Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0075 odpovídá 0,75 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 65 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1217 odpovídá 12,17 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Neobchází limity zákona o veřejných zakázkách.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 6 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0112 odpovídá 1,12 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Ing. Monika Randáková, Ph.D. |
1 |
580 800 Kč |
|
|
Revolver Revue,o.p.s. |
3 |
485 000 Kč |
|
|
Větrné mlýny s.r.o. |
3 |
440 000 Kč |
|
|
baba s.r.o. |
1 |
334 257 Kč |
|
|
Centrum choreografického rozvoje SE.S.TA, z.s. |
3 |
330 000 Kč |
|
|
Nová síť z.s. |
3 |
315 000 Kč |
|
|
Spolek pro vydávání časopisu Loutkář |
2 |
310 000 Kč |
|
|
Kredance, z. s. |
3 |
305 000 Kč |
|
|
Archiv výtvarného umění |
2 |
280 000 Kč |
|
|
Mgr. et Mgr. Klára Zářecká, Ph.D. |
1 |
280 000 Kč |
|
|
MgA. et Mgr. Tereza Semotamová, Ph.D. |
1 |
280 000 Kč |
|
|
PhDr. Luděk Beneš |
1 |
280 000 Kč |
|
|
PhDr. Tomáš Horyna |
1 |
280 000 Kč |
|
|
Mgr. Roman Michálek, Ph.D. |
1 |
280 000 Kč |
|
|
MgA. et MgA. Ivo Kristián Kubák |
1 |
280 000 Kč |
|
|
doc. MgA. Vít Havlíček, Ph.D. |
1 |
280 000 Kč |
|
|
Ing. Ludmila Vacková |
1 |
280 000 Kč |
|
|
MgA. Eliška Jevičová |
1 |
280 000 Kč |
|
|
Mgr. Roman Giebisch, Ph.D. |
1 |
280 000 Kč |
|
|
PhDr. Marcela Stránská |
1 |
280 000 Kč |
|
|
MgA. Stanislav Doubrava |
1 |
280 000 Kč |
|
|
doc. PhDr. Jan Wiendl, Ph.D. |
1 |
280 000 Kč |
|
|
Alica Minar & col. z.s. |
3 |
270 000 Kč |
|
|
Books & Pipes, z.ú. |
3 |
270 000 Kč |
|
|
Nadace Prague Biennale |
3 |
260 000 Kč |
|
|
A2, o.p.s. |
3 |
260 000 Kč |
|
|
Za poklady Broumovska o.p.s. |
2 |
255 000 Kč |
|
|
ERA Média, s.r.o. |
2 |
255 000 Kč |
|
|
Jedl z.s. |
3 |
240 000 Kč |
|
|
tactic, z. s. |
3 |
240 000 Kč |
|
|
Baobab&GplusG s.r.o. |
2 |
240 000 Kč |
|
|
Čtyři dny z.s. |
2 |
235 000 Kč |
|
|
Tanec Praha z.ú. |
3 |
230 000 Kč |
|
|
MeetFactory o.p.s. |
3 |
225 000 Kč |
|
|
Geisslers Institut, z.ú. |
3 |
225 000 Kč |
|
|
Ing. Daniel Podhradský |
3 |
220 000 Kč |
|
|
Pojď na dosah z. s. |
3 |
220 000 Kč |
|
|
KAVKA - knižní a výtvarná kultura s.r.o. |
3 |
220 000 Kč |
|
|
Nakladatelství Centrum pro studium demokracie a kultury, o.p.s. |
3 |
220 000 Kč |
|
|
Divadlo LETÍ, z.s. |
3 |
220 000 Kč |
|
|
Nakladatelství Triáda, s.r.o. |
3 |
216 771 Kč |
|
|
LUSTR festival ilustrace z.s. |
2 |
215 000 Kč |
|
|
Společnost pro Divadelní noviny |
1 |
215 000 Kč |
|
|
Klub Art 4 People z.s. |
3 |
205 000 Kč |
|
|
Fotograf 07 z.s. |
3 |
200 000 Kč |
|
|
Pavel Mervart |
3 |
200 000 Kč |
|
|
Spolek stopět |
3 |
200 000 Kč |
|
|
Veřejný sál Hraničář, spolek |
3 |
200 000 Kč |
|
|
DAMÚZA, z. ú. |
2 |
200 000 Kč |
|
|
Ústředna, s.r.o. |
3 |
195 000 Kč |
|
|
Sdružení českých umělců grafiků HOLLAR |
3 |
190 000 Kč |
|
|
Festum Organi z.s. |
2 |
190 000 Kč |
|
|
Umění venku z.s. |
2 |
190 000 Kč |
|
|
ArtProm s.r.o. |
2 |
185 000 Kč |
|
|
Studio PRÁM,z.s. |
2 |
185 000 Kč |
|
|
Umělecký soubor Tygr v tísni p.s. |
2 |
185 000 Kč |
|
|
HOST - vydavatelství, s.r.o. |
2 |
185 000 Kč |
|
|
ZÁMEK ŽĎÁR z.s. |
3 |
180 000 Kč |
|
|
Beautiful Confusion, z.s. |
3 |
180 000 Kč |
|
|
Artmap, z.s. |
2 |
180 000 Kč |
|
|
UNIJAZZ - sdružení pro podporu kulturních aktivit, z. s. |
2 |
180 000 Kč |
|
|
Divadlo Continuo, z.s. |
2 |
180 000 Kč |
|
|
Spolek ANALOGON |
2 |
180 000 Kč |
|
|
Valdštejnské imaginárium, z.ú. |
2 |
175 000 Kč |
|
|
Feel the UNIVERSE Circus Company, z.s. |
2 |
175 000 Kč |
|
|
wo-men s.r.o. |
3 |
170 000 Kč |
|
|
Knihex, z. s. |
2 |
170 000 Kč |
|
|
SPOLEČNOST ČESKÝCH SKLADATELŮ, z. s. |
2 |
170 000 Kč |
|
|
BcA. Alena Novotná |
3 |
165 000 Kč |
|
|
Jiné jeviště z.s. |
2 |
165 000 Kč |
|
|
DanceConnected, z.s. |
2 |
165 000 Kč |
|
|
Život pro varhany z.s. |
2 |
165 000 Kč |
|
|
Chemické divadlo, z.s. |
2 |
165 000 Kč |
|
|
Tantehorse z.s. |
2 |
165 000 Kč |
|
|
A studio Rubín, o.p.s. |
2 |
165 000 Kč |
|
|
Ševčíkův institut, z.s. |
2 |
163 541 Kč |
|
|
Fórum mladých člen AHUV, z. s. |
2 |
160 000 Kč |
|
|
Slovo 21, z. s. |
2 |
160 000 Kč |
|
|
BUBEC, o.p.s. |
2 |
160 000 Kč |
|
|
Ibérica, z.s. |
2 |
160 000 Kč |
|
|
Flora Theatre Festival, z.s. |
1 |
160 000 Kč |
|
|
Pulchra, s.r.o. |
3 |
155 000 Kč |
|
|
Společnost Jindřicha Chalupeckého, z.s. |
2 |
155 000 Kč |
|
|
Musica Florea, z. s. |
2 |
155 000 Kč |
|
|
Bezhlaví z.s. |
2 |
155 000 Kč |
|
|
SVĚT A DIVADLO |
1 |
155 000 Kč |
|
|
Akademie klasické hudby, z.ú. |
2 |
150 000 Kč |
|
|
Farmstudio - středisko umění a kultury, z.s. |
2 |
150 000 Kč |
|
|
ARCHITECTURA, z.s. |
2 |
150 000 Kč |
|
|
Vzdělávací a kulturní centrum Broumov o.p.s. |
2 |
150 000 Kč |
|
|
Knižní stezka k dětem, z.s. |
2 |
145 000 Kč |
|
|
Johan, zapsaný ústav |
2 |
145 000 Kč |
|
|
Český spolek dvouplátkových nástrojů |
2 |
145 000 Kč |
|
|
BuranTeatr z.ú. |
2 |
145 000 Kč |
|
|
MOVE Ostrava, z.s. |
2 |
140 000 Kč |
|
|
Galerie a nakladatelství Stará pošta, z. ú. |
2 |
140 000 Kč |
|
|
Via ad Artem z.s. |
2 |
140 000 Kč |
|
|
JEDEFRAU.ORG, spolek |
2 |
140 000 Kč |
|
|
Fujaré, z. s. |
2 |
140 000 Kč |
|
|
Spolek pro podporu vydávání revue současného tance |
1 |
140 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Státní fond kultury České republiky v 2025 ve výši 81 771 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů se u dodavatelů nekoncentrují.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 0,61 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Revolver Revue,o.p.s. |
3 |
485 000 Kč |
|
|
Větrné mlýny s.r.o. |
3 |
440 000 Kč |
|
|
baba s.r.o. |
1 |
334 257 Kč |
|
|
Centrum choreografického rozvoje SE.S.TA, z.s. |
3 |
330 000 Kč |
|
|
Nová síť z.s. |
3 |
315 000 Kč |
|
|
Kredance, z. s. |
3 |
305 000 Kč |
|
|
Archiv výtvarného umění |
2 |
280 000 Kč |
|
|
Mgr. et Mgr. Klára Zářecká, Ph.D. |
1 |
280 000 Kč |
|
|
MgA. et Mgr. Tereza Semotamová, Ph.D. |
1 |
280 000 Kč |
|
|
PhDr. Luděk Beneš |
1 |
280 000 Kč |
|
|
PhDr. Tomáš Horyna |
1 |
280 000 Kč |
|
|
doc. MgA. Vít Havlíček, Ph.D. |
1 |
280 000 Kč |
|
|
Ing. Ludmila Vacková |
1 |
280 000 Kč |
|
|
Mgr. Roman Giebisch, Ph.D. |
1 |
280 000 Kč |
|
|
MgA. Stanislav Doubrava |
1 |
280 000 Kč |
|
|
doc. PhDr. Jan Wiendl, Ph.D. |
1 |
280 000 Kč |
|
|
Alica Minar & col. z.s. |
3 |
270 000 Kč |
|
|
Books & Pipes, z.ú. |
3 |
270 000 Kč |
|
|
Nadace Prague Biennale |
3 |
260 000 Kč |
|
|
A2, o.p.s. |
3 |
260 000 Kč |
|
|
Za poklady Broumovska o.p.s. |
2 |
255 000 Kč |
|
|
ERA Média, s.r.o. |
2 |
255 000 Kč |
|
|
Jedl z.s. |
3 |
240 000 Kč |
|
|
tactic, z. s. |
3 |
240 000 Kč |
|
|
Baobab&GplusG s.r.o. |
2 |
240 000 Kč |
|
|
Čtyři dny z.s. |
2 |
235 000 Kč |
|
|
Tanec Praha z.ú. |
3 |
230 000 Kč |
|
|
MeetFactory o.p.s. |
3 |
225 000 Kč |
|
|
Geisslers Institut, z.ú. |
3 |
225 000 Kč |
|
|
Ing. Daniel Podhradský |
3 |
220 000 Kč |
|
|
KAVKA - knižní a výtvarná kultura s.r.o. |
3 |
220 000 Kč |
|
|
Nakladatelství Centrum pro studium demokracie a kultury, o.p.s. |
3 |
220 000 Kč |
|
|
Divadlo LETÍ, z.s. |
3 |
220 000 Kč |
|
|
Nakladatelství Triáda, s.r.o. |
3 |
216 771 Kč |
|
|
LUSTR festival ilustrace z.s. |
2 |
215 000 Kč |
|
|
Společnost pro Divadelní noviny |
1 |
215 000 Kč |
|
|
Klub Art 4 People z.s. |
3 |
205 000 Kč |
|
|
Fotograf 07 z.s. |
3 |
200 000 Kč |
|
|
Pavel Mervart |
3 |
200 000 Kč |
|
|
Spolek stopět |
3 |
200 000 Kč |
|
|
Veřejný sál Hraničář, spolek |
3 |
200 000 Kč |
|
|
DAMÚZA, z. ú. |
2 |
200 000 Kč |
|
|
Ústředna, s.r.o. |
3 |
195 000 Kč |
|
|
Sdružení českých umělců grafiků HOLLAR |
3 |
190 000 Kč |
|
|
Festum Organi z.s. |
2 |
190 000 Kč |
|
|
Umění venku z.s. |
2 |
190 000 Kč |
|
|
ArtProm s.r.o. |
2 |
185 000 Kč |
|
|
Studio PRÁM,z.s. |
2 |
185 000 Kč |
|
|
Umělecký soubor Tygr v tísni p.s. |
2 |
185 000 Kč |
|
|
HOST - vydavatelství, s.r.o. |
2 |
185 000 Kč |
|
|
ZÁMEK ŽĎÁR z.s. |
3 |
180 000 Kč |
|
|
Artmap, z.s. |
2 |
180 000 Kč |
|
|
UNIJAZZ - sdružení pro podporu kulturních aktivit, z. s. |
2 |
180 000 Kč |
|
|
Divadlo Continuo, z.s. |
2 |
180 000 Kč |
|
|
Spolek ANALOGON |
2 |
180 000 Kč |
|
|
Valdštejnské imaginárium, z.ú. |
2 |
175 000 Kč |
|
|
Feel the UNIVERSE Circus Company, z.s. |
2 |
175 000 Kč |
|
|
wo-men s.r.o. |
3 |
170 000 Kč |
|
|
Knihex, z. s. |
2 |
170 000 Kč |
|
|
SPOLEČNOST ČESKÝCH SKLADATELŮ, z. s. |
2 |
170 000 Kč |
|
|
BcA. Alena Novotná |
3 |
165 000 Kč |
|
|
Jiné jeviště z.s. |
2 |
165 000 Kč |
|
|
DanceConnected, z.s. |
2 |
165 000 Kč |
|
|
Život pro varhany z.s. |
2 |
165 000 Kč |
|
|
Chemické divadlo, z.s. |
2 |
165 000 Kč |
|
|
Tantehorse z.s. |
2 |
165 000 Kč |
|
|
A studio Rubín, o.p.s. |
2 |
165 000 Kč |
|
|
Ševčíkův institut, z.s. |
2 |
163 541 Kč |
|
|
Fórum mladých člen AHUV, z. s. |
2 |
160 000 Kč |
|
|
Slovo 21, z. s. |
2 |
160 000 Kč |
|
|
BUBEC, o.p.s. |
2 |
160 000 Kč |
|
|
Ibérica, z.s. |
2 |
160 000 Kč |
|
|
Flora Theatre Festival, z.s. |
1 |
160 000 Kč |
|
|
Pulchra, s.r.o. |
3 |
155 000 Kč |
|
|
Společnost Jindřicha Chalupeckého, z.s. |
2 |
155 000 Kč |
|
|
Musica Florea, z. s. |
2 |
155 000 Kč |
|
|
Bezhlaví z.s. |
2 |
155 000 Kč |
|
|
SVĚT A DIVADLO |
1 |
155 000 Kč |
|
|
Spolek pro vydávání časopisu Loutkář |
1 |
155 000 Kč |
|
|
Akademie klasické hudby, z.ú. |
2 |
150 000 Kč |
|
|
Farmstudio - středisko umění a kultury, z.s. |
2 |
150 000 Kč |
|
|
ARCHITECTURA, z.s. |
2 |
150 000 Kč |
|
|
Vzdělávací a kulturní centrum Broumov o.p.s. |
2 |
150 000 Kč |
|
|
Knižní stezka k dětem, z.s. |
2 |
145 000 Kč |
|
|
Český spolek dvouplátkových nástrojů |
2 |
145 000 Kč |
|
|
BuranTeatr z.ú. |
2 |
145 000 Kč |
|
|
MOVE Ostrava, z.s. |
2 |
140 000 Kč |
|
|
Galerie a nakladatelství Stará pošta, z. ú. |
2 |
140 000 Kč |
|
|
Via ad Artem z.s. |
2 |
140 000 Kč |
|
|
JEDEFRAU.ORG, spolek |
2 |
140 000 Kč |
|
|
Fujaré, z. s. |
2 |
140 000 Kč |
|
|
Spolek pro podporu vydávání revue současného tance |
1 |
140 000 Kč |
|
|
JKA s.r.o. |
1 |
140 000 Kč |
|
|
Akademie komorní hudby, z. s. |
1 |
140 000 Kč |
|
|
840712/0100 |
1 |
140 000 Kč |
|
|
Sdružení pro obnovu Dobrše, z.s. |
2 |
135 000 Kč |
|
|
Dočasná Company z.s. |
2 |
135 000 Kč |
|
|
Fotografic, spolek pro současné umění |
2 |
135 000 Kč |
|
|
Spolek ARTO.TO |
2 |
135 000 Kč |
|
|
ARGO spol. s r.o. |
2 |
135 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Státní fond kultury České republiky v 2025 ve výši 81 771 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Dobrovolně zveřejňuje velké množství smluv pod 50 000 Kč.
|
Číselná hodnota parametru je - 0,75.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 0,70
|
|
Počet bodů 0,70 znamená pro Státní fond kultury České republiky celkově
2. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0075 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0021 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0000 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0112 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1217 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,0020 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,145
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
1,45
|
| Odečtený bonus za transparentnost |
- 0,75 |
|
Výsledný K-Index
|
0,696 |
|