Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u varujícího počtu 11181 smluv z 15886 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,7.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,7038 odpovídá 70,38 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 31 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0020 odpovídá 0,20 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 500 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0315 odpovídá 3,15 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0081 odpovídá 0,81 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 11 smluv s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0007 odpovídá 0,07 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 56 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0035 odpovídá 0,35 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Velké zakázky se koncentrují u malého počtu dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,21.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Obchodní tajemství |
9 367 |
18 781 840 127 Kč |
|
|
Raiffeisenbank a.s. |
3 |
1 092 932 500 Kč |
|
|
ČP Guarding, s.r.o. |
5 |
498 954 224 Kč |
|
|
WOMAH, s.r.o. |
1 |
335 171 210 Kč |
|
|
SAZKA Services s.r.o. |
2 |
328 705 714 Kč |
|
|
ZENOVA services s.r.o. |
7 |
309 881 000 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
11 |
197 935 518 Kč |
|
|
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. |
7 |
195 461 068 Kč |
|
|
Všeobecná úverová banka a.s., pobočka Praha; zkráceně: VUB, a.s., pobočka Praha |
2 |
185 432 500 Kč |
|
|
LKQ CZ s.r.o. |
316 |
168 653 719 Kč |
|
|
Temposervis CZ a.s. |
159 |
137 915 274 Kč |
|
|
Clarima, s.r.o. |
4 |
129 349 000 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
40 |
123 993 683 Kč |
|
|
Femida Trust s.r.o. |
1 |
116 160 121 Kč |
|
|
ASTRA TRANS, a.s. |
7 |
104 298 757 Kč |
|
|
Harmanec-Kuvert CZ, spol. s r.o. |
179 |
69 080 829 Kč |
|
|
obchodní tajemství |
32 |
64 182 832 Kč |
|
|
CENTRA a.s. |
2 |
62 436 000 Kč |
|
|
CANON CZ s.r.o. |
61 |
60 490 197 Kč |
|
|
ha-vel internet s.r.o. |
35 |
55 739 666 Kč |
|
|
FCC Česká republika, s.r.o. |
7 |
55 729 118 Kč |
|
|
PHOBOS, spol. s r.o. |
83 |
54 651 163 Kč |
|
|
XERTEC a.s. |
28 |
51 305 234 Kč |
|
|
ICZ.INFRA a.s. |
14 |
51 242 665 Kč |
|
|
Petr Havlíček,1974, Praha 10 |
1 |
42 531 500 Kč |
|
|
Simac Technik ČR, a.s. |
22 |
40 060 898 Kč |
|
|
Data Force, s.r.o. |
7 |
39 765 440 Kč |
|
|
C.S.CARGO a.s. |
8 |
33 698 023 Kč |
|
|
MONET+,a.s. |
3 |
31 613 458 Kč |
|
|
P&T new reality s.r.o. |
3 |
29 807 957 Kč |
|
|
KAR-mobil s.r.o. |
82 |
28 058 319 Kč |
|
|
SVS, spol. s r.o. |
54 |
27 135 919 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
19 |
25 882 136 Kč |
|
|
MHM computer a.s. |
3 |
25 756 931 Kč |
|
|
MP - CENTRUM s.r.o. |
44 |
25 623 293 Kč |
|
|
RUMPOLD s.r.o. |
3 |
24 726 103 Kč |
|
|
AUTO HELUS s.r.o. |
50 |
24 569 930 Kč |
|
|
Auto Kora top s.r.o. |
30 |
23 962 036 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
15 |
23 860 124 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
15 |
23 860 124 Kč |
|
|
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB |
15 |
23 860 124 Kč |
|
|
Filipa MANGO, s.r.o. |
11 |
22 062 849 Kč |
|
|
EUC PLS s.r.o. |
2 |
21 901 000 Kč |
|
|
TEMPOSERVIS 24 s.r.o. |
9 |
20 269 517 Kč |
|
|
GGT CZ, a.s. |
10 |
18 949 311 Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
2 |
18 819 445 Kč |
|
|
BOOTIQ s.r.o. |
9 |
18 380 525 Kč |
|
|
CENTRUM CHODOV, a.s. |
1 |
18 225 624 Kč |
|
|
Dopravní zdravotnictví a.s. |
1 |
17 787 000 Kč |
|
|
QEX CZ, a.s. |
5 |
17 542 913 Kč |
|
|
LinuxBox.cz, s.r.o. |
1 |
16 940 000 Kč |
|
|
GAPP System, spol. s r.o. |
2 |
16 614 527 Kč |
|
|
Konstruktis Praha, spol. s r.o. |
2 |
16 449 188 Kč |
|
|
Software602 a.s. |
1 |
16 117 200 Kč |
|
|
AKTIVITY s.r.o. |
2 |
16 059 519 Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
4 |
15 781 643 Kč |
|
|
ATALIAN CZ s.r.o. |
19 |
15 559 242 Kč |
|
|
CSF, s.r.o. |
3 |
15 164 560 Kč |
|
|
A. Urban, 1999, Praha 2; P.R.Urban, 1978, Praha 2 |
1 |
15 016 101 Kč |
|
|
Ing. Jan Strnad |
2 |
14 810 400 Kč |
|
|
Ing. Alena Strnadová
|
2 |
14 810 400 Kč |
|
|
PROFESNÍ UNIFORMY s.r.o. |
11 |
14 736 336 Kč |
|
|
Severočeská teplárenská, a.s. |
1 |
14 629 136 Kč |
|
|
NetGenium s.r.o. |
15 |
14 532 734 Kč |
|
|
AXIGON a.s. |
2 |
14 353 019 Kč |
|
|
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
6 |
14 171 520 Kč |
|
|
PEAL a.s. |
17 |
14 123 290 Kč |
|
|
J.M. Trade International spol. s r.o. |
7 |
14 039 995 Kč |
|
|
ADAM & PARTNER, s.r.o. |
18 |
13 825 261 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
12 |
13 756 106 Kč |
|
|
Vladislav Brňák |
1 |
13 096 622 Kč |
|
|
Bc. Monika Brňáková
|
1 |
13 096 622 Kč |
|
|
První novinová společnost a.s. |
17 |
13 051 196 Kč |
|
|
ADMED, s.r.o. |
1 |
12 823 580 Kč |
|
|
Lapos real a.s. |
3 |
12 689 781 Kč |
|
|
MULTIMA a.s. |
9 |
12 322 678 Kč |
|
|
scanservice a.s. |
7 |
12 196 489 Kč |
|
|
McBerg s.r.o. |
1 |
12 160 500 Kč |
|
|
Tiskárna Hradištko s.r.o. |
54 |
11 933 331 Kč |
|
|
GECO, a.s. |
6 |
11 459 305 Kč |
|
|
EUROPARK SHOPPING CENTER s.r.o. |
1 |
11 232 399 Kč |
|
|
SAP ČR, spol. s r.o. |
1 |
11 051 239 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
5 |
10 974 498 Kč |
|
|
Nguyen, 1973, Most a Hoang, 1969, Jáchymov |
1 |
10 648 000 Kč |
|
|
ESET software spol. s r.o. |
1 |
10 380 856 Kč |
|
|
TEPSTROJ s.r.o. |
15 |
10 363 845 Kč |
|
|
Západočeské konzumní družstvo Sušice |
5 |
10 028 568 Kč |
|
|
SVĚRÁKOVÁ s.r.o. |
5 |
10 028 568 Kč |
|
|
Notes CS a.s. |
3 |
9 930 305 Kč |
|
|
Papyrus Bohemia s.r.o. |
6 |
9 910 767 Kč |
|
|
Stanislav Kadluba |
4 |
9 831 389 Kč |
|
|
Vlastimil Kubeš, 1956, Praha 3 |
1 |
9 790 110 Kč |
|
|
Bartoň a Partner s.r.o. |
1 |
9 680 000 Kč |
|
|
BestCarServis s.r.o. |
11 |
9 644 449 Kč |
|
|
MAŠOUNI s.r.o. |
14 |
9 019 304 Kč |
|
|
MIBCON a.s. |
1 |
8 989 241 Kč |
|
|
CANIS PLUS s.r.o. |
4 |
8 744 453 Kč |
|
|
HDT s.r.o. |
1 |
8 591 000 Kč |
|
|
ICZ a.s. |
7 |
8 519 292 Kč |
|
|
Chrenek, Toman, Kotrba advokátní kancelář spol. s r. o. |
3 |
8 470 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Česká pošta, s.p. v 2025 ve výši 2 005 714 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Většinu zakázek se skrytou cenou dostal 1 dodavatel.
|
Číselná hodnota parametru je 0,27.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Obchodní tajemství |
9 364 |
|
|
obchodní tajemství |
32 |
|
|
Filipa MANGO, s.r.o. |
11 |
|
|
Auto Kora top s.r.o. |
7 |
|
|
J.M. Trade International spol. s r.o. |
7 |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
5 |
|
|
Západočeské konzumní družstvo Sušice |
5 |
|
|
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. |
5 |
|
|
SVĚRÁKOVÁ s.r.o. |
5 |
|
|
Rybářské potřeby U Habakuka s.r.o. |
4 |
|
|
TV PRODUCTS CZ s.r.o. |
4 |
|
|
POTRAVINY LEVNĚ s.r.o. |
3 |
|
|
ICZ.INFRA a.s. |
3 |
|
|
DOTERM SERVIS s.r.o. |
3 |
|
|
Zuzana Hynková |
3 |
|
|
Lenka Ševčíková |
3 |
|
|
Ing. David Tesař |
3 |
|
|
Jana Břížďalová |
3 |
|
|
Tomáš Eliaš |
3 |
|
|
D a K správa s.r.o. |
3 |
|
|
Jednota, spotřební družstvo v Milevsku, okres Písek |
3 |
|
|
SOKOL FALCO s.r.o. |
3 |
|
|
COFRUIT - Food s.r.o. |
3 |
|
|
Creativeland s.r.o. |
3 |
|
|
KANAKO s.r.o. |
3 |
|
|
Ladislav Hejhal |
3 |
|
|
OptikDoDomu s.r.o. |
3 |
|
|
Josef Hodboď |
3 |
|
|
Jan Vavříček |
3 |
|
|
INKY papírnictví s.r.o. |
3 |
|
|
MENEA M+N, s.r.o. |
3 |
|
|
Lenka Hessová |
3 |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
3 |
|
|
ATALIAN CZ s.r.o. |
3 |
|
|
Bytové centrum Schönberg, s.r.o. |
3 |
|
|
BYTservis - služby, spol. s r.o. |
3 |
|
|
Michal Kubeček |
3 |
|
|
Jana Frydrychová |
3 |
|
|
Gia Bao s.r.o. |
2 |
|
|
Triangle-Stores, s.r.o. |
2 |
|
|
Jaromír Durchánek |
2 |
|
|
Magda Dvorná |
2 |
|
|
Stanislav Brožek |
2 |
|
|
Elektric NOVA - export, spol. s r. o. |
2 |
|
|
Užitkáč s.r.o. |
2 |
|
|
AGENTURA PLUS, spol. s r.o. |
2 |
|
|
PEPA STYL s.r.o. |
2 |
|
|
RENTIO I s.r.o. |
2 |
|
|
JAHAPAP s.r.o. |
2 |
|
|
Văn Tuyén Nguyen |
2 |
|
|
Tereza Železová |
2 |
|
|
Jarmila Šťávová |
2 |
|
|
Ivo Hédl |
2 |
|
|
Smoke point Dobřany s.r.o. |
2 |
|
|
WIKY, spol. s r. o. |
2 |
|
|
Denis Klein |
2 |
|
|
Lucie Hrabáčková |
2 |
|
|
Matěj Mlčák |
2 |
|
|
Kateřina Mahdalová Klimentová |
2 |
|
|
Václav Svěrák |
2 |
|
|
RAUDO - výrobní družstvo invalidů |
2 |
|
|
ALBI Česká republika a.s. |
2 |
|
|
LiHu Store, s.r.o. |
2 |
|
|
Ivana Petříková |
2 |
|
|
David Hendrych |
2 |
|
|
Bořek Makovský |
2 |
|
|
ČEZ Prodej, a.s.; ČEZ Distribuce, a.s., ČEZ, a.s. |
2 |
|
|
Daniela Pekárková |
2 |
|
|
Marie Hédlová |
2 |
|
|
F-communication s.r.o. |
2 |
|
|
MARDOP s.r.o. |
2 |
|
|
7 Cars s.r.o. |
2 |
|
|
C&S Working s.r.o. |
2 |
|
|
Kateřina Šťastná |
2 |
|
|
Pavel Surý |
2 |
|
|
Štěpán Kraml |
2 |
|
|
Šárka Jarošová |
2 |
|
|
Anh Dung Nguyen |
2 |
|
|
Petra Malá |
2 |
|
|
VINDIŠ s.r.o. |
2 |
|
|
Lucie Chiriac |
2 |
|
|
Ing. Pavla Exner |
2 |
|
|
Fairlashes company s.r.o. |
2 |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
2 |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
2 |
|
|
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB |
2 |
|
|
Herba Zdravá výživa s.r.o. |
2 |
|
|
TROY s.r.o. |
2 |
|
|
Lenka Trávníčková |
2 |
|
|
Martin Prašivka |
2 |
|
|
SVAD company s.r.o. |
2 |
|
|
Petr Přeček |
2 |
|
|
Seagull trade s.r.o. |
2 |
|
|
Petr Kňourek |
2 |
|
|
Českomoravská správa nemovitostí s.r.o. |
2 |
|
|
Anna Střížová |
2 |
|
|
Pavla Pšeničková |
2 |
|
|
Zet Energy a.s. |
2 |
|
|
Klára Žaloudková |
2 |
|
|
Stavební spořitelna České spořitelny, a.s. |
2 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Česká pošta, s.p. v 2025 ve výši 2 005 714 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
LKQ CZ s.r.o. |
13 |
71 727 792 Kč |
|
|
Temposervis CZ a.s. |
9 |
37 545 292 Kč |
|
|
ICZ.INFRA a.s. |
3 |
28 276 739 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
4 |
26 306 973 Kč |
|
|
EUC PLS s.r.o. |
2 |
21 901 000 Kč |
|
|
PHOBOS, spol. s r.o. |
4 |
15 488 000 Kč |
|
|
Simac Technik ČR, a.s. |
2 |
13 835 650 Kč |
|
|
ADMED, s.r.o. |
1 |
12 823 580 Kč |
|
|
MP - CENTRUM s.r.o. |
1 |
12 705 000 Kč |
|
|
AUTO HELUS s.r.o. |
1 |
12 705 000 Kč |
|
|
FCC Česká republika, s.r.o. |
1 |
12 211 189 Kč |
|
|
BOOTIQ s.r.o. |
1 |
12 100 000 Kč |
|
|
RUMPOLD s.r.o. |
1 |
11 556 081 Kč |
|
|
EUROPARK SHOPPING CENTER s.r.o. |
1 |
11 232 399 Kč |
|
|
NetGenium s.r.o. |
1 |
10 769 000 Kč |
|
|
ESET software spol. s r.o. |
1 |
10 380 856 Kč |
|
|
GGT CZ, a.s. |
2 |
10 200 203 Kč |
|
|
CANON CZ s.r.o. |
2 |
9 542 408 Kč |
|
|
ha-vel internet s.r.o. |
2 |
8 296 728 Kč |
|
|
VERAN s.r.o. |
1 |
7 901 300 Kč |
|
|
GAPP System, spol. s r.o. |
1 |
7 889 365 Kč |
|
|
SVS, spol. s r.o. |
2 |
7 865 000 Kč |
|
|
momenti design s.r.o. |
1 |
7 623 000 Kč |
|
|
Teradata Česká republika, spol. s r.o. |
1 |
7 605 467 Kč |
|
|
MAXITRADING s.r.o. |
1 |
7 571 539 Kč |
|
|
NTT Czech Republic s.r.o. |
1 |
7 458 729 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
7 410 948 Kč |
|
|
ICZ a.s. |
1 |
7 356 800 Kč |
|
|
Teplárna Liberec, a.s. |
1 |
7 321 002 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
7 260 000 Kč |
|
|
Chrenek, Toman, Kotrba advokátní kancelář spol. s r. o. |
1 |
7 260 000 Kč |
|
|
PEAL a.s. |
1 |
7 260 000 Kč |
|
|
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
7 260 000 Kč |
|
|
Best Properties South, a.s. |
1 |
6 976 846 Kč |
|
|
KOMKOR s.r.o. |
1 |
6 903 895 Kč |
|
|
CHASTIA CZ s.r.o. |
1 |
6 534 000 Kč |
|
|
Notes CS a.s. |
1 |
6 248 027 Kč |
|
|
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
1 |
6 050 000 Kč |
|
|
LESAK s.r.o. |
1 |
6 050 000 Kč |
|
|
ELMIDA s.r.o. |
1 |
5 914 480 Kč |
|
|
JM doprava s.r.o. |
2 |
5 868 500 Kč |
|
|
BDO Czech Republic s.r.o. |
1 |
5 142 500 Kč |
|
|
BDO Audit s.r.o. |
1 |
5 142 500 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
3 |
4 803 734 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
3 |
4 803 734 Kč |
|
|
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB |
3 |
4 803 734 Kč |
|
|
00397563 |
2 |
4 719 000 Kč |
|
|
RespoNET s.r.o. |
2 |
4 719 000 Kč |
|
|
AUTOCENTRUM JAN ŠMUCLER s.r.o. |
2 |
4 456 833 Kč |
|
|
Ing. Vilém Hampel |
1 |
4 190 545 Kč |
|
|
Ing. Karel Mikolášek, 1962, Litoměřice |
1 |
4 114 000 Kč |
|
|
Success Solutions s.r.o. |
1 |
4 000 000 Kč |
|
|
Alma Career Czechia s.r.o. |
1 |
3 993 000 Kč |
|
|
TBA Plastové obaly s.r.o. |
1 |
3 781 250 Kč |
|
|
Interroll CZ, s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
DATECO,s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
MAŠOUNI s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
OCC s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
CSF, s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
PEDASTA dopravní stavby, s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
ALWIL Trade, spol. s r.o. |
1 |
3 613 302 Kč |
|
|
MONET+,a.s. |
1 |
3 613 090 Kč |
|
|
DIGNITA s.r.o. |
1 |
3 569 500 Kč |
|
|
DATACONS s.r.o. |
1 |
3 554 976 Kč |
|
|
Drivalia Lease Czech Republic s.r.o. |
1 |
3 553 002 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
3 484 800 Kč |
|
|
Teplárna Varnsdorf a.s. |
1 |
3 349 903 Kč |
|
|
Moore Advisory CZ s.r.o. |
1 |
3 242 800 Kč |
|
|
C.S.CARGO a.s. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
ATALIAN CZ s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
RICOH Czech Republic s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Pavel Dvořáček, 1991, Lupenice |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
AEROFILMS s.r.o. |
1 |
2 392 509 Kč |
|
|
Bankovní technika spol. s r.o. |
1 |
2 359 500 Kč |
|
|
BestCarServis s.r.o. |
1 |
2 339 333 Kč |
|
|
Prague Coaches s.r.o. |
1 |
2 299 000 Kč |
|
|
CK TOURBUS, s.r.o. |
1 |
2 178 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Česká pošta, s.p. v 2025 ve výši 2 005 714 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů je výrazná v 4 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,46.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 21, tj. 64,52 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ČP Guarding, s.r.o. |
4 |
498 613 914 Kč |
|
|
Obchodní tajemství |
16 |
32 091 416 Kč |
|
|
obchodní tajemství |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
ASTOR KOMPLEX s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Obchodnáí tajemství |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
ECHO alarm, s.r.o. |
6 |
1 524 600 Kč |
|
|
LIBEREC 2025, z. s. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
KARSCH ELEKTRO s.r.o. |
1 |
114 950 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Česká pošta, s.p. v 2025 ve výši 2 005 714 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 115, tj. 34,03 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ICZ.INFRA a.s. |
14 |
51 242 665 Kč |
|
|
MONET+,a.s. |
2 |
31 527 790 Kč |
|
|
Data Force, s.r.o. |
2 |
29 891 840 Kč |
|
|
CANON CZ s.r.o. |
25 |
29 618 317 Kč |
|
|
Simac Technik ČR, a.s. |
14 |
29 609 044 Kč |
|
|
MHM computer a.s. |
2 |
25 648 370 Kč |
|
|
LinuxBox.cz, s.r.o. |
1 |
16 940 000 Kč |
|
|
GAPP System, spol. s r.o. |
2 |
16 614 527 Kč |
|
|
Software602 a.s. |
1 |
16 117 200 Kč |
|
|
Obchodní tajemství |
7 |
14 039 995 Kč |
|
|
NetGenium s.r.o. |
11 |
13 291 829 Kč |
|
|
CSF, s.r.o. |
2 |
11 534 560 Kč |
|
|
SAP ČR, spol. s r.o. |
1 |
11 051 239 Kč |
|
|
ESET software spol. s r.o. |
1 |
10 380 856 Kč |
|
|
Notes CS a.s. |
3 |
9 930 305 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
9 908 448 Kč |
|
|
MULTIMA a.s. |
5 |
9 521 528 Kč |
|
|
scanservice a.s. |
1 |
9 075 000 Kč |
|
|
MIBCON a.s. |
1 |
8 989 241 Kč |
|
|
ICZ a.s. |
7 |
8 519 292 Kč |
|
|
obchodní tajemství |
4 |
8 022 854 Kč |
|
|
Teradata Česká republika, spol. s r.o. |
1 |
7 605 467 Kč |
|
|
NTT Czech Republic s.r.o. |
1 |
7 458 729 Kč |
|
|
con4PAS, a.s. |
3 |
6 698 515 Kč |
|
|
CHASTIA CZ s.r.o. |
1 |
6 534 000 Kč |
|
|
BOOTIQ s.r.o. |
2 |
5 742 620 Kč |
|
|
Moore Technology CZ s.r.o. |
1 |
5 646 667 Kč |
|
|
Mevra computers s.r.o. |
1 |
5 314 320 Kč |
|
|
Asseco Central Europe, a.s. |
2 |
5 310 466 Kč |
|
|
CPSystem a.s. |
1 |
4 840 000 Kč |
|
|
VUMS LEGEND, spol. s r.o. |
1 |
4 649 308 Kč |
|
|
ha-vel internet s.r.o. |
12 |
4 594 405 Kč |
|
|
Solutia s.r.o. |
2 |
4 290 956 Kč |
|
|
ETERNAL, s.r.o. |
1 |
4 201 691 Kč |
|
|
RENTIO I s.r.o. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
MENEA M+N, s.r.o. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Správa nemovitostí města Jičína, a.s. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
KORDO s.r.o. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Bytové centrum Schönberg, s.r.o. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Success Solutions s.r.o. |
1 |
4 000 000 Kč |
|
|
Alma Career Czechia s.r.o. |
1 |
3 993 000 Kč |
|
|
ALWIL Trade, spol. s r.o. |
1 |
3 613 302 Kč |
|
|
DIGNITA s.r.o. |
1 |
3 569 500 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
4 |
3 563 551 Kč |
|
|
DATACONS s.r.o. |
1 |
3 554 976 Kč |
|
|
RICOH Czech Republic s.r.o. |
2 |
2 960 870 Kč |
|
|
CATTA Consulting s.r.o. |
1 |
2 763 640 Kč |
|
|
OVISION CZ a.s. |
2 |
2 250 358 Kč |
|
|
Brněnská správa nemovitostí, s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
SLUEN, společnost s ručením omezeným |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Stavební bytové družstvo POKROK |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Stavby a správa budov s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Stavební bytové družstvo ve Frenštátě p/R. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Českomoravská správa nemovitostí s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Stavební bytové družstvo Plzeň - jih se sídlem v Přešticích |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
114921243 |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
COMBIS OKNA s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Ivo Rejnart |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Stavební bytové družstvo Chomutov |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
FKV Správa s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Marcela Hendlová |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Ladislav ŠENKYŘÍK |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Žuráň, stavební bytové družstvo |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Ing. Kateřina Szotkowská |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
RINT správa nemovitostí s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
K-T-V Domeana a.s. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
CPI BYTY, a.s. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Ing. Jiří Závodný |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Domyservis Praha s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Undecima facility s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Stavební bytové družstvo Turnov |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
BYTPOL UNI s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
BYTASEN, spol. s r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Alena Košinová |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Lidové bytové družstvo Praha 4 |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Jiří Drašar, a.s. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
RENTIO V s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
BYTY portfolio SEVER 1, s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Správa družstevních realit, s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
RNDr. Richard Přibyl |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Ing. Jozef Hruboš |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
HARTMAN CZ s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Stavební bytové družstvo Krušnohor |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Mgr. Martin Matouš, MATY |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Ing. Miloslav Semerák |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Nadace neratovického komunitního centra |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
IDEÁL 1116, s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
DOTERM SERVIS s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Bytové družstvo Žižkov |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Vaše domy, s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Byty Klášterec Mírová s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Ing. David Tesař |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Ing. Jaroslav Tesař |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
RENTIO III s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
RENTIO IV s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
CORASTA s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Správní bytové družstvo Nový domov |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
SVĚTLOV,stavební bytové družstvo |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
IPSOS s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Česká pošta, s.p. v 2025 ve výši 2 005 714 Kč
|
Obor Technické služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ZENOVA services s.r.o. |
7 |
309 881 000 Kč |
|
|
Clarima, s.r.o. |
3 |
80 707 000 Kč |
|
|
CENTRA a.s. |
2 |
62 436 000 Kč |
|
|
FCC Česká republika, s.r.o. |
6 |
51 978 118 Kč |
|
|
RUMPOLD s.r.o. |
3 |
24 726 103 Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
2 |
18 819 445 Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
4 |
15 781 643 Kč |
|
|
Kaiser servis, spol. s r.o. |
2 |
217 800 Kč |
|
|
RONYTRANS, s.r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Česká pošta, s.p. v 2025 ve výši 2 005 714 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 18, tj. 10,56 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Raiffeisenbank a.s. |
3 |
1 092 932 500 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
9 |
195 833 004 Kč |
|
|
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. |
6 |
193 455 354 Kč |
|
|
Všeobecná úverová banka a.s., pobočka Praha; zkráceně: VUB, a.s., pobočka Praha |
2 |
185 432 500 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
15 |
23 860 124 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
15 |
23 860 124 Kč |
|
|
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB |
15 |
23 860 124 Kč |
|
|
Harmanec-Kuvert CZ, spol. s r.o. |
1 |
16 940 000 Kč |
|
|
SVS, spol. s r.o. |
4 |
16 203 991 Kč |
|
|
MP - CENTRUM s.r.o. |
1 |
12 705 000 Kč |
|
|
ADAM & PARTNER, s.r.o. |
1 |
12 100 000 Kč |
|
|
Papyrus Bohemia s.r.o. |
6 |
9 910 767 Kč |
|
|
CANIS PLUS s.r.o. |
1 |
8 470 000 Kč |
|
|
JM doprava s.r.o. |
3 |
7 683 500 Kč |
|
|
MAŠOUNI s.r.o. |
3 |
7 260 000 Kč |
|
|
Auto Kora top s.r.o. |
7 |
6 292 000 Kč |
|
|
EKOBAL s.r.o. |
1 |
6 050 000 Kč |
|
|
LESAK s.r.o. |
1 |
6 050 000 Kč |
|
|
ANTALIS s.r.o. |
2 |
6 048 996 Kč |
|
|
Igepa CZ s.r.o. |
2 |
5 189 125 Kč |
|
|
BDO Czech Republic s.r.o. |
1 |
5 142 500 Kč |
|
|
BDO Audit s.r.o. |
1 |
5 142 500 Kč |
|
|
TEPSTROJ s.r.o. |
4 |
4 840 000 Kč |
|
|
Stanislav Kadluba |
2 |
4 840 000 Kč |
|
|
Prague Coaches s.r.o. |
2 |
4 356 000 Kč |
|
|
KOVODRUŽSTVO, výrobní družstvo v Žebráku |
1 |
4 235 000 Kč |
|
|
Interroll CZ, s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
RAUDO - výrobní družstvo invalidů |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Moore Advisory CZ s.r.o. |
1 |
3 242 800 Kč |
|
|
EPOS spol. s r.o. |
1 |
3 025 000 Kč |
|
|
JARMES spol. s r.o. |
1 |
3 025 000 Kč |
|
|
Claritas s.r.o. |
5 |
2 755 390 Kč |
|
|
KINETIC s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Miluše Poupětová |
1 |
2 334 090 Kč |
|
|
AMESA s.r.o. |
2 |
2 299 000 Kč |
|
|
KODYS, spol. s r.o. |
1 |
2 297 291 Kč |
|
|
aeqoom technologies s.r.o. |
1 |
2 178 000 Kč |
|
|
CK TOURBUS, s.r.o. |
1 |
2 178 000 Kč |
|
|
Grant Thornton Advisory k.s. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
KPMG Česká republika, s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Obchodní tajemství |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
LinkBus s.r.o. |
1 |
1 936 000 Kč |
|
|
Klatovská dopravní společnost s.r.o. |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
VV TOP s.r.o. |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
2PRnet s.r.o. |
2 |
1 428 654 Kč |
|
|
scanservice a.s. |
1 |
1 331 000 Kč |
|
|
EKO-KOM, a.s. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
Stěhování bez práce s.r.o. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
14025187 |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
Alena Foustková |
1 |
1 149 500 Kč |
|
|
Deloitte Advisory s.r.o. |
2 |
1 089 000 Kč |
|
|
Ing. Petr Mašlaň |
1 |
907 500 Kč |
|
|
Autosalon Klokočka Centrum s.r.o. |
1 |
864 286 Kč |
|
|
AUTOCENTRUM JAN ŠMUCLER s.r.o. |
1 |
864 286 Kč |
|
|
BestCarServis s.r.o. |
1 |
864 286 Kč |
|
|
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
861 520 Kč |
|
|
OmniTrust Security s.r.o. |
1 |
792 792 Kč |
|
|
Cyber Fox, s.r.o. |
1 |
792 550 Kč |
|
|
Stavby Střechy Komíny s.r.o. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
BIOANALYTIKA CZ, s.r.o. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
GB-13095603 |
1 |
471 900 Kč |
|
|
POLYWALK s.r.o. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
Martin Tupý |
1 |
423 500 Kč |
|
|
WOLF THEISS Rechtsanwälte GmbH & Co KG, organizační složka |
1 |
363 000 Kč |
|
|
CQS z.s. |
1 |
356 950 Kč |
|
|
Spyron Design s.r.o. |
1 |
237 039 Kč |
|
|
Žlutá stužka z. s. |
1 |
117 975 Kč |
|
|
Dallmayr Vending & Office, k.s. |
1 |
115 906 Kč |
|
|
Petr Král |
1 |
96 800 Kč |
|
|
PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Prestige Philately Club Prague z. s. |
1 |
30 250 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Česká pošta, s.p. v 2025 ve výši 2 005 714 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 43, tj. 16,15 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Femida Trust s.r.o. |
1 |
116 160 121 Kč |
|
|
Petr Havlíček,1974, Praha 10 |
1 |
42 531 500 Kč |
|
|
CENTRUM CHODOV, a.s. |
1 |
18 225 624 Kč |
|
|
A. Urban, 1999, Praha 2; P.R.Urban, 1978, Praha 2 |
1 |
15 016 101 Kč |
|
|
Ing. Jan Strnad |
2 |
14 810 400 Kč |
|
|
Ing. Alena Strnadová
|
2 |
14 810 400 Kč |
|
|
P&T new reality s.r.o. |
1 |
14 427 580 Kč |
|
|
Vladislav Brňák |
1 |
13 096 622 Kč |
|
|
Bc. Monika Brňáková
|
1 |
13 096 622 Kč |
|
|
ADMED, s.r.o. |
1 |
12 823 580 Kč |
|
|
Lapos real a.s. |
3 |
12 689 781 Kč |
|
|
McBerg s.r.o. |
1 |
12 160 500 Kč |
|
|
EUROPARK SHOPPING CENTER s.r.o. |
1 |
11 232 399 Kč |
|
|
Nguyen, 1973, Most a Hoang, 1969, Jáchymov |
1 |
10 648 000 Kč |
|
|
Vlastimil Kubeš, 1956, Praha 3 |
1 |
9 790 110 Kč |
|
|
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
4 |
9 680 000 Kč |
|
|
HDT s.r.o. |
1 |
8 591 000 Kč |
|
|
Chrenek, Toman, Kotrba advokátní kancelář spol. s r. o. |
3 |
8 470 000 Kč |
|
|
VERAN s.r.o. |
1 |
7 901 300 Kč |
|
|
Albert Česká republika, s.r.o. |
1 |
7 749 814 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
4 |
7 652 040 Kč |
|
|
MAXITRADING s.r.o. |
1 |
7 571 539 Kč |
|
|
BIO Jičín s.r.o. |
3 |
7 094 540 Kč |
|
|
Best Properties South, a.s. |
1 |
6 976 846 Kč |
|
|
KOMKOR s.r.o. |
1 |
6 903 895 Kč |
|
|
D a K správa s.r.o. |
3 |
6 017 141 Kč |
|
|
C.S.CARGO a.s. |
3 |
5 868 023 Kč |
|
|
NewCo Immo CZ GmbH, odštěpný závod |
2 |
5 083 628 Kč |
|
|
Slavíková, 1978, Pardubice |
1 |
5 067 117 Kč |
|
|
REGO-tech s.r.o. |
1 |
4 817 542 Kč |
|
|
KA-REAL s.r.o. |
1 |
4 335 512 Kč |
|
|
Ing. Vilém Hampel |
1 |
4 190 545 Kč |
|
|
Ing. Karel Mikolášek, 1962, Litoměřice |
1 |
4 114 000 Kč |
|
|
ČR - Krajské ředitelství policie Libereckého kraje |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Obchodní tajemství |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
NTSUP s.r.o. |
1 |
3 958 152 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
15 |
3 904 792 Kč |
|
|
Tulis & Špryňar advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Bašník, 1980, Ústí nad Labem, Bašníková 1983, Ústí nad Labem |
1 |
3 207 843 Kč |
|
|
Ing. Pavel Tomčala, Ostrava,1963 |
1 |
3 026 344 Kč |
|
|
Corso Břežany s.r.o. |
1 |
2 761 051 Kč |
|
|
Pavel Dvořáček, 1991, Lupenice |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
AEROFILMS s.r.o. |
1 |
2 392 509 Kč |
|
|
VisionComp s.r.o. |
2 |
2 228 886 Kč |
|
|
JTH Holding a.s. |
2 |
2 228 789 Kč |
|
|
TREBI Real s.r.o. |
2 |
2 216 698 Kč |
|
|
TITO SERVICES s.r.o. |
3 |
2 201 821 Kč |
|
|
Robert Čonka |
2 |
2 127 391 Kč |
|
|
FAJTFEST.cz s.r.o. |
2 |
2 068 634 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
AUSTIS-REAL, s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
INTERNEXT 2000, s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Bělina & Partners advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Lidové bytové družstvo Praha 9 |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
VERY GOODIES a.s. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Olga Pečínková |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Projekt Nisa, s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Příbramská provozní s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Ing. Bohumil Špendlíček |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Moravská společnost pro kapitálové investice, a.s. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Internet NAŠI s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
IRMA, s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
E - ECONOMY, s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Gastro cleaning s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Zuzana Hájková |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Brtnice 257 s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Shopping Mall Opava s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Správní bytové družstvo Rozvoj |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Globus Invest v.o.s. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
BD Mladé s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Český svaz chovatelů, z. s. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
DC Vars s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
SAVE Prodům s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
CRIF - Czech Credit Bureau, a.s. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Charles Square Center s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
LORETA LBC, s.r.o. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
VALON a.s. |
1 |
2 005 714 Kč |
|
|
Tinatin s.r.o. |
1 |
1 989 002 Kč |
|
|
BRODEC & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
2 |
1 815 000 Kč |
|
|
JUDr. Jiří Matzner, Ph.D., LL.M., advokát |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
JUDr. Jindřich Vítek, advokát |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
PKF APOGEO Esteem, a.s. |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
Jitka Hrubá, 1975, Žďár nad Metují; Martin Hrubý, 1978, Velké Poříčí |
1 |
1 730 300 Kč |
|
|
STATONE Servis, s.r.o. |
1 |
1 715 611 Kč |
|
|
Multifunkční areál Haná s.r.o. |
1 |
1 566 950 Kč |
|
|
Stavební bytové družstvo České Budějovice |
1 |
1 395 517 Kč |
|
|
WESTPRA TIR s.r.o. |
1 |
1 316 533 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
2 |
1 244 508 Kč |
|
|
Rezidence Nusle s.r.o. |
1 |
1 094 225 Kč |
|
|
MONZAS, a.s. |
2 |
1 048 344 Kč |
|
|
Zdravotnické zařízení Šumava, spol. s r.o. |
1 |
1 000 870 Kč |
|
|
Rodinné centrum Andílek z. s., |
1 |
998 598 Kč |
|
|
Jaroslav Grodl |
1 |
992 200 Kč |
|
|
RCP Delta, s.r.o. |
1 |
970 693 Kč |
|
|
Základní škola a lesní mateřská škola Čtyřlístek |
2 |
933 621 Kč |
|
|
Eva Rajnohová |
1 |
820 685 Kč |
|
|
COOP družstvo Velké Meziříčí |
1 |
735 583 Kč |
|
|
Tesco Stores ČR a.s. |
1 |
729 634 Kč |
|
|
Martin Šabatka |
1 |
722 689 Kč |
|
|
Milan Mikuláštík |
1 |
707 850 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Česká pošta, s.p. v 2025 ve výši 2 005 714 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 10 351, tj. 96,90 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Obchodní tajemství |
8 972 |
17 989 583 290 Kč |
|
|
SAZKA Services s.r.o. |
1 |
326 700 000 Kč |
|
|
Temposervis CZ a.s. |
157 |
131 804 774 Kč |
|
|
LKQ CZ s.r.o. |
89 |
105 986 943 Kč |
|
|
ASTRA TRANS, a.s. |
2 |
66 550 000 Kč |
|
|
TEMPOSERVIS 24 s.r.o. |
9 |
20 269 517 Kč |
|
|
Filipa MANGO, s.r.o. |
10 |
20 057 135 Kč |
|
|
AUTO HELUS s.r.o. |
27 |
19 756 199 Kč |
|
|
obchodní tajemství |
8 |
16 045 708 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
13 099 460 Kč |
|
|
KAR-mobil s.r.o. |
5 |
11 716 557 Kč |
|
|
SVĚRÁKOVÁ s.r.o. |
5 |
10 028 568 Kč |
|
|
Rybářské potřeby U Habakuka s.r.o. |
4 |
8 022 854 Kč |
|
|
BestCarServis s.r.o. |
5 |
7 775 863 Kč |
|
|
PEAL a.s. |
1 |
7 260 000 Kč |
|
|
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
1 |
6 050 000 Kč |
|
|
POTRAVINY LEVNĚ s.r.o. |
3 |
6 017 141 Kč |
|
|
Zuzana Hynková |
3 |
6 017 141 Kč |
|
|
Lenka Ševčíková |
3 |
6 017 141 Kč |
|
|
Jana Břížďalová |
3 |
6 017 141 Kč |
|
|
Tomáš Eliaš |
3 |
6 017 141 Kč |
|
|
SOKOL FALCO s.r.o. |
3 |
6 017 141 Kč |
|
|
KANAKO s.r.o. |
3 |
6 017 141 Kč |
|
|
Ladislav Hejhal |
3 |
6 017 141 Kč |
|
|
OptikDoDomu s.r.o. |
3 |
6 017 141 Kč |
|
|
Josef Hodboď |
3 |
6 017 141 Kč |
|
|
Jan Vavříček |
3 |
6 017 141 Kč |
|
|
Lenka Hessová |
3 |
6 017 141 Kč |
|
|
Michal Kubeček |
3 |
6 017 141 Kč |
|
|
Jana Frydrychová |
3 |
6 017 141 Kč |
|
|
AUTOCENTRUM JAN ŠMUCLER s.r.o. |
2 |
4 456 833 Kč |
|
|
Gia Bao s.r.o. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Triangle-Stores, s.r.o. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Jaromír Durchánek |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Magda Dvorná |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Stanislav Brožek |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Elektric NOVA - export, spol. s r. o. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Užitkáč s.r.o. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
JAHAPAP s.r.o. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Tereza Železová |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Jarmila Šťávová |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Ivo Hédl |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Smoke point Dobřany s.r.o. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Denis Klein |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Lucie Hrabáčková |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Matěj Mlčák |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Kateřina Mahdalová Klimentová |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
LiHu Store, s.r.o. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Ivana Petříková |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
David Hendrych |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
ČEZ Prodej, a.s.; ČEZ Distribuce, a.s., ČEZ, a.s. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Daniela Pekárková |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Marie Hédlová |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
F-communication s.r.o. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
MARDOP s.r.o. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
7 Cars s.r.o. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
C&S Working s.r.o. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Kateřina Šťastná |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Pavel Surý |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Štěpán Kraml |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Anh Dung Nguyen |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Petra Malá |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
VINDIŠ s.r.o. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Lucie Chiriac |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Ing. Pavla Exner |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Fairlashes company s.r.o. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Herba Zdravá výživa s.r.o. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
TROY s.r.o. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Lenka Trávníčková |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Martin Prašivka |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
SVAD company s.r.o. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Petr Přeček |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Seagull trade s.r.o. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Petr Kňourek |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Anna Střížová |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Pavla Pšeničková |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Klára Žaloudková |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
START Zelený s.r.o. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Creativeland s.r.o. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
NUMEX, spol. s r.o. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Marie Šplíchalová |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
JIZERKY PRO VÁS obecně prospěšná společnost |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Kateřina Vozdecká |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
KRMIVA U ČERTA s.r.o. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Bc. Jana Slouková |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
CK Eva Šulcová, s.r.o. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Topka EU s.r.o. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Královéhradecká provozní, a.s. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Svatopluk Ondřej |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Conseil Invest s.r.o. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
KAXL s.r.o. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
xsafety s.r.o. |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Ivana Valešová |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Đinh Son Mai |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Thi Ngoc Lé |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
František Hrdina |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Tomáš Kejzlar |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Sandra Tomaškovičová |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Roman Novotný |
2 |
4 011 427 Kč |
|
|
Mgr. Anna Velichová |
2 |
4 011 427 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Česká pošta, s.p. v 2025 ve výši 2 005 714 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 17,10
|
|
Počet bodů 17,10 znamená pro Česká pošta, s.p. celkově
1293. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,7038 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0020 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,2083 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,2663 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0081 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0217 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0007 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0035 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0315 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,4645 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
1,710
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
17,10
|
|
Výsledný K-Index
|
17,105 |
|