Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 13 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2017.
Tzn. že hodnota parametru 0,0985 odpovídá 9,85 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2017.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 12 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,09.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2017.
Tzn. že hodnota parametru 0,0909 odpovídá 9,09 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2017.
Tzn. že hodnota parametru 0,0227 odpovídá 2,27 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2017.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ZIKUDA - vodohospodářské stavby spol. s r.o. |
4 |
77 501 249 Kč |
|
|
Energie - stavební a báňská a.s. |
1 |
19 830 859 Kč |
|
|
REKONSTRUKCE POTRUBÍ - REPO,a.s. |
1 |
8 104 108 Kč |
|
|
Ještědská stavební společnost spol. s r.o. |
2 |
7 275 345 Kč |
|
|
STAVITELSTVÍ ŘEHOŘ, s.r.o. |
1 |
6 629 041 Kč |
|
|
Statutární město Mladá Boleslav |
2 |
5 995 739 Kč |
|
|
CENTRIVIT,spol. s r.o. |
2 |
5 727 000 Kč |
|
|
PITTNER Česká Lípa s.r.o. |
3 |
5 136 105 Kč |
|
|
Údaj není veřejný na základě § 5 odst. 6 zákona č. 340/2015 Sb., o registru smluv. |
4 |
4 493 611 Kč |
|
|
BOLESLAVSKÁ POJIZERSKÁ spol. s r.o. |
2 |
3 227 838 Kč |
|
|
GASTREND spol. s r. o. |
2 |
2 704 178 Kč |
|
|
H-INTES s.r.o. |
2 |
1 999 642 Kč |
|
|
NÁŘADÍ Karel Jiránek s.r.o. |
3 |
1 694 518 Kč |
|
|
REALSTAV MB spol. s r.o. |
2 |
1 606 770 Kč |
|
|
HYGOTREND, s.r.o. |
1 |
1 496 176 Kč |
|
|
CENTIN, a.s. |
1 |
1 496 176 Kč |
|
|
Bc. Gisela Zábranská Horáková |
1 |
1 496 176 Kč |
|
|
FK Mladá Boleslav a.s. |
1 |
1 496 176 Kč |
|
|
SOKOFLOK s.r.o. |
1 |
1 496 176 Kč |
|
|
A Q A čerpací technika spol. s r.o. |
2 |
1 110 243 Kč |
|
|
FORTEX - AGS, a.s. |
1 |
871 805 Kč |
|
|
DDOR spol. s r.o. |
1 |
847 000 Kč |
|
|
KUNST, spol. s r.o. |
1 |
795 333 Kč |
|
|
ŠINDLAR s. r. o. |
2 |
752 372 Kč |
|
|
FONTANA R, s.r.o. |
2 |
701 780 Kč |
|
|
Jiří Bouma |
4 |
528 274 Kč |
|
|
Hrudka František, JUDr., advokát |
1 |
422 895 Kč |
|
|
Obec Březovice |
1 |
375 430 Kč |
|
|
Hidrostal Bohemia s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
CR Project s.r.o. |
2 |
322 405 Kč |
|
|
EUROVIA Kamenolomy, a.s. |
1 |
314 600 Kč |
|
|
LK Pumpservice - Services, s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
Milan Fingr |
1 |
302 500 Kč |
|
|
Hakov, a.s. |
1 |
276 642 Kč |
|
|
BROCHIER s.r.o. |
1 |
273 058 Kč |
|
|
BMTO GROUP a.s. |
3 |
266 938 Kč |
|
|
Čepický Petr, Ing. |
1 |
264 361 Kč |
|
|
Vratislav Míč |
1 |
251 261 Kč |
|
|
PRESSKAN system, a.s. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
FEDERAL CARS s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
MSE malé služby ekologii, s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Petr Vrabec |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. |
1 |
228 448 Kč |
|
|
VAE CONTROLS, s. r. o. |
1 |
217 800 Kč |
|
|
VCES a.s. |
1 |
213 263 Kč |
|
|
USK s.r.o. |
2 |
211 750 Kč |
|
|
GEOTRONICS Praha, s.r.o. |
1 |
209 900 Kč |
|
|
MP Autodíly s.r.o. |
1 |
205 700 Kč |
|
|
AQUA PROCON s.r.o. |
2 |
182 245 Kč |
|
|
Saturn služby s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Ing. Jiří Hodboď |
1 |
174 990 Kč |
|
|
Ames Servis, s.r.o. |
1 |
161 156 Kč |
|
|
Ladislav Šeda |
1 |
157 300 Kč |
|
|
WILO CS, s.r.o. |
1 |
150 776 Kč |
|
|
HECKL s.r.o. |
2 |
150 656 Kč |
|
|
Ing. Milan Ulbrych |
1 |
144 232 Kč |
|
|
MEA Water Management s.r.o. |
1 |
144 067 Kč |
|
|
Alfa Laval spol. s r.o. |
1 |
138 748 Kč |
|
|
C.Bau spol. s r.o. |
2 |
137 218 Kč |
|
|
AGROZETCENTRUM Mladá Boleslav s.r.o. |
1 |
135 520 Kč |
|
|
BAZÉNPLAST s.r.o. |
2 |
128 260 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Michal Hráský |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Libor Marek |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Miroslav Forchtner |
1 |
121 000 Kč |
|
|
AUTO KP PLUS s.r.o. |
1 |
101 968 Kč |
|
|
PPG Deco Czech a.s. |
1 |
98 010 Kč |
|
|
AUTO ENGE, a.s. |
1 |
95 559 Kč |
|
|
LIPEA, s.r.o. |
1 |
94 402 Kč |
|
|
Elektromotory Moravec s.r.o. |
1 |
78 487 Kč |
|
|
Obec Žďár |
1 |
77 334 Kč |
|
|
AUTOCENTRUM HÁJEK, spol. s r.o. |
1 |
76 201 Kč |
|
|
Dekoro, s.r.o. |
1 |
75 515 Kč |
|
|
OMV Česká republika, s.r.o. |
1 |
75 000 Kč |
|
|
CYMEDICA CZ, a.s. |
1 |
74 568 Kč |
|
|
Ing.arch. ŠTĚRBA JIŘÍ |
1 |
72 600 Kč |
|
|
ELTRO ŠŤASTNÝ, s.r.o. |
1 |
72 387 Kč |
|
|
COMPAG MLADÁ BOLESLAV s.r.o. |
1 |
71 799 Kč |
|
|
Václav Kyznar |
1 |
71 563 Kč |
|
|
FABOK spol. s r.o. |
1 |
71 311 Kč |
|
|
KLIMA - CLASSIC s.r.o. |
1 |
68 259 Kč |
|
|
ŠEBESTA VHS s.r.o. |
1 |
65 718 Kč |
|
|
CEDR - Centrum duševní rovnováhy o.p.s. |
1 |
64 096 Kč |
|
|
FARID COMERCIA s.r.o. |
1 |
62 535 Kč |
|
|
ČEZ Distribuční služby, s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
JIRT, s.r.o. v likvidaci |
1 |
50 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav, a.s. v 2017 ve výši 1 496 176 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Údaj není veřejný na základě § 5 odst. 6 zákona č. 340/2015 Sb., o registru smluv. |
3 |
|
|
HYGOTREND, s.r.o. |
1 |
|
|
CENTIN, a.s. |
1 |
|
|
NÁŘADÍ Karel Jiránek s.r.o. |
1 |
|
|
Bc. Gisela Zábranská Horáková |
1 |
|
|
FK Mladá Boleslav a.s. |
1 |
|
|
REALSTAV MB spol. s r.o. |
1 |
|
|
SOKOFLOK s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav, a.s. v 2017 ve výši 1 496 176 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 5 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,18.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 1,85 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ZIKUDA - vodohospodářské stavby spol. s r.o. |
3 |
50 398 504 Kč |
|
|
Energie - stavební a báňská a.s. |
1 |
19 830 859 Kč |
|
|
REKONSTRUKCE POTRUBÍ - REPO,a.s. |
1 |
8 104 108 Kč |
|
|
Ještědská stavební společnost spol. s r.o. |
2 |
7 275 345 Kč |
|
|
STAVITELSTVÍ ŘEHOŘ, s.r.o. |
1 |
6 629 041 Kč |
|
|
Statutární město Mladá Boleslav |
2 |
5 995 739 Kč |
|
|
PITTNER Česká Lípa s.r.o. |
3 |
5 136 105 Kč |
|
|
BOLESLAVSKÁ POJIZERSKÁ spol. s r.o. |
2 |
3 227 838 Kč |
|
|
GASTREND spol. s r. o. |
2 |
2 704 178 Kč |
|
|
H-INTES s.r.o. |
2 |
1 999 642 Kč |
|
|
SOKOFLOK s.r.o. |
1 |
1 496 176 Kč |
|
|
FORTEX - AGS, a.s. |
1 |
871 805 Kč |
|
|
KUNST, spol. s r.o. |
1 |
795 333 Kč |
|
|
ŠINDLAR s. r. o. |
2 |
752 372 Kč |
|
|
Jiří Bouma |
4 |
528 274 Kč |
|
|
Obec Březovice |
1 |
375 430 Kč |
|
|
CR Project s.r.o. |
2 |
322 405 Kč |
|
|
BROCHIER s.r.o. |
1 |
273 058 Kč |
|
|
Čepický Petr, Ing. |
1 |
264 361 Kč |
|
|
Vratislav Míč |
1 |
251 261 Kč |
|
|
Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. |
1 |
228 448 Kč |
|
|
USK s.r.o. |
2 |
211 750 Kč |
|
|
AQUA PROCON s.r.o. |
2 |
182 245 Kč |
|
|
Saturn služby s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Ing. Jiří Hodboď |
1 |
174 990 Kč |
|
|
Ing. Milan Ulbrych |
1 |
144 232 Kč |
|
|
MEA Water Management s.r.o. |
1 |
144 067 Kč |
|
|
C.Bau spol. s r.o. |
2 |
137 218 Kč |
|
|
BAZÉNPLAST s.r.o. |
2 |
128 260 Kč |
|
|
REALSTAV MB spol. s r.o. |
1 |
110 594 Kč |
|
|
LIPEA, s.r.o. |
1 |
94 402 Kč |
|
|
Ing.arch. ŠTĚRBA JIŘÍ |
1 |
72 600 Kč |
|
|
ELTRO ŠŤASTNÝ, s.r.o. |
1 |
72 387 Kč |
|
|
Václav Kyznar |
1 |
71 563 Kč |
|
|
ŠEBESTA VHS s.r.o. |
1 |
65 718 Kč |
|
|
JIRT, s.r.o. v likvidaci |
1 |
50 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav, a.s. v 2017 ve výši 1 496 176 Kč
|
Obor Zemědělství
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ZIKUDA - vodohospodářské stavby spol. s r.o. |
1 |
27 102 745 Kč |
|
|
COMPAG MLADÁ BOLESLAV s.r.o. |
1 |
71 799 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav, a.s. v 2017 ve výši 1 496 176 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HYGOTREND, s.r.o. |
1 |
1 496 176 Kč |
|
|
KLIMA - CLASSIC s.r.o. |
1 |
68 259 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav, a.s. v 2017 ve výši 1 496 176 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
CENTIN, a.s. |
1 |
1 496 176 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav, a.s. v 2017 ve výši 1 496 176 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Bc. Gisela Zábranská Horáková |
1 |
1 496 176 Kč |
|
|
Hrudka František, JUDr., advokát |
1 |
422 895 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav, a.s. v 2017 ve výši 1 496 176 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
FK Mladá Boleslav a.s. |
1 |
1 496 176 Kč |
|
|
Libor Marek |
1 |
121 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav, a.s. v 2017 ve výši 1 496 176 Kč
|
Obor Jiné služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
CENTRIVIT,spol. s r.o. |
1 |
847 000 Kč |
|
|
FEDERAL CARS s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
VCES a.s. |
1 |
213 263 Kč |
|
|
BMTO GROUP a.s. |
2 |
145 938 Kč |
|
|
Alfa Laval spol. s r.o. |
1 |
138 748 Kč |
|
|
FARID COMERCIA s.r.o. |
1 |
62 535 Kč |
|
|
ČEZ Distribuční služby, s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav, a.s. v 2017 ve výši 1 496 176 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 6,06
|
|
Počet bodů 6,06 znamená pro Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav, a.s. celkově
429. místo z 887.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0985 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1452 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0600 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0227 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených o víkendu či svátku |
+ 0,0076 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0909 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1810 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,606
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
6,06
|
|
Výsledný K-Index
|
6,059 |
|