Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U smluv neskrývá ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 14 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0420 odpovídá 4,20 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0150 odpovídá 1,50 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SICAR, spol. s r.o. |
6 |
94 244 823 Kč |
|
|
S & H stavební a obchodní firma spol. s r.o. |
1 |
46 886 918 Kč |
|
|
AUTOCENTRUM JAN ŠMUCLER s.r.o. |
47 |
38 143 727 Kč |
|
|
Medsol s.r.o. |
2 |
9 827 700 Kč |
|
|
DEVĚTSIL JST, s.r.o. |
19 |
8 485 839 Kč |
|
|
INVEST TEL, s.r.o. |
4 |
8 466 359 Kč |
|
|
Česká kancelář pojistitelů |
1 |
5 820 926 Kč |
|
|
Trade Wings, spol. s r.o. |
5 |
5 798 320 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
16 |
5 286 907 Kč |
|
|
PIXACOM TECHNOLOGY s.r.o. |
2 |
4 554 303 Kč |
|
|
Hana Šedivcová |
1 |
3 114 976 Kč |
|
|
Teleflex Medical s.r.o. |
7 |
2 573 063 Kč |
|
|
Kancelářské stroje s.r.o. |
1 |
2 474 450 Kč |
|
|
MEDILAB ČR s.r.o. |
13 |
2 397 938 Kč |
|
|
Pramacom Prague spol. s r.o. |
1 |
2 389 302 Kč |
|
|
Ing. Jiří Červený |
4 |
2 331 973 Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
2 |
1 877 092 Kč |
|
|
Ing. Slavka Kylarová |
7 |
1 842 202 Kč |
|
|
SANOPHARM CZ s.r.o. |
1 |
1 633 500 Kč |
|
|
D.S.D.METAL plus spol. s r.o. |
5 |
1 553 390 Kč |
|
|
Dräger Medical s.r.o. |
2 |
1 540 000 Kč |
|
|
Roman Horák |
4 |
1 506 959 Kč |
|
|
ReDat Recording, a.s. |
2 |
1 347 819 Kč |
|
|
KMB Progress s.r.o. |
3 |
1 311 065 Kč |
|
|
Asseco Solutions, a.s. |
2 |
1 231 024 Kč |
|
|
COPYPARTNER s.r.o. |
2 |
1 184 648 Kč |
|
|
GoodPRO, s.r.o. |
2 |
1 181 456 Kč |
|
|
ADETE s.r.o. |
5 |
1 142 402 Kč |
|
|
RUMPOLD-P s.r.o. |
2 |
1 024 674 Kč |
|
|
BOZPO Kheilová s.r.o. |
1 |
1 015 674 Kč |
|
|
PNEUCENTRUM N & N s. r. o. |
1 |
941 622 Kč |
|
|
SPORT SCHWARZKOPF s.r.o. |
1 |
941 283 Kč |
|
|
B4B INKASSO s.r.o. |
1 |
938 546 Kč |
|
|
Up Česká republika s.r.o. |
1 |
938 546 Kč |
|
|
FC Viktoria Plzeň, a.s. |
1 |
938 546 Kč |
|
|
DOPRAVNÍ A ZÁCHRANNÁ SLUŽBA s.r.o. |
1 |
938 546 Kč |
|
|
Recovera Využití zdrojů a.s. |
1 |
938 546 Kč |
|
|
Bc. Miloš Nováček |
2 |
932 670 Kč |
|
|
PER4MANCE s.r.o. |
8 |
916 218 Kč |
|
|
PROGRES SERVIS SIBŘINA,spol. s r.o. |
2 |
848 549 Kč |
|
|
PNEU HNÍDEK s.r.o. |
1 |
837 332 Kč |
|
|
GARED s.r.o. |
2 |
836 110 Kč |
|
|
Kantora s.r.o. |
2 |
831 570 Kč |
|
|
JP Legal s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
726 000 Kč |
|
|
VSP Auto, s.r.o. |
6 |
650 750 Kč |
|
|
DESINSEKTA s.r.o. |
1 |
590 480 Kč |
|
|
S E T O S spol. s r.o. |
2 |
544 198 Kč |
|
|
Berner spol. s r.o. |
1 |
515 000 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
508 200 Kč |
|
|
ZOLT CZ spol. s r.o. |
4 |
502 450 Kč |
|
|
Miloslav Wendl |
4 |
490 293 Kč |
|
|
Siems a Klein, spol. s r.o. |
1 |
450 725 Kč |
|
|
Jaroslav Dvořák |
1 |
444 312 Kč |
|
|
POKLOPSYSTEM s.r.o. |
1 |
429 550 Kč |
|
|
PANEP s.r.o. |
1 |
387 627 Kč |
|
|
KTTP s.r.o. |
1 |
367 840 Kč |
|
|
SIS Construction a.s. |
2 |
361 866 Kč |
|
|
Pavel Bulka |
3 |
353 150 Kč |
|
|
SEBEP s.r.o. |
3 |
350 097 Kč |
|
|
PilsTax s.r.o. |
1 |
338 800 Kč |
|
|
PEŠKA - židle a křesla s.r.o. |
4 |
320 800 Kč |
|
|
PV CAR-CZ s.r.o. |
4 |
302 855 Kč |
|
|
Foxmedica export s.r.o. |
2 |
298 144 Kč |
|
|
Sedláček s.r.o. |
3 |
292 782 Kč |
|
|
ML Strategy s.r.o. |
2 |
287 980 Kč |
|
|
MEDIROL s.r.o. |
1 |
255 000 Kč |
|
|
MedText s.r.o. |
1 |
240 790 Kč |
|
|
GLOS International COnsulting s.r.o. |
2 |
236 376 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
4 |
232 859 Kč |
|
|
VOCHOC TRADE, s.r.o. |
2 |
216 838 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
208 055 Kč |
|
|
Zdravá lednice s.r.o. |
1 |
199 650 Kč |
|
|
LiLLi design s.r.o. |
1 |
199 650 Kč |
|
|
Apptc.me s.r.o. |
2 |
192 630 Kč |
|
|
PENTA PROJEKT s.r.o. |
1 |
179 080 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
1 |
167 367 Kč |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
2 |
160 000 Kč |
|
|
Správa bytů Kralovice s.r.o. |
1 |
160 000 Kč |
|
|
STRAKA vyšívání s.r.o. |
2 |
158 999 Kč |
|
|
MEDIPRAX CB s.r.o. |
2 |
156 163 Kč |
|
|
ALWIL Medical s.r.o. |
2 |
155 000 Kč |
|
|
West Soft s.r.o. |
2 |
151 492 Kč |
|
|
UNIVER, spol. s r.o. |
1 |
149 490 Kč |
|
|
Driving CZ s.r.o. |
1 |
146 000 Kč |
|
|
Otokar Ziegler |
2 |
144 234 Kč |
|
|
Oblastní spolek Českého červeného kříže Plzeň |
1 |
140 965 Kč |
|
|
Toolport GmbH |
1 |
140 000 Kč |
|
|
PREDNY SLM s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
ESD floor s.r.o. |
1 |
120 720 Kč |
|
|
DOMINANT RAKVICE s.r.o. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
TOP IN - STAVO s.r.o. |
1 |
114 000 Kč |
|
|
Schneider Airsystems s.r.o. |
1 |
110 000 Kč |
|
|
PROSS reklama s.r.o. |
1 |
106 521 Kč |
|
|
Adventure Menu s.r.o. |
1 |
106 154 Kč |
|
|
F - TISK s.r.o. |
1 |
105 000 Kč |
|
|
ČFTI s.r.o. |
1 |
104 000 Kč |
|
|
Distrimed s.r.o. |
1 |
102 000 Kč |
|
|
AB-STORE s.r.o. |
1 |
89 000 Kč |
|
|
ARISTA GLOBAL, spol. s r.o. |
1 |
86 636 Kč |
|
|
Kuchyně Kuchař s.r.o. |
1 |
86 283 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace v 2025 ve výši 938 546 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
2 |
|
|
B4B INKASSO s.r.o. |
1 |
|
|
RUMPOLD-P s.r.o. |
1 |
|
|
SICAR, spol. s r.o. |
1 |
|
|
COPYPARTNER s.r.o. |
1 |
|
|
Up Česká republika s.r.o. |
1 |
|
|
FC Viktoria Plzeň, a.s. |
1 |
|
|
DOPRAVNÍ A ZÁCHRANNÁ SLUŽBA s.r.o. |
1 |
|
|
Recovera Využití zdrojů a.s. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace v 2025 ve výši 938 546 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 3 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,2.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
S & H stavební a obchodní firma spol. s r.o. |
1 |
46 886 918 Kč |
|
|
Ing. Jiří Červený |
1 |
2 017 373 Kč |
|
|
Kantora s.r.o. |
2 |
831 570 Kč |
|
|
Bc. Miloš Nováček |
1 |
723 945 Kč |
|
|
INVEST TEL, s.r.o. |
1 |
408 462 Kč |
|
|
SEBEP s.r.o. |
1 |
177 551 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace v 2025 ve výši 938 546 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SICAR, spol. s r.o. |
4 |
93 064 377 Kč |
|
|
AUTOCENTRUM JAN ŠMUCLER s.r.o. |
45 |
37 816 016 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
14 |
1 610 030 Kč |
|
|
DEVĚTSIL JST, s.r.o. |
17 |
1 187 354 Kč |
|
|
MEDILAB ČR s.r.o. |
12 |
1 088 763 Kč |
|
|
PNEUCENTRUM N & N s. r. o. |
1 |
941 622 Kč |
|
|
PNEU HNÍDEK s.r.o. |
1 |
837 332 Kč |
|
|
Dräger Medical s.r.o. |
1 |
760 000 Kč |
|
|
GARED s.r.o. |
1 |
700 590 Kč |
|
|
VSP Auto, s.r.o. |
6 |
650 750 Kč |
|
|
Teleflex Medical s.r.o. |
5 |
580 999 Kč |
|
|
Berner spol. s r.o. |
1 |
515 000 Kč |
|
|
PROGRES SERVIS SIBŘINA,spol. s r.o. |
1 |
481 066 Kč |
|
|
Siems a Klein, spol. s r.o. |
1 |
450 725 Kč |
|
|
Pavel Bulka |
3 |
353 150 Kč |
|
|
PV CAR-CZ s.r.o. |
4 |
302 855 Kč |
|
|
Foxmedica export s.r.o. |
2 |
298 144 Kč |
|
|
MEDIROL s.r.o. |
1 |
255 000 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
1 |
167 367 Kč |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
2 |
160 000 Kč |
|
|
MEDIPRAX CB s.r.o. |
2 |
156 163 Kč |
|
|
ALWIL Medical s.r.o. |
2 |
155 000 Kč |
|
|
UNIVER, spol. s r.o. |
1 |
149 490 Kč |
|
|
Schneider Airsystems s.r.o. |
1 |
110 000 Kč |
|
|
AB-STORE s.r.o. |
1 |
89 000 Kč |
|
|
LHL s.r.o. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Otokar Ziegler |
1 |
79 481 Kč |
|
|
HELAGO-CZ, s.r.o. |
1 |
70 543 Kč |
|
|
Intersurgical, s.r.o. |
1 |
70 023 Kč |
|
|
ADETE s.r.o. |
1 |
68 607 Kč |
|
|
Jindřich Kubík - Záchranná služba, Terénní záchranný systém Praha |
1 |
65 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace v 2025 ve výši 938 546 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 40,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
B4B INKASSO s.r.o. |
1 |
938 546 Kč |
|
|
Up Česká republika s.r.o. |
1 |
938 546 Kč |
|
|
JP Legal s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
726 000 Kč |
|
|
PilsTax s.r.o. |
1 |
338 800 Kč |
|
|
ML Strategy s.r.o. |
1 |
130 680 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace v 2025 ve výši 938 546 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
2 |
1 877 092 Kč |
|
|
RUMPOLD-P s.r.o. |
1 |
938 546 Kč |
|
|
Recovera Využití zdrojů a.s. |
1 |
938 546 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace v 2025 ve výši 938 546 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 2,65 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
2 |
3 676 878 Kč |
|
|
Hana Šedivcová |
1 |
3 114 976 Kč |
|
|
Trade Wings, spol. s r.o. |
4 |
2 259 070 Kč |
|
|
DEVĚTSIL JST, s.r.o. |
1 |
1 891 007 Kč |
|
|
Ing. Slavka Kylarová |
7 |
1 842 202 Kč |
|
|
Teleflex Medical s.r.o. |
1 |
1 840 864 Kč |
|
|
SANOPHARM CZ s.r.o. |
1 |
1 633 500 Kč |
|
|
D.S.D.METAL plus spol. s r.o. |
5 |
1 553 390 Kč |
|
|
Roman Horák |
4 |
1 506 959 Kč |
|
|
ReDat Recording, a.s. |
2 |
1 347 819 Kč |
|
|
KMB Progress s.r.o. |
3 |
1 311 065 Kč |
|
|
MEDILAB ČR s.r.o. |
1 |
1 309 174 Kč |
|
|
GoodPRO, s.r.o. |
2 |
1 181 456 Kč |
|
|
BOZPO Kheilová s.r.o. |
1 |
1 015 674 Kč |
|
|
SPORT SCHWARZKOPF s.r.o. |
1 |
941 283 Kč |
|
|
COPYPARTNER s.r.o. |
1 |
938 546 Kč |
|
|
FC Viktoria Plzeň, a.s. |
1 |
938 546 Kč |
|
|
DOPRAVNÍ A ZÁCHRANNÁ SLUŽBA s.r.o. |
1 |
938 546 Kč |
|
|
PER4MANCE s.r.o. |
7 |
781 817 Kč |
|
|
Dräger Medical s.r.o. |
1 |
780 000 Kč |
|
|
S E T O S spol. s r.o. |
2 |
544 198 Kč |
|
|
POKLOPSYSTEM s.r.o. |
1 |
429 550 Kč |
|
|
PANEP s.r.o. |
1 |
387 627 Kč |
|
|
ZOLT CZ spol. s r.o. |
3 |
384 255 Kč |
|
|
KTTP s.r.o. |
1 |
367 840 Kč |
|
|
PROGRES SERVIS SIBŘINA,spol. s r.o. |
1 |
367 483 Kč |
|
|
SIS Construction a.s. |
2 |
361 866 Kč |
|
|
Miloslav Wendl |
3 |
358 701 Kč |
|
|
Ing. Jiří Červený |
3 |
314 600 Kč |
|
|
Sedláček s.r.o. |
3 |
292 782 Kč |
|
|
ADETE s.r.o. |
3 |
275 486 Kč |
|
|
GLOS International COnsulting s.r.o. |
2 |
236 376 Kč |
|
|
PEŠKA - židle a křesla s.r.o. |
3 |
226 270 Kč |
|
|
VOCHOC TRADE, s.r.o. |
2 |
216 838 Kč |
|
|
Zdravá lednice s.r.o. |
1 |
199 650 Kč |
|
|
LiLLi design s.r.o. |
1 |
199 650 Kč |
|
|
Apptc.me s.r.o. |
2 |
192 630 Kč |
|
|
PENTA PROJEKT s.r.o. |
1 |
179 080 Kč |
|
|
Driving CZ s.r.o. |
1 |
146 000 Kč |
|
|
Toolport GmbH |
1 |
140 000 Kč |
|
|
GARED s.r.o. |
1 |
135 520 Kč |
|
|
PREDNY SLM s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
ESD floor s.r.o. |
1 |
120 720 Kč |
|
|
DOMINANT RAKVICE s.r.o. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
TOP IN - STAVO s.r.o. |
1 |
114 000 Kč |
|
|
PROSS reklama s.r.o. |
1 |
106 521 Kč |
|
|
Adventure Menu s.r.o. |
1 |
106 154 Kč |
|
|
F - TISK s.r.o. |
1 |
105 000 Kč |
|
|
ČFTI s.r.o. |
1 |
104 000 Kč |
|
|
Distrimed s.r.o. |
1 |
102 000 Kč |
|
|
SEBEP s.r.o. |
1 |
87 604 Kč |
|
|
ARISTA GLOBAL, spol. s r.o. |
1 |
86 636 Kč |
|
|
Kuchyně Kuchař s.r.o. |
1 |
86 283 Kč |
|
|
KAPPENBERGER + BRAUN, Elektro-Technik spol. s r.o. |
1 |
85 858 Kč |
|
|
Libor Ibehej |
1 |
81 365 Kč |
|
|
STRAKA vyšívání s.r.o. |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Tomáš Mertl |
1 |
71 257 Kč |
|
|
Pavel Straka |
1 |
69 926 Kč |
|
|
DAVV STAVBY s.r.o. |
1 |
67 760 Kč |
|
|
INVEST TEL, s.r.o. |
1 |
65 620 Kč |
|
|
Otokar Ziegler |
1 |
64 753 Kč |
|
|
Tomáš Smolka |
1 |
61 850 Kč |
|
|
STAMP UNI s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
T E C O M Analytical Systems CS spol. s r.o. |
1 |
57 140 Kč |
|
|
SK-50948431 |
1 |
48 970 Kč |
|
|
EMS Czech s.r.o. |
1 |
43 160 Kč |
|
|
Medevac, s.r.o. |
1 |
35 280 Kč |
|
|
DZS Vimperk, s.r.o. |
1 |
32 280 Kč |
|
|
LIDARO Medical s.r.o. |
1 |
29 730 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace v 2025 ve výši 938 546 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 3,87
|
|
Počet bodů 3,87 znamená pro Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace celkově
318. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1229 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0100 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0150 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0420 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1974 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,387
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
3,87
|
|
Výsledný K-Index
|
3,873 |
|