Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0274 odpovídá 2,74 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 2 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0042 odpovídá 0,42 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 116 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,24.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,2447 odpovídá 24,47 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
32 smluv má hodnotu blízkou limitům veřejných zakázek, což může naznačovat snahu se vyhnout řádné veřejné soutěži.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0675 odpovídá 6,75 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 2 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0042 odpovídá 0,42 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Velké zakázky se koncentrují u malého počtu dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,19.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Státní investiční a rozvojová společnost, a.s. |
2 |
3 315 963 470 Kč |
|
|
PARAMOUNT Building s.r.o. |
1 |
123 495 322 Kč |
|
|
Schaeffler Motion Technologies CZ s.r.o. |
1 |
108 000 000 Kč |
|
|
Lipidica, a.s. |
3 |
89 462 091 Kč |
|
|
FR-51369203 |
5 |
84 391 840 Kč |
|
|
Kiwi.com Labs s.r.o. |
2 |
63 215 605 Kč |
|
|
ASD Software, s.r.o. |
23 |
56 533 202 Kč |
|
|
Centrum Kosatec, z. s. |
7 |
48 128 234 Kč |
|
|
FLY UNITED s.r.o. |
3 |
46 750 000 Kč |
|
|
IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. |
1 |
42 000 310 Kč |
|
|
Rossum Czech Republic s.r.o. |
1 |
36 300 000 Kč |
|
|
PromethistAI a.s. |
1 |
36 267 120 Kč |
|
|
ESSENCE LINE, s.r.o. |
2 |
36 116 219 Kč |
|
|
Filuta AI CZ s.r.o. |
1 |
35 675 527 Kč |
|
|
D-PLUS PROJEKTOVÁ A INŽENÝRSKÁ a.s. |
1 |
34 847 994 Kč |
|
|
AFRY CZ s.r.o. |
1 |
33 880 000 Kč |
|
|
MINDWALK s.r.o. |
1 |
33 723 243 Kč |
|
|
Safetica a.s. |
1 |
33 583 543 Kč |
|
|
Solutia s.r.o. |
1 |
33 522 410 Kč |
|
|
Narran s.r.o. |
1 |
31 317 941 Kč |
|
|
AKESO holding a.s. |
1 |
30 820 288 Kč |
|
|
NeuronSW SE |
1 |
30 790 144 Kč |
|
|
VDT Technology a.s. |
1 |
30 485 517 Kč |
|
|
WRDATACENTRUM s.r.o. |
1 |
29 776 800 Kč |
|
|
Cognito.CZ, s.r.o. |
10 |
29 048 787 Kč |
|
|
Deep MedChem a.s. |
1 |
28 689 571 Kč |
|
|
CRYTUR, spol. s r.o. |
1 |
28 000 000 Kč |
|
|
Signosoft s.r.o. |
1 |
27 939 222 Kč |
|
|
MEDDI hub a.s. |
1 |
24 633 559 Kč |
|
|
Walter Praguecast a.s. |
1 |
24 156 475 Kč |
|
|
LIFELIQE CZECH s.r.o. |
2 |
24 050 831 Kč |
|
|
Smarteon Systems s.r.o. |
1 |
23 480 667 Kč |
|
|
Aireen a.s. |
1 |
23 397 751 Kč |
|
|
Adast Systems, a.s. |
3 |
23 048 351 Kč |
|
|
UNNI Trading, s.r.o. |
11 |
22 778 617 Kč |
|
|
H.L.F. spol. s r.o. |
2 |
21 534 501 Kč |
|
|
TERMS a.s. |
1 |
21 152 533 Kč |
|
|
VIRTUAL ZOOM s.r.o. |
2 |
19 851 368 Kč |
|
|
NEUFE, spol. s r.o. |
1 |
19 400 598 Kč |
|
|
ARBO Technologies, s.r.o. |
1 |
19 396 300 Kč |
|
|
Pro security technologies s.r.o. |
1 |
17 629 471 Kč |
|
|
SILVER SILICON, a.s. |
1 |
17 596 442 Kč |
|
|
Amitia s.r.o. |
1 |
17 364 681 Kč |
|
|
Medevio s.r.o. |
1 |
17 144 402 Kč |
|
|
Perník manufaktury Varnsdorf, s.r.o. |
3 |
16 948 470 Kč |
|
|
DATACENTRUM systems & consulting, a.s. |
1 |
16 819 545 Kč |
|
|
Ernst & Young, s.r.o. |
4 |
16 506 863 Kč |
|
|
ŠKODA DIGITAL s.r.o. |
1 |
15 863 359 Kč |
|
|
VisionCraft s.r.o. |
1 |
15 762 849 Kč |
|
|
Legispace s.r.o. |
1 |
15 736 331 Kč |
|
|
Activair s.r.o. |
1 |
15 580 261 Kč |
|
|
DATADDO, a.s. |
1 |
14 976 917 Kč |
|
|
VISC s.r.o. |
9 |
14 698 675 Kč |
|
|
ORGREZ, a.s. |
1 |
14 638 368 Kč |
|
|
MEDEVO s.r.o. |
1 |
13 730 266 Kč |
|
|
TeeTime SE |
1 |
13 546 920 Kč |
|
|
DIANA Biotechnologies, a.s. |
2 |
13 260 032 Kč |
|
|
SPEED PRESS Plus a.s. |
1 |
12 880 190 Kč |
|
|
Ing. Jaroslav Brtáň |
1 |
12 880 190 Kč |
|
|
ha-vel internet s.r.o. |
1 |
12 880 190 Kč |
|
|
IE-IE638804 |
1 |
12 880 190 Kč |
|
|
Seznam.cz, a.s. |
1 |
12 880 190 Kč |
|
|
MEgA - Měřící Energetické Aparáty, a.s. |
1 |
12 132 329 Kč |
|
|
Yieldigo, s.r.o. |
2 |
12 083 321 Kč |
|
|
Liftor s.r.o. |
2 |
12 071 444 Kč |
|
|
Tritius Solutions a.s. |
1 |
11 901 560 Kč |
|
|
BlueGhost.cz, s.r.o. |
1 |
11 691 928 Kč |
|
|
Powertica Energie a.s. |
1 |
11 665 746 Kč |
|
|
Coober Capital, a.s. |
1 |
11 661 491 Kč |
|
|
Kausabel s.r.o. |
1 |
11 383 755 Kč |
|
|
Apptive s.r.o. |
2 |
11 290 955 Kč |
|
|
YoungLink s.r.o. |
1 |
11 216 787 Kč |
|
|
Level.Works Solution Center s.r.o. |
1 |
10 636 163 Kč |
|
|
Agnostix, s.r.o. |
1 |
10 153 962 Kč |
|
|
HAZE, s.r.o. |
1 |
10 143 722 Kč |
|
|
Moudrý překlad, s.r.o. |
20 |
9 993 660 Kč |
|
|
Vividbooks s.r.o. |
1 |
9 393 291 Kč |
|
|
VAKOS XT a.s. |
1 |
9 152 615 Kč |
|
|
TERAMED, s.r.o. |
1 |
9 026 178 Kč |
|
|
Škoda Auto a.s. |
3 |
8 763 489 Kč |
|
|
Levebee s.r.o. |
1 |
8 113 383 Kč |
|
|
ALUPRESSING - slévárna, s.r.o. |
1 |
7 969 211 Kč |
|
|
ABIS Czech, a.s. |
1 |
7 867 222 Kč |
|
|
LENAM, s.r.o. |
1 |
7 713 506 Kč |
|
|
Machine Learning Prague s.r.o. |
1 |
7 683 101 Kč |
|
|
C-COPY Centrum s.r.o. |
1 |
7 560 650 Kč |
|
|
GAPP System, spol. s r.o. |
1 |
7 312 177 Kč |
|
|
TOTAL SERVICE a.s. |
1 |
6 910 245 Kč |
|
|
Frýdlantské strojírny - Rasl a syn a.s. |
1 |
6 635 129 Kč |
|
|
Grant Thornton Advisory k.s. |
1 |
6 521 900 Kč |
|
|
TITBIT, s.r.o. |
1 |
6 414 136 Kč |
|
|
NEDFORM s.r.o. |
1 |
6 281 919 Kč |
|
|
SUNSHINE Group CZ s.r.o. |
1 |
6 008 741 Kč |
|
|
VKV Tools s.r.o. |
1 |
5 892 700 Kč |
|
|
JAFRA shoecomponents s.r.o. |
1 |
5 847 803 Kč |
|
|
PromoTron Solutions a.s. |
1 |
5 649 490 Kč |
|
|
Kubíček Factory s.r.o. |
1 |
5 496 853 Kč |
|
|
PAJERO s.r.o. |
1 |
5 255 922 Kč |
|
|
DATERA s.r.o. |
1 |
5 227 325 Kč |
|
|
Desima Technology s. r. o. |
1 |
5 001 164 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ministerstvo průmyslu a obchodu v 2025 ve výši 12 880 190 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Cognito.CZ, s.r.o. |
2 |
|
|
SPEED PRESS Plus a.s. |
1 |
|
|
Ernst & Young, s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Jaroslav Brtáň |
1 |
|
|
ha-vel internet s.r.o. |
1 |
|
|
VISC s.r.o. |
1 |
|
|
Státní investiční a rozvojová společnost, a.s. |
1 |
|
|
IE-IE638804 |
1 |
|
|
Seznam.cz, a.s. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ministerstvo průmyslu a obchodu v 2025 ve výši 12 880 190 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
LIFELIQE CZECH s.r.o. |
2 |
24 050 831 Kč |
|
|
H.L.F. spol. s r.o. |
2 |
21 534 501 Kč |
|
|
MEgA - Měřící Energetické Aparáty, a.s. |
1 |
12 132 329 Kč |
|
|
Tritius Solutions a.s. |
1 |
11 901 560 Kč |
|
|
Powertica Energie a.s. |
1 |
11 665 746 Kč |
|
|
Kausabel s.r.o. |
1 |
11 383 755 Kč |
|
|
YoungLink s.r.o. |
1 |
11 216 787 Kč |
|
|
FR-51369203 |
1 |
10 500 000 Kč |
|
|
VIRTUAL ZOOM s.r.o. |
1 |
10 350 286 Kč |
|
|
Agnostix, s.r.o. |
1 |
10 153 962 Kč |
|
|
DIANA Biotechnologies, a.s. |
1 |
6 993 016 Kč |
|
|
TOTAL SERVICE a.s. |
1 |
6 910 245 Kč |
|
|
Frýdlantské strojírny - Rasl a syn a.s. |
1 |
6 635 129 Kč |
|
|
Grant Thornton Advisory k.s. |
1 |
6 521 900 Kč |
|
|
MicroCen Trans s.r.o. |
1 |
4 750 460 Kč |
|
|
PRINCIPIA SOLUTIONS s.r.o. |
1 |
4 594 733 Kč |
|
|
BSL Industrie a.s. |
1 |
4 473 222 Kč |
|
|
EPDOR, s.r.o. |
1 |
4 377 780 Kč |
|
|
TCC s.r.o. |
1 |
4 044 875 Kč |
|
|
ESET software spol. s r.o. |
1 |
3 301 364 Kč |
|
|
Informa Markets B.V. |
1 |
3 280 000 Kč |
|
|
Nettles Consulting s.r.o. |
1 |
3 263 975 Kč |
|
|
Cognito.CZ, s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
SK-36564303 |
1 |
2 330 460 Kč |
|
|
ROEZ ENERGO PRAHA, s.r.o. |
1 |
2 330 460 Kč |
|
|
ASD Software, s.r.o. |
1 |
2 218 317 Kč |
|
|
KONEKO, spol. s r.o. |
1 |
2 178 000 Kč |
|
|
SmartPlan s.r.o. |
1 |
1 980 700 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ministerstvo průmyslu a obchodu v 2025 ve výši 12 880 190 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 5 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,22.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 20,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ha-vel internet s.r.o. |
1 |
12 880 190 Kč |
|
|
Quantcom, a.s. |
1 |
1 004 300 Kč |
|
|
Romax produkce, s.r.o. |
1 |
177 108 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
83 635 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
27 704 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ministerstvo průmyslu a obchodu v 2025 ve výši 12 880 190 Kč
|
Obor IT
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. |
1 |
42 000 310 Kč |
|
|
NEUFE, spol. s r.o. |
1 |
19 400 598 Kč |
|
|
DATACENTRUM systems & consulting, a.s. |
1 |
16 819 545 Kč |
|
|
ASD Software, s.r.o. |
16 |
12 013 437 Kč |
|
|
Coober Capital, a.s. |
1 |
11 661 491 Kč |
|
|
Level.Works Solution Center s.r.o. |
1 |
10 636 163 Kč |
|
|
VAKOS XT a.s. |
1 |
9 152 615 Kč |
|
|
Adast Systems, a.s. |
1 |
7 682 784 Kč |
|
|
GAPP System, spol. s r.o. |
1 |
7 312 177 Kč |
|
|
TOTAL SERVICE a.s. |
1 |
6 910 245 Kč |
|
|
PromoTron Solutions a.s. |
1 |
5 649 490 Kč |
|
|
DATERA s.r.o. |
1 |
5 227 325 Kč |
|
|
TCC s.r.o. |
1 |
4 044 875 Kč |
|
|
Nettles Consulting s.r.o. |
2 |
3 594 063 Kč |
|
|
ESET software spol. s r.o. |
2 |
3 560 943 Kč |
|
|
GC System a.s. |
1 |
2 638 163 Kč |
|
|
Incomaker s.r.o. |
1 |
2 628 715 Kč |
|
|
BE-08717400 |
1 |
2 359 500 Kč |
|
|
ALVAO s.r.o. |
2 |
2 078 033 Kč |
|
|
Jan Kubát |
1 |
1 800 000 Kč |
|
|
GESTO COMMUNICATIONS spol. s r.o. |
1 |
1 754 343 Kč |
|
|
XANADU a.s. |
1 |
1 469 969 Kč |
|
|
Principal engineering s.r.o. |
1 |
1 097 773 Kč |
|
|
GORDIC spol. s r.o. |
4 |
919 794 Kč |
|
|
Dataflex Security, s.r.o. |
1 |
583 646 Kč |
|
|
TRASK SOLUTIONS a.s. |
3 |
501 424 Kč |
|
|
Ing. Luděk Novák, Ph.D. |
1 |
359 975 Kč |
|
|
iPersonalistika s.r.o. |
1 |
356 950 Kč |
|
|
Willow Group s.r.o. |
1 |
350 900 Kč |
|
|
Jakub Kortus |
1 |
344 850 Kč |
|
|
KVG Pro s.r.o. |
1 |
291 610 Kč |
|
|
Karel Kuklík |
1 |
260 000 Kč |
|
|
SoftwareONE Czech Republic s.r.o. |
1 |
244 141 Kč |
|
|
Ing. Michael Táborský |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Mrkev marketing s.r.o. |
1 |
169 400 Kč |
|
|
Trusted Network Solutions, a.s. |
1 |
122 392 Kč |
|
|
ALWIL Trade, spol. s r.o. |
1 |
119 180 Kč |
|
|
Český svaz vědeckotechnických společností z.s. |
1 |
84 700 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ministerstvo průmyslu a obchodu v 2025 ve výši 12 880 190 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 6,25 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Schaeffler Motion Technologies CZ s.r.o. |
1 |
108 000 000 Kč |
|
|
Centrum Kosatec, z. s. |
3 |
47 153 268 Kč |
|
|
SPEED PRESS Plus a.s. |
1 |
12 880 190 Kč |
|
|
bake&bistro s.r.o. |
1 |
2 214 212 Kč |
|
|
Axians Czech Republic s.r.o. |
2 |
410 931 Kč |
|
|
DATECO,s.r.o. |
2 |
388 677 Kč |
|
|
ACTIVA spol. s r.o. |
2 |
147 741 Kč |
|
|
OFFICEO s.r.o. |
1 |
146 608 Kč |
|
|
OVISION CZ a.s. |
1 |
108 295 Kč |
|
|
REDDO CZ s.r.o. |
1 |
107 496 Kč |
|
|
KRISTYÁN cz s.r.o. |
1 |
73 931 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ministerstvo průmyslu a obchodu v 2025 ve výši 12 880 190 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 5,71 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
FR-51369203 |
3 |
23 536 100 Kč |
|
|
Ernst & Young, s.r.o. |
2 |
12 955 513 Kč |
|
|
Ing. Jaroslav Brtáň |
1 |
12 880 190 Kč |
|
|
CULLEN INTERNATIONAL SA |
1 |
3 593 700 Kč |
|
|
Romax produkce, s.r.o. |
1 |
3 189 560 Kč |
|
|
Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR |
3 |
3 058 000 Kč |
|
|
KHAANZAA spol. s r.o. |
2 |
3 043 150 Kč |
|
|
SK-36564303 |
1 |
2 330 460 Kč |
|
|
Z.L.D. s.r.o. |
1 |
2 292 950 Kč |
|
|
Czech Health Technology Institute, z. s. |
1 |
2 206 750 Kč |
|
|
Aspiro Group s.r.o. |
1 |
2 087 250 Kč |
|
|
Miroslav Scheiner |
1 |
2 032 800 Kč |
|
|
SmartPlan s.r.o. |
1 |
1 980 700 Kč |
|
|
ERGO Cestovní Pojišťovna, a. s. |
1 |
1 600 000 Kč |
|
|
Leontynka, s.r.o. |
1 |
1 331 000 Kč |
|
|
WoW Productions, s.r.o. |
1 |
1 331 000 Kč |
|
|
Petr Baudyš |
1 |
1 331 000 Kč |
|
|
Gatum Group s.r.o. |
2 |
1 036 002 Kč |
|
|
Devise Group, s.r.o. |
1 |
994 600 Kč |
|
|
ENVIROS, s.r.o. |
1 |
963 160 Kč |
|
|
Jiří Komárek |
2 |
910 000 Kč |
|
|
RPSC ideas s.r.o. |
1 |
889 000 Kč |
|
|
BDO Audit s.r.o. |
1 |
421 080 Kč |
|
|
Zdeněk Lokaj |
1 |
297 500 Kč |
|
|
Jana Drozdová |
1 |
295 750 Kč |
|
|
Euroenergy, spol. s r.o. |
2 |
121 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ministerstvo průmyslu a obchodu v 2025 ve výši 12 880 190 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 2,04 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Státní investiční a rozvojová společnost, a.s. |
1 |
12 880 190 Kč |
|
|
H.L.F. spol. s r.o. |
1 |
10 767 250 Kč |
|
|
Moudrý překlad, s.r.o. |
14 |
7 404 865 Kč |
|
|
MARY & POPP'S AGENCY, s.r.o. |
7 |
2 274 909 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
3 |
2 032 308 Kč |
|
|
CRIF - Czech Credit Bureau, a.s. |
1 |
1 657 700 Kč |
|
|
Ernst & Young, s.r.o. |
1 |
1 452 000 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
4 |
822 800 Kč |
|
|
Eva Hartmann |
1 |
701 800 Kč |
|
|
Smart Prague s.r.o. |
2 |
603 790 Kč |
|
|
Stillking Features, s.r.o. |
2 |
484 000 Kč |
|
|
OKKO PRODUCTION s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Ing. Jan Bízik |
1 |
344 850 Kč |
|
|
Petr Žilinský |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Becker a Poliakoff, s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
278 300 Kč |
|
|
Svaz strojírenské technologie, zájmové sdružení (ve zkratce "SST") |
1 |
242 000 Kč |
|
|
BRODEC & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
187 550 Kč |
|
|
Movie House s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
UNNI Trading, s.r.o. |
1 |
175 692 Kč |
|
|
Škoda Auto a.s. |
1 |
170 000 Kč |
|
|
Kaiserštejnský palác s.r.o. |
1 |
79 860 Kč |
|
|
Solkind s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
67 276 Kč |
|
|
Seagr Pro s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ministerstvo průmyslu a obchodu v 2025 ve výši 12 880 190 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 7,69 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Cognito.CZ, s.r.o. |
5 |
13 288 819 Kč |
|
|
A L T systems a.s. |
1 |
4 225 388 Kč |
|
|
FTV Prima, spol. s r.o. |
2 |
2 731 817 Kč |
|
|
16:9 Productions s.r.o. |
1 |
1 452 000 Kč |
|
|
Soundsgate s.r.o. |
1 |
968 000 Kč |
|
|
Filip Hepnar |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství |
1 |
145 200 Kč |
|
|
AČRA servis s.r.o. |
1 |
90 448 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ministerstvo průmyslu a obchodu v 2025 ve výši 12 880 190 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 5,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
FR-51369203 |
1 |
60 500 000 Kč |
|
|
UNNI Trading, s.r.o. |
10 |
22 602 925 Kč |
|
|
Cognito.CZ, s.r.o. |
3 |
15 381 177 Kč |
|
|
VISC s.r.o. |
1 |
12 880 190 Kč |
|
|
Grant Thornton Advisory k.s. |
1 |
6 521 900 Kč |
|
|
Moudrý překlad, s.r.o. |
6 |
2 588 795 Kč |
|
|
Ernst & Young, s.r.o. |
1 |
2 099 350 Kč |
|
|
Truhlář.cz s.r.o. |
1 |
2 011 020 Kč |
|
|
SiJaMo s.r.o. |
1 |
1 331 000 Kč |
|
|
MARY & POPP'S AGENCY, s.r.o. |
1 |
853 050 Kč |
|
|
Euroenergy, spol. s r.o. |
2 |
701 800 Kč |
|
|
Mgr. Barbora Štenglová |
1 |
627 419 Kč |
|
|
ALTRON, a.s. |
1 |
592 898 Kč |
|
|
SIT TRAVEL s.r.o. |
2 |
445 069 Kč |
|
|
Antonín Panák |
1 |
302 500 Kč |
|
|
FM Tech CZ, s.r.o. |
2 |
242 000 Kč |
|
|
Webfusion s.r.o. |
1 |
189 595 Kč |
|
|
Zátiší Catering a.s. |
1 |
149 014 Kč |
|
|
Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR |
1 |
148 104 Kč |
|
|
Leontynka, s.r.o. |
1 |
102 608 Kč |
|
|
MEDIA MARKET s.r.o. |
1 |
69 696 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ministerstvo průmyslu a obchodu v 2025 ve výši 12 880 190 Kč
|
Obor Dary a dotace
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Státní investiční a rozvojová společnost, a.s. |
1 |
3 303 083 280 Kč |
|
|
Lipidica, a.s. |
3 |
89 462 091 Kč |
|
|
Kiwi.com Labs s.r.o. |
2 |
63 215 605 Kč |
|
|
Rossum Czech Republic s.r.o. |
1 |
36 300 000 Kč |
|
|
PromethistAI a.s. |
1 |
36 267 120 Kč |
|
|
Filuta AI CZ s.r.o. |
1 |
35 675 527 Kč |
|
|
D-PLUS PROJEKTOVÁ A INŽENÝRSKÁ a.s. |
1 |
34 847 994 Kč |
|
|
MINDWALK s.r.o. |
1 |
33 723 243 Kč |
|
|
Safetica a.s. |
1 |
33 583 543 Kč |
|
|
Solutia s.r.o. |
1 |
33 522 410 Kč |
|
|
Narran s.r.o. |
1 |
31 317 941 Kč |
|
|
AKESO holding a.s. |
1 |
30 820 288 Kč |
|
|
NeuronSW SE |
1 |
30 790 144 Kč |
|
|
VDT Technology a.s. |
1 |
30 485 517 Kč |
|
|
Deep MedChem a.s. |
1 |
28 689 571 Kč |
|
|
Signosoft s.r.o. |
1 |
27 939 222 Kč |
|
|
MEDDI hub a.s. |
1 |
24 633 559 Kč |
|
|
Walter Praguecast a.s. |
1 |
24 156 475 Kč |
|
|
LIFELIQE CZECH s.r.o. |
2 |
24 050 831 Kč |
|
|
Smarteon Systems s.r.o. |
1 |
23 480 667 Kč |
|
|
Aireen a.s. |
1 |
23 397 751 Kč |
|
|
ESSENCE LINE, s.r.o. |
1 |
22 797 900 Kč |
|
|
TERMS a.s. |
1 |
21 152 533 Kč |
|
|
ARBO Technologies, s.r.o. |
1 |
19 396 300 Kč |
|
|
Pro security technologies s.r.o. |
1 |
17 629 471 Kč |
|
|
SILVER SILICON, a.s. |
1 |
17 596 442 Kč |
|
|
Amitia s.r.o. |
1 |
17 364 681 Kč |
|
|
Medevio s.r.o. |
1 |
17 144 402 Kč |
|
|
ŠKODA DIGITAL s.r.o. |
1 |
15 863 359 Kč |
|
|
VisionCraft s.r.o. |
1 |
15 762 849 Kč |
|
|
Legispace s.r.o. |
1 |
15 736 331 Kč |
|
|
Activair s.r.o. |
1 |
15 580 261 Kč |
|
|
Adast Systems, a.s. |
2 |
15 365 567 Kč |
|
|
DATADDO, a.s. |
1 |
14 976 917 Kč |
|
|
ORGREZ, a.s. |
1 |
14 638 368 Kč |
|
|
TeeTime SE |
1 |
13 546 920 Kč |
|
|
DIANA Biotechnologies, a.s. |
2 |
13 260 032 Kč |
|
|
MEgA - Měřící Energetické Aparáty, a.s. |
1 |
12 132 329 Kč |
|
|
Yieldigo, s.r.o. |
2 |
12 083 321 Kč |
|
|
Tritius Solutions a.s. |
1 |
11 901 560 Kč |
|
|
BlueGhost.cz, s.r.o. |
1 |
11 691 928 Kč |
|
|
Kausabel s.r.o. |
1 |
11 383 755 Kč |
|
|
Apptive s.r.o. |
2 |
11 290 955 Kč |
|
|
YoungLink s.r.o. |
1 |
11 216 787 Kč |
|
|
H.L.F. spol. s r.o. |
1 |
10 767 250 Kč |
|
|
VIRTUAL ZOOM s.r.o. |
1 |
10 350 286 Kč |
|
|
Agnostix, s.r.o. |
1 |
10 153 962 Kč |
|
|
Vividbooks s.r.o. |
1 |
9 393 291 Kč |
|
|
TERAMED, s.r.o. |
1 |
9 026 178 Kč |
|
|
Levebee s.r.o. |
1 |
8 113 383 Kč |
|
|
ALUPRESSING - slévárna, s.r.o. |
1 |
7 969 211 Kč |
|
|
ABIS Czech, a.s. |
1 |
7 867 222 Kč |
|
|
LENAM, s.r.o. |
1 |
7 713 506 Kč |
|
|
Machine Learning Prague s.r.o. |
1 |
7 683 101 Kč |
|
|
Škoda Auto a.s. |
1 |
6 298 776 Kč |
|
|
SUNSHINE Group CZ s.r.o. |
1 |
6 008 741 Kč |
|
|
MicroCen Trans s.r.o. |
1 |
4 750 460 Kč |
|
|
ONYX wood spol. s r.o. |
1 |
4 556 361 Kč |
|
|
VYDONA s.r.o. |
1 |
4 439 838 Kč |
|
|
KMM Investing, s.r.o. |
1 |
2 852 052 Kč |
|
|
eppTec s.r.o. |
1 |
2 824 745 Kč |
|
|
DecisionRules a.s. |
1 |
2 824 745 Kč |
|
|
K A M A spol. s r.o. |
1 |
2 576 167 Kč |
|
|
ROEZ ENERGO PRAHA, s.r.o. |
1 |
2 330 460 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ministerstvo průmyslu a obchodu v 2025 ve výši 12 880 190 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 7,85
|
|
Počet bodů 7,85 znamená pro Ministerstvo průmyslu a obchodu celkově
1151. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0274 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0042 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1852 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0100 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0675 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0221 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0042 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,2447 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2200 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,785
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
7,85
|
|
Výsledný K-Index
|
7,854 |
|