Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0129 odpovídá 1,29 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 101 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,26.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,2603 odpovídá 26,03 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
16 smluv má hodnotu blízkou limitům veřejných zakázek, což může naznačovat snahu se vyhnout řádné veřejné soutěži.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0412 odpovídá 4,12 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 12 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0309 odpovídá 3,09 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Velké zakázky se koncentrují u malého počtu dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
4 |
510 203 955 Kč |
|
|
Severočeská silniční a stavební s.r.o. |
7 |
117 579 965 Kč |
|
|
Pražské silniční stavby s.r.o. |
5 |
116 419 669 Kč |
|
|
MBQ s.r.o. |
2 |
60 310 030 Kč |
|
|
ŠKODA EKOVA a.s. |
5 |
45 080 600 Kč |
|
|
RENOWELD a.s. |
4 |
21 461 746 Kč |
|
|
Valbek, spol. s r.o. |
9 |
20 554 875 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
5 |
18 531 616 Kč |
|
|
PVD STAVBY s.r.o. |
2 |
15 941 994 Kč |
|
|
KM - PRONA Trading, s.r.o. |
12 |
13 879 523 Kč |
|
|
Vendys & V s.r.o. |
11 |
12 558 977 Kč |
|
|
PRAGOPROJEKT, a.s. |
1 |
12 384 350 Kč |
|
|
SOLARIS CZECH spol. s r.o. |
3 |
11 605 010 Kč |
|
|
Solaris Bus & Coach sp. z.o.o. |
2 |
11 500 000 Kč |
|
|
ISPRO s.r.o. |
1 |
10 827 919 Kč |
|
|
Strategic Route s.r.o. |
1 |
9 680 000 Kč |
|
|
Elektrizace železnic Praha a.s. |
2 |
8 223 339 Kč |
|
|
REAPRESS s.r.o. |
9 |
5 261 275 Kč |
|
|
Die Länderbahn CZ s.r.o. |
2 |
4 423 955 Kč |
|
|
WETEST pneu, spol. s r.o. |
3 |
3 532 353 Kč |
|
|
PRAGOIMEX a.s. |
12 |
3 394 144 Kč |
|
|
Teplárna Liberec, a.s. |
1 |
3 213 955 Kč |
|
|
SK-30998808 |
1 |
3 213 955 Kč |
|
|
MOBILBOARD s.r.o. |
1 |
3 213 955 Kč |
|
|
NADE, s.r.o. |
3 |
3 115 000 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
6 |
2 692 250 Kč |
|
|
GasNet Služby, s.r.o. |
6 |
2 692 250 Kč |
|
|
MARTIN UHER, spol. s r.o. |
1 |
2 337 599 Kč |
|
|
ELMESY s.r.o. |
2 |
2 204 838 Kč |
|
|
Gerhard Horejsek a spol., s.r.o. |
2 |
2 120 342 Kč |
|
|
GADE s.r.o. |
1 |
2 046 767 Kč |
|
|
SWIETELSKY Rail CZ s.r.o. |
1 |
1 946 225 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
1 |
1 946 225 Kč |
|
|
BusLine MAD Česká Lípa s.r.o. |
1 |
1 683 433 Kč |
|
|
BusLine KHK s.r.o. |
1 |
1 683 433 Kč |
|
|
BusLine Support s.r.o. |
1 |
1 683 433 Kč |
|
|
BusLine Technics s.r.o. |
1 |
1 683 433 Kč |
|
|
OverLine s.r.o. |
1 |
1 683 433 Kč |
|
|
EnergoGas Invest s.r.o. |
1 |
1 683 433 Kč |
|
|
BusLine MHD s.r.o. |
1 |
1 683 433 Kč |
|
|
BusLine LK s.r.o. |
1 |
1 683 433 Kč |
|
|
BusLine MHD Jablonecko s.r.o. |
1 |
1 683 433 Kč |
|
|
ORIGO AUTOSKLO s.r.o. |
22 |
1 675 850 Kč |
|
|
Q - EL PRO s.r.o. |
3 |
1 664 401 Kč |
|
|
Pekařství a cukrářství Jiří Bláha s.r.o. |
3 |
1 593 396 Kč |
|
|
Elektroline a.s. |
6 |
1 526 082 Kč |
|
|
KASRO spol. s r.o. |
8 |
1 345 520 Kč |
|
|
APEX spol. s r. o. |
3 |
1 341 212 Kč |
|
|
Bc. Jakub Uliarczyk |
11 |
1 270 724 Kč |
|
|
ADIP, spol. s r. o. |
8 |
1 221 759 Kč |
|
|
Karex, a.s. |
3 |
1 091 183 Kč |
|
|
AKUMULÁTORY - Táborský s.r.o. |
2 |
1 040 298 Kč |
|
|
EA-Partneři s.r.o. |
2 |
960 740 Kč |
|
|
ŠKODA ELECTRIC a.s. |
2 |
924 848 Kč |
|
|
SKD TRADE, a.s. |
5 |
895 013 Kč |
|
|
SOR Libchavy spol. s r.o. |
2 |
859 814 Kč |
|
|
FAIVELEY TRANSPORT CZECH a.s. |
1 |
835 142 Kč |
|
|
TOP-GAIN, s.r.o. |
5 |
792 792 Kč |
|
|
TREXIMA, spol. s r.o. |
1 |
747 780 Kč |
|
|
INGTOP METAL, s.r.o. |
3 |
661 132 Kč |
|
|
HSBN s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
605 000 Kč |
|
|
Jaroslav Šrýtr |
1 |
571 725 Kč |
|
|
MOTORSERVIS Švec, s.r.o. |
4 |
568 610 Kč |
|
|
OPTYS, spol. s r.o. |
5 |
564 471 Kč |
|
|
MEZOPRAVNA spol. s r.o. |
1 |
533 223 Kč |
|
|
CETTRA s.r.o. |
2 |
530 041 Kč |
|
|
TransitPC s.r.o. |
4 |
515 571 Kč |
|
|
A.D.E.X společnost s ručením omezeným |
4 |
511 812 Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
SFM Liberec s.r.o. |
1 |
435 600 Kč |
|
|
Kitl s.r.o. |
1 |
370 260 Kč |
|
|
TKV Liberec, spol. s r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
FC SLOVAN LIBEREC a.s. |
1 |
352 957 Kč |
|
|
Dopravní stavby Brno, s.r.o. |
1 |
338 418 Kč |
|
|
BUSE s.r.o. |
1 |
303 698 Kč |
|
|
Kangaroo group, a.s. |
1 |
299 475 Kč |
|
|
Ergo Care s.r.o. |
1 |
290 400 Kč |
|
|
ONE SYSTEM s.r.o. |
1 |
274 126 Kč |
|
|
EGO Media s.r.o. |
3 |
261 360 Kč |
|
|
PRO-DOMA, SE |
3 |
253 057 Kč |
|
|
CENTRUM BABYLON, a.s. |
2 |
252 232 Kč |
|
|
C.T.M. Praha, spol. s r.o. |
3 |
249 950 Kč |
|
|
MEDIA MARKETING SERVICES a.s. |
1 |
245 630 Kč |
|
|
VETEZA s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Omnimedia s.r.o. |
1 |
241 546 Kč |
|
|
Ekoenergetika service spolka |
1 |
239 144 Kč |
|
|
RAKON spol. s r.o. |
2 |
237 702 Kč |
|
|
Marketing K2 s.r.o. |
1 |
237 463 Kč |
|
|
INTERKOMPLET, s.r.o. |
2 |
236 122 Kč |
|
|
Lesja Belzová |
1 |
231 413 Kč |
|
|
Martin Kalamár |
1 |
229 900 Kč |
|
|
ELKOV elektro a.s. |
2 |
227 041 Kč |
|
|
Alfa Union, a.s. |
1 |
221 067 Kč |
|
|
Cummins Czech Republic s.r.o. |
3 |
215 714 Kč |
|
|
Sklopísek Střeleč, a. s. |
1 |
212 053 Kč |
|
|
Moore Audit CZ s.r.o. |
1 |
211 750 Kč |
|
|
YABOK s.r.o. |
1 |
203 169 Kč |
|
|
DALIX, s.r.o. |
2 |
202 978 Kč |
|
|
LUFRA, s.r.o. |
2 |
202 675 Kč |
|
|
Revitla s.r.o. |
1 |
199 650 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s. v 2025 ve výši 3 213 955 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Severočeská silniční a stavební s.r.o. |
3 |
20 516 456 Kč |
|
|
RENOWELD a.s. |
2 |
19 536 491 Kč |
|
|
Pražské silniční stavby s.r.o. |
1 |
13 135 388 Kč |
|
|
ISPRO s.r.o. |
1 |
10 827 919 Kč |
|
|
PVD STAVBY s.r.o. |
1 |
10 758 996 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
2 |
10 376 643 Kč |
|
|
Solaris Bus & Coach sp. z.o.o. |
1 |
3 775 000 Kč |
|
|
SOLARIS CZECH spol. s r.o. |
1 |
3 775 000 Kč |
|
|
ŠKODA EKOVA a.s. |
1 |
3 681 951 Kč |
|
|
MARTIN UHER, spol. s r.o. |
1 |
2 337 599 Kč |
|
|
Elektrizace železnic Praha a.s. |
1 |
2 179 037 Kč |
|
|
SWIETELSKY Rail CZ s.r.o. |
1 |
1 946 225 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
1 |
1 946 225 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s. v 2025 ve výši 3 213 955 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 2 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,21.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 3,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Severočeská silniční a stavební s.r.o. |
5 |
117 316 456 Kč |
|
|
Pražské silniční stavby s.r.o. |
4 |
113 961 312 Kč |
|
|
MBQ s.r.o. |
2 |
60 310 030 Kč |
|
|
Valbek, spol. s r.o. |
8 |
20 436 900 Kč |
|
|
PVD STAVBY s.r.o. |
2 |
15 941 994 Kč |
|
|
PRAGOPROJEKT, a.s. |
1 |
12 384 350 Kč |
|
|
RENOWELD a.s. |
1 |
11 237 706 Kč |
|
|
Elektrizace železnic Praha a.s. |
2 |
8 223 339 Kč |
|
|
EA-Partneři s.r.o. |
1 |
556 600 Kč |
|
|
Revitla s.r.o. |
1 |
199 650 Kč |
|
|
Miloš Komárek |
1 |
162 987 Kč |
|
|
VIATEX, spol. s r.o. |
1 |
93 441 Kč |
|
|
EUMONIA, spol. s r.o. |
1 |
78 650 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s. v 2025 ve výši 3 213 955 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 4,17 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
KM - PRONA Trading, s.r.o. |
12 |
13 879 523 Kč |
|
|
Vendys & V s.r.o. |
11 |
12 558 977 Kč |
|
|
Teplárna Liberec, a.s. |
1 |
3 213 955 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s. v 2025 ve výši 3 213 955 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 2,04 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SOLARIS CZECH spol. s r.o. |
3 |
11 605 010 Kč |
|
|
Solaris Bus & Coach sp. z.o.o. |
2 |
11 500 000 Kč |
|
|
ŠKODA EKOVA a.s. |
4 |
6 436 274 Kč |
|
|
Die Länderbahn CZ s.r.o. |
2 |
4 423 955 Kč |
|
|
WETEST pneu, spol. s r.o. |
3 |
3 532 353 Kč |
|
|
REAPRESS s.r.o. |
1 |
3 213 955 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
3 213 955 Kč |
|
|
SK-30998808 |
1 |
3 213 955 Kč |
|
|
NADE, s.r.o. |
3 |
3 115 000 Kč |
|
|
ELMESY s.r.o. |
2 |
2 204 838 Kč |
|
|
Gerhard Horejsek a spol., s.r.o. |
2 |
2 120 342 Kč |
|
|
PRAGOIMEX a.s. |
8 |
1 755 616 Kč |
|
|
Q - EL PRO s.r.o. |
3 |
1 664 401 Kč |
|
|
ORIGO AUTOSKLO s.r.o. |
21 |
1 597 200 Kč |
|
|
Elektroline a.s. |
6 |
1 526 082 Kč |
|
|
APEX spol. s r. o. |
3 |
1 341 212 Kč |
|
|
ADIP, spol. s r. o. |
8 |
1 221 759 Kč |
|
|
Bc. Jakub Uliarczyk |
10 |
1 210 224 Kč |
|
|
Karex, a.s. |
3 |
1 091 183 Kč |
|
|
AKUMULÁTORY - Táborský s.r.o. |
2 |
1 040 298 Kč |
|
|
SKD TRADE, a.s. |
5 |
895 013 Kč |
|
|
SOR Libchavy spol. s r.o. |
2 |
859 814 Kč |
|
|
FAIVELEY TRANSPORT CZECH a.s. |
1 |
835 142 Kč |
|
|
TOP-GAIN, s.r.o. |
5 |
792 792 Kč |
|
|
INGTOP METAL, s.r.o. |
3 |
661 132 Kč |
|
|
MOTORSERVIS Švec, s.r.o. |
4 |
568 610 Kč |
|
|
OPTYS, spol. s r.o. |
5 |
564 471 Kč |
|
|
KASRO spol. s r.o. |
3 |
553 575 Kč |
|
|
ŠKODA ELECTRIC a.s. |
1 |
541 278 Kč |
|
|
MEZOPRAVNA spol. s r.o. |
1 |
533 223 Kč |
|
|
CETTRA s.r.o. |
2 |
530 041 Kč |
|
|
TransitPC s.r.o. |
4 |
515 571 Kč |
|
|
A.D.E.X společnost s ručením omezeným |
4 |
511 812 Kč |
|
|
SFM Liberec s.r.o. |
1 |
435 600 Kč |
|
|
EA-Partneři s.r.o. |
1 |
404 140 Kč |
|
|
TKV Liberec, spol. s r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
RENOWELD a.s. |
1 |
358 547 Kč |
|
|
Dopravní stavby Brno, s.r.o. |
1 |
338 418 Kč |
|
|
BUSE s.r.o. |
1 |
303 698 Kč |
|
|
Ergo Care s.r.o. |
1 |
290 400 Kč |
|
|
Severočeská silniční a stavební s.r.o. |
2 |
263 509 Kč |
|
|
PRO-DOMA, SE |
3 |
253 057 Kč |
|
|
C.T.M. Praha, spol. s r.o. |
3 |
249 950 Kč |
|
|
VETEZA s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Ekoenergetika service spolka |
1 |
239 144 Kč |
|
|
RAKON spol. s r.o. |
2 |
237 702 Kč |
|
|
Martin Kalamár |
1 |
229 900 Kč |
|
|
ELKOV elektro a.s. |
2 |
227 041 Kč |
|
|
Alfa Union, a.s. |
1 |
221 067 Kč |
|
|
Cummins Czech Republic s.r.o. |
3 |
215 714 Kč |
|
|
Sklopísek Střeleč, a. s. |
1 |
212 053 Kč |
|
|
YABOK s.r.o. |
1 |
203 169 Kč |
|
|
DALIX, s.r.o. |
2 |
202 978 Kč |
|
|
LUFRA, s.r.o. |
2 |
202 675 Kč |
|
|
NAPA TRUCKS spol. s r. o. |
2 |
192 209 Kč |
|
|
Euro - Agency s.r.o. |
1 |
185 130 Kč |
|
|
Vítězslav Halbich |
1 |
181 500 Kč |
|
|
LUBRICANT s.r.o. |
2 |
179 467 Kč |
|
|
Miroslav Dušánek |
1 |
174 700 Kč |
|
|
MT Oil, s.r.o. |
1 |
157 500 Kč |
|
|
METALO, s.r.o. |
1 |
157 300 Kč |
|
|
Zarges CZ, s.r.o. |
1 |
148 786 Kč |
|
|
Ondřej Řezníček |
1 |
137 287 Kč |
|
|
CNC BRANDA s.r.o. |
1 |
126 999 Kč |
|
|
ČÍMA odpady s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Blachere-Illumination CZ s.r.o. |
1 |
119 137 Kč |
|
|
Valbek, spol. s r.o. |
1 |
117 975 Kč |
|
|
PRAM CZ s.r.o. |
1 |
108 658 Kč |
|
|
" H A K CS " spol. s r.o. |
1 |
104 629 Kč |
|
|
TANPA s.r.o. |
1 |
99 220 Kč |
|
|
SME s.r.o. |
1 |
98 291 Kč |
|
|
Bahoza ST s.r.o. |
1 |
94 307 Kč |
|
|
ML TUNING, spol. s r.o. |
1 |
90 798 Kč |
|
|
OMA CZ, a.s. |
1 |
84 821 Kč |
|
|
Würth, spol. s r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
INTERKOMPLET, s.r.o. |
1 |
82 280 Kč |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
1 |
80 995 Kč |
|
|
KARDI AI Technologies s.r.o. |
1 |
72 890 Kč |
|
|
Jiří Latislav |
1 |
69 852 Kč |
|
|
Marcel Samšiňák |
1 |
68 970 Kč |
|
|
Schunk Carbon Technology s.r.o. |
1 |
67 228 Kč |
|
|
Sonepar Česká republika spol. s r.o. |
1 |
65 202 Kč |
|
|
Mikroelektronika spol. s r.o. |
1 |
63 045 Kč |
|
|
PAI, s.r.o. |
1 |
62 477 Kč |
|
|
Otto Švestka |
1 |
60 500 Kč |
|
|
LIDEZIN CZ s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
LŠF Liberec, s. r. o. |
1 |
53 240 Kč |
|
|
Oldřich Uherek |
1 |
36 300 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s. v 2025 ve výši 3 213 955 Kč
|
Obor Finance
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
3 |
506 990 000 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
5 |
18 531 616 Kč |
|
|
Strategic Route s.r.o. |
1 |
9 680 000 Kč |
|
|
TREXIMA, spol. s r.o. |
1 |
747 780 Kč |
|
|
Moore Audit CZ s.r.o. |
1 |
211 750 Kč |
|
|
Slavia pojišťovna a.s. |
1 |
90 750 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s. v 2025 ve výši 3 213 955 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 3,45 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MOBILBOARD s.r.o. |
1 |
3 213 955 Kč |
|
|
Pražské silniční stavby s.r.o. |
1 |
2 458 357 Kč |
|
|
REAPRESS s.r.o. |
8 |
2 047 320 Kč |
|
|
Pekařství a cukrářství Jiří Bláha s.r.o. |
3 |
1 593 396 Kč |
|
|
HSBN s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
605 000 Kč |
|
|
Jaroslav Šrýtr |
1 |
571 725 Kč |
|
|
Kitl s.r.o. |
1 |
370 260 Kč |
|
|
FC SLOVAN LIBEREC a.s. |
1 |
352 957 Kč |
|
|
Kangaroo group, a.s. |
1 |
299 475 Kč |
|
|
EGO Media s.r.o. |
3 |
261 360 Kč |
|
|
CENTRUM BABYLON, a.s. |
2 |
252 232 Kč |
|
|
Omnimedia s.r.o. |
1 |
241 546 Kč |
|
|
Marketing K2 s.r.o. |
1 |
237 463 Kč |
|
|
CNC TVAR s.r.o. |
1 |
196 625 Kč |
|
|
KNORR-BREMSE Systémy pro užitková vozidla ČR, s.r.o. |
1 |
151 250 Kč |
|
|
Thermica plus spol. s r.o. |
1 |
116 160 Kč |
|
|
W. M. G., spol. s r.o |
1 |
98 010 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s. v 2025 ve výši 3 213 955 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 7,78
|
|
Počet bodů 7,78 znamená pro Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s. celkově
1141. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0129 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1529 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0412 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0664 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0309 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,2603 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2132 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,778
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
7,78
|
|
Výsledný K-Index
|
7,780 |
|