Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u varujícího počtu 133 smluv z 141 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,94.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,9433 odpovídá 94,33 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 2 smluv z 141 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0142 odpovídá 1,42 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 23 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,16.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1631 odpovídá 16,31 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Neobchází limity zákona o veřejných zakázkách.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
DAICH spol. s r. o. |
3 |
39 812 972 Kč |
|
|
PASTELL spol. s r.o. |
3 |
39 812 972 Kč |
|
|
EGIDA BRUSY s.r.o. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
INTESTA CZ s.r.o. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
Lesy města Písku s.r.o. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
HÁJEK stavby s.r.o. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
Zemědělské družstvo Kestřany |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
ŠVEC s.r.o. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
Marina Orlík s.r.o. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
Zemědělské družstvo Čížová |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
LDM Group - Stavby s.r.o. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
A.K.U.P.I. CB spol. s r.o. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
MASO UZENINY PÍSEK, a.s. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
Tommi CZ s.r.o. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
IVAN SVATOŠ a.s. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
JITEX COMFORT s.r.o. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
LÁZNĚ HOTEL VRÁŽ s.r.o. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
MS KLUKY z. s. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
AGROMIL CZ a.s. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
KDS - stavební s.r.o. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
Cestovní kancelář Topinka, s.r.o. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
JITEX Písek a.s. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
VEBA PLYN a.s. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
2 |
8 100 772 Kč |
|
|
ZZN Pelhřimov a. s. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
Ing. Jan Jelínek |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
DOLMEN - CB, s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
Miroslav Cihelka |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
Pivovarský dvůr Zvíkov s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
RCF - Správa realit, spol. s r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
EWAA s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
INISOFT s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
Ladislav Mikas |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
Green Air Tech s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
GLOBE INVEST, spol. s r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
AUTO KÁPL s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
ČSAD STTRANS a.s. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
Hamburger Recycling CZ s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
Zemědělské družstvo Chyšky |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
KOMERC VZDUCHOTECHNIKA s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
STRABAG SIS a.s. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
Vít Kovář |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
MPTA GROUP s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
WFX Direction, s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
Kámen a písek, spol. s r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
Josef Klas |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
ASPERA elektro s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
RYFE AGRO, s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
KŮTA SERVIS s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
Obelisk Praha s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
AUTO STRAKONICE spol. s r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
REPAM ELEKTRO s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
Scania Czech Republic s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
SaNo CB s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
VHS - Vodohospodářské stavby, spol. s r. o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
Ing. Roman Honzík |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
FIRMA HUBÁČEK s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
Holan s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
Věra Majorenková |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
SALVETE spol. s r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
MS STAVMONT s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
Milan Majorenko |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
Jakub Pixa |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
KOČÍ a.s. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
AWP s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
CPI spol. s r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
Eldorádo z.s. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
ASTON - služby v ekologii, s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
PV Písek s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
SETERM CB a.s. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
Casta a.s. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
BestDrive Czech Republic s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
DAŇHEL AGRO a.s. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
MIVET, s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
TECHNOBAL s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
Milan Turek s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
DA DA STAVBY s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
I.Kamenická stavební a obchodní firma s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
FulLuxe s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
Karel Háva |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
BDO Czech Republic s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
PF NÁBYTEK spol. s r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
KD Haus s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
BAUSET CZ, a.s. |
2 |
702 520 Kč |
|
|
ALGON, pozemní stavby, s.r.o. |
1 |
104 108 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ODPADY PÍSEK s.r.o. v 2025 ve výši 8 048 486 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
EGIDA BRUSY s.r.o. |
2 |
|
|
INTESTA CZ s.r.o. |
2 |
|
|
Lesy města Písku s.r.o. |
2 |
|
|
HÁJEK stavby s.r.o. |
2 |
|
|
Zemědělské družstvo Kestřany |
2 |
|
|
ŠVEC s.r.o. |
2 |
|
|
Marina Orlík s.r.o. |
2 |
|
|
Zemědělské družstvo Čížová |
2 |
|
|
LDM Group - Stavby s.r.o. |
2 |
|
|
A.K.U.P.I. CB spol. s r.o. |
2 |
|
|
MASO UZENINY PÍSEK, a.s. |
2 |
|
|
Tommi CZ s.r.o. |
2 |
|
|
IVAN SVATOŠ a.s. |
2 |
|
|
JITEX COMFORT s.r.o. |
2 |
|
|
LÁZNĚ HOTEL VRÁŽ s.r.o. |
2 |
|
|
MS KLUKY z. s. |
2 |
|
|
DAICH spol. s r. o. |
2 |
|
|
AGROMIL CZ a.s. |
2 |
|
|
KDS - stavební s.r.o. |
2 |
|
|
Cestovní kancelář Topinka, s.r.o. |
2 |
|
|
JITEX Písek a.s. |
2 |
|
|
PASTELL spol. s r.o. |
2 |
|
|
VEBA PLYN a.s. |
2 |
|
|
ZZN Pelhřimov a. s. |
1 |
|
|
Ing. Jan Jelínek |
1 |
|
|
DOLMEN - CB, s.r.o. |
1 |
|
|
Miroslav Cihelka |
1 |
|
|
Pivovarský dvůr Zvíkov s.r.o. |
1 |
|
|
RCF - Správa realit, spol. s r.o. |
1 |
|
|
EWAA s.r.o. |
1 |
|
|
INISOFT s.r.o. |
1 |
|
|
Ladislav Mikas |
1 |
|
|
Green Air Tech s.r.o. |
1 |
|
|
GLOBE INVEST, spol. s r.o. |
1 |
|
|
AUTO KÁPL s.r.o. |
1 |
|
|
ČSAD STTRANS a.s. |
1 |
|
|
Hamburger Recycling CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Zemědělské družstvo Chyšky |
1 |
|
|
KOMERC VZDUCHOTECHNIKA s.r.o. |
1 |
|
|
STRABAG SIS a.s. |
1 |
|
|
Vít Kovář |
1 |
|
|
MPTA GROUP s.r.o. |
1 |
|
|
WFX Direction, s.r.o. |
1 |
|
|
Kámen a písek, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Josef Klas |
1 |
|
|
ASPERA elektro s.r.o. |
1 |
|
|
RYFE AGRO, s.r.o. |
1 |
|
|
KŮTA SERVIS s.r.o. |
1 |
|
|
Obelisk Praha s.r.o. |
1 |
|
|
AUTO STRAKONICE spol. s r.o. |
1 |
|
|
REPAM ELEKTRO s.r.o. |
1 |
|
|
Scania Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
SaNo CB s.r.o. |
1 |
|
|
VHS - Vodohospodářské stavby, spol. s r. o. |
1 |
|
|
Ing. Roman Honzík |
1 |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
1 |
|
|
FIRMA HUBÁČEK s.r.o. |
1 |
|
|
Holan s.r.o. |
1 |
|
|
Věra Majorenková |
1 |
|
|
SALVETE spol. s r.o. |
1 |
|
|
MS STAVMONT s.r.o. |
1 |
|
|
Milan Majorenko |
1 |
|
|
Jakub Pixa |
1 |
|
|
KOČÍ a.s. |
1 |
|
|
AWP s.r.o. |
1 |
|
|
CPI spol. s r.o. |
1 |
|
|
Eldorádo z.s. |
1 |
|
|
ASTON - služby v ekologii, s.r.o. |
1 |
|
|
PV Písek s.r.o. |
1 |
|
|
SETERM CB a.s. |
1 |
|
|
Casta a.s. |
1 |
|
|
BestDrive Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
DAŇHEL AGRO a.s. |
1 |
|
|
MIVET, s.r.o. |
1 |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
1 |
|
|
ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o. |
1 |
|
|
TECHNOBAL s.r.o. |
1 |
|
|
Milan Turek s.r.o. |
1 |
|
|
DA DA STAVBY s.r.o. |
1 |
|
|
I.Kamenická stavební a obchodní firma s.r.o. |
1 |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
|
|
FulLuxe s.r.o. |
1 |
|
|
Karel Háva |
1 |
|
|
BDO Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
PF NÁBYTEK spol. s r.o. |
1 |
|
|
KD Haus s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ODPADY PÍSEK s.r.o. v 2025 ve výši 8 048 486 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
INISOFT s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ODPADY PÍSEK s.r.o. v 2025 ve výši 8 048 486 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Scania Czech Republic s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ODPADY PÍSEK s.r.o. v 2025 ve výši 8 048 486 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 42,86 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
DAICH spol. s r. o. |
1 |
23 716 000 Kč |
|
|
PASTELL spol. s r.o. |
1 |
23 716 000 Kč |
|
|
Ing. Jan Jelínek |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
VHS - Vodohospodářské stavby, spol. s r. o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
Ing. Roman Honzík |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
BAUSET CZ, a.s. |
1 |
574 750 Kč |
|
|
ALGON, pozemní stavby, s.r.o. |
1 |
104 108 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ODPADY PÍSEK s.r.o. v 2025 ve výši 8 048 486 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 66,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
2 |
8 100 772 Kč |
|
|
BDO Czech Republic s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ODPADY PÍSEK s.r.o. v 2025 ve výši 8 048 486 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 49, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
EGIDA BRUSY s.r.o. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
INTESTA CZ s.r.o. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
Lesy města Písku s.r.o. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
Zemědělské družstvo Kestřany |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
ŠVEC s.r.o. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
Marina Orlík s.r.o. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
Zemědělské družstvo Čížová |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
LDM Group - Stavby s.r.o. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
MASO UZENINY PÍSEK, a.s. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
Tommi CZ s.r.o. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
IVAN SVATOŠ a.s. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
JITEX COMFORT s.r.o. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
LÁZNĚ HOTEL VRÁŽ s.r.o. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
AGROMIL CZ a.s. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
KDS - stavební s.r.o. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
JITEX Písek a.s. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
VEBA PLYN a.s. |
2 |
16 096 972 Kč |
|
|
Pivovarský dvůr Zvíkov s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
Green Air Tech s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
KOMERC VZDUCHOTECHNIKA s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
WFX Direction, s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
Cestovní kancelář Topinka, s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
FIRMA HUBÁČEK s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
Holan s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
MS KLUKY z. s. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
Eldorádo z.s. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
SETERM CB a.s. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
Casta a.s. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
Milan Turek s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
PF NÁBYTEK spol. s r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
|
KD Haus s.r.o. |
1 |
8 048 486 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ODPADY PÍSEK s.r.o. v 2025 ve výši 8 048 486 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 12,49
|
|
Počet bodů 12,49 znamená pro ODPADY PÍSEK s.r.o. celkově
1281. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,9433 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0142 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0061 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0039 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0000 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1631 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1179 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
1,249
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
12,49
|
|
Výsledný K-Index
|
12,485 |
|