Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0419 odpovídá 4,19 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 202 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,29.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,2919 odpovídá 29,19 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0318 odpovídá 3,18 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 10 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0145 odpovídá 1,45 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Severočeská servisní a.s. |
37 |
191 554 894 Kč |
|
|
ZEROSTAV inženýring, a.s. |
23 |
179 731 579 Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
13 |
170 901 866 Kč |
|
|
ALFA 09 s. r. o. |
28 |
147 524 485 Kč |
|
|
Ještědská stavební společnost spol. s r.o. |
3 |
114 329 367 Kč |
|
|
Bohumil Müller |
20 |
107 189 720 Kč |
|
|
Horák - stavební a obchodní společnost, s.r.o. |
14 |
104 758 609 Kč |
|
|
VHS stavby a.s. |
19 |
104 700 463 Kč |
|
|
Severočeská stavební, a.s. |
14 |
92 803 261 Kč |
|
|
1.JHS s.r.o. |
9 |
72 732 475 Kč |
|
|
Marek Güttner |
14 |
68 609 454 Kč |
|
|
Požární služby Ústí n.L. spol. s r.o. |
14 |
68 609 454 Kč |
|
|
Aleš Bárt |
13 |
67 943 954 Kč |
|
|
HERKUL a.s. |
11 |
63 342 023 Kč |
|
|
SVIS - realizace s.r.o. |
3 |
53 800 340 Kč |
|
|
Emvi Pro s.r.o. |
4 |
50 010 780 Kč |
|
|
SMP Vodohospodářské stavby a.s. |
8 |
48 180 843 Kč |
|
|
ALLKON s.r.o. |
4 |
43 791 578 Kč |
|
|
AZ Consult, spol. s r.o. |
8 |
39 911 265 Kč |
|
|
INVESTSERVIS, spol. s r.o. |
8 |
39 911 265 Kč |
|
|
HST Hydrosystémy s.r.o. |
6 |
39 136 360 Kč |
|
|
Lama Construction s.r.o. |
4 |
33 144 926 Kč |
|
|
Mateo Solutions a.s. |
4 |
32 639 818 Kč |
|
|
VHS technology a.s. |
7 |
31 947 772 Kč |
|
|
SaM silnice a mosty Děčín a.s. |
4 |
28 881 268 Kč |
|
|
Ing. Petr Paluška |
5 |
28 032 689 Kč |
|
|
IR.Construction s.r.o. |
8 |
26 750 951 Kč |
|
|
JS Ústí nad Labem s.r.o. |
3 |
26 541 601 Kč |
|
|
EVOSA spol. s r.o. |
5 |
23 129 878 Kč |
|
|
MAPECO MOST a.s. |
4 |
22 704 677 Kč |
|
|
ŠkoFIN s.r.o. |
4 |
22 426 151 Kč |
|
|
Inter Star Liberec s.r.o. |
4 |
22 426 151 Kč |
|
|
BAUTOPA s.r.o. |
5 |
21 198 072 Kč |
|
|
STRABAG Water s.r.o. |
2 |
20 651 946 Kč |
|
|
KOMASTAV DS s.r.o. |
5 |
20 491 844 Kč |
|
|
Inženýrská kancelář Hampová s.r.o. |
3 |
16 819 614 Kč |
|
|
ROHN stavební firma s.r.o. |
3 |
15 075 151 Kč |
|
|
INZET, s.r.o. |
6 |
14 122 581 Kč |
|
|
1. Vibro-masáže s.r.o. |
2 |
11 213 076 Kč |
|
|
MiEli s.r.o. |
2 |
11 213 076 Kč |
|
|
Creative Dock Czech s.r.o. |
2 |
11 213 076 Kč |
|
|
KRASSA 2015 s.r.o. |
2 |
11 213 076 Kč |
|
|
Vladimír Daitl |
2 |
11 213 076 Kč |
|
|
CIS s.r.o. |
2 |
11 213 076 Kč |
|
|
TES Consulting s.r.o. |
2 |
11 213 076 Kč |
|
|
Ing. Jakub Horner |
2 |
11 213 076 Kč |
|
|
David Christ |
2 |
11 213 076 Kč |
|
|
POZEMKY Mstišov s.r.o. |
2 |
11 213 076 Kč |
|
|
FOTO STUDIO H s.r.o. |
2 |
11 213 076 Kč |
|
|
Marek Güttner |
2 |
11 213 076 Kč |
|
|
Garnets Consulting a.s. |
2 |
11 213 076 Kč |
|
|
SIZ s.r.o. |
3 |
9 934 833 Kč |
|
|
MAXIMA pojišťovna, a.s. |
2 |
9 518 247 Kč |
|
|
POHL cz, a.s. |
3 |
8 070 828 Kč |
|
|
BAK stavební společnost, a.s. |
3 |
7 729 787 Kč |
|
|
KALENDÁŘ LIBERECKA spol. s r.o. |
2 |
6 888 217 Kč |
|
|
Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. |
2 |
6 801 271 Kč |
|
|
ERKA Žatec s.r.o. |
2 |
6 721 407 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
1 |
5 856 206 Kč |
|
|
PORR a.s. |
1 |
5 856 206 Kč |
|
|
Louda Auto a.s. |
2 |
5 698 534 Kč |
|
|
Národní střelecké centrum, z.s. |
2 |
5 686 762 Kč |
|
|
PATOK a.s. |
2 |
5 667 038 Kč |
|
|
NOVOSreal s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Vienna CZ spol. s r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
SK Viktoria Lom z. s. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Starter Homes Delta s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
AJETO spol. s r.o. Czech Glass Craft |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
47274689 |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
NTD group a.s. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
METALL QUATRO spol. s r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
NEKOPU.cz s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
AGROCOM HRUŠOVANY spol. s r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
JTH Maxime s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
VitalCare CZ s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Ing. Lumír Hanták, nar. 1958 |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Katedo a.s. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
AGRO Hoštka a.s. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Zweckverband Abwasserbeseitigung "Obere Mandau" |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Zweckverband Abwasserbeseitigung „Obere Mandau“ |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
ASTRON financial, a.s. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Ernst & Young, s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
D E L F Y s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Ing. Petr Zajíc |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
EKOSTAVBY Louny s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
K & B REALITY s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
ATLAS TREND INVEST, s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Agentura DIVINUS Kateřiny Brožové s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
m3 INVEST s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
IT Specialists s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
AmiCom Teplice s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
ŘEŠENÍ BYDLENÍ s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Ing. Jana Samešová |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Tomáš Ratajský |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
TnG-Air.CZ s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
ZF Automotive Czech s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Jeřmanická investiční s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
ProGastro & Events s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Severočeská vodárenská společnost a.s. v 2025 ve výši 5 606 538 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
ALFA 09 s. r. o. |
26 |
|
|
Bohumil Müller |
19 |
|
|
Aleš Bárt |
12 |
|
|
Požární služby Ústí n.L. spol. s r.o. |
12 |
|
|
Marek Güttner |
12 |
|
|
Severočeská servisní a.s. |
9 |
|
|
AZ Consult, spol. s r.o. |
7 |
|
|
INVESTSERVIS, spol. s r.o. |
7 |
|
|
ZEROSTAV inženýring, a.s. |
5 |
|
|
Ing. Petr Paluška |
5 |
|
|
ŠkoFIN s.r.o. |
4 |
|
|
Inter Star Liberec s.r.o. |
4 |
|
|
Inženýrská kancelář Hampová s.r.o. |
3 |
|
|
Mateo Solutions a.s. |
3 |
|
|
HERKUL a.s. |
3 |
|
|
INZET, s.r.o. |
2 |
|
|
VHS stavby a.s. |
2 |
|
|
Severočeská stavební, a.s. |
2 |
|
|
VHS technology a.s. |
2 |
|
|
Horák - stavební a obchodní společnost, s.r.o. |
2 |
|
|
MAPECO MOST a.s. |
2 |
|
|
1. Vibro-masáže s.r.o. |
2 |
|
|
MiEli s.r.o. |
2 |
|
|
Creative Dock Czech s.r.o. |
2 |
|
|
KRASSA 2015 s.r.o. |
2 |
|
|
Vladimír Daitl |
2 |
|
|
CIS s.r.o. |
2 |
|
|
TES Consulting s.r.o. |
2 |
|
|
Ing. Jakub Horner |
2 |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
2 |
|
|
David Christ |
2 |
|
|
POZEMKY Mstišov s.r.o. |
2 |
|
|
FOTO STUDIO H s.r.o. |
2 |
|
|
Lama Construction s.r.o. |
2 |
|
|
Marek Güttner |
2 |
|
|
EVOSA spol. s r.o. |
2 |
|
|
Garnets Consulting a.s. |
2 |
|
|
NOVOSreal s.r.o. |
1 |
|
|
Vienna CZ spol. s r.o. |
1 |
|
|
SIZ s.r.o. |
1 |
|
|
SK Viktoria Lom z. s. |
1 |
|
|
Starter Homes Delta s.r.o. |
1 |
|
|
Louda Auto a.s. |
1 |
|
|
KALENDÁŘ LIBERECKA spol. s r.o. |
1 |
|
|
AJETO spol. s r.o. Czech Glass Craft |
1 |
|
|
47274689 |
1 |
|
|
NTD group a.s. |
1 |
|
|
METALL QUATRO spol. s r.o. |
1 |
|
|
NEKOPU.cz s.r.o. |
1 |
|
|
KOMASTAV DS s.r.o. |
1 |
|
|
AGROCOM HRUŠOVANY spol. s r.o. |
1 |
|
|
JTH Maxime s.r.o. |
1 |
|
|
VitalCare CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Lumír Hanták, nar. 1958 |
1 |
|
|
Katedo a.s. |
1 |
|
|
AGRO Hoštka a.s. |
1 |
|
|
Zweckverband Abwasserbeseitigung "Obere Mandau" |
1 |
|
|
Zweckverband Abwasserbeseitigung „Obere Mandau“ |
1 |
|
|
ASTRON financial, a.s. |
1 |
|
|
Ernst & Young, s.r.o. |
1 |
|
|
D E L F Y s.r.o. |
1 |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
|
|
Ing. Petr Zajíc |
1 |
|
|
EKOSTAVBY Louny s.r.o. |
1 |
|
|
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
|
|
K & B REALITY s.r.o. |
1 |
|
|
ATLAS TREND INVEST, s.r.o. |
1 |
|
|
Agentura DIVINUS Kateřiny Brožové s.r.o. |
1 |
|
|
PATOK a.s. |
1 |
|
|
m3 INVEST s.r.o. |
1 |
|
|
IT Specialists s.r.o. |
1 |
|
|
AmiCom Teplice s.r.o. |
1 |
|
|
ŘEŠENÍ BYDLENÍ s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Jana Samešová |
1 |
|
|
Tomáš Ratajský |
1 |
|
|
1.JHS s.r.o. |
1 |
|
|
Národní střelecké centrum, z.s. |
1 |
|
|
TnG-Air.CZ s.r.o. |
1 |
|
|
ZF Automotive Czech s.r.o. |
1 |
|
|
Jeřmanická investiční s.r.o. |
1 |
|
|
ProGastro & Events s.r.o. |
1 |
|
|
Rychlostní kanoistika Jablonec nad Nisou, z. s. |
1 |
|
|
Zdeněk Horáček, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
|
|
POZEMKY Krupka s.r.o. |
1 |
|
|
ELPOR k.s. |
1 |
|
|
SH ČMS - Okresní sdružení hasičů Jablonec nad Nisou |
1 |
|
|
POHL cz, a.s. |
1 |
|
|
Grant Thornton Advisory k.s. |
1 |
|
|
AUTODROM MOST a.s. |
1 |
|
|
Aleš Bárt |
1 |
|
|
Nadační fond Severočeská voda |
1 |
|
|
Emvi Pro s.r.o. |
1 |
|
|
ERKA Žatec s.r.o. |
1 |
|
|
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu č. 1 Dubí Lidická |
1 |
|
|
Remy Gastro s.r.o. |
1 |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
|
|
STOLART s.r.o. |
1 |
|
|
Residence Skokanské můstky s.r.o. |
1 |
|
|
BCH - Build Clever House s.r.o. |
1 |
|
|
BAUTOPA s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Severočeská vodárenská společnost a.s. v 2025 ve výši 5 606 538 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Severočeská stavební, a.s. |
4 |
29 255 394 Kč |
|
|
VHS stavby a.s. |
3 |
24 019 553 Kč |
|
|
JS Ústí nad Labem s.r.o. |
2 |
18 687 468 Kč |
|
|
Severočeská servisní a.s. |
2 |
12 655 551 Kč |
|
|
MAPECO MOST a.s. |
1 |
11 461 296 Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
2 |
10 918 876 Kč |
|
|
Lama Construction s.r.o. |
1 |
10 766 523 Kč |
|
|
HST Hydrosystémy s.r.o. |
2 |
10 249 892 Kč |
|
|
Ještědská stavební společnost spol. s r.o. |
1 |
10 166 816 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
1 |
5 856 206 Kč |
|
|
PORR a.s. |
1 |
5 856 206 Kč |
|
|
SMP Vodohospodářské stavby a.s. |
1 |
3 783 782 Kč |
|
|
KOMASTAV DS s.r.o. |
1 |
3 447 583 Kč |
|
|
POHL cz, a.s. |
1 |
2 162 724 Kč |
|
|
Horák - stavební a obchodní společnost, s.r.o. |
1 |
2 162 724 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Severočeská vodárenská společnost a.s. v 2025 ve výši 5 606 538 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Severočeská vodárenská společnost a.s. v 2025 ve výši 5 606 538 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
David Christ |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
CIS s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Severočeská vodárenská společnost a.s. v 2025 ve výši 5 606 538 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Louda Auto a.s. |
2 |
5 698 534 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Severočeská vodárenská společnost a.s. v 2025 ve výši 5 606 538 Kč
|
Obor Stroje a zařízení
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ProGastro & Events s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
STOLART s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Severočeská vodárenská společnost a.s. v 2025 ve výši 5 606 538 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 12, tj. 91,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
1. Vibro-masáže s.r.o. |
2 |
11 213 076 Kč |
|
|
Inter Star Liberec s.r.o. |
2 |
11 213 076 Kč |
|
|
METALL QUATRO spol. s r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Katedo a.s. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
POZEMKY Mstišov s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
ŘEŠENÍ BYDLENÍ s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
TnG-Air.CZ s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
BCH - Build Clever House s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
CPI Development Services, s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
United Registrar of Systems Czech, s.r.o. |
1 |
253 326 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Severočeská vodárenská společnost a.s. v 2025 ve výši 5 606 538 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 187, tj. 44,18 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Severočeská servisní a.s. |
37 |
191 554 894 Kč |
|
|
ZEROSTAV inženýring, a.s. |
22 |
179 383 655 Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
13 |
170 901 866 Kč |
|
|
ALFA 09 s. r. o. |
28 |
147 524 485 Kč |
|
|
Ještědská stavební společnost spol. s r.o. |
3 |
114 329 367 Kč |
|
|
Bohumil Müller |
20 |
107 189 720 Kč |
|
|
VHS stavby a.s. |
19 |
104 700 463 Kč |
|
|
Horák - stavební a obchodní společnost, s.r.o. |
13 |
101 677 456 Kč |
|
|
Severočeská stavební, a.s. |
14 |
92 803 261 Kč |
|
|
1.JHS s.r.o. |
9 |
72 732 475 Kč |
|
|
Marek Güttner |
14 |
68 609 454 Kč |
|
|
Aleš Bárt |
13 |
67 943 954 Kč |
|
|
Požární služby Ústí n.L. spol. s r.o. |
13 |
63 002 917 Kč |
|
|
SVIS - realizace s.r.o. |
3 |
53 800 340 Kč |
|
|
Emvi Pro s.r.o. |
4 |
50 010 780 Kč |
|
|
SMP Vodohospodářské stavby a.s. |
8 |
48 180 843 Kč |
|
|
ALLKON s.r.o. |
4 |
43 791 578 Kč |
|
|
AZ Consult, spol. s r.o. |
8 |
39 911 265 Kč |
|
|
INVESTSERVIS, spol. s r.o. |
8 |
39 911 265 Kč |
|
|
HERKUL a.s. |
8 |
37 624 046 Kč |
|
|
Lama Construction s.r.o. |
4 |
33 144 926 Kč |
|
|
VHS technology a.s. |
7 |
31 947 772 Kč |
|
|
SaM silnice a mosty Děčín a.s. |
4 |
28 881 268 Kč |
|
|
Ing. Petr Paluška |
5 |
28 032 689 Kč |
|
|
IR.Construction s.r.o. |
8 |
26 750 951 Kč |
|
|
JS Ústí nad Labem s.r.o. |
3 |
26 541 601 Kč |
|
|
EVOSA spol. s r.o. |
5 |
23 129 878 Kč |
|
|
MAPECO MOST a.s. |
4 |
22 704 677 Kč |
|
|
Mateo Solutions a.s. |
2 |
21 426 743 Kč |
|
|
STRABAG Water s.r.o. |
2 |
20 651 946 Kč |
|
|
KOMASTAV DS s.r.o. |
5 |
20 491 844 Kč |
|
|
Inženýrská kancelář Hampová s.r.o. |
3 |
16 819 614 Kč |
|
|
BAUTOPA s.r.o. |
4 |
15 591 535 Kč |
|
|
ROHN stavební firma s.r.o. |
3 |
15 075 151 Kč |
|
|
INZET, s.r.o. |
5 |
13 978 679 Kč |
|
|
HST Hydrosystémy s.r.o. |
5 |
12 836 522 Kč |
|
|
Inter Star Liberec s.r.o. |
2 |
11 213 076 Kč |
|
|
MiEli s.r.o. |
2 |
11 213 076 Kč |
|
|
TES Consulting s.r.o. |
2 |
11 213 076 Kč |
|
|
Ing. Jakub Horner |
2 |
11 213 076 Kč |
|
|
Marek Güttner |
2 |
11 213 076 Kč |
|
|
Garnets Consulting a.s. |
2 |
11 213 076 Kč |
|
|
SIZ s.r.o. |
3 |
9 934 833 Kč |
|
|
POHL cz, a.s. |
3 |
8 070 828 Kč |
|
|
KALENDÁŘ LIBERECKA spol. s r.o. |
2 |
6 888 217 Kč |
|
|
Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. |
2 |
6 801 271 Kč |
|
|
ERKA Žatec s.r.o. |
2 |
6 721 407 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
1 |
5 856 206 Kč |
|
|
PORR a.s. |
1 |
5 856 206 Kč |
|
|
PATOK a.s. |
2 |
5 667 038 Kč |
|
|
NOVOSreal s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Vienna CZ spol. s r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
SK Viktoria Lom z. s. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Starter Homes Delta s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
47274689 |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
NTD group a.s. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
NEKOPU.cz s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
JTH Maxime s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
VitalCare CZ s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Ing. Lumír Hanták, nar. 1958 |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Zweckverband Abwasserbeseitigung "Obere Mandau" |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Zweckverband Abwasserbeseitigung „Obere Mandau“ |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
ASTRON financial, a.s. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
EKOSTAVBY Louny s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
K & B REALITY s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
ATLAS TREND INVEST, s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
m3 INVEST s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Ing. Jana Samešová |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Národní střelecké centrum, z.s. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
ZF Automotive Czech s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Jeřmanická investiční s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
POZEMKY Krupka s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Aleš Bárt |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu č. 1 Dubí Lidická |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Residence Skokanské můstky s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
POZEMKY Mstišov s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
RD Vranovská alej s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
BBRE Realitní Gamma s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Mgr. Petr Káš, nar. 1989 |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
CH vodní stavby a.s. |
2 |
5 516 214 Kč |
|
|
BAK stavební společnost, a.s. |
2 |
3 133 075 Kč |
|
|
VPK Suchý s.r.o. |
1 |
2 463 560 Kč |
|
|
KUNST, spol. s r.o. |
1 |
2 146 385 Kč |
|
|
Sterplan a.s. |
1 |
2 070 908 Kč |
|
|
Progres Liberec s.r.o. |
1 |
1 314 363 Kč |
|
|
AKKAMA s.r.o. |
1 |
925 838 Kč |
|
|
ZEMCAT s.r.o. |
1 |
810 184 Kč |
|
|
MAX BUILDING s.r.o. |
2 |
802 814 Kč |
|
|
MAJJ - KUPEC s.r.o. |
1 |
687 498 Kč |
|
|
Prakan a.s. |
1 |
558 652 Kč |
|
|
Severočeské sdružení obcí |
1 |
484 000 Kč |
|
|
Sdružení obcí Libereckého kraje |
1 |
393 250 Kč |
|
|
LEVEL GO s.r.o. |
1 |
311 433 Kč |
|
|
PENTAQ JBC s.r.o. |
1 |
254 402 Kč |
|
|
Pozemní stavitelství s.r.o. |
1 |
197 070 Kč |
|
|
J.U. STAVBY s.r.o. |
1 |
196 819 Kč |
|
|
CTP Invest, spol. s r.o. |
1 |
186 340 Kč |
|
|
Čestmír Malý |
1 |
93 318 Kč |
|
|
Valda Development s.r.o. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
Ampra a.s. |
1 |
85 668 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Severočeská vodárenská společnost a.s. v 2025 ve výši 5 606 538 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Vladimír Daitl |
2 |
11 213 076 Kč |
|
|
FOTO STUDIO H s.r.o. |
2 |
11 213 076 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Severočeská vodárenská společnost a.s. v 2025 ve výši 5 606 538 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Agentura DIVINUS Kateřiny Brožové s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Severočeská vodárenská společnost a.s. v 2025 ve výši 5 606 538 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 57,14 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MAXIMA pojišťovna, a.s. |
2 |
9 518 247 Kč |
|
|
ŠkoFIN s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Grant Thornton Advisory k.s. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Evropská investiční banka (European Investment Bank) |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
98 349 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Severočeská vodárenská společnost a.s. v 2025 ve výši 5 606 538 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 16, tj. 60,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ŠkoFIN s.r.o. |
2 |
11 213 076 Kč |
|
|
Creative Dock Czech s.r.o. |
2 |
11 213 076 Kč |
|
|
Mateo Solutions a.s. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
AGROCOM HRUŠOVANY spol. s r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Ernst & Young, s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
CIS s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Ing. Petr Zajíc |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
David Christ |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
IT Specialists s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
AmiCom Teplice s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Tomáš Ratajský |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Zdeněk Horáček, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
P&T Čeradice spol. s r.o. |
1 |
944 441 Kč |
|
|
PhDr. Bc. Petr Šuda, nar. 1970 |
1 |
599 495 Kč |
|
|
Michaela Balatová, nar. 1990 |
1 |
338 800 Kč |
|
|
Věra Hladká, nar. 1960, Jaroslav Hladký nar. 1952 |
1 |
310 801 Kč |
|
|
Sterplan a.s. |
1 |
223 850 Kč |
|
|
KODAP Liberec, s.r.o. |
1 |
222 640 Kč |
|
|
AGRO Chomutice a.s. |
1 |
163 582 Kč |
|
|
Národní střelecké centrum, z.s. |
1 |
80 225 Kč |
|
|
MultiBio s.r.o. |
1 |
69 817 Kč |
|
|
ES Reality s.r.o. |
1 |
38 115 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Severočeská vodárenská společnost a.s. v 2025 ve výši 5 606 538 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Mateo Solutions a.s. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Sea Clean M.B., s.r.o. |
2 |
586 768 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Severočeská vodárenská společnost a.s. v 2025 ve výši 5 606 538 Kč
|
Obor Věda, výzkum a vzdělávání
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AUTODROM MOST a.s. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
HOUDEK Training s.r.o. |
2 |
363 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Severočeská vodárenská společnost a.s. v 2025 ve výši 5 606 538 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 71,43 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
KRASSA 2015 s.r.o. |
2 |
11 213 076 Kč |
|
|
AJETO spol. s r.o. Czech Glass Craft |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
SH ČMS - Okresní sdružení hasičů Jablonec nad Nisou |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Remy Gastro s.r.o. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
TOONAN s.r.o. |
1 |
85 048 Kč |
|
|
METALO, s.r.o. |
1 |
67 881 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Severočeská vodárenská společnost a.s. v 2025 ve výši 5 606 538 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Rychlostní kanoistika Jablonec nad Nisou, z. s. |
1 |
5 606 538 Kč |
|
|
Nadační fond Severočeská voda |
1 |
5 606 538 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Severočeská vodárenská společnost a.s. v 2025 ve výši 5 606 538 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 5,54
|
|
Počet bodů 5,54 znamená pro Severočeská vodárenská společnost a.s. celkově
768. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0419 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0259 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0140 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0318 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0589 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0145 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,2919 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,0751 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,554
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,54
|
|
Výsledný K-Index
|
5,540 |
|