Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0296 odpovídá 2,96 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 15 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1111 odpovídá 11,11 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0074 odpovídá 0,74 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PĚLUCHA střechy s.r.o. |
1 |
25 813 333 Kč |
|
|
STCH, s.r.o. |
1 |
3 357 071 Kč |
|
|
PROMOS trading, spol. s r.o. |
2 |
2 297 971 Kč |
|
|
HELM s.r.o. |
2 |
1 494 183 Kč |
|
|
handy corp. s.r.o. |
2 |
1 494 183 Kč |
|
|
Trachea Wood, a.s. |
3 |
1 303 700 Kč |
|
|
PDK Styl s.r.o. |
10 |
1 220 909 Kč |
|
|
ŘEMPO VEGA, s.r.o. |
2 |
1 117 742 Kč |
|
|
KK-TECH s.r.o. |
2 |
966 465 Kč |
|
|
PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o. |
6 |
774 240 Kč |
|
|
HP TRONIC Zlín, spol. s r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
DEGAS s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
LUKO, s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Mojmír Šemnický |
1 |
747 092 Kč |
|
|
KAMAX - METAL s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Pavel Bábek |
1 |
747 092 Kč |
|
|
VVS Verměřovice s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
ARGOS ELEKTRO, a. s. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
backaldrin s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
MALCOLOR s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Apex Central Europe, s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
KMV BEV CZ s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Konečný VOZ s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
KTO Haná s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Miloslav Gerla |
1 |
747 092 Kč |
|
|
IVOKO Zlín, s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Vladimír Vrzal |
1 |
747 092 Kč |
|
|
ACE TRANS s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Emka plus s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
ROJAL spol. s r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
B2B Partner s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Marcela White Valiente |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Květoslav Konečný |
1 |
747 092 Kč |
|
|
JH GROUP, spol. s r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Puratos CZ, a.s. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
JCV FOOD, s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
JYSK s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Kozáček Velkoobchod s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Drůbežárna Holešov spol. s r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
LAW CZ s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Jaromír Kostelný |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Josef Jež |
1 |
747 092 Kč |
|
|
ROSA market s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
VK-DRCMAN s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
FM connect, s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Dallmayr Vending & Office, k.s. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
IKEA Česká republika, s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
KRONA nářadí s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Pavel Reimer |
1 |
747 092 Kč |
|
|
IZOMAT stavebniny s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Bidfood Czech Republic s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
JACOM RANCH s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
IREKS ENZYMA s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
LUKROM, spol. s r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
CHRISTEYNS s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Bohuslav Řezníček |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Slovácká pekárna s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Petr Tajovský |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Ligurský s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
KROMILK, a.s. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
MP Krásno, a.s. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Zeelandia spol. s r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
MORAVACOP spol. s r. o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Iva Rudá |
1 |
747 092 Kč |
|
|
EKO VLACHOVICE s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
ALFA, s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Jiří Ptáčník |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Musil Aleš |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Stanislav Kytlica |
1 |
747 092 Kč |
|
|
SLAV-SERVIS, s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Tomáš Kocourek |
1 |
747 092 Kč |
|
|
DELCOM-CZ s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
FRUJO, a. s. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Jiří Spurný |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Stanislav Zdražil |
1 |
747 092 Kč |
|
|
ELKOV elektro a.s. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Chvátal Karel, MVDr. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
MVDr. Libor Hlačík |
1 |
747 092 Kč |
|
|
SEVEZA spol. s r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Pavel Tichal |
1 |
747 092 Kč |
|
|
ZAPP, spol. s r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Jiří Maivald |
1 |
597 480 Kč |
|
|
RPS - I s.r.o. |
1 |
590 480 Kč |
|
|
OCC s.r.o. |
2 |
528 994 Kč |
|
|
KB projekt, s.r.o. |
1 |
477 950 Kč |
|
|
Expometal, spol. s r.o. |
1 |
298 823 Kč |
|
|
TRADETEX s.r.o. |
2 |
266 785 Kč |
|
|
IN-TUITION KFT |
1 |
199 238 Kč |
|
|
Milan Sokola |
1 |
170 820 Kč |
|
|
BP - COMPLET, s.r.o. |
2 |
162 801 Kč |
|
|
MPO Trade s. r. o. |
1 |
156 105 Kč |
|
|
Petr Blažej |
1 |
156 000 Kč |
|
|
RAPOS, spol. s r.o. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
ARATEC GROUP s.r.o. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
SANTAL spol. s r. o. |
1 |
123 316 Kč |
|
|
TESORO TECHNIC s.r.o. |
1 |
100 430 Kč |
|
|
Cleanshop s.r.o. |
1 |
95 000 Kč |
|
|
DOUBLE ENERGY s.r.o. |
1 |
92 226 Kč |
|
|
AusTraining Lern.ziel GmbH. |
1 |
85 481 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Střední škola hotelová a služeb Kroměříž v 2025 ve výši 747 092 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
HELM s.r.o. |
2 |
|
|
handy corp. s.r.o. |
2 |
|
|
HP TRONIC Zlín, spol. s r.o. |
1 |
|
|
DEGAS s.r.o. |
1 |
|
|
LUKO, s.r.o. |
1 |
|
|
Mojmír Šemnický |
1 |
|
|
KAMAX - METAL s.r.o. |
1 |
|
|
Pavel Bábek |
1 |
|
|
VVS Verměřovice s.r.o. |
1 |
|
|
ARGOS ELEKTRO, a. s. |
1 |
|
|
backaldrin s.r.o. |
1 |
|
|
MALCOLOR s.r.o. |
1 |
|
|
Apex Central Europe, s.r.o. |
1 |
|
|
KMV BEV CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Konečný VOZ s.r.o. |
1 |
|
|
KTO Haná s.r.o. |
1 |
|
|
Miloslav Gerla |
1 |
|
|
IVOKO Zlín, s.r.o. |
1 |
|
|
Vladimír Vrzal |
1 |
|
|
ACE TRANS s.r.o. |
1 |
|
|
Emka plus s.r.o. |
1 |
|
|
ROJAL spol. s r.o. |
1 |
|
|
B2B Partner s.r.o. |
1 |
|
|
Marcela White Valiente |
1 |
|
|
Květoslav Konečný |
1 |
|
|
JH GROUP, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Puratos CZ, a.s. |
1 |
|
|
JCV FOOD, s.r.o. |
1 |
|
|
JYSK s.r.o. |
1 |
|
|
Kozáček Velkoobchod s.r.o. |
1 |
|
|
ŘEMPO VEGA, s.r.o. |
1 |
|
|
Drůbežárna Holešov spol. s r.o. |
1 |
|
|
LAW CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Jaromír Kostelný |
1 |
|
|
Josef Jež |
1 |
|
|
ROSA market s.r.o. |
1 |
|
|
VK-DRCMAN s.r.o. |
1 |
|
|
FM connect, s.r.o. |
1 |
|
|
Dallmayr Vending & Office, k.s. |
1 |
|
|
IKEA Česká republika, s.r.o. |
1 |
|
|
KRONA nářadí s.r.o. |
1 |
|
|
Pavel Reimer |
1 |
|
|
IZOMAT stavebniny s.r.o. |
1 |
|
|
FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. |
1 |
|
|
Bidfood Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
JACOM RANCH s.r.o. |
1 |
|
|
IREKS ENZYMA s.r.o. |
1 |
|
|
LUKROM, spol. s r.o. |
1 |
|
|
CHRISTEYNS s.r.o. |
1 |
|
|
Bohuslav Řezníček |
1 |
|
|
Slovácká pekárna s.r.o. |
1 |
|
|
Petr Tajovský |
1 |
|
|
Ligurský s.r.o. |
1 |
|
|
KROMILK, a.s. |
1 |
|
|
MP Krásno, a.s. |
1 |
|
|
Zeelandia spol. s r.o. |
1 |
|
|
MORAVACOP spol. s r. o. |
1 |
|
|
Iva Rudá |
1 |
|
|
EKO VLACHOVICE s.r.o. |
1 |
|
|
ALFA, s.r.o. |
1 |
|
|
Jiří Ptáčník |
1 |
|
|
Musil Aleš |
1 |
|
|
Stanislav Kytlica |
1 |
|
|
SLAV-SERVIS, s.r.o. |
1 |
|
|
Tomáš Kocourek |
1 |
|
|
DELCOM-CZ s.r.o. |
1 |
|
|
PROMOS trading, spol. s r.o. |
1 |
|
|
FRUJO, a. s. |
1 |
|
|
Jiří Spurný |
1 |
|
|
Stanislav Zdražil |
1 |
|
|
ELKOV elektro a.s. |
1 |
|
|
KK-TECH s.r.o. |
1 |
|
|
Chvátal Karel, MVDr. |
1 |
|
|
MVDr. Libor Hlačík |
1 |
|
|
SEVEZA spol. s r.o. |
1 |
|
|
Pavel Tichal |
1 |
|
|
ZAPP, spol. s r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Střední škola hotelová a služeb Kroměříž v 2025 ve výši 747 092 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů je výrazná v 4 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,28.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 14,29 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PĚLUCHA střechy s.r.o. |
1 |
25 813 333 Kč |
|
|
STCH, s.r.o. |
1 |
3 357 071 Kč |
|
|
handy corp. s.r.o. |
2 |
1 494 183 Kč |
|
|
PDK Styl s.r.o. |
6 |
884 909 Kč |
|
|
RPS - I s.r.o. |
1 |
590 480 Kč |
|
|
KB projekt, s.r.o. |
1 |
477 950 Kč |
|
|
RAPOS, spol. s r.o. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
JaP architects s.r.o. |
1 |
85 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Střední škola hotelová a služeb Kroměříž v 2025 ve výši 747 092 Kč
|
Obor Voda a potraviny
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
JCV FOOD, s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Bidfood Czech Republic s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
|
Slovácká pekárna s.r.o. |
1 |
747 092 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Střední škola hotelová a služeb Kroměříž v 2025 ve výši 747 092 Kč
|
Obor Kancelář
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PROMOS trading, spol. s r.o. |
1 |
1 550 880 Kč |
|
|
PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o. |
2 |
540 000 Kč |
|
|
Expometal, spol. s r.o. |
1 |
298 823 Kč |
|
|
UNIS - JAKOS, s.r.o. |
1 |
75 000 Kč |
|
|
RIM CZ a.s. |
1 |
72 571 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Střední škola hotelová a služeb Kroměříž v 2025 ve výši 747 092 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Stanislav Zdražil |
1 |
747 092 Kč |
|
|
IN-TUITION KFT |
1 |
199 238 Kč |
|
|
Milan Sokola |
1 |
170 820 Kč |
|
|
PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o. |
1 |
28 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Střední škola hotelová a služeb Kroměříž v 2025 ve výši 747 092 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 5,00
|
|
Počet bodů 5,00 znamená pro Střední škola hotelová a služeb Kroměříž celkově
626. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0296 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0680 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0003 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0074 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1111 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2839 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,500
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,00
|
|
Výsledný K-Index
|
5,004 |
|