Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0086 odpovídá 0,86 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0004 odpovídá 0,04 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 341 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1223 odpovídá 12,23 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0039 odpovídá 0,39 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 2 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0007 odpovídá 0,07 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
BOSS engineering, spol. s r.o. |
4 |
372 166 517 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
196 |
104 156 625 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
597 |
75 397 910 Kč |
|
|
Beckman Coulter Česká republika s.r.o. |
42 |
48 903 036 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
55 |
33 082 692 Kč |
|
|
TSC Hospital, s.r.o. |
2 |
32 903 946 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
147 |
24 537 868 Kč |
|
|
BEZNOSKA, s.r.o. |
3 |
24 145 018 Kč |
|
|
Recovera Využití zdrojů a.s. |
3 |
23 945 382 Kč |
|
|
COMESA, spol. s r.o. |
19 |
21 302 521 Kč |
|
|
Ventistav VRBNO s.r.o. |
2 |
20 492 704 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
130 |
19 379 472 Kč |
|
|
PB SCOM s.r.o. |
1 |
19 026 944 Kč |
|
|
STAPRO s. r. o. |
5 |
18 480 939 Kč |
|
|
RENESA - stavební firma s.r.o. |
2 |
16 584 263 Kč |
|
|
SANSIMON, s.r.o. |
4 |
13 984 509 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
79 |
10 917 116 Kč |
|
|
Gilead Sciences s.r.o. |
20 |
10 176 433 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
53 |
9 980 690 Kč |
|
|
Amgen s.r.o. |
64 |
8 650 777 Kč |
|
|
Active Colour s.r.o. |
48 |
8 523 350 Kč |
|
|
Distrimed s.r.o. |
47 |
7 943 294 Kč |
|
|
Altium International s.r.o. |
14 |
7 814 269 Kč |
|
|
SANICARE s.r.o. |
28 |
7 742 583 Kč |
|
|
S. A. B. Medical, s.r.o. |
12 |
6 999 914 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
58 |
6 440 463 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
21 |
6 100 783 Kč |
|
|
SANOFI-SYNTHELABO s.r.o. |
22 |
6 029 331 Kč |
|
|
EDOMED a.s. |
2 |
5 929 000 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
33 |
5 792 683 Kč |
|
|
bioMérieux CZ s.r.o. |
22 |
5 044 588 Kč |
|
|
Rostislav Hanke |
1 |
4 904 759 Kč |
|
|
Unicont Opava s.r.o. |
2 |
4 179 728 Kč |
|
|
Janssen-Cilag s.r.o. |
26 |
4 061 949 Kč |
|
|
NOPART CZ s.r.o. |
2 |
3 993 000 Kč |
|
|
MEDESA s.r.o. |
15 |
3 139 542 Kč |
|
|
INTES BOHEMIA s.r.o. |
2 |
3 139 115 Kč |
|
|
KESA, s. r. o. |
3 |
3 136 861 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
15 |
3 134 168 Kč |
|
|
Askin & Co. s. r. o. |
1 |
2 988 519 Kč |
|
|
AbbVie s.r.o. |
18 |
2 856 501 Kč |
|
|
INFOHOME s.r.o. |
2 |
2 535 705 Kč |
|
|
TQM - holding s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
GMH Elektro, spol. s r.o. |
8 |
2 394 856 Kč |
|
|
GRANE s.r.o. |
17 |
2 320 958 Kč |
|
|
NIMOTECH, s.r.o. |
2 |
2 288 105 Kč |
|
|
MEDISYNER s.r.o. |
16 |
2 152 432 Kč |
|
|
PROMOS spol. s r.o. projekce, montáže, servis |
17 |
2 103 272 Kč |
|
|
TRIOS, spol. s r.o. |
26 |
2 060 624 Kč |
|
|
Boston Scientific Česká republika s.r.o. |
16 |
1 973 652 Kč |
|
|
699005618 |
16 |
1 973 509 Kč |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
1 |
1 948 100 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
9 |
1 920 895 Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
14 |
1 892 935 Kč |
|
|
DATA-INTER spol. s r.o. |
4 |
1 674 051 Kč |
|
|
GRIGAR, s.r.o. |
10 |
1 452 530 Kč |
|
|
CASTOR CZ, s.r.o. |
1 |
1 426 711 Kč |
|
|
Medtronic Czechia s.r.o. |
5 |
1 272 880 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
15 |
1 236 012 Kč |
|
|
PANEP s.r.o. |
1 |
1 231 090 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
9 |
1 191 120 Kč |
|
|
OR-CZ spol. s r.o. |
1 |
1 190 013 Kč |
|
|
RADIOMETER s.r.o. |
10 |
1 114 313 Kč |
|
|
imedoo distribution, s.r.o. |
1 |
1 108 457 Kč |
|
|
Becton Dickinson Czechia, s.r.o. |
2 |
1 100 909 Kč |
|
|
Vybavení škol s.r.o. |
5 |
1 088 007 Kč |
|
|
Electric Medical Service, s.r.o. |
4 |
1 074 480 Kč |
|
|
MANLOMKA s.r.o. |
13 |
1 063 051 Kč |
|
|
Style Floor Products s.r.o. |
2 |
1 039 209 Kč |
|
|
ADIV Lease s.r.o. |
1 |
1 004 125 Kč |
|
|
2.90216e+007 |
8 |
1 000 045 Kč |
|
|
VKUS-BUSTAN s.r.o. |
1 |
968 000 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
9 |
961 894 Kč |
|
|
Werfen Czech s.r.o. |
9 |
955 638 Kč |
|
|
EuroClean, s.r.o. |
3 |
928 917 Kč |
|
|
ADCALL systems s.r.o. |
1 |
919 600 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
1 |
910 853 Kč |
|
|
ABNER a.s. |
1 |
909 549 Kč |
|
|
FEMISALVA s.r.o. |
2 |
908 816 Kč |
|
|
ČESKÁ OCHRANNÁ SLUŽBA, a.s. |
2 |
908 816 Kč |
|
|
ACCORD HEALTHCARE s.r.o. |
2 |
908 816 Kč |
|
|
Swixx Biopharma s.r.o. |
2 |
908 816 Kč |
|
|
Berlin-Chemie/A.Menarini Ceska republika s.r.o. |
2 |
908 816 Kč |
|
|
BOIS Opava a.s. |
2 |
908 816 Kč |
|
|
Angelini Pharma Česká republika s.r.o. |
2 |
908 816 Kč |
|
|
Medinet s.r.o. |
9 |
908 651 Kč |
|
|
Abakus - nadační fond zakladatelů Avastu |
1 |
897 820 Kč |
|
|
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. |
12 |
889 548 Kč |
|
|
SYSMEX CZ s.r.o. |
10 |
862 126 Kč |
|
|
GlaxoSmithKline, s.r.o. |
7 |
850 247 Kč |
|
|
MTK Medical s.r.o. |
7 |
847 635 Kč |
|
|
COMFES, spol. s r.o. |
1 |
842 160 Kč |
|
|
EMEDIS s.r.o. |
9 |
799 577 Kč |
|
|
Vygon Czech Republic s.r.o. |
9 |
791 730 Kč |
|
|
Dräger Medical s.r.o. |
7 |
776 534 Kč |
|
|
Chachar catering s.r.o. |
3 |
760 421 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
3 |
714 890 Kč |
|
|
Zimmer Czech, s.r.o. |
8 |
713 178 Kč |
|
|
Performa Medical, s.r.o. |
3 |
710 458 Kč |
|
|
Jitka Škodáková |
1 |
684 240 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Slezská nemocnice v Opavě, příspěvková organizace v 2025 ve výši 454 408 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
5 |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
5 |
|
|
PHARMOS, a.s. |
5 |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
3 |
|
|
FEMISALVA s.r.o. |
2 |
|
|
ČESKÁ OCHRANNÁ SLUŽBA, a.s. |
2 |
|
|
Medtronic Czechia s.r.o. |
2 |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
2 |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
2 |
|
|
ACCORD HEALTHCARE s.r.o. |
2 |
|
|
Swixx Biopharma s.r.o. |
2 |
|
|
Berlin-Chemie/A.Menarini Ceska republika s.r.o. |
2 |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
2 |
|
|
BOIS Opava a.s. |
2 |
|
|
MGVIVA a.s. |
2 |
|
|
Angelini Pharma Česká republika s.r.o. |
2 |
|
|
Zubní chirurgie s.r.o. |
1 |
|
|
MEDIAL spol. s r.o. |
1 |
|
|
Novo Nordisk s.r.o. |
1 |
|
|
Herbacos Recordati s.r.o. |
1 |
|
|
Green Wave Recycling s.r.o., odštěpný závod |
1 |
|
|
Selník Kovoslužba s.r.o. |
1 |
|
|
FELSEN Medicare s.r.o. |
1 |
|
|
Performa Medical, s.r.o. |
1 |
|
|
OASA zdravotní s.r.o. |
1 |
|
|
STADA PHARMA CZ s.r.o. |
1 |
|
|
AUTTEP, spol. s r.o. |
1 |
|
|
European Myeloma Network |
1 |
|
|
ICON Clinical Research Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
Boston Scientific Česká republika s.r.o. |
1 |
|
|
Boehringer Ingelheim, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Slezskomoravské telekomunikace Opava spol. s r. o. |
1 |
|
|
AbbVie s.r.o. |
1 |
|
|
Distrimed s.r.o. |
1 |
|
|
VITALIJ SMETANSKYJ |
1 |
|
|
GRANE s.r.o. |
1 |
|
|
Arthrex s.r.o. |
1 |
|
|
Chiesi Pharmaceuticals GmbH |
1 |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
1 |
|
|
Simply You Pharmaceuticals a.s. |
1 |
|
|
Ing. Dušan OLEJÁR |
1 |
|
|
Krevní centrum s. r. o. |
1 |
|
|
VERY GOODIES a.s. |
1 |
|
|
MEDISYNER s.r.o. |
1 |
|
|
TraumaPro spol. s r.o. |
1 |
|
|
PHARMAGEN CZ s.r.o. |
1 |
|
|
MUDr. ANDREA ONDERKOVÁ |
1 |
|
|
KC SOLID, spol. s r. o. |
1 |
|
|
Leastex, a.s. |
1 |
|
|
SONET, společnost s.r.o. |
1 |
|
|
LaparoTech Instruments s.r.o. |
1 |
|
|
Novatin s.r.o. |
1 |
|
|
AstraZeneca Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
MEDIPRINT s.r.o. |
1 |
|
|
MTK Medical s.r.o. |
1 |
|
|
Oblastní spolek Českého červeného kříže Opava |
1 |
|
|
KRKA ČR, s.r.o. |
1 |
|
|
Sandoz s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Slezská nemocnice v Opavě, příspěvková organizace v 2025 ve výši 454 408 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
BEZNOSKA, s.r.o. |
2 |
24 037 860 Kč |
|
|
Ventistav VRBNO s.r.o. |
2 |
20 492 704 Kč |
|
|
COMESA, spol. s r.o. |
2 |
19 703 640 Kč |
|
|
NOPART CZ s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
TQM - holding s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
RENESA - stavební firma s.r.o. |
1 |
2 276 975 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Slezská nemocnice v Opavě, příspěvková organizace v 2025 ve výši 454 408 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 6 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,18.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
BOSS engineering, spol. s r.o. |
4 |
372 166 517 Kč |
|
|
Ventistav VRBNO s.r.o. |
2 |
20 492 704 Kč |
|
|
PB SCOM s.r.o. |
1 |
19 026 944 Kč |
|
|
RENESA - stavební firma s.r.o. |
2 |
16 584 263 Kč |
|
|
INFOHOME s.r.o. |
2 |
2 535 705 Kč |
|
|
Unicont Opava s.r.o. |
1 |
2 057 729 Kč |
|
|
GMH Elektro, spol. s r.o. |
2 |
1 757 928 Kč |
|
|
FLAGRO a.s. |
1 |
598 950 Kč |
|
|
Style Floor Products s.r.o. |
1 |
446 762 Kč |
|
|
Ing. Miroslav Geryk |
2 |
338 800 Kč |
|
|
GRIGAR, s.r.o. |
2 |
320 334 Kč |
|
|
Automatic Door Technology s.r.o. |
1 |
167 996 Kč |
|
|
Tkadleček dopravní značení |
1 |
78 322 Kč |
|
|
KLIMA INVEST s.r.o. |
1 |
74 485 Kč |
|
|
1stavby s.r.o. |
1 |
65 975 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Slezská nemocnice v Opavě, příspěvková organizace v 2025 ve výši 454 408 Kč
|
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
STADA PHARMA CZ s.r.o. |
1 |
454 408 Kč |
|
|
T.S.BOHEMIA a.s. |
1 |
109 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Slezská nemocnice v Opavě, příspěvková organizace v 2025 ve výši 454 408 Kč
|
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ČESKÁ OCHRANNÁ SLUŽBA, a.s. |
2 |
908 816 Kč |
|
|
BOIS Opava a.s. |
2 |
908 816 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Slezská nemocnice v Opavě, příspěvková organizace v 2025 ve výši 454 408 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 10,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
NOPART CZ s.r.o. |
1 |
1 573 000 Kč |
|
|
Simply You Pharmaceuticals a.s. |
1 |
454 408 Kč |
|
|
CANIS Safety a.s., prodejna Opava |
1 |
292 846 Kč |
|
|
GRIGAR, s.r.o. |
1 |
287 883 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
1 |
204 945 Kč |
|
|
PROMOS spol. s r.o. projekce, montáže, servis |
1 |
159 829 Kč |
|
|
LUmír DAK - autoopravna |
1 |
87 340 Kč |
|
|
Lumír DAK - autoopravna |
1 |
81 000 Kč |
|
|
Martin Vávra |
1 |
80 164 Kč |
|
|
Mojepneu s.r.o. pneuservis Opava, ul. Vrchní č. 30 |
1 |
66 084 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Slezská nemocnice v Opavě, příspěvková organizace v 2025 ve výši 454 408 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 3,23 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
STAPRO s. r. o. |
2 |
18 111 756 Kč |
|
|
DATA-INTER spol. s r.o. |
3 |
1 511 669 Kč |
|
|
PANEP s.r.o. |
1 |
1 231 090 Kč |
|
|
Becton Dickinson Czechia, s.r.o. |
1 |
992 000 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
1 |
910 853 Kč |
|
|
Mgr. Vladan Klíma |
2 |
465 427 Kč |
|
|
SONET, společnost s.r.o. |
1 |
454 408 Kč |
|
|
ICZ.HEA a.s. |
2 |
342 627 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
331 540 Kč |
|
|
MEDESA s.r.o. |
1 |
319 307 Kč |
|
|
Electric Medical Service, s.r.o. |
1 |
239 580 Kč |
|
|
Radio Čas s.r.o. |
1 |
170 005 Kč |
|
|
BENKO KLIMA s.r.o. |
1 |
152 600 Kč |
|
|
Lekis s.r.o. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Bindworks s.r.o. |
1 |
125 356 Kč |
|
|
SEKK spol. s r.o. |
1 |
117 351 Kč |
|
|
DOUBLE ENERGY s.r.o. |
1 |
115 555 Kč |
|
|
DS Soft Olomouc, spol. s r.o. |
1 |
102 608 Kč |
|
|
MiCoS SOFTWARE s.r.o. |
1 |
89 709 Kč |
|
|
4mont elektric s.r.o. |
1 |
70 180 Kč |
|
|
TELCONNECT s.r.o. |
1 |
68 225 Kč |
|
|
PROMOS spol. s r.o. projekce, montáže, servis |
1 |
65 221 Kč |
|
|
INPHARMEX, spol. s r.o. |
1 |
61 492 Kč |
|
|
Carebot s.r.o. |
1 |
42 229 Kč |
|
|
RON Software, spol. s r.o. |
1 |
29 960 Kč |
|
|
Mediaboard s.r.o. |
1 |
6 050 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Slezská nemocnice v Opavě, příspěvková organizace v 2025 ve výši 454 408 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 48, tj. 2,48 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
561 |
72 006 310 Kč |
|
|
Beckman Coulter Česká republika s.r.o. |
39 |
48 162 394 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
53 |
32 877 780 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
186 |
30 058 469 Kč |
|
|
BEZNOSKA, s.r.o. |
3 |
24 145 018 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
111 |
21 190 398 Kč |
|
|
COMESA, spol. s r.o. |
17 |
21 036 797 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
124 |
18 576 508 Kč |
|
|
SANSIMON, s.r.o. |
1 |
13 797 919 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
77 |
10 754 996 Kč |
|
|
Gilead Sciences s.r.o. |
20 |
10 176 433 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
40 |
8 890 791 Kč |
|
|
Active Colour s.r.o. |
47 |
8 195 273 Kč |
|
|
Amgen s.r.o. |
57 |
8 141 777 Kč |
|
|
S. A. B. Medical, s.r.o. |
11 |
6 726 970 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
57 |
6 242 531 Kč |
|
|
SANOFI-SYNTHELABO s.r.o. |
21 |
5 765 692 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
32 |
5 654 272 Kč |
|
|
SANICARE s.r.o. |
16 |
5 392 203 Kč |
|
|
bioMérieux CZ s.r.o. |
20 |
4 930 221 Kč |
|
|
Janssen-Cilag s.r.o. |
26 |
4 061 949 Kč |
|
|
KESA, s. r. o. |
2 |
3 054 968 Kč |
|
|
MEDESA s.r.o. |
12 |
2 689 726 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
16 |
2 629 137 Kč |
|
|
AbbVie s.r.o. |
17 |
2 402 093 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
13 |
2 345 514 Kč |
|
|
MEDISYNER s.r.o. |
15 |
1 996 198 Kč |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
1 |
1 948 100 Kč |
|
|
699005618 |
15 |
1 892 865 Kč |
|
|
TRIOS, spol. s r.o. |
25 |
1 710 934 Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
12 |
1 690 538 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
6 |
1 615 883 Kč |
|
|
Altium International s.r.o. |
12 |
1 294 249 Kč |
|
|
RADIOMETER s.r.o. |
10 |
1 114 313 Kč |
|
|
imedoo distribution, s.r.o. |
1 |
1 108 457 Kč |
|
|
2.90216e+007 |
8 |
1 000 045 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
9 |
961 894 Kč |
|
|
ACCORD HEALTHCARE s.r.o. |
2 |
908 816 Kč |
|
|
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. |
12 |
889 548 Kč |
|
|
SYSMEX CZ s.r.o. |
10 |
862 126 Kč |
|
|
Werfen Czech s.r.o. |
8 |
854 436 Kč |
|
|
GlaxoSmithKline, s.r.o. |
7 |
850 247 Kč |
|
|
COMFES, spol. s r.o. |
1 |
842 160 Kč |
|
|
MTK Medical s.r.o. |
6 |
768 985 Kč |
|
|
Zimmer Czech, s.r.o. |
8 |
713 178 Kč |
|
|
EMEDIS s.r.o. |
8 |
709 377 Kč |
|
|
Jitka Škodáková |
1 |
684 240 Kč |
|
|
MAPO medical s.r.o. |
5 |
576 155 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
1 |
538 896 Kč |
|
|
Medtronic Czechia s.r.o. |
2 |
535 052 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
5 |
532 131 Kč |
|
|
Aspironix s.r.o. |
4 |
529 175 Kč |
|
|
Dräger Medical s.r.o. |
4 |
517 175 Kč |
|
|
Vygon Czech Republic s.r.o. |
5 |
461 489 Kč |
|
|
MEDIAL spol. s r.o. |
1 |
454 408 Kč |
|
|
Novo Nordisk s.r.o. |
1 |
454 408 Kč |
|
|
FELSEN Medicare s.r.o. |
1 |
454 408 Kč |
|
|
European Myeloma Network |
1 |
454 408 Kč |
|
|
ICON Clinical Research Czech Republic s.r.o. |
1 |
454 408 Kč |
|
|
Boston Scientific Česká republika s.r.o. |
1 |
454 408 Kč |
|
|
Berlin-Chemie/A.Menarini Ceska republika s.r.o. |
1 |
454 408 Kč |
|
|
Boehringer Ingelheim, spol. s r.o. |
1 |
454 408 Kč |
|
|
GRANE s.r.o. |
1 |
454 408 Kč |
|
|
Arthrex s.r.o. |
1 |
454 408 Kč |
|
|
Angelini Pharma Česká republika s.r.o. |
1 |
454 408 Kč |
|
|
Krevní centrum s. r. o. |
1 |
454 408 Kč |
|
|
TraumaPro spol. s r.o. |
1 |
454 408 Kč |
|
|
LaparoTech Instruments s.r.o. |
1 |
454 408 Kč |
|
|
Novatin s.r.o. |
1 |
454 408 Kč |
|
|
Oblastní spolek Českého červeného kříže Opava |
1 |
454 408 Kč |
|
|
Národní Centrum Tkání a Buněk a.s. |
4 |
435 274 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. |
5 |
426 720 Kč |
|
|
MSM, spol. s r.o. |
6 |
422 425 Kč |
|
|
Medinet s.r.o. |
4 |
398 698 Kč |
|
|
SEBIA Czech republic s.r.o. |
3 |
391 977 Kč |
|
|
GeneProof a.s. |
5 |
372 783 Kč |
|
|
PROMOS spol. s r.o. projekce, montáže, servis |
5 |
370 224 Kč |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
3 |
363 963 Kč |
|
|
Movianto Česká republika s.r.o. |
4 |
342 504 Kč |
|
|
Alcon Pharmaceuticals (Czech Republic) s.r.o. |
1 |
303 962 Kč |
|
|
DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o. |
3 |
282 417 Kč |
|
|
BioTech a.s. |
4 |
265 426 Kč |
|
|
BATIST Medical a.s. |
3 |
258 251 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
4 |
253 566 Kč |
|
|
MANLOMKA s.r.o. |
4 |
252 881 Kč |
|
|
DYNEX TECHNOLOGIES, spol. s r.o. |
2 |
193 624 Kč |
|
|
BAXTER CZECH spol. s r.o. |
3 |
188 634 Kč |
|
|
MEDISERVIS s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
1 |
169 706 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
2 |
163 991 Kč |
|
|
Jan Geserich |
1 |
138 368 Kč |
|
|
LAB MARK a.s. |
2 |
137 200 Kč |
|
|
Handicap trade s.r.o. |
2 |
137 008 Kč |
|
|
RADIX CZ s.r.o. |
1 |
135 611 Kč |
|
|
Bristol-Myers Squibb spol. s r.o. |
1 |
134 316 Kč |
|
|
Performa Medical, s.r.o. |
1 |
123 209 Kč |
|
|
Sven BioLabs s.r.o. |
1 |
114 345 Kč |
|
|
Becton Dickinson Czechia, s.r.o. |
1 |
108 909 Kč |
|
|
SPIRIT MEDICAL spol. s r.o. |
1 |
108 416 Kč |
|
|
Getinge Czech Republic, s.r.o. |
1 |
107 808 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Slezská nemocnice v Opavě, příspěvková organizace v 2025 ve výši 454 408 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 42,86 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Zubní chirurgie s.r.o. |
1 |
454 408 Kč |
|
|
VITALIJ SMETANSKYJ |
1 |
454 408 Kč |
|
|
MUDr. ANDREA ONDERKOVÁ |
1 |
454 408 Kč |
|
|
Avatar group s.r.o. |
1 |
226 144 Kč |
|
|
KROCZEK s.r.o. |
1 |
169 400 Kč |
|
|
PK ART s.r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
M.G.P. spol. s r.o. |
1 |
36 300 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Slezská nemocnice v Opavě, příspěvková organizace v 2025 ve výši 454 408 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TSC Hospital, s.r.o. |
1 |
32 832 316 Kč |
|
|
Recovera Využití zdrojů a.s. |
3 |
23 945 382 Kč |
|
|
Green Wave Recycling s.r.o., odštěpný závod |
1 |
454 408 Kč |
|
|
Leastex, a.s. |
1 |
454 408 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Slezská nemocnice v Opavě, příspěvková organizace v 2025 ve výši 454 408 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 6,06 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
1 |
72 600 000 Kč |
|
|
Altium International s.r.o. |
1 |
6 447 923 Kč |
|
|
EDOMED a.s. |
2 |
5 929 000 Kč |
|
|
Askin & Co. s. r. o. |
1 |
2 988 519 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
1 |
2 960 162 Kč |
|
|
NOPART CZ s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
NIMOTECH, s.r.o. |
2 |
2 288 105 Kč |
|
|
INTES BOHEMIA s.r.o. |
1 |
1 512 500 Kč |
|
|
CASTOR CZ, s.r.o. |
1 |
1 426 711 Kč |
|
|
OR-CZ spol. s r.o. |
1 |
1 190 013 Kč |
|
|
ONE Vision s.r.o. |
1 |
676 412 Kč |
|
|
Electric Medical Service, s.r.o. |
1 |
623 150 Kč |
|
|
Miroslav Pavlík - podlahářství Ostrava s.r.o. |
1 |
499 310 Kč |
|
|
KES, s.r.o. |
1 |
459 800 Kč |
|
|
Selník Kovoslužba s.r.o. |
1 |
454 408 Kč |
|
|
VERY GOODIES a.s. |
1 |
454 408 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
1 |
322 804 Kč |
|
|
Majewski s.r.o. |
1 |
234 540 Kč |
|
|
Medinet s.r.o. |
1 |
222 823 Kč |
|
|
Avatar group s.r.o. |
1 |
213 804 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
2 |
164 654 Kč |
|
|
Alcon Pharmaceuticals (Czech Republic) s.r.o. |
1 |
134 455 Kč |
|
|
Josef Novotný |
1 |
118 603 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
1 |
96 897 Kč |
|
|
Jiří Pola |
1 |
80 435 Kč |
|
|
PRAGOCLIMA, spol. s r.o. |
1 |
75 807 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
1 |
70 785 Kč |
|
|
4mont elektric s.r.o. |
1 |
70 180 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
1 |
65 386 Kč |
|
|
EuroClean, s.r.o. |
1 |
5 687 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Slezská nemocnice v Opavě, příspěvková organizace v 2025 ve výši 454 408 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 22,22 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Abakus - nadační fond zakladatelů Avastu |
1 |
897 820 Kč |
|
|
Slezskomoravské telekomunikace Opava spol. s r. o. |
1 |
454 408 Kč |
|
|
Sandoz s.r.o. |
1 |
454 408 Kč |
|
|
CSL BEHRING s.r.o. |
2 |
167 660 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Nadační fond Propolis 33 |
1 |
72 600 Kč |
|
|
LEO Pharma s.r.o. |
1 |
59 836 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
1 |
52 400 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Slezská nemocnice v Opavě, příspěvková organizace v 2025 ve výši 454 408 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 4,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ADIV Lease s.r.o. |
1 |
1 004 125 Kč |
|
|
Chachar catering s.r.o. |
3 |
760 421 Kč |
|
|
Life M s.r.o. |
1 |
544 500 Kč |
|
|
KRKA ČR, s.r.o. |
1 |
454 408 Kč |
|
|
Harke s.r.o. |
1 |
295 824 Kč |
|
|
MIELE, spol. s r.o. |
2 |
270 803 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
2 |
265 884 Kč |
|
|
PROMOS spol. s r.o. projekce, montáže, servis |
3 |
230 481 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
1 |
130 716 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
1 |
111 623 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
1 |
101 640 Kč |
|
|
ZP - TECH s.r.o. |
1 |
83 538 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
1 |
71 959 Kč |
|
|
TSC Hospital, s.r.o. |
1 |
71 631 Kč |
|
|
STERIPAK s.r.o. |
1 |
69 454 Kč |
|
|
H R U Š K A , spol. s r.o. |
1 |
37 637 Kč |
|
|
Tomáš Polok |
1 |
18 755 Kč |
|
|
Tchibo Coffee Service Czech Republic spol. s r.o. |
2 |
18 150 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Slezská nemocnice v Opavě, příspěvková organizace v 2025 ve výši 454 408 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 5,61
|
|
Počet bodů 5,61 znamená pro Slezská nemocnice v Opavě, příspěvková organizace celkově
787. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0086 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0004 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1123 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0064 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0039 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,1282 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0007 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1223 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1783 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,561
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,61
|
|
Výsledný K-Index
|
5,611 |
|