Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 119 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0846 odpovídá 8,46 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 3 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0021 odpovídá 0,21 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 278 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,2.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1976 odpovídá 19,76 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
58 smluv má hodnotu blízkou limitům veřejných zakázek, což může naznačovat snahu se vyhnout řádné veřejné soutěži.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0412 odpovídá 4,12 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 40 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0284 odpovídá 2,84 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MTc-stav, s.r.o. |
42 |
904 802 688 Kč |
|
|
AFRY CZ s.r.o. |
3 |
495 192 016 Kč |
|
|
UCHYTIL s.r.o. |
78 |
463 715 252 Kč |
|
|
REKSTAN, spol. s r.o. |
11 |
62 954 527 Kč |
|
|
MOTeC spol. s r.o. |
24 |
60 953 045 Kč |
|
|
Energie Teplárny Brno, s.r.o. |
18 |
60 947 667 Kč |
|
|
I&C Energo a.s. |
2 |
59 976 689 Kč |
|
|
OHLA ŽS, a.s. |
5 |
54 708 461 Kč |
|
|
AVOS VYŠKOV měřící a regulační technika, s.r.o. |
18 |
41 093 592 Kč |
|
|
NOVÁ ZBROJOVKA, s.r.o. |
8 |
33 105 904 Kč |
|
|
ILASTAN s.r.o. |
10 |
29 799 813 Kč |
|
|
CERGOMONT s.r.o. |
5 |
28 569 311 Kč |
|
|
MENDEL QUARTER, s.r.o. |
2 |
28 473 781 Kč |
|
|
Olife Energy, a.s. |
3 |
26 904 350 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
31 |
22 738 957 Kč |
|
|
PREPLAN s.r.o. |
1 |
21 780 000 Kč |
|
|
Innofreight Czech s.r.o. |
1 |
21 780 000 Kč |
|
|
THERMOPLUS, s.r.o. |
19 |
21 499 620 Kč |
|
|
ENPZ, s.r.o. |
7 |
21 446 465 Kč |
|
|
DOMAINVEST s.r.o. |
7 |
21 202 528 Kč |
|
|
Rozvody tepla, spol. s r.o. |
5 |
20 698 723 Kč |
|
|
CEMENTÁRNA MALOMĚŘICE s.r.o. |
2 |
17 220 781 Kč |
|
|
DW STAVBY BRNO s.r.o. |
1 |
16 133 333 Kč |
|
|
Elmoz Czech, s.r.o. |
1 |
16 133 333 Kč |
|
|
TRASKO, a.s. |
2 |
15 076 340 Kč |
|
|
PC energo s.r.o. |
5 |
14 762 634 Kč |
|
|
Moore Advisory CZ s.r.o. |
9 |
14 254 526 Kč |
|
|
MERCI, s.r.o. |
2 |
13 976 677 Kč |
|
|
Energie - stavební a báňská a.s. |
2 |
13 459 082 Kč |
|
|
MT-mont, s.r.o. |
8 |
13 287 636 Kč |
|
|
Brno New Town Square, s.r.o. |
1 |
12 100 000 Kč |
|
|
GRID, a.s. |
2 |
11 773 603 Kč |
|
|
MS Dusíkova s.r.o. |
1 |
11 616 000 Kč |
|
|
BMS SERVIS, s.r.o. |
21 |
11 551 189 Kč |
|
|
TOMÁŠ NOVOTNÝ - AUTOJEŘÁBY DEMOLICE s.r.o. |
1 |
10 874 633 Kč |
|
|
MS PROJEKT s.r.o. |
13 |
10 618 658 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
11 |
10 605 892 Kč |
|
|
GeoTec-GS, a.s. |
1 |
9 457 516 Kč |
|
|
ENVI-AQUA, s.r.o. |
1 |
9 457 360 Kč |
|
|
HENDY INDUSTRIES a.s. |
1 |
9 380 102 Kč |
|
|
TEDOM a.s. |
3 |
9 191 342 Kč |
|
|
ABB s.r.o. |
6 |
9 073 056 Kč |
|
|
MS Slatinská s.r.o. |
1 |
8 228 000 Kč |
|
|
ERDING, a.s. |
3 |
8 196 363 Kč |
|
|
Grant Thornton Advisory k.s. |
5 |
8 111 961 Kč |
|
|
E S L, a.s. |
10 |
8 064 214 Kč |
|
|
Ekopontis, s.r.o. |
2 |
8 048 981 Kč |
|
|
INVESTINŽENÝRING a.s. |
6 |
7 429 763 Kč |
|
|
EIA SERVIS s.r.o. |
2 |
7 008 381 Kč |
|
|
GIENGER spol. s r.o. |
7 |
6 932 883 Kč |
|
|
CAVALON, s.r.o. |
4 |
6 887 381 Kč |
|
|
RAVRcz s.r.o. |
2 |
6 616 022 Kč |
|
|
INFRAM a.s. |
9 |
6 554 631 Kč |
|
|
Ernst & Young, s.r.o. |
3 |
6 478 461 Kč |
|
|
Milan Koubek |
3 |
6 432 143 Kč |
|
|
HOPE Jazykový servis s.r.o. |
3 |
6 430 061 Kč |
|
|
DOMOPLAN - Rezidence Příční 12, s.r.o. |
2 |
6 127 561 Kč |
|
|
NTT DATA Business Solutions a.s. |
2 |
6 127 561 Kč |
|
|
SPP CZ, a.s. |
2 |
6 127 561 Kč |
|
|
Eneka-obchod s.r.o. |
2 |
6 127 561 Kč |
|
|
RVOM s.r.o. |
2 |
6 127 561 Kč |
|
|
innogy Energie, s.r.o. |
2 |
6 127 561 Kč |
|
|
UDI Husovice Project a.s. |
1 |
6 050 000 Kč |
|
|
CORROTECH ENGINEERING s.r.o. |
2 |
5 440 463 Kč |
|
|
DOMOPLAN - Pekárenský dvůr SICAV, a.s. |
2 |
5 362 781 Kč |
|
|
MAGNUM Sunmax, a.s. |
1 |
5 190 900 Kč |
|
|
GEOSTAR, spol. s r.o. |
2 |
5 174 297 Kč |
|
|
Společenství vlastníků U Leskavy 22-G, Brno |
1 |
5 082 000 Kč |
|
|
Check Build s.r.o. |
8 |
4 967 111 Kč |
|
|
Ptáček - velkoobchod, a.s. |
1 |
4 840 000 Kč |
|
|
PSN s.r.o. |
1 |
4 840 000 Kč |
|
|
HBH Projekt spol. s r.o. |
2 |
4 556 255 Kč |
|
|
ELTON hodinářská, a.s. |
4 |
4 504 081 Kč |
|
|
MATONA Design s.r.o. |
6 |
4 495 779 Kč |
|
|
ORTEP, s.r.o. |
13 |
4 309 177 Kč |
|
|
SIGMA GROUP a.s. |
10 |
4 156 759 Kč |
|
|
OPPORTUNITY, spol. s r. o. |
2 |
4 152 821 Kč |
|
|
Honeywell, spol. s r.o. |
3 |
4 139 542 Kč |
|
|
G3consult, s.r.o. |
2 |
4 126 100 Kč |
|
|
GC System a.s. |
8 |
4 106 994 Kč |
|
|
AISE, s.r.o. |
1 |
4 019 656 Kč |
|
|
AG PUMPY s.r.o. |
2 |
3 903 763 Kč |
|
|
SVJ domu U Leskavy 24-F, Brno |
1 |
3 872 000 Kč |
|
|
INVEK s.r.o. |
1 |
3 872 000 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Renneská 21,23, Brno |
1 |
3 872 000 Kč |
|
|
Společenství vlastníků domu U Leskavy 28-D, Brno |
1 |
3 872 000 Kč |
|
|
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
3 |
3 813 920 Kč |
|
|
Elprocon 21, s.r.o. |
3 |
3 766 730 Kč |
|
|
ArePlan s.r.o. |
4 |
3 712 159 Kč |
|
|
Czech Adventure s.r.o. |
2 |
3 630 000 Kč |
|
|
Oviedo, s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Andrej Bielak |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Lubomír Jeniš |
5 |
3 618 142 Kč |
|
|
ECE Projektmanagement Praha s.r.o. |
2 |
3 430 411 Kč |
|
|
iprojekt info s.r.o. |
3 |
3 413 471 Kč |
|
|
EZAMONT Servis a.s. |
2 |
3 344 906 Kč |
|
|
ENOMA s.r.o. |
3 |
3 304 571 Kč |
|
|
RRC Industry Services, s.r.o. |
2 |
3 252 502 Kč |
|
|
PORTOS, advokátní kancelář s.r.o. |
2 |
3 245 281 Kč |
|
|
ČBF, s.r.o. |
2 |
3 184 781 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Teplárny Brno, a.s. v 2025 ve výši 3 063 781 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Energie Teplárny Brno, s.r.o. |
10 |
|
|
MTc-stav, s.r.o. |
9 |
|
|
UCHYTIL s.r.o. |
9 |
|
|
MOTeC spol. s r.o. |
8 |
|
|
ENPZ, s.r.o. |
7 |
|
|
NOVÁ ZBROJOVKA, s.r.o. |
5 |
|
|
AVOS VYŠKOV měřící a regulační technika, s.r.o. |
5 |
|
|
THERMOPLUS, s.r.o. |
4 |
|
|
TEDOM a.s. |
3 |
|
|
REKSTAN, spol. s r.o. |
2 |
|
|
DOMOPLAN - Rezidence Příční 12, s.r.o. |
2 |
|
|
NTT DATA Business Solutions a.s. |
2 |
|
|
SPP CZ, a.s. |
2 |
|
|
Milan Koubek |
2 |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
2 |
|
|
HOPE Jazykový servis s.r.o. |
2 |
|
|
Eneka-obchod s.r.o. |
2 |
|
|
Grant Thornton Advisory k.s. |
2 |
|
|
Moore Advisory CZ s.r.o. |
2 |
|
|
INVESTINŽENÝRING a.s. |
2 |
|
|
RVOM s.r.o. |
2 |
|
|
innogy Energie, s.r.o. |
2 |
|
|
Ernst & Young, s.r.o. |
2 |
|
|
ERDING, a.s. |
1 |
|
|
Petr Karlík |
1 |
|
|
CAVALON, s.r.o. |
1 |
|
|
1950 |
1 |
|
|
ABB s.r.o. |
1 |
|
|
Check Build s.r.o. |
1 |
|
|
IGS Property CZ s.r.o. |
1 |
|
|
PC energo s.r.o. |
1 |
|
|
Energie - stavební a báňská a.s. |
1 |
|
|
AG PUMPY s.r.o. |
1 |
|
|
Diecézní charita Brno |
1 |
|
|
Společenství vlastníků U Leskavy 32-B, Brno |
1 |
|
|
ILASTAN s.r.o. |
1 |
|
|
DOMOPLAN - Pekárenský dvůr SICAV, a.s. |
1 |
|
|
REN Power CZ a.s. |
1 |
|
|
Chrenek, Toman, Kotrba advokátní kancelář spol. s r. o. |
1 |
|
|
FEVA, s.r.o. |
1 |
|
|
FineMedica s.r.o. |
1 |
|
|
The Landmark Building a.s. |
1 |
|
|
CEMENTÁRNA MALOMĚŘICE s.r.o. |
1 |
|
|
ČBF, s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Tom Kratochvíl |
1 |
|
|
Východočeská energie s.r.o. |
1 |
|
|
DETO Brno, spol. s r.o. |
1 |
|
|
iprojekt info s.r.o. |
1 |
|
|
ENOMA s.r.o. |
1 |
|
|
HORMAK Group s.r.o. |
1 |
|
|
Tomáš Pivovarčík |
1 |
|
|
OFFICEO s.r.o. |
1 |
|
|
PORTOS, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
|
|
ČISTÉ-ODPADY s.r.o. |
1 |
|
|
Majetkoprávní agentura s.r.o. |
1 |
|
|
Miroslav Bílek |
1 |
|
|
Ondřej Kubásek |
1 |
|
|
PRAGOPROJEKT, a.s. |
1 |
|
|
INFRAM a.s. |
1 |
|
|
PPA solar s.r.o. |
1 |
|
|
SQS člen skupiny AUTO UH s.r.o. |
1 |
|
|
DOMOPLAN a.s. |
1 |
|
|
I&C Energo a.s. |
1 |
|
|
Powertica Energie a.s. |
1 |
|
|
ECE Projektmanagement Praha s.r.o. |
1 |
|
|
EKZ Tschechien 2 Immobiliengesellschaft k.s. |
1 |
|
|
1973 |
1 |
|
|
EZAMONT Servis a.s. |
1 |
|
|
APATOR POWOGAZ CZECHIA s.r.o. |
1 |
|
|
Lubomír Jeniš |
1 |
|
|
Momentum Clinic s.r.o. |
1 |
|
|
Unicorn Systems a.s. |
1 |
|
|
MS PROJEKT s.r.o. |
1 |
|
|
KONEKTA výtahy, a.s. |
1 |
|
|
MATONA Design s.r.o. |
1 |
|
|
SONET, společnost s.r.o. |
1 |
|
|
Trikaya Projekty Komárov s.r.o. |
1 |
|
|
Residence Na promenádě s.r.o. |
1 |
|
|
AH-ENERGY, s.r.o. |
1 |
|
|
T.E Bohunická brána s.r.o. |
1 |
|
|
MENDEL QUARTER, s.r.o. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků Voříškova 35,37, Brno |
1 |
|
|
Ekopontis, s.r.o. |
1 |
|
|
EIA SERVIS s.r.o. |
1 |
|
|
GEOSTAR, spol. s r.o. |
1 |
|
|
CTPark Brno III, spol. s r.o. |
1 |
|
|
MAJORDOMUS, s.r.o. |
1 |
|
|
UNISTAV CONSTRUCTION a.s. |
1 |
|
|
Občanská demokratická strana |
1 |
|
|
MT-mont, s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Teplárny Brno, a.s. v 2025 ve výši 3 063 781 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
UCHYTIL s.r.o. |
7 |
46 529 741 Kč |
|
|
Rozvody tepla, spol. s r.o. |
2 |
18 904 662 Kč |
|
|
MTc-stav, s.r.o. |
3 |
18 379 652 Kč |
|
|
AVOS VYŠKOV měřící a regulační technika, s.r.o. |
3 |
14 343 055 Kč |
|
|
REKSTAN, spol. s r.o. |
2 |
14 098 786 Kč |
|
|
Brno New Town Square, s.r.o. |
1 |
12 100 000 Kč |
|
|
MS Dusíkova s.r.o. |
1 |
11 616 000 Kč |
|
|
PC energo s.r.o. |
1 |
11 228 800 Kč |
|
|
TOMÁŠ NOVOTNÝ - AUTOJEŘÁBY DEMOLICE s.r.o. |
1 |
10 874 633 Kč |
|
|
CERGOMONT s.r.o. |
2 |
8 273 224 Kč |
|
|
ILASTAN s.r.o. |
1 |
7 851 756 Kč |
|
|
RAVRcz s.r.o. |
1 |
6 335 802 Kč |
|
|
GIENGER spol. s r.o. |
1 |
6 050 000 Kč |
|
|
AISE, s.r.o. |
1 |
4 019 656 Kč |
|
|
OHLA ŽS, a.s. |
1 |
3 946 414 Kč |
|
|
EIA SERVIS s.r.o. |
1 |
3 944 600 Kč |
|
|
SVJ domu U Leskavy 24-F, Brno |
1 |
3 872 000 Kč |
|
|
INVEK s.r.o. |
1 |
3 872 000 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Renneská 21,23, Brno |
1 |
3 872 000 Kč |
|
|
Společenství vlastníků domu U Leskavy 28-D, Brno |
1 |
3 872 000 Kč |
|
|
ArePlan s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
CAVALON, s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Andrej Bielak |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
THERMOPLUS, s.r.o. |
1 |
3 448 500 Kč |
|
|
Bucek s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Elprocon 21, s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Moore Advisory CZ s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Czech Adventure s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
invelt - elektro s.r.o. |
1 |
2 261 369 Kč |
|
|
CORROTECH ENGINEERING s.r.o. |
1 |
2 245 639 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Teplárny Brno, a.s. v 2025 ve výši 3 063 781 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 2 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,16.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 8, tj. 12,28 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
12 |
12 990 272 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
7 |
9 290 864 Kč |
|
|
Energie Teplárny Brno, s.r.o. |
3 |
8 595 961 Kč |
|
|
Moore Advisory CZ s.r.o. |
3 |
6 475 981 Kč |
|
|
NTT DATA Business Solutions a.s. |
2 |
6 127 561 Kč |
|
|
GC System a.s. |
8 |
4 106 994 Kč |
|
|
Andrej Bielak |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Unicorn Systems a.s. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
SONET, společnost s.r.o. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
G3consult, s.r.o. |
1 |
2 165 900 Kč |
|
|
Honeywell, spol. s r.o. |
1 |
1 994 810 Kč |
|
|
ANECT a.s. |
4 |
1 288 539 Kč |
|
|
AXENTA a.s. |
3 |
1 232 297 Kč |
|
|
Metering Services s.r.o. |
1 |
1 196 884 Kč |
|
|
ORTEP, s.r.o. |
3 |
905 096 Kč |
|
|
Icontio Ltd., organizační složka |
1 |
580 800 Kč |
|
|
GMtech s.r.o. |
1 |
300 080 Kč |
|
|
Bc. Milan Vítek Kulikowski |
1 |
242 000 Kč |
|
|
EG - Expert, s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Alza.cz a.s. |
1 |
188 276 Kč |
|
|
ENOMA s.r.o. |
1 |
119 790 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Teplárny Brno, a.s. v 2025 ve výši 3 063 781 Kč
|
Obor Stroje a zařízení
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 20,83 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
UCHYTIL s.r.o. |
6 |
6 529 054 Kč |
|
|
AVOS VYŠKOV měřící a regulační technika, s.r.o. |
2 |
6 127 561 Kč |
|
|
I&C Energo a.s. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
isocorp brno, s.r.o. |
5 |
1 014 007 Kč |
|
|
E S L, a.s. |
2 |
337 062 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu Foltýnova 23,25,27 |
1 |
196 020 Kč |
|
|
ORTEP, s.r.o. |
1 |
149 846 Kč |
|
|
Viessmann,spol. s r.o. |
1 |
121 617 Kč |
|
|
Petr Kopečný |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Ing. Lucie Mravcová |
1 |
117 370 Kč |
|
|
HZB spol. s r.o. |
1 |
106 804 Kč |
|
|
MTc-stav, s.r.o. |
1 |
74 627 Kč |
|
|
invelt - elektro s.r.o. |
1 |
51 183 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Teplárny Brno, a.s. v 2025 ve výši 3 063 781 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 39, tj. 45,24 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MENDEL QUARTER, s.r.o. |
1 |
25 410 000 Kč |
|
|
ENPZ, s.r.o. |
7 |
21 446 465 Kč |
|
|
NOVÁ ZBROJOVKA, s.r.o. |
7 |
17 012 904 Kč |
|
|
MS Dusíkova s.r.o. |
1 |
11 616 000 Kč |
|
|
MS Slatinská s.r.o. |
1 |
8 228 000 Kč |
|
|
DOMOPLAN - Rezidence Příční 12, s.r.o. |
2 |
6 127 561 Kč |
|
|
MTc-stav, s.r.o. |
2 |
6 127 561 Kč |
|
|
Energie Teplárny Brno, s.r.o. |
2 |
6 127 561 Kč |
|
|
Eneka-obchod s.r.o. |
2 |
6 127 561 Kč |
|
|
innogy Energie, s.r.o. |
2 |
6 127 561 Kč |
|
|
UDI Husovice Project a.s. |
1 |
6 050 000 Kč |
|
|
DOMOPLAN - Pekárenský dvůr SICAV, a.s. |
2 |
5 362 781 Kč |
|
|
MAGNUM Sunmax, a.s. |
1 |
5 190 900 Kč |
|
|
Společenství vlastníků U Leskavy 22-G, Brno |
1 |
5 082 000 Kč |
|
|
PSN s.r.o. |
1 |
4 840 000 Kč |
|
|
SVJ domu U Leskavy 24-F, Brno |
1 |
3 872 000 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Renneská 21,23, Brno |
1 |
3 872 000 Kč |
|
|
Společenství vlastníků domu U Leskavy 28-D, Brno |
1 |
3 872 000 Kč |
|
|
Oviedo, s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
SPP CZ, a.s. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
IGS Property CZ s.r.o. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
Společenství vlastníků U Leskavy 32-B, Brno |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
The Landmark Building a.s. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
CEMENTÁRNA MALOMĚŘICE s.r.o. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
Východočeská energie s.r.o. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
ENOMA s.r.o. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
PPA solar s.r.o. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
DOMOPLAN a.s. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
Powertica Energie a.s. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
ECE Projektmanagement Praha s.r.o. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
EKZ Tschechien 2 Immobiliengesellschaft k.s. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
AH-ENERGY, s.r.o. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
MAJORDOMUS, s.r.o. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
UNISTAV CONSTRUCTION a.s. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Kovařovicova 56, Brno |
1 |
2 783 000 Kč |
|
|
Společenství vlastníků domu K Rybníku 597/1, Brno |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Czech Adventure s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Společenství vlastníků pro dům Poříčí 615/13 v Brně |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Společenství vlastníků domu K Babě 591/19, Brno |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek - Křenová 23, Brno |
1 |
2 232 450 Kč |
|
|
Společenství vlastníků domu Spojovací 12, 14, 16 Brno |
1 |
2 057 000 Kč |
|
|
AMISTA investiční společnost, a.s. |
1 |
2 057 000 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Štěpánská 10, 12, Brno |
1 |
1 887 600 Kč |
|
|
Bytové družstvo Staňkova 30 |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
SPILBERK B47 s.r.o. |
1 |
1 694 000 Kč |
|
|
VIFINA ALFA s.r.o. |
1 |
1 452 000 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Ryolit |
1 |
867 570 Kč |
|
|
Vlhká 26 s.r.o. |
1 |
467 060 Kč |
|
|
Společenství vlastníků M. Majerové 5 |
1 |
383 167 Kč |
|
|
Společenství vlastníků M. Majerové 7 |
1 |
383 167 Kč |
|
|
Společenství vlastníků M. Majerové 9 |
1 |
383 167 Kč |
|
|
Společenství vlastníků pro dům Belveder, č.p. 312, 2022, k.ú. Černá Pole, Brno |
1 |
320 650 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Milady Horákové 38, Brno |
1 |
300 080 Kč |
|
|
BMS SERVIS, s.r.o. |
2 |
243 525 Kč |
|
|
Siemens Energy, s.r.o. |
1 |
211 802 Kč |
|
|
AFRY CZ s.r.o. |
1 |
142 296 Kč |
|
|
ČBF, s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Hostinského 3115/13, Brno |
1 |
117 297 Kč |
|
|
ORTEP, s.r.o. |
1 |
109 626 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Brno-Žabovřesky |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Allium, s.r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Společenství vlastníků pro dům Hrázka 615/28,30 v Brně |
1 |
31 708 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Nadační 571/5 |
1 |
12 100 Kč |
|
|
Společenství vlastníků pro dům Nadační 7 |
1 |
1 Kč |
|
|
Společenství vlastníků pro dům Hrázka 2 |
1 |
1 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Teplárny Brno, a.s. v 2025 ve výši 3 063 781 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 12, tj. 23,91 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Innofreight Czech s.r.o. |
1 |
21 780 000 Kč |
|
|
Energie Teplárny Brno, s.r.o. |
6 |
6 197 041 Kč |
|
|
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
3 |
3 813 920 Kč |
|
|
Grant Thornton Advisory k.s. |
2 |
3 620 381 Kč |
|
|
PORTOS, advokátní kancelář s.r.o. |
2 |
3 245 281 Kč |
|
|
Diecézní charita Brno |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
Chrenek, Toman, Kotrba advokátní kancelář spol. s r. o. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
FEVA, s.r.o. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
HORMAK Group s.r.o. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
Tomáš Pivovarčík |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
Miroslav Bílek |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
CTPark Brno III, spol. s r.o. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
Občanská demokratická strana |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
1 |
2 090 880 Kč |
|
|
Kateřina Štarhová |
1 |
1 519 010 Kč |
|
|
MUDr. Petra Trojanová |
1 |
1 331 000 Kč |
|
|
MÍR, stavební bytové družstvo |
1 |
907 500 Kč |
|
|
MaZa servis s.r.o. |
1 |
653 763 Kč |
|
|
AXENTA a.s. |
1 |
522 720 Kč |
|
|
ZENOVA services s.r.o. |
1 |
515 257 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
1 |
370 630 Kč |
|
|
ECE Projektmanagement Praha s.r.o. |
1 |
366 630 Kč |
|
|
Ernst & Young, s.r.o. |
1 |
350 900 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
1 |
266 573 Kč |
|
|
aquina, s.r.o. |
2 |
242 000 Kč |
|
|
Bytové družstvo Francouzská,družstvo |
1 |
239 852 Kč |
|
|
ZDENĚK HAVRÁNEK |
1 |
235 950 Kč |
|
|
ManpowerGroup s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Společenství vlastníků pro dům Hrázka 615/28,30 v Brně |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Nadační 571/5 |
1 |
121 000 Kč |
|
|
BASALUR s.r.o. |
1 |
113 377 Kč |
|
|
DronMAXcz s.r.o. |
1 |
84 322 Kč |
|
|
BETA Brno, a.s. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Strelička & Partners, advokátní kancelář, s.r.o. |
1 |
2 299 Kč |
|
|
Emilova sportovní, z.s. |
1 |
7 Kč |
|
|
OLMAN SERVICE s.r.o. |
1 |
1 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Teplárny Brno, a.s. v 2025 ve výši 3 063 781 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 49, tj. 14,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MTc-stav, s.r.o. |
35 |
892 552 629 Kč |
|
|
UCHYTIL s.r.o. |
45 |
412 830 902 Kč |
|
|
REKSTAN, spol. s r.o. |
10 |
62 833 527 Kč |
|
|
MOTeC spol. s r.o. |
23 |
60 832 093 Kč |
|
|
OHLA ŽS, a.s. |
5 |
54 708 461 Kč |
|
|
AVOS VYŠKOV měřící a regulační technika, s.r.o. |
15 |
31 902 250 Kč |
|
|
CERGOMONT s.r.o. |
4 |
28 448 311 Kč |
|
|
PREPLAN s.r.o. |
1 |
21 780 000 Kč |
|
|
THERMOPLUS, s.r.o. |
14 |
21 005 940 Kč |
|
|
Rozvody tepla, spol. s r.o. |
4 |
20 271 845 Kč |
|
|
ILASTAN s.r.o. |
5 |
18 176 997 Kč |
|
|
NOVÁ ZBROJOVKA, s.r.o. |
1 |
16 093 000 Kč |
|
|
TRASKO, a.s. |
1 |
14 905 337 Kč |
|
|
PC energo s.r.o. |
3 |
14 400 271 Kč |
|
|
MERCI, s.r.o. |
2 |
13 976 677 Kč |
|
|
MT-mont, s.r.o. |
8 |
13 287 636 Kč |
|
|
Brno New Town Square, s.r.o. |
1 |
12 100 000 Kč |
|
|
GRID, a.s. |
2 |
11 773 603 Kč |
|
|
TOMÁŠ NOVOTNÝ - AUTOJEŘÁBY DEMOLICE s.r.o. |
1 |
10 874 633 Kč |
|
|
MS PROJEKT s.r.o. |
11 |
10 340 358 Kč |
|
|
GeoTec-GS, a.s. |
1 |
9 457 516 Kč |
|
|
ENVI-AQUA, s.r.o. |
1 |
9 457 360 Kč |
|
|
HENDY INDUSTRIES a.s. |
1 |
9 380 102 Kč |
|
|
ERDING, a.s. |
3 |
8 196 363 Kč |
|
|
BMS SERVIS, s.r.o. |
5 |
7 933 531 Kč |
|
|
INVESTINŽENÝRING a.s. |
6 |
7 429 763 Kč |
|
|
INFRAM a.s. |
9 |
6 554 631 Kč |
|
|
Milan Koubek |
3 |
6 432 143 Kč |
|
|
CORROTECH ENGINEERING s.r.o. |
2 |
5 440 463 Kč |
|
|
GEOSTAR, spol. s r.o. |
2 |
5 174 297 Kč |
|
|
Check Build s.r.o. |
7 |
4 875 151 Kč |
|
|
HBH Projekt spol. s r.o. |
1 |
4 343 900 Kč |
|
|
MATONA Design s.r.o. |
2 |
4 087 222 Kč |
|
|
AISE, s.r.o. |
1 |
4 019 656 Kč |
|
|
INVEK s.r.o. |
1 |
3 872 000 Kč |
|
|
ArePlan s.r.o. |
4 |
3 712 159 Kč |
|
|
CAVALON, s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
RRC Industry Services, s.r.o. |
2 |
3 252 502 Kč |
|
|
DOMAINVEST s.r.o. |
4 |
3 250 989 Kč |
|
|
iprojekt info s.r.o. |
2 |
3 231 971 Kč |
|
|
SIGMA GROUP a.s. |
4 |
3 197 905 Kč |
|
|
1950 |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
Energie - stavební a báňská a.s. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
PRAGOPROJEKT, a.s. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
1973 |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
Trikaya Projekty Komárov s.r.o. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
Residence Na promenádě s.r.o. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
T.E Bohunická brána s.r.o. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
MENDEL QUARTER, s.r.o. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Voříškova 35,37, Brno |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
ABB s.r.o. |
3 |
2 849 004 Kč |
|
|
F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s. |
1 |
2 717 279 Kč |
|
|
XENIUM Europe s.r.o. |
1 |
2 678 778 Kč |
|
|
MSEM, a.s. |
1 |
2 678 778 Kč |
|
|
Elprocon 21, s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
BETOCHEM, s.r.o. |
1 |
2 406 956 Kč |
|
|
Brixton Group, s.r.o. |
1 |
2 346 765 Kč |
|
|
PERFECTED s.r.o. |
1 |
2 275 534 Kč |
|
|
invelt - elektro s.r.o. |
1 |
2 261 369 Kč |
|
|
VH atelier, spol. s r.o. |
1 |
2 055 786 Kč |
|
|
ÚDRŽBA BUDOV, s.r.o. |
3 |
2 020 579 Kč |
|
|
Honeywell, spol. s r.o. |
1 |
2 012 939 Kč |
|
|
G3consult, s.r.o. |
1 |
1 960 200 Kč |
|
|
Jan Fiala |
1 |
1 393 298 Kč |
|
|
ORTEP, s.r.o. |
1 |
1 379 400 Kč |
|
|
Miloš Kudrna |
1 |
1 366 939 Kč |
|
|
TZ pro, s.r.o. |
1 |
1 320 456 Kč |
|
|
Moore Advisory CZ s.r.o. |
1 |
1 266 265 Kč |
|
|
Grant Thornton Advisory k.s. |
1 |
1 185 800 Kč |
|
|
KOČÍ VN s.r.o. |
1 |
1 111 990 Kč |
|
|
RADKA Water s.r.o. |
1 |
1 066 494 Kč |
|
|
SEICONE s.r.o. |
2 |
1 016 400 Kč |
|
|
SIGAS-CZ s.r.o. |
1 |
968 000 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
1 |
948 062 Kč |
|
|
E S L, a.s. |
1 |
889 257 Kč |
|
|
Pavel Roháč |
1 |
840 023 Kč |
|
|
C3A a.s. |
1 |
728 602 Kč |
|
|
Termol, s.r.o. |
2 |
714 263 Kč |
|
|
ENETEX-TEP s.r.o. |
1 |
642 178 Kč |
|
|
Energotechnické služby s.r.o. |
1 |
617 100 Kč |
|
|
MSP key servis s.r.o. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
S - Invest CZ s.r.o. |
1 |
580 800 Kč |
|
|
FULGUR, spol. s r. o. |
2 |
580 770 Kč |
|
|
U Voršilek s.r.o. |
1 |
517 880 Kč |
|
|
ANECT a.s. |
1 |
471 900 Kč |
|
|
TOPWET s.r.o. |
1 |
456 589 Kč |
|
|
prof. Ing. Jan Křen, CSc. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
TOP - ENVI Tech Brno, s.r.o. |
1 |
353 925 Kč |
|
|
Ing. Tomáš Galęziok |
1 |
338 800 Kč |
|
|
AJV - ENERGO, a.s. |
1 |
326 591 Kč |
|
|
TERMOENGINEERING, s.r.o. |
3 |
318 230 Kč |
|
|
Ing. Lukáš Doležal |
2 |
314 691 Kč |
|
|
Pokorny industries s.r.o. |
1 |
307 534 Kč |
|
|
EZAMONT Servis a.s. |
1 |
281 125 Kč |
|
|
RAVRcz s.r.o. |
1 |
280 220 Kč |
|
|
SAGASTA s.r.o. |
1 |
272 250 Kč |
|
|
G - Team a.s. |
1 |
269 830 Kč |
|
|
ENERG-SERVIS a.s. |
3 |
266 200 Kč |
|
|
Marian Špaček |
1 |
261 360 Kč |
|
|
Kaiser servis, spol. s r.o. |
1 |
261 215 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Teplárny Brno, a.s. v 2025 ve výši 3 063 781 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 11, tj. 19,61 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
I&C Energo a.s. |
1 |
56 912 908 Kč |
|
|
Olife Energy, a.s. |
2 |
26 750 075 Kč |
|
|
UCHYTIL s.r.o. |
5 |
18 813 148 Kč |
|
|
TEDOM a.s. |
3 |
9 191 342 Kč |
|
|
RAVRcz s.r.o. |
1 |
6 335 802 Kč |
|
|
GIENGER spol. s r.o. |
1 |
6 050 000 Kč |
|
|
E S L, a.s. |
1 |
6 050 000 Kč |
|
|
Ptáček - velkoobchod, a.s. |
1 |
4 840 000 Kč |
|
|
ELTON hodinářská, a.s. |
4 |
4 504 081 Kč |
|
|
ABB s.r.o. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
REN Power CZ a.s. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
DETO Brno, spol. s r.o. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
SQS člen skupiny AUTO UH s.r.o. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
Lubomír Jeniš |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
KONEKTA výtahy, a.s. |
1 |
3 063 781 Kč |
|
|
Hotel Passage a.s. |
2 |
1 599 560 Kč |
|
|
Bistro Patizon s.r.o. |
2 |
1 409 756 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
1 338 340 Kč |
|
|
PT měření, a.s. |
1 |
1 117 790 Kč |
|
|
BMS SERVIS, s.r.o. |
2 |
966 289 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
1 |
754 072 Kč |
|
|
Viessmann,spol. s r.o. |
2 |
471 368 Kč |
|
|
SILVER SERVIS, s.r.o. |
1 |
451 007 Kč |
|
|
TRASKO Servis, s.r.o. |
2 |
413 003 Kč |
|
|
Burger festival s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
CARFIX 66 s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
"Gutav" s.r.o. |
1 |
229 900 Kč |
|
|
CORROTECH MORAVA s.r.o. |
1 |
221 430 Kč |
|
|
AJV - ENERGO, a.s. |
1 |
188 566 Kč |
|
|
TRASKO, a.s. |
1 |
171 003 Kč |
|
|
Petr Kadlec |
1 |
150 645 Kč |
|
|
Honeywell, spol. s r.o. |
1 |
131 793 Kč |
|
|
Investica group s.r.o. |
1 |
114 950 Kč |
|
|
ETL-Ekotherm a.s. |
1 |
77 440 Kč |
|
|
NERIA ENERGY, s.r.o. |
1 |
50 639 Kč |
|
|
Technika budov, s.r.o. |
1 |
11 278 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Teplárny Brno, a.s. v 2025 ve výši 3 063 781 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 6,89
|
|
Počet bodů 6,89 znamená pro Teplárny Brno, a.s. celkově
1044. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0846 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0021 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1077 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0174 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0412 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0466 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0284 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1976 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1632 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,689
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
6,89
|
|
Výsledný K-Index
|
6,890 |
|