s.r.o. |
2 |
544 500 Kč |
|
|
CELKOM servis s.r.o. |
1 |
544 500 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
33 |
534 841 Kč |
|
|
EXON s.r.o. |
3 |
514 250 Kč |
|
|
TELEKO digital, a.s. |
1 |
496 100 Kč |
|
|
Vyšehrad 2000 a.s. |
1 |
489 264 Kč |
|
|
CAREL spol. s r.o. |
3 |
415 634 Kč |
|
|
Petr Landa |
2 |
403 050 Kč |
|
|
NMS Market Research s.r.o. |
3 |
368 832 Kč |
|
|
firma BLÁHA s.r.o. |
1 |
346 060 Kč |
|
|
KLIMAPROFI, s.r.o. |
3 |
315 259 Kč |
|
|
PNEUCENTRUM N & N s. r. o. |
2 |
314 479 Kč |
|
|
AZ MOBILITY s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
Smart Informatics s.r.o. |
1 |
297 539 Kč |
|
|
Bestsport, a.s. |
1 |
290 400 Kč |
|
|
P+Sch catering s.r.o. |
1 |
272 250 Kč |
|
|
JANEKO s.r.o. |
1 |
266 200 Kč |
|
|
Milan Škoda |
1 |
255 070 Kč |
|
|
LARGO PCO s.r.o. |
1 |
229 706 Kč |
|
|
ELIMO mont s.r.o. |
1 |
222 241 Kč |
|
|
Jakub Radiměřský |
1 |
218 003 Kč |
|
|
Gating Services, a.s. |
1 |
213 722 Kč |
|
|
UNISMINI - služby, spol. s r.o. |
2 |
212 040 Kč |
|
|
Monitor CZ, s.r.o. |
1 |
207 019 Kč |
|
|
Technika budov, s.r.o. |
9 |
185 878 Kč |
|
|
MgA. Miloslav Fekar |
1 |
179 080 Kč |
|
|
Vlastimil Hájek |
1 |
158 054 Kč |
|
|
Stanislav Baumruk |
1 |
150 766 Kč |
|
|
GOPAS, a.s. |
2 |
147 614 Kč |
|
|
AMARAX s.r.o. |
3 |
141 044 Kč |
|
|
KOMPLETNÍ MODERNIZACE s.r.o. |
1 |
138 303 Kč |
|
|
Vega Tour s.r.o. |
5 |
134 138 Kč |
|
|
Musilová Jitka |
1 |
132 858 Kč |
|
|
Flair, a.s. |
3 |
117 244 Kč |
|
|
931105/3268-00 |
1 |
108 900 Kč |
|
|
PLAY.CZ a.s. |
1 |
107 642 Kč |
|
|
SpeechTech, s.r.o. |
1 |
102 850 Kč |
|
|
ResSOLUTION Group s.r.o. |
2 |
96 800 Kč |
|
|
ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o. |
1 |
91 960 Kč |
|
|
Profinit EU, s.r.o. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
Bublina gastro s.r.o. |
1 |
86 427 Kč |
|
|
Cinema City Czech s.r.o. |
1 |
83 579 Kč |
|
|
Bošek s.r.o. |
1 |
81 010 Kč |
|
|
COMPLETE CZ, spol. s r.o. |
1 |
69 212 Kč |
|
|
DOC.DREAM services s.r.o. |
1 |
67 881 Kč |
|
|
Economia, a.s. |
1 |
67 163 Kč |
|
|
EKOTEZ, spol. s r.o. |
1 |
64 856 Kč |
|
|
Netfox s.r.o. |
2 |
62 598 Kč |
|
|
STEM/MARK, a.s. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
VIP Bus Servis s.r.o. |
2 |
35 429 Kč |
|
|
Jaroslav Fišer - "KLIMAMONT" |
3 |
33 517 Kč |
|
|
AVOS VYŠKOV měřící a regulační technika, s.r.o. |
1 |
18 217 Kč |
|
|
SOFTCOM GROUP, spol. s r.o. |
1 |
13 915 Kč |
|
|
THT case.cz, s.r.o. |
1 |
591 Kč |
|
|
Martin Hájek |
2 |
2 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ČESKÝ ROZHLAS v 2025 ve výši 648 917 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Dobrovolně zveřejňuje velké množství smluv pod 50 000 Kč.
|
Číselná hodnota parametru je - 0,75.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 3,62
|
|
Počet bodů 3,62 znamená pro ČESKÝ ROZHLAS celkově
265. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0218 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0005 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0341 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0050 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0142 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0282 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0147 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1754 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1431 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,437
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,37
|
| Odečtený bonus za transparentnost |
- 0,75 |
|
Výsledný K-Index
|
3,620 |
|