Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U smluv neskrývá ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 7 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,09.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0909 odpovídá 9,09 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Neobchází limity zákona o veřejných zakázkách.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Arundel, s.r.o. |
2 |
1 644 590 Kč |
|
|
CK2 s.r.o. |
5 |
1 096 440 Kč |
|
|
Ski Fanatic s.r.o. |
2 |
790 400 Kč |
|
|
Betynka community of future z.s. |
1 |
514 250 Kč |
|
|
MultiBoard s.r.o. |
1 |
342 000 Kč |
|
|
Člověk v tísni, o.p.s. |
2 |
340 157 Kč |
|
|
BRET CZ a.s. |
2 |
298 620 Kč |
|
|
Spolek pro podporu dětské rekreace a zdraví |
2 |
291 240 Kč |
|
|
55.CZ s.r.o. |
1 |
280 000 Kč |
|
|
COMPLEX, s.r.o. |
1 |
271 524 Kč |
|
|
SK Dansport Praha, z.s. |
1 |
238 575 Kč |
|
|
Jan Drbohlav |
1 |
238 393 Kč |
|
|
WINTER IS HERE s.r.o. |
1 |
210 210 Kč |
|
|
Martin Něrgeš |
1 |
177 125 Kč |
|
|
Petr Hamouz |
1 |
170 079 Kč |
|
|
maso – uzeniny Gaube Miloslav s.r.o. |
1 |
170 079 Kč |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
1 |
170 079 Kč |
|
|
K.B. SUPPORT s.r.o. |
1 |
170 079 Kč |
|
|
Jana Schmidtová |
1 |
170 079 Kč |
|
|
Ladislav FAIFR |
1 |
170 079 Kč |
|
|
Stanislav Mužík |
1 |
170 079 Kč |
|
|
BAKALÁŘI software s.r.o. |
1 |
170 079 Kč |
|
|
J.K. - GAZA s.r.o. |
1 |
170 079 Kč |
|
|
GASTRO POTRAVINY s.r.o. |
1 |
170 079 Kč |
|
|
EXVER FOOD, s.r.o. |
1 |
170 079 Kč |
|
|
DRANA s.r.o. |
1 |
170 079 Kč |
|
|
ReFresh Bistro s.r.o. |
1 |
170 079 Kč |
|
|
Garant Food Service s.r.o. |
1 |
170 079 Kč |
|
|
Radek PRKNO |
1 |
170 079 Kč |
|
|
Růžena DUBSKÁ |
1 |
170 079 Kč |
|
|
Josef POKORNÝ |
1 |
170 079 Kč |
|
|
Happy Snack s.r.o. |
1 |
170 079 Kč |
|
|
OZ - VYŠEHRADSKÁ s.r.o. |
1 |
170 079 Kč |
|
|
Beltaine Food s.r.o. |
1 |
170 079 Kč |
|
|
Type.Bo s.r.o. |
1 |
152 411 Kč |
|
|
Václav Karlík |
2 |
148 050 Kč |
|
|
Hotelový resort JESENICE, s.r.o. |
1 |
140 000 Kč |
|
|
Zdravotníci s.r.o. |
1 |
133 100 Kč |
|
|
Jiří Novák |
1 |
127 800 Kč |
|
|
Michael Kňažko |
1 |
127 413 Kč |
|
|
MEGABOOKS CZ, spol. s r.o. |
1 |
126 528 Kč |
|
|
inpublic group s.r.o. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Divadelta z.s. |
1 |
114 693 Kč |
|
|
Chaty Ratmírov s.r.o. |
2 |
88 440 Kč |
|
|
EXPRESS SERVIS Company s.r.o. |
1 |
83 764 Kč |
|
|
Marek Kout |
1 |
82 280 Kč |
|
|
Zdeněk Vácha |
1 |
77 000 Kč |
|
|
Jarmila VAŠÁKOVÁ |
1 |
72 903 Kč |
|
|
SEC Agency s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Cinema City Czech s.r.o. |
1 |
66 825 Kč |
|
|
CONATEX-DIDACTIC Učební pomůcky,s.r.o. |
1 |
66 672 Kč |
|
|
Hotel Bezděz s.r.o. |
1 |
64 832 Kč |
|
|
Mironet.cz a.s. |
1 |
63 017 Kč |
|
|
Mgr. Ida Fišerová |
1 |
62 315 Kč |
|
|
SUNDISK s.r.o. |
1 |
62 200 Kč |
|
|
GIF ActiveVent s.r.o. |
1 |
59 762 Kč |
|
|
ALBRA, spol. s r.o. |
1 |
59 332 Kč |
|
|
BUDOS - BUS s.r.o. |
2 |
59 000 Kč |
|
|
Hotel Pila, s.r.o. |
1 |
55 860 Kč |
|
|
Mgr. Radek Pivnička |
1 |
55 440 Kč |
|
|
Alemat.cz, spol. s r.o. |
1 |
54 486 Kč |
|
|
Sýkora & Grieger s.r.o. |
1 |
54 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Základní škola a Mateřská škola Emy Destinnové, Praha 6, náměstí Svobody 3/930 v 2025 ve výši 170 079 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Člověk v tísni, o.p.s. |
2 |
|
|
Petr Hamouz |
1 |
|
|
maso – uzeniny Gaube Miloslav s.r.o. |
1 |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
1 |
|
|
K.B. SUPPORT s.r.o. |
1 |
|
|
Jana Schmidtová |
1 |
|
|
Ladislav FAIFR |
1 |
|
|
Stanislav Mužík |
1 |
|
|
BAKALÁŘI software s.r.o. |
1 |
|
|
J.K. - GAZA s.r.o. |
1 |
|
|
GASTRO POTRAVINY s.r.o. |
1 |
|
|
EXVER FOOD, s.r.o. |
1 |
|
|
DRANA s.r.o. |
1 |
|
|
ReFresh Bistro s.r.o. |
1 |
|
|
Garant Food Service s.r.o. |
1 |
|
|
Radek PRKNO |
1 |
|
|
Růžena DUBSKÁ |
1 |
|
|
Josef POKORNÝ |
1 |
|
|
Happy Snack s.r.o. |
1 |
|
|
OZ - VYŠEHRADSKÁ s.r.o. |
1 |
|
|
Beltaine Food s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Základní škola a Mateřská škola Emy Destinnové, Praha 6, náměstí Svobody 3/930 v 2025 ve výši 170 079 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 5 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,2.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
BAKALÁŘI software s.r.o. |
1 |
170 079 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Základní škola a Mateřská škola Emy Destinnové, Praha 6, náměstí Svobody 3/930 v 2025 ve výši 170 079 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
CK2 s.r.o. |
2 |
538 400 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Základní škola a Mateřská škola Emy Destinnové, Praha 6, náměstí Svobody 3/930 v 2025 ve výši 170 079 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Petr Hamouz |
1 |
170 079 Kč |
|
|
Radek PRKNO |
1 |
170 079 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Základní škola a Mateřská škola Emy Destinnové, Praha 6, náměstí Svobody 3/930 v 2025 ve výši 170 079 Kč
|
Obor Voda a potraviny
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
J.K. - GAZA s.r.o. |
1 |
170 079 Kč |
|
|
Garant Food Service s.r.o. |
1 |
170 079 Kč |
|
|
OZ - VYŠEHRADSKÁ s.r.o. |
1 |
170 079 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Základní škola a Mateřská škola Emy Destinnové, Praha 6, náměstí Svobody 3/930 v 2025 ve výši 170 079 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
maso – uzeniny Gaube Miloslav s.r.o. |
1 |
170 079 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Základní škola a Mateřská škola Emy Destinnové, Praha 6, náměstí Svobody 3/930 v 2025 ve výši 170 079 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 60,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Člověk v tísni, o.p.s. |
2 |
340 157 Kč |
|
|
Josef POKORNÝ |
1 |
170 079 Kč |
|
|
Type.Bo s.r.o. |
1 |
152 411 Kč |
|
|
CK2 s.r.o. |
1 |
131 100 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Základní škola a Mateřská škola Emy Destinnové, Praha 6, náměstí Svobody 3/930 v 2025 ve výši 170 079 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 20,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SK Dansport Praha, z.s. |
1 |
238 575 Kč |
|
|
ReFresh Bistro s.r.o. |
1 |
170 079 Kč |
|
|
Michael Kňažko |
1 |
127 413 Kč |
|
|
Jarmila VAŠÁKOVÁ |
1 |
72 903 Kč |
|
|
Mgr. Ida Fišerová |
1 |
62 315 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Základní škola a Mateřská škola Emy Destinnové, Praha 6, náměstí Svobody 3/930 v 2025 ve výši 170 079 Kč
|
Obor Věda, výzkum a vzdělávání
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 9, tj. 27,27 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Arundel, s.r.o. |
2 |
1 644 590 Kč |
|
|
Betynka community of future z.s. |
1 |
514 250 Kč |
|
|
MultiBoard s.r.o. |
1 |
342 000 Kč |
|
|
55.CZ s.r.o. |
1 |
280 000 Kč |
|
|
Jan Drbohlav |
1 |
238 393 Kč |
|
|
Martin Něrgeš |
1 |
177 125 Kč |
|
|
K.B. SUPPORT s.r.o. |
1 |
170 079 Kč |
|
|
Jana Schmidtová |
1 |
170 079 Kč |
|
|
Ladislav FAIFR |
1 |
170 079 Kč |
|
|
Stanislav Mužík |
1 |
170 079 Kč |
|
|
GASTRO POTRAVINY s.r.o. |
1 |
170 079 Kč |
|
|
EXVER FOOD, s.r.o. |
1 |
170 079 Kč |
|
|
DRANA s.r.o. |
1 |
170 079 Kč |
|
|
Růžena DUBSKÁ |
1 |
170 079 Kč |
|
|
Beltaine Food s.r.o. |
1 |
170 079 Kč |
|
|
Hotelový resort JESENICE, s.r.o. |
1 |
140 000 Kč |
|
|
Zdravotníci s.r.o. |
1 |
133 100 Kč |
|
|
MEGABOOKS CZ, spol. s r.o. |
1 |
126 528 Kč |
|
|
inpublic group s.r.o. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Divadelta z.s. |
1 |
114 693 Kč |
|
|
EXPRESS SERVIS Company s.r.o. |
1 |
83 764 Kč |
|
|
Marek Kout |
1 |
82 280 Kč |
|
|
SEC Agency s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
CONATEX-DIDACTIC Učební pomůcky,s.r.o. |
1 |
66 672 Kč |
|
|
Mironet.cz a.s. |
1 |
63 017 Kč |
|
|
SUNDISK s.r.o. |
1 |
62 200 Kč |
|
|
ALBRA, spol. s r.o. |
1 |
59 332 Kč |
|
|
BUDOS - BUS s.r.o. |
2 |
59 000 Kč |
|
|
Mgr. Radek Pivnička |
1 |
55 440 Kč |
|
|
Alemat.cz, spol. s r.o. |
1 |
54 486 Kč |
|
|
Sýkora & Grieger s.r.o. |
1 |
54 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Základní škola a Mateřská škola Emy Destinnové, Praha 6, náměstí Svobody 3/930 v 2025 ve výši 170 079 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 5,56 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Ski Fanatic s.r.o. |
2 |
790 400 Kč |
|
|
CK2 s.r.o. |
2 |
426 940 Kč |
|
|
BRET CZ a.s. |
2 |
298 620 Kč |
|
|
Spolek pro podporu dětské rekreace a zdraví |
2 |
291 240 Kč |
|
|
WINTER IS HERE s.r.o. |
1 |
210 210 Kč |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
1 |
170 079 Kč |
|
|
Václav Karlík |
2 |
148 050 Kč |
|
|
Jiří Novák |
1 |
127 800 Kč |
|
|
Chaty Ratmírov s.r.o. |
2 |
88 440 Kč |
|
|
Zdeněk Vácha |
1 |
77 000 Kč |
|
|
Hotel Bezděz s.r.o. |
1 |
64 832 Kč |
|
|
Hotel Pila, s.r.o. |
1 |
55 860 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Základní škola a Mateřská škola Emy Destinnové, Praha 6, náměstí Svobody 3/930 v 2025 ve výši 170 079 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 3,22
|
|
Počet bodů 3,22 znamená pro Základní škola a Mateřská škola Emy Destinnové, Praha 6, náměstí Svobody 3/930 celkově
170. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0267 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0021 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0000 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0909 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2024 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,322
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
3,22
|
|
Výsledný K-Index
|
3,221 |
|