Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 32 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1410 odpovídá 14,10 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 30 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1322 odpovídá 13,22 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0132 odpovídá 1,32 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 1 smlouvu s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0044 odpovídá 0,44 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 1 významně začerněnou smlouvu.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0044 odpovídá 0,44 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HARDWARIO a.s. |
12 |
5 204 344 Kč |
|
|
SOFTLI CZ s.r.o. |
3 |
1 606 502 Kč |
|
|
SLUNCE VŠEM, zapsaný spolek |
1 |
1 448 547 Kč |
|
|
MTMSYS s.r.o. |
4 |
1 133 024 Kč |
|
|
Prologee CZ s.r.o. |
3 |
1 130 775 Kč |
|
|
Základní škola svaté Zdislavy |
1 |
1 036 181 Kč |
|
|
Cermitech, spol. s r.o. |
3 |
876 034 Kč |
|
|
StatoTest s.r.o. |
4 |
868 273 Kč |
|
|
nullspaces s.r.o. |
3 |
830 081 Kč |
|
|
Naďa Pavlů |
2 |
713 900 Kč |
|
|
Knihkupectví a antikvariát Fryč s.r.o. |
2 |
679 224 Kč |
|
|
Křesťanská základní škola a mateřská škola J. A. Komenského |
1 |
672 289 Kč |
|
|
VÁŇA Trans s.r.o. |
2 |
560 291 Kč |
|
|
Jan Kačani |
1 |
520 952 Kč |
|
|
Bc. Tomáš Srb |
3 |
506 517 Kč |
|
|
Matěj Keyř |
1 |
496 524 Kč |
|
|
VANEMA plus s.r.o. |
2 |
488 026 Kč |
|
|
MONETA Auto, s.r.o. |
2 |
481 500 Kč |
|
|
IQLANDIA, o.p.s. |
1 |
468 759 Kč |
|
|
ES-02955888 |
1 |
452 494 Kč |
|
|
České Radiokomunikace a.s. |
1 |
435 600 Kč |
|
|
DigInnoCent s.r.o. |
2 |
424 437 Kč |
|
|
VÚTS, a.s. |
2 |
424 437 Kč |
|
|
Národní klastrová asociace |
2 |
424 437 Kč |
|
|
Aricoma Enterprise Cybersecurity a.s. |
2 |
424 437 Kč |
|
|
TELMO a.s. |
1 |
388 991 Kč |
|
|
11817153 |
2 |
379 752 Kč |
|
|
Mgr. Antonín Ferdan |
2 |
378 819 Kč |
|
|
GrowJOB s.r.o. |
3 |
377 319 Kč |
|
|
Lukáš Růžička |
3 |
375 120 Kč |
|
|
Jiří Hořavka |
2 |
345 319 Kč |
|
|
PatentEnter s.r.o. |
2 |
334 719 Kč |
|
|
Ing. Michal Podstavec |
2 |
321 119 Kč |
|
|
Eva Dušková |
2 |
306 000 Kč |
|
|
Tomáš Soukup |
1 |
280 000 Kč |
|
|
PARLIAMO, s.r.o. |
2 |
278 300 Kč |
|
|
Sams.cz, s.r.o. |
1 |
277 374 Kč |
|
|
Liliana Unachukwu |
3 |
275 010 Kč |
|
|
Bloomfield s.r.o. |
1 |
272 250 Kč |
|
|
RENOVA, s.r.o. |
1 |
271 890 Kč |
|
|
VisionQ.cz s.r.o. |
2 |
268 711 Kč |
|
|
IFRAMIX, s.r.o. |
1 |
253 868 Kč |
|
|
UNIKON group s.r.o. |
1 |
246 840 Kč |
|
|
OKIM spol. s r.o. |
1 |
242 500 Kč |
|
|
Zuzana Ondokuzmayis |
2 |
242 000 Kč |
|
|
KROKEM s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
AUTO FORTE s.r.o. |
1 |
239 000 Kč |
|
|
LOKNI s.r.o. |
1 |
238 673 Kč |
|
|
Vojtěch Ličko |
1 |
235 950 Kč |
|
|
OpenTopo s.r.o. |
1 |
235 410 Kč |
|
|
4Trans Holding s.r.o. |
2 |
228 430 Kč |
|
|
Inrobics Social Robotics S.L.L. |
1 |
224 325 Kč |
|
|
CLA Law s.r.o., advokátní kancelář |
2 |
212 960 Kč |
|
|
SERPEN s.r.o. |
1 |
212 219 Kč |
|
|
iEcoHaus CZ, s.r.o. |
1 |
212 219 Kč |
|
|
Čechák, specializované poradenství, s.r.o. |
1 |
212 219 Kč |
|
|
Pointee Interactive s.r.o. |
1 |
212 219 Kč |
|
|
AKADEMIE LUKÁŠE HONZÍKA s.r.o. |
1 |
212 219 Kč |
|
|
MS saving s.r.o. |
1 |
212 219 Kč |
|
|
Löwenware s.r.o. |
1 |
212 219 Kč |
|
|
FRUTIKO international s.r.o. |
1 |
212 219 Kč |
|
|
Jan Šrámek |
1 |
212 219 Kč |
|
|
Patizon 2.0 s.r.o. |
1 |
212 219 Kč |
|
|
Bc. Bruno Pfohl |
1 |
212 219 Kč |
|
|
MUDr. Jakub Lacl |
1 |
212 219 Kč |
|
|
Jiří Forst |
1 |
212 219 Kč |
|
|
Roboptima s.r.o. |
1 |
212 219 Kč |
|
|
CASTKA industries, s.r.o. |
1 |
210 540 Kč |
|
|
Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o. |
1 |
207 900 Kč |
|
|
Ondřej Rea |
1 |
193 600 Kč |
|
|
UX Fans s.r.o. |
1 |
188 760 Kč |
|
|
Zaletsi.cz, s.r.o. |
1 |
175 584 Kč |
|
|
Zdeněk Kunc |
2 |
169 400 Kč |
|
|
Glassor Decorations s.r.o. |
1 |
168 190 Kč |
|
|
RAUTIS, a.s. |
1 |
165 468 Kč |
|
|
Vitaly Bleskov |
1 |
162 500 Kč |
|
|
MAFRA, a.s. |
1 |
162 140 Kč |
|
|
Pipette & Chart, s.r.o. v likvidaci |
1 |
146 410 Kč |
|
|
Bc. Petr Zbranek |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Ing. Vítězslav Žalud |
2 |
140 360 Kč |
|
|
ART Vision spol. s r.o. |
1 |
132 955 Kč |
|
|
P.J.Art Production s.r.o. |
1 |
126 778 Kč |
|
|
SKALA CZ s.r.o. |
1 |
126 372 Kč |
|
|
Aquagen s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Ilse van Roy |
1 |
121 000 Kč |
|
|
INITED Solutions s.r.o. |
1 |
116 402 Kč |
|
|
DIY barefoot shoes s.r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
ista Česká republika s.r.o. |
1 |
108 000 Kč |
|
|
Parliamo Liberec, s.r.o. |
1 |
101 640 Kč |
|
|
FofrKafe, s.r.o. |
1 |
98 857 Kč |
|
|
Story Mages s.r.o. |
1 |
96 312 Kč |
|
|
Bc. Stanislav Mašek |
1 |
96 000 Kč |
|
|
Happenee s.r.o. |
1 |
85 910 Kč |
|
|
Veronika Bečková |
1 |
83 490 Kč |
|
|
ELTRO ŠŤASTNÝ, s.r.o. |
1 |
82 401 Kč |
|
|
Philipp Roden |
1 |
82 280 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
76 482 Kč |
|
|
Účetnictví Klefer s.r.o. |
1 |
73 369 Kč |
|
|
Memory Crystal s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Ing. Radek Nozar |
1 |
72 600 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ARR - Agentura regionálního rozvoje, spol. s r.o. v 2025 ve výši 212 219 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
DigInnoCent s.r.o. |
2 |
|
|
VÚTS, a.s. |
2 |
|
|
Národní klastrová asociace |
2 |
|
|
Aricoma Enterprise Cybersecurity a.s. |
2 |
|
|
Prologee CZ s.r.o. |
2 |
|
|
SERPEN s.r.o. |
1 |
|
|
iEcoHaus CZ, s.r.o. |
1 |
|
|
VisionQ.cz s.r.o. |
1 |
|
|
Čechák, specializované poradenství, s.r.o. |
1 |
|
|
HARDWARIO a.s. |
1 |
|
|
VANEMA plus s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Michal Podstavec |
1 |
|
|
Mgr. Antonín Ferdan |
1 |
|
|
11817153 |
1 |
|
|
Pointee Interactive s.r.o. |
1 |
|
|
AKADEMIE LUKÁŠE HONZÍKA s.r.o. |
1 |
|
|
MS saving s.r.o. |
1 |
|
|
Löwenware s.r.o. |
1 |
|
|
StatoTest s.r.o. |
1 |
|
|
FRUTIKO international s.r.o. |
1 |
|
|
nullspaces s.r.o. |
1 |
|
|
Jan Šrámek |
1 |
|
|
Patizon 2.0 s.r.o. |
1 |
|
|
Bc. Bruno Pfohl |
1 |
|
|
MUDr. Jakub Lacl |
1 |
|
|
4Trans Holding s.r.o. |
1 |
|
|
Jiří Forst |
1 |
|
|
Lukáš Růžička |
1 |
|
|
PatentEnter s.r.o. |
1 |
|
|
SOFTLI CZ s.r.o. |
1 |
|
|
GrowJOB s.r.o. |
1 |
|
|
Jiří Hořavka |
1 |
|
|
Roboptima s.r.o. |
1 |
|
|
Cermitech, spol. s r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ARR - Agentura regionálního rozvoje, spol. s r.o. v 2025 ve výši 212 219 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SLUNCE VŠEM, zapsaný spolek |
1 |
1 448 547 Kč |
|
|
Základní škola svaté Zdislavy |
1 |
1 036 181 Kč |
|
|
Křesťanská základní škola a mateřská škola J. A. Komenského |
1 |
672 289 Kč |
|
|
MTMSYS s.r.o. |
2 |
552 224 Kč |
|
|
Bc. Tomáš Srb |
2 |
456 517 Kč |
|
|
ES-02955888 |
1 |
452 494 Kč |
|
|
HARDWARIO a.s. |
2 |
432 575 Kč |
|
|
SOFTLI CZ s.r.o. |
1 |
305 283 Kč |
|
|
Inrobics Social Robotics S.L.L. |
1 |
224 325 Kč |
|
|
Eva Dušková |
1 |
216 000 Kč |
|
|
Vitaly Bleskov |
1 |
162 500 Kč |
|
|
INITED Solutions s.r.o. |
1 |
116 402 Kč |
|
|
Parliamo Liberec, s.r.o. |
1 |
101 640 Kč |
|
|
Zuzana Ondokuzmayis |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Happenee s.r.o. |
1 |
85 910 Kč |
|
|
Philipp Roden |
1 |
82 280 Kč |
|
|
CZECHDESIGN CENTER s.r.o. |
1 |
65 340 Kč |
|
|
Good Agency s.r.o. |
1 |
65 195 Kč |
|
|
TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú. |
1 |
50 612 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ARR - Agentura regionálního rozvoje, spol. s r.o. v 2025 ve výši 212 219 Kč
|
Obor Telco
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HARDWARIO a.s. |
4 |
1 122 078 Kč |
|
|
Prologee CZ s.r.o. |
1 |
706 338 Kč |
|
|
StatoTest s.r.o. |
2 |
583 454 Kč |
|
|
nullspaces s.r.o. |
1 |
478 954 Kč |
|
|
České Radiokomunikace a.s. |
1 |
435 600 Kč |
|
|
VisionQ.cz s.r.o. |
1 |
56 493 Kč |
|
|
4Trans Holding s.r.o. |
1 |
16 211 Kč |
|
|
Coprosys-LVI s.r.o. |
1 |
7 260 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ARR - Agentura regionálního rozvoje, spol. s r.o. v 2025 ve výši 212 219 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HARDWARIO a.s. |
2 |
456 170 Kč |
|
|
VANEMA plus s.r.o. |
1 |
212 219 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ARR - Agentura regionálního rozvoje, spol. s r.o. v 2025 ve výši 212 219 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 33, tj. 76,19 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
DigInnoCent s.r.o. |
2 |
424 437 Kč |
|
|
Prologee CZ s.r.o. |
2 |
424 437 Kč |
|
|
11817153 |
2 |
379 752 Kč |
|
|
Mgr. Antonín Ferdan |
2 |
378 819 Kč |
|
|
Ing. Michal Podstavec |
2 |
321 119 Kč |
|
|
GrowJOB s.r.o. |
2 |
319 318 Kč |
|
|
Tomáš Soukup |
1 |
280 000 Kč |
|
|
SERPEN s.r.o. |
1 |
212 219 Kč |
|
|
iEcoHaus CZ, s.r.o. |
1 |
212 219 Kč |
|
|
VisionQ.cz s.r.o. |
1 |
212 219 Kč |
|
|
Čechák, specializované poradenství, s.r.o. |
1 |
212 219 Kč |
|
|
HARDWARIO a.s. |
1 |
212 219 Kč |
|
|
Pointee Interactive s.r.o. |
1 |
212 219 Kč |
|
|
AKADEMIE LUKÁŠE HONZÍKA s.r.o. |
1 |
212 219 Kč |
|
|
MS saving s.r.o. |
1 |
212 219 Kč |
|
|
Löwenware s.r.o. |
1 |
212 219 Kč |
|
|
StatoTest s.r.o. |
1 |
212 219 Kč |
|
|
FRUTIKO international s.r.o. |
1 |
212 219 Kč |
|
|
nullspaces s.r.o. |
1 |
212 219 Kč |
|
|
Jan Šrámek |
1 |
212 219 Kč |
|
|
Patizon 2.0 s.r.o. |
1 |
212 219 Kč |
|
|
Bc. Bruno Pfohl |
1 |
212 219 Kč |
|
|
MUDr. Jakub Lacl |
1 |
212 219 Kč |
|
|
4Trans Holding s.r.o. |
1 |
212 219 Kč |
|
|
Jiří Forst |
1 |
212 219 Kč |
|
|
Lukáš Růžička |
1 |
212 219 Kč |
|
|
PatentEnter s.r.o. |
1 |
212 219 Kč |
|
|
SOFTLI CZ s.r.o. |
1 |
212 219 Kč |
|
|
Jiří Hořavka |
1 |
212 219 Kč |
|
|
Roboptima s.r.o. |
1 |
212 219 Kč |
|
|
Cermitech, spol. s r.o. |
1 |
212 219 Kč |
|
|
CASTKA industries, s.r.o. |
1 |
210 540 Kč |
|
|
Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o. |
1 |
207 900 Kč |
|
|
CLA Law s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
133 100 Kč |
|
|
ista Česká republika s.r.o. |
1 |
108 000 Kč |
|
|
Veronika Bečková |
1 |
83 490 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ARR - Agentura regionálního rozvoje, spol. s r.o. v 2025 ve výši 212 219 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 9,68 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HARDWARIO a.s. |
2 |
1 892 302 Kč |
|
|
Knihkupectví a antikvariát Fryč s.r.o. |
2 |
679 224 Kč |
|
|
Jan Kačani |
1 |
520 952 Kč |
|
|
VÁŇA Trans s.r.o. |
1 |
280 146 Kč |
|
|
Sams.cz, s.r.o. |
1 |
277 374 Kč |
|
|
VANEMA plus s.r.o. |
1 |
275 807 Kč |
|
|
RENOVA, s.r.o. |
1 |
271 890 Kč |
|
|
IFRAMIX, s.r.o. |
1 |
253 868 Kč |
|
|
OpenTopo s.r.o. |
1 |
235 410 Kč |
|
|
VÚTS, a.s. |
1 |
212 219 Kč |
|
|
Národní klastrová asociace |
1 |
212 219 Kč |
|
|
Aricoma Enterprise Cybersecurity a.s. |
1 |
212 219 Kč |
|
|
Zaletsi.cz, s.r.o. |
1 |
175 584 Kč |
|
|
Účetnictví Klefer s.r.o. |
1 |
73 369 Kč |
|
|
Memory Crystal s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Ing. Radek Nozar |
1 |
72 600 Kč |
|
|
MASS.NA s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Ing. Václav Nedvídek |
1 |
72 600 Kč |
|
|
StatoTest s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Jan Černo |
1 |
72 600 Kč |
|
|
DTZ s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Basic Principles, s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Petit Lulu s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Ing. Jiří Merz |
1 |
72 600 Kč |
|
|
M & S fair agency s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Liliana Unachukwu |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Levandulovna s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Ing. Alan Fabik |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Enehano Solutions s.r.o. |
1 |
61 836 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ARR - Agentura regionálního rozvoje, spol. s r.o. v 2025 ve výši 212 219 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 3,90
|
|
Počet bodů 3,90 znamená pro ARR - Agentura regionálního rozvoje, spol. s r.o. celkově
325. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,1410 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0242 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0066 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0132 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0044 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0044 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1322 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,0638 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,390
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
3,90
|
|
Výsledný K-Index
|
3,897 |
|