Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 51 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,09.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0850 odpovídá 8,50 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 51 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,09.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0850 odpovídá 8,50 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0167 odpovídá 1,67 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 11 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0183 odpovídá 1,83 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TRASKO BVT, s.r.o. |
11 |
31 016 173 Kč |
|
|
S T A V O Č spol. s r.o. |
14 |
30 596 176 Kč |
|
|
VHS Břeclav s.r.o. |
14 |
30 285 968 Kč |
|
|
EVT Stavby s.r.o. |
4 |
19 933 979 Kč |
|
|
TD LKW s.r.o. |
3 |
19 725 347 Kč |
|
|
ZEMAKO, s.r.o. |
2 |
13 915 714 Kč |
|
|
Radeton s.r.o. |
4 |
10 540 310 Kč |
|
|
AQUA PROCON s.r.o. |
13 |
8 138 252 Kč |
|
|
HECKL s.r.o. |
6 |
6 541 644 Kč |
|
|
VEGI, s.r.o. |
1 |
6 438 248 Kč |
|
|
B M H spol. s r.o. |
1 |
5 793 406 Kč |
|
|
AP INVESTING, s.r.o. |
3 |
5 767 465 Kč |
|
|
Inženýrské stavby Jebáček s.r.o. |
3 |
4 945 884 Kč |
|
|
SEZAKO Prostějov s.r.o. |
5 |
4 238 240 Kč |
|
|
Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. |
2 |
4 049 870 Kč |
|
|
Jiří Tomek |
2 |
3 047 251 Kč |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
3 |
2 861 442 Kč |
|
|
SIMACEK FACILITY CZ, spol. s r.o. |
3 |
2 861 442 Kč |
|
|
ZEMSKÝ Rohatec, s.r.o. |
6 |
2 757 258 Kč |
|
|
HOTAR s.r.o. |
4 |
2 717 013 Kč |
|
|
CDC Data s.r.o. |
1 |
2 542 377 Kč |
|
|
Tran - Sig - Ma spol. s r.o. |
17 |
2 277 665 Kč |
|
|
TECAM PCV a.s. |
1 |
2 216 781 Kč |
|
|
LAMBERGA s.r.o. |
1 |
2 102 124 Kč |
|
|
KEMIFLOC a.s. |
3 |
2 071 583 Kč |
|
|
BAKARA PLUS s.r.o. |
3 |
2 038 849 Kč |
|
|
Pohořelice Logistics s.r.o. |
2 |
1 907 628 Kč |
|
|
VIAVIS a.s. |
2 |
1 907 628 Kč |
|
|
Garribba, a.s. |
2 |
1 907 628 Kč |
|
|
Colonnade Insurance S.A., organizační složka |
2 |
1 907 628 Kč |
|
|
RENOMIA, a. s. |
2 |
1 907 628 Kč |
|
|
Roman Jirota |
2 |
1 907 628 Kč |
|
|
Krtek kanalizace s.r.o. |
1 |
1 868 713 Kč |
|
|
VHS Brno, a.s. |
1 |
1 693 399 Kč |
|
|
OQEMA, s.r.o. |
13 |
1 646 820 Kč |
|
|
F.T.W.O. Zlín, a.s. |
2 |
1 634 295 Kč |
|
|
DISA s.r.o. |
4 |
1 608 005 Kč |
|
|
BORS SERVIS s.r.o. |
5 |
1 452 274 Kč |
|
|
Brenntag CR s.r.o. |
12 |
1 451 223 Kč |
|
|
SOKOFLOK s.r.o. |
2 |
1 310 280 Kč |
|
|
Jonal, spol. s r.o. |
1 |
1 215 723 Kč |
|
|
Autocentrum Přerov CZ s.r.o. |
1 |
1 208 099 Kč |
|
|
TITAN - METALPLAST s.r.o. |
6 |
1 141 334 Kč |
|
|
CENTIN, a.s. |
3 |
1 123 214 Kč |
|
|
Endress + Hauser Czech s.r.o. |
2 |
1 107 521 Kč |
|
|
VAE CONTROLS, s. r. o. |
1 |
1 051 016 Kč |
|
|
LK Pumpservice, s.r.o. |
2 |
1 034 748 Kč |
|
|
CARMEUSE CZECH REPUBLIC s.r.o. |
13 |
1 023 198 Kč |
|
|
Lidařík, s.r.o. |
3 |
997 289 Kč |
|
|
Plus Tender, s.r.o. |
1 |
953 814 Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
1 |
953 814 Kč |
|
|
Heidelberg Materials CZ, a.s. |
1 |
953 814 Kč |
|
|
MND BESS a.s. |
1 |
953 814 Kč |
|
|
ARKO TECHNOLOGY, a.s. |
1 |
953 814 Kč |
|
|
WATENVI CZ a.s. |
1 |
953 814 Kč |
|
|
Rostislav Matula |
1 |
953 814 Kč |
|
|
XERTEC a.s. |
1 |
953 814 Kč |
|
|
AGRO - Měřín, a.s. |
1 |
953 814 Kč |
|
|
STAVEX BV s.r.o. |
1 |
953 814 Kč |
|
|
LK Pumpservice - Services, s.r.o. |
1 |
953 814 Kč |
|
|
SME ELEKTRO s.r.o. |
1 |
953 814 Kč |
|
|
České štěrkopísky spol. s r.o. |
1 |
953 814 Kč |
|
|
ELKOV elektro a.s. |
1 |
953 814 Kč |
|
|
PÍSEK ŽABČICE spol. s r.o. |
1 |
953 814 Kč |
|
|
Cemex Czech Republic s.r.o. |
1 |
953 814 Kč |
|
|
Karel Vávra |
1 |
953 814 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Na Valtické 3, 4, 5, Břeclav |
1 |
953 814 Kč |
|
|
POKLOPSYSTEM s.r.o. |
4 |
690 547 Kč |
|
|
Stavba a údržba silnic s.r.o. |
1 |
687 202 Kč |
|
|
FONTANA R, s.r.o. |
5 |
670 924 Kč |
|
|
FORTEX - AGS, a.s. |
1 |
650 738 Kč |
|
|
ENETEX-TEP s.r.o. |
3 |
641 924 Kč |
|
|
AERZEN CZ s.r.o. |
3 |
623 963 Kč |
|
|
IMOS Brno, a.s. |
1 |
622 839 Kč |
|
|
HUTIRA s.r.o. |
6 |
576 516 Kč |
|
|
AVK VOD-KA a.s. |
6 |
561 526 Kč |
|
|
POLYPLAST,s.r.o. |
1 |
498 520 Kč |
|
|
GEOTRONICS Praha, s.r.o. |
1 |
482 790 Kč |
|
|
Filip Žák |
1 |
472 293 Kč |
|
|
Jiří Příhoda |
1 |
438 350 Kč |
|
|
TO HEAVEN s.r.o. |
1 |
417 066 Kč |
|
|
Kamil Haluza |
2 |
385 083 Kč |
|
|
MAMUTI s.r.o. |
1 |
380 000 Kč |
|
|
ESPACE MORAVA, s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
TOMEČKA Advokátní kancelář |
2 |
347 270 Kč |
|
|
Třináctý Jiří |
1 |
313 390 Kč |
|
|
Melzer, spol. s r.o. |
1 |
289 819 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
1 |
288 673 Kč |
|
|
K&K TECHNOLOGY a.s. |
1 |
262 864 Kč |
|
|
Plus Projekt, s.r.o. |
2 |
251 680 Kč |
|
|
ELVOREV s.r.o. |
1 |
188 827 Kč |
|
|
GESS-CZ, s.r.o. |
1 |
180 169 Kč |
|
|
Pro Pump, s.r.o. |
2 |
168 475 Kč |
|
|
Mettler - Toledo, s.r.o. |
1 |
159 877 Kč |
|
|
Carl Zeiss spol. s r.o. |
1 |
156 777 Kč |
|
|
ELVOREV Projekce s.r.o. |
1 |
151 795 Kč |
|
|
Barbora Wronová |
1 |
144 595 Kč |
|
|
METALLAN, spol. s r.o. |
1 |
136 715 Kč |
|
|
LABTECH s.r.o. |
1 |
136 488 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
1 |
130 099 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. v 2025 ve výši 953 814 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
VHS Břeclav s.r.o. |
6 |
|
|
TRASKO BVT, s.r.o. |
3 |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
3 |
|
|
EVT Stavby s.r.o. |
3 |
|
|
AQUA PROCON s.r.o. |
3 |
|
|
SIMACEK FACILITY CZ, spol. s r.o. |
3 |
|
|
KEMIFLOC a.s. |
2 |
|
|
Pohořelice Logistics s.r.o. |
2 |
|
|
VIAVIS a.s. |
2 |
|
|
Garribba, a.s. |
2 |
|
|
Colonnade Insurance S.A., organizační složka |
2 |
|
|
RENOMIA, a. s. |
2 |
|
|
Roman Jirota |
2 |
|
|
BAKARA PLUS s.r.o. |
2 |
|
|
Plus Tender, s.r.o. |
1 |
|
|
TD LKW s.r.o. |
1 |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
1 |
|
|
Heidelberg Materials CZ, a.s. |
1 |
|
|
SOKOFLOK s.r.o. |
1 |
|
|
MND BESS a.s. |
1 |
|
|
CENTIN, a.s. |
1 |
|
|
ARKO TECHNOLOGY, a.s. |
1 |
|
|
WATENVI CZ a.s. |
1 |
|
|
Rostislav Matula |
1 |
|
|
XERTEC a.s. |
1 |
|
|
AGRO - Měřín, a.s. |
1 |
|
|
S T A V O Č spol. s r.o. |
1 |
|
|
STAVEX BV s.r.o. |
1 |
|
|
Endress + Hauser Czech s.r.o. |
1 |
|
|
LK Pumpservice - Services, s.r.o. |
1 |
|
|
SME ELEKTRO s.r.o. |
1 |
|
|
České štěrkopísky spol. s r.o. |
1 |
|
|
ELKOV elektro a.s. |
1 |
|
|
PÍSEK ŽABČICE spol. s r.o. |
1 |
|
|
Inženýrské stavby Jebáček s.r.o. |
1 |
|
|
Cemex Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
Karel Vávra |
1 |
|
|
DISA s.r.o. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Na Valtické 3, 4, 5, Břeclav |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. v 2025 ve výši 953 814 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
S T A V O Č spol. s r.o. |
3 |
16 731 509 Kč |
|
|
ZEMAKO, s.r.o. |
2 |
13 915 714 Kč |
|
|
VEGI, s.r.o. |
1 |
6 438 248 Kč |
|
|
TRASKO BVT, s.r.o. |
1 |
3 910 532 Kč |
|
|
Inženýrské stavby Jebáček s.r.o. |
1 |
3 721 433 Kč |
|
|
TECAM PCV a.s. |
1 |
2 216 781 Kč |
|
|
SEZAKO Prostějov s.r.o. |
1 |
2 208 105 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. v 2025 ve výši 953 814 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 20,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
VIAVIS a.s. |
2 |
1 907 628 Kč |
|
|
Jonal, spol. s r.o. |
1 |
1 215 723 Kč |
|
|
VAE CONTROLS, s. r. o. |
1 |
1 051 016 Kč |
|
|
ESPACE MORAVA, s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Melzer, spol. s r.o. |
1 |
289 819 Kč |
|
|
BORS SERVIS s.r.o. |
2 |
196 391 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
1 |
130 099 Kč |
|
|
TRUCK MAGIC s.r.o. |
1 |
79 693 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. v 2025 ve výši 953 814 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
3 |
2 861 442 Kč |
|
|
BAKARA PLUS s.r.o. |
1 |
953 814 Kč |
|
|
TO HEAVEN s.r.o. |
1 |
417 066 Kč |
|
|
GESS-CZ, s.r.o. |
1 |
180 169 Kč |
|
|
Barbora Wronová |
1 |
144 595 Kč |
|
|
TEDOM a.s. |
1 |
2 674 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. v 2025 ve výši 953 814 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 23, tj. 20,37 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
S T A V O Č spol. s r.o. |
14 |
30 596 176 Kč |
|
|
VHS Břeclav s.r.o. |
11 |
28 189 216 Kč |
|
|
TRASKO BVT, s.r.o. |
8 |
20 796 001 Kč |
|
|
TD LKW s.r.o. |
3 |
19 725 347 Kč |
|
|
EVT Stavby s.r.o. |
3 |
18 980 164 Kč |
|
|
ZEMAKO, s.r.o. |
2 |
13 915 714 Kč |
|
|
B M H spol. s r.o. |
1 |
5 793 406 Kč |
|
|
AP INVESTING, s.r.o. |
3 |
5 767 465 Kč |
|
|
AQUA PROCON s.r.o. |
9 |
5 582 398 Kč |
|
|
Inženýrské stavby Jebáček s.r.o. |
3 |
4 945 884 Kč |
|
|
Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. |
2 |
4 049 870 Kč |
|
|
HOTAR s.r.o. |
4 |
2 717 013 Kč |
|
|
ZEMSKÝ Rohatec, s.r.o. |
4 |
2 508 942 Kč |
|
|
LAMBERGA s.r.o. |
1 |
2 102 124 Kč |
|
|
Pohořelice Logistics s.r.o. |
2 |
1 907 628 Kč |
|
|
Garribba, a.s. |
2 |
1 907 628 Kč |
|
|
Krtek kanalizace s.r.o. |
1 |
1 868 713 Kč |
|
|
Jiří Tomek |
1 |
1 814 516 Kč |
|
|
VHS Brno, a.s. |
1 |
1 693 399 Kč |
|
|
F.T.W.O. Zlín, a.s. |
1 |
1 296 152 Kč |
|
|
Plus Tender, s.r.o. |
1 |
953 814 Kč |
|
|
ARKO TECHNOLOGY, a.s. |
1 |
953 814 Kč |
|
|
WATENVI CZ a.s. |
1 |
953 814 Kč |
|
|
AGRO - Měřín, a.s. |
1 |
953 814 Kč |
|
|
České štěrkopísky spol. s r.o. |
1 |
953 814 Kč |
|
|
Stavba a údržba silnic s.r.o. |
1 |
687 202 Kč |
|
|
FORTEX - AGS, a.s. |
1 |
650 738 Kč |
|
|
ENETEX-TEP s.r.o. |
3 |
641 924 Kč |
|
|
IMOS Brno, a.s. |
1 |
622 839 Kč |
|
|
POLYPLAST,s.r.o. |
1 |
498 520 Kč |
|
|
Filip Žák |
1 |
472 293 Kč |
|
|
Jiří Příhoda |
1 |
438 350 Kč |
|
|
POKLOPSYSTEM s.r.o. |
1 |
416 930 Kč |
|
|
Kamil Haluza |
2 |
385 083 Kč |
|
|
Třináctý Jiří |
1 |
313 390 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
1 |
288 673 Kč |
|
|
Plus Projekt, s.r.o. |
2 |
251 680 Kč |
|
|
HUTIRA s.r.o. |
2 |
197 011 Kč |
|
|
TITAN - METALPLAST s.r.o. |
2 |
190 169 Kč |
|
|
SEZAKO Prostějov s.r.o. |
2 |
174 240 Kč |
|
|
ELVOREV Projekce s.r.o. |
1 |
151 795 Kč |
|
|
Lidařík, s.r.o. |
1 |
109 384 Kč |
|
|
SANIPO s.r.o. |
1 |
97 889 Kč |
|
|
Antonín Kuběna |
1 |
87 120 Kč |
|
|
HECKL s.r.o. |
1 |
61 580 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. v 2025 ve výši 953 814 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 66,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Colonnade Insurance S.A., organizační složka |
2 |
1 907 628 Kč |
|
|
RENOMIA, a. s. |
2 |
1 907 628 Kč |
|
|
CENTIN, a.s. |
2 |
169 400 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. v 2025 ve výši 953 814 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 71,43 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MND BESS a.s. |
1 |
953 814 Kč |
|
|
CENTIN, a.s. |
1 |
953 814 Kč |
|
|
Rostislav Matula |
1 |
953 814 Kč |
|
|
XERTEC a.s. |
1 |
953 814 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Na Valtické 3, 4, 5, Břeclav |
1 |
953 814 Kč |
|
|
TOMEČKA Advokátní kancelář |
2 |
347 270 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. v 2025 ve výši 953 814 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 62,50 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SEZAKO Prostějov s.r.o. |
2 |
3 949 050 Kč |
|
|
SIMACEK FACILITY CZ, spol. s r.o. |
3 |
2 861 442 Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
1 |
953 814 Kč |
|
|
PÍSEK ŽABČICE spol. s r.o. |
1 |
953 814 Kč |
|
|
GEOtest, a.s. |
1 |
122 428 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. v 2025 ve výši 953 814 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 22,22 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
DISA s.r.o. |
2 |
1 274 220 Kč |
|
|
Endress + Hauser Czech s.r.o. |
1 |
953 814 Kč |
|
|
F.T.W.O. Zlín, a.s. |
1 |
338 143 Kč |
|
|
K&K TECHNOLOGY a.s. |
1 |
262 864 Kč |
|
|
FONTANA R, s.r.o. |
1 |
196 952 Kč |
|
|
VHS Břeclav s.r.o. |
1 |
189 123 Kč |
|
|
ELVOREV s.r.o. |
1 |
188 827 Kč |
|
|
BORS SERVIS s.r.o. |
1 |
133 755 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. v 2025 ve výši 953 814 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Dobrovolně zveřejňuje velké množství smluv pod 50 000 Kč.
|
Číselná hodnota parametru je - 0,75.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,24
|
|
Počet bodů 4,24 znamená pro Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. celkově
407. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0850 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0466 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0198 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0167 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,1138 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0183 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0850 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1139 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,499
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,99
|
| Odečtený bonus za transparentnost |
- 0,75 |
|
Výsledný K-Index
|
4,240 |
|