Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 11 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0679 odpovídá 6,79 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 46 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,28.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,2840 odpovídá 28,40 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0309 odpovídá 3,09 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 3 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0185 odpovídá 1,85 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Lion Communications s.r.o. |
1 |
30 250 000 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
3 |
22 618 625 Kč |
|
|
European Education and Culture Executive Agency (EACEA) (‘ |
1 |
7 228 280 Kč |
|
|
GESTO COMMUNICATIONS spol. s r.o. |
2 |
4 497 667 Kč |
|
|
REMMARK, a.s. |
4 |
4 097 302 Kč |
|
|
OFFICEO s.r.o. |
2 |
4 082 540 Kč |
|
|
Profi-tisk group s.r.o. |
15 |
4 044 258 Kč |
|
|
UNNI Trading, s.r.o. |
14 |
3 667 208 Kč |
|
|
Antesto s.r.o. |
1 |
3 551 568 Kč |
|
|
Mevra computers s.r.o. |
1 |
2 843 320 Kč |
|
|
SoftwareONE Czech Republic s.r.o. |
2 |
2 618 380 Kč |
|
|
Pavel Škubník |
3 |
2 547 050 Kč |
|
|
Konektor Digital s.r.o. |
1 |
2 514 743 Kč |
|
|
ITCON Solutions s.r.o. |
3 |
2 480 137 Kč |
|
|
STĚHOVÁNÍ Praha, spol. s r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Koncept Hradec Králové s.r.o. |
3 |
2 299 000 Kč |
|
|
Moudrý překlad, s.r.o. |
1 |
2 299 000 Kč |
|
|
NETVOR s.r.o. |
2 |
1 931 350 Kč |
|
|
ELAT s.r.o. |
3 |
1 895 264 Kč |
|
|
European Education and Culture Executive Agency |
1 |
1 756 127 Kč |
|
|
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB |
1 |
1 742 106 Kč |
|
|
Weinhold Legal, s.r.o. advokátní kancelář |
1 |
1 464 100 Kč |
|
|
OFFICE-CENTRUM s.r.o. |
2 |
1 364 200 Kč |
|
|
Gov Lab s.r.o. |
2 |
1 280 275 Kč |
|
|
TREXIMA, spol. s r.o. |
3 |
1 221 291 Kč |
|
|
ERGO Cestovní Pojišťovna, a. s. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
J4W s.r.o. |
2 |
1 167 387 Kč |
|
|
Martin Kačena |
1 |
965 675 Kč |
|
|
Z + M Partner, spol. s r.o. |
1 |
965 675 Kč |
|
|
Petr Král |
1 |
965 675 Kč |
|
|
EUN PARTNERSHIP A.I.S.B.L. |
1 |
965 675 Kč |
|
|
ManuTOs s.r.o. |
4 |
911 358 Kč |
|
|
INTERCONNECT s.r.o. |
2 |
886 930 Kč |
|
|
The European Centre for the Development of Vocational Training, (‘Cedefop’), |
1 |
843 988 Kč |
|
|
FORTI OSTRAVA s.r.o. |
1 |
830 658 Kč |
|
|
Nehoupat, s.r.o. |
6 |
796 891 Kč |
|
|
Účetservis s.r.o. |
1 |
604 999 Kč |
|
|
SmartSelling a.s. |
1 |
598 950 Kč |
|
|
Mgr. Josef Trubáček |
1 |
556 600 Kč |
|
|
Úklid-Zlín s.r.o. |
1 |
548 856 Kč |
|
|
Kurt Stejskal |
1 |
464 640 Kč |
|
|
Le-Investment, spol.s r.o. |
1 |
457 017 Kč |
|
|
Avenga Czechia s.r.o. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
BT computers, s.r.o. |
1 |
416 603 Kč |
|
|
CASUS DIRECT MAIL a.s. |
4 |
355 725 Kč |
|
|
Integra Czech Republic, s.r.o. |
1 |
348 480 Kč |
|
|
dIb Productions s.r.o. |
1 |
319 077 Kč |
|
|
DATASENSE s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
Pavel Míka - FALIKO |
2 |
289 251 Kč |
|
|
A2L CZ s.r.o. |
1 |
286 165 Kč |
|
|
L.M.electric s.r.o. |
1 |
272 395 Kč |
|
|
JL Company s.r.o. |
1 |
268 644 Kč |
|
|
NEWTON Media, a.s. |
1 |
257 004 Kč |
|
|
JaTu stavby s.r.o. |
1 |
242 727 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
240 586 Kč |
|
|
HOKRA ELEKTRO s.r.o. |
1 |
238 334 Kč |
|
|
Lukáš Klubal |
1 |
237 245 Kč |
|
|
DP CONSULT s.r.o. |
1 |
229 840 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
2 |
223 971 Kč |
|
|
PROFITHERM CZ s.r.o. |
1 |
218 792 Kč |
|
|
Global Catering, s.r.o. |
1 |
215 380 Kč |
|
|
Breezy s.r.o. |
1 |
205 000 Kč |
|
|
Ivana Kohoutová |
1 |
201 465 Kč |
|
|
Karel Chládek |
1 |
186 664 Kč |
|
|
Petr Kopecký |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Servodata a.s. |
1 |
175 611 Kč |
|
|
ŠIMI GASTRO s.r.o. |
1 |
169 243 Kč |
|
|
Tomáš Rásocha |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Alma Career Czechia s.r.o. |
2 |
140 335 Kč |
|
|
MMS STAV COMPANY s.r.o. |
1 |
133 294 Kč |
|
|
DESS Elektro System s.r.o. |
1 |
131 199 Kč |
|
|
Sonnentor s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
INTERINFO ČR, z. s. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
HandPRO s.r.o. |
1 |
98 373 Kč |
|
|
Ph.Dr. Marek Herman |
1 |
93 000 Kč |
|
|
Allianz pojišťovna, a.s. |
2 |
63 585 Kč |
|
|
Michal Kortyš |
1 |
48 415 Kč |
|
|
Petr Wajda s.r.o. |
1 |
47 735 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní pedagogický institut České republiky (zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků) v 2025 ve výši 965 675 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Profi-tisk group s.r.o. |
2 |
|
|
NETVOR s.r.o. |
2 |
|
|
OFFICE-CENTRUM s.r.o. |
1 |
|
|
Martin Kačena |
1 |
|
|
Z + M Partner, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Seyfor, a. s. |
1 |
|
|
Petr Král |
1 |
|
|
J4W s.r.o. |
1 |
|
|
EUN PARTNERSHIP A.I.S.B.L. |
1 |
|
|
Gov Lab s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní pedagogický institut České republiky (zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků) v 2025 ve výši 965 675 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 4 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,17.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ManuTOs s.r.o. |
2 |
604 922 Kč |
|
|
Pavel Míka - FALIKO |
2 |
289 251 Kč |
|
|
A2L CZ s.r.o. |
1 |
286 165 Kč |
|
|
L.M.electric s.r.o. |
1 |
272 395 Kč |
|
|
JL Company s.r.o. |
1 |
268 644 Kč |
|
|
J4W s.r.o. |
1 |
201 712 Kč |
|
|
Karel Chládek |
1 |
186 664 Kč |
|
|
Petr Kopecký |
1 |
181 500 Kč |
|
|
MMS STAV COMPANY s.r.o. |
1 |
133 294 Kč |
|
|
DESS Elektro System s.r.o. |
1 |
131 199 Kč |
|
|
Petr Wajda s.r.o. |
1 |
47 735 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní pedagogický institut České republiky (zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků) v 2025 ve výši 965 675 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 5,56 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
3 |
22 618 625 Kč |
|
|
GESTO COMMUNICATIONS spol. s r.o. |
1 |
4 375 844 Kč |
|
|
Antesto s.r.o. |
1 |
3 551 568 Kč |
|
|
Mevra computers s.r.o. |
1 |
2 843 320 Kč |
|
|
ELAT s.r.o. |
2 |
1 438 489 Kč |
|
|
ITCON Solutions s.r.o. |
2 |
1 282 237 Kč |
|
|
Nehoupat, s.r.o. |
2 |
480 464 Kč |
|
|
SoftwareONE Czech Republic s.r.o. |
1 |
428 432 Kč |
|
|
BT computers, s.r.o. |
1 |
416 603 Kč |
|
|
INTERCONNECT s.r.o. |
1 |
412 610 Kč |
|
|
Integra Czech Republic, s.r.o. |
1 |
348 480 Kč |
|
|
dIb Productions s.r.o. |
1 |
319 077 Kč |
|
|
DP CONSULT s.r.o. |
1 |
229 840 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní pedagogický institut České republiky (zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků) v 2025 ve výši 965 675 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
OFFICEO s.r.o. |
2 |
4 082 540 Kč |
|
|
OFFICE-CENTRUM s.r.o. |
1 |
965 675 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní pedagogický institut České republiky (zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků) v 2025 ve výši 965 675 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 5,26 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
STĚHOVÁNÍ Praha, spol. s r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB |
1 |
1 742 106 Kč |
|
|
Gov Lab s.r.o. |
1 |
965 675 Kč |
|
|
The European Centre for the Development of Vocational Training, (‘Cedefop’), |
1 |
843 988 Kč |
|
|
FORTI OSTRAVA s.r.o. |
1 |
830 658 Kč |
|
|
SmartSelling a.s. |
1 |
598 950 Kč |
|
|
Mgr. Josef Trubáček |
1 |
556 600 Kč |
|
|
DATASENSE s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
ManuTOs s.r.o. |
1 |
272 976 Kč |
|
|
JaTu stavby s.r.o. |
1 |
242 727 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
240 586 Kč |
|
|
HOKRA ELEKTRO s.r.o. |
1 |
238 334 Kč |
|
|
Lukáš Klubal |
1 |
237 245 Kč |
|
|
Nehoupat, s.r.o. |
3 |
230 215 Kč |
|
|
PROFITHERM CZ s.r.o. |
1 |
218 792 Kč |
|
|
Allianz pojišťovna, a.s. |
2 |
63 585 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní pedagogický institut České republiky (zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků) v 2025 ve výši 965 675 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Lion Communications s.r.o. |
1 |
30 250 000 Kč |
|
|
Konektor Digital s.r.o. |
1 |
2 514 743 Kč |
|
|
Ivana Kohoutová |
1 |
201 465 Kč |
|
|
HandPRO s.r.o. |
1 |
98 373 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní pedagogický institut České republiky (zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků) v 2025 ve výši 965 675 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 7, tj. 9,86 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
REMMARK, a.s. |
4 |
4 097 302 Kč |
|
|
Profi-tisk group s.r.o. |
15 |
4 044 258 Kč |
|
|
UNNI Trading, s.r.o. |
14 |
3 667 208 Kč |
|
|
Moudrý překlad, s.r.o. |
1 |
2 299 000 Kč |
|
|
SoftwareONE Czech Republic s.r.o. |
1 |
2 189 948 Kč |
|
|
NETVOR s.r.o. |
2 |
1 931 350 Kč |
|
|
TREXIMA, spol. s r.o. |
3 |
1 221 291 Kč |
|
|
Martin Kačena |
1 |
965 675 Kč |
|
|
Z + M Partner, spol. s r.o. |
1 |
965 675 Kč |
|
|
Petr Král |
1 |
965 675 Kč |
|
|
INTERCONNECT s.r.o. |
1 |
474 320 Kč |
|
|
Kurt Stejskal |
1 |
464 640 Kč |
|
|
Le-Investment, spol.s r.o. |
1 |
457 017 Kč |
|
|
ELAT s.r.o. |
1 |
456 775 Kč |
|
|
Avenga Czechia s.r.o. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
OFFICE-CENTRUM s.r.o. |
1 |
398 526 Kč |
|
|
Koncept Hradec Králové s.r.o. |
2 |
363 000 Kč |
|
|
CASUS DIRECT MAIL a.s. |
4 |
355 725 Kč |
|
|
Gov Lab s.r.o. |
1 |
314 600 Kč |
|
|
NEWTON Media, a.s. |
1 |
257 004 Kč |
|
|
Breezy s.r.o. |
1 |
205 000 Kč |
|
|
Servodata a.s. |
1 |
175 611 Kč |
|
|
ŠIMI GASTRO s.r.o. |
1 |
169 243 Kč |
|
|
Tomáš Rásocha |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Alma Career Czechia s.r.o. |
2 |
140 335 Kč |
|
|
Pavel Škubník |
2 |
127 050 Kč |
|
|
GESTO COMMUNICATIONS spol. s r.o. |
1 |
121 823 Kč |
|
|
Sonnentor s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Ph.Dr. Marek Herman |
1 |
93 000 Kč |
|
|
Nehoupat, s.r.o. |
1 |
86 213 Kč |
|
|
ManuTOs s.r.o. |
1 |
33 460 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
21 417 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní pedagogický institut České republiky (zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků) v 2025 ve výši 965 675 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
European Education and Culture Executive Agency (EACEA) (‘ |
1 |
7 228 280 Kč |
|
|
European Education and Culture Executive Agency |
1 |
1 756 127 Kč |
|
|
EUN PARTNERSHIP A.I.S.B.L. |
1 |
965 675 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní pedagogický institut České republiky (zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků) v 2025 ve výši 965 675 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 6,80
|
|
Počet bodů 6,80 znamená pro Národní pedagogický institut České republiky (zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků) celkově
1026. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0679 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0800 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0278 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0309 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0185 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,2840 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1705 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,680
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
6,80
|
|
Výsledný K-Index
|
6,796 |
|