Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 137 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,17.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1681 odpovídá 16,81 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 113 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1387 odpovídá 13,87 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0368 odpovídá 3,68 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 35 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0429 odpovídá 4,29 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ATRAK a.s. |
14 |
522 398 428 Kč |
|
|
ATC Recruiting and Consulting s.r.o. |
1 |
387 200 000 Kč |
|
|
ES-B 86138989 |
1 |
387 200 000 Kč |
|
|
FI-3408088-9 |
1 |
387 200 000 Kč |
|
|
Obchodní tajemství |
55 |
308 138 294 Kč |
|
|
ELDIS Pardubice, s.r.o. |
2 |
258 218 916 Kč |
|
|
IT-12628550159 |
2 |
162 195 060 Kč |
|
|
FR-319159877 |
2 |
104 751 125 Kč |
|
|
SITA B.V. - organizační složka pro Českou republiku |
1 |
90 477 808 Kč |
|
|
DE-DE81 5604580 |
1 |
86 038 296 Kč |
|
|
ReDat Recording, a.s. |
3 |
79 514 975 Kč |
|
|
UpVision s.r.o. |
2 |
79 241 446 Kč |
|
|
CS SOFT a.s. |
5 |
76 602 238 Kč |
|
|
ROHDE & SCHWARZ - Praha, s.r.o. |
7 |
64 243 785 Kč |
|
|
ABS Jets, a.s. |
4 |
40 692 514 Kč |
|
|
obchodní tajemství |
7 |
39 217 601 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
6 |
38 660 909 Kč |
|
|
ISPD s.r.o. |
2 |
37 795 235 Kč |
|
|
TECHNISERV, spol. s r.o. |
4 |
32 222 568 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
30 712 500 Kč |
|
|
EnShield Power s.r.o. |
1 |
27 160 302 Kč |
|
|
CENTR GROUP a.s. |
2 |
25 549 232 Kč |
|
|
AgentFly Technologies s.r.o. |
2 |
25 143 800 Kč |
|
|
DE-HR B 5217 |
2 |
24 115 827 Kč |
|
|
STORAGE ONE, a.s. |
2 |
21 767 488 Kč |
|
|
FI-FI30122754 |
19 |
21 119 491 Kč |
|
|
6726909000 |
1 |
18 055 346 Kč |
|
|
ICZ.INFRA a.s. |
4 |
17 659 228 Kč |
|
|
Czech Aviation Training Centre, s.r.o. |
4 |
17 486 494 Kč |
|
|
Foxtrot Technologies, s.r.o. |
4 |
17 168 607 Kč |
|
|
FI-34080889 |
7 |
17 132 039 Kč |
|
|
Softopus spol. s r.o. |
4 |
16 713 037 Kč |
|
|
DATERA s.r.o. |
1 |
13 311 711 Kč |
|
|
DCI Czech a.s. |
1 |
12 875 610 Kč |
|
|
JEPPESEN GMBH /EUR/ |
2 |
11 205 029 Kč |
|
|
FBA spol. s r.o. |
2 |
11 205 029 Kč |
|
|
exe, a.s., odštěpný závod |
2 |
10 900 446 Kč |
|
|
Elektromontáže Stavby s.r.o. |
21 |
9 521 701 Kč |
|
|
Slavia pojišťovna a.s. |
1 |
9 448 810 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
9 448 810 Kč |
|
|
OFFICEO s.r.o. |
3 |
8 951 580 Kč |
|
|
ELGUARD s.r.o. |
4 |
8 656 033 Kč |
|
|
COMTESYS, spol. s r.o. |
1 |
8 639 110 Kč |
|
|
SPEED LEASE a.s. |
2 |
8 612 248 Kč |
|
|
Eat Perfect s.r.o. |
1 |
7 994 364 Kč |
|
|
TOTAL SERVICE a.s. |
5 |
7 612 758 Kč |
|
|
ELSO PHILIPS SERVICE, spol. s r.o. |
2 |
7 457 104 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
3 |
7 367 457 Kč |
|
|
Colsys s.r.o. |
11 |
7 305 237 Kč |
|
|
AERO Vodochody AEROSPACE a.s. |
3 |
7 082 586 Kč |
|
|
ITES spol. s r.o. |
9 |
7 064 536 Kč |
|
|
Group 2000, s.r.o. |
1 |
6 534 000 Kč |
|
|
Ing. Eva Skalová |
2 |
6 419 268 Kč |
|
|
FCC Regios, a.s. |
2 |
5 947 364 Kč |
|
|
DE-20413661103 |
1 |
5 707 975 Kč |
|
|
Smartwings, a.s. |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
Obchodní Tajemství |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
1003600022806 |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
ARINC INC. |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
Obchodni tajemstvi |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
obchodní tajemstvíok |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
Baltic Ground Services CZ s.r.o. |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
KB a.s |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
Obchodní tajemství |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
Thales LAS France SAS |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
T-J Safety s.r.o. |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
SOFIS a.s. |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
PETRISK a.s. |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
Moore Technology CZ s.r.o. |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
Vantage Towers s.r.o. |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
Obchodni tajemství |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
Thales LAS France S.A.S, |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
ATECO spol. s r.o. |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
NL-34123443 |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
DE-DE815604580 |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
PODA a.s. |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
ABF, a.s. |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
6367206 |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
DATRON, a.s. |
1 |
5 138 338 Kč |
|
|
Miroslav Černý |
4 |
5 072 284 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
3 |
4 924 919 Kč |
|
|
Luwex, a.s. |
5 |
4 822 330 Kč |
|
|
Mário Fábry |
6 |
4 821 874 Kč |
|
|
ELVAC SOLUTIONS s.r.o. |
2 |
4 757 720 Kč |
|
|
Roman Salač |
5 |
4 704 134 Kč |
|
|
ARCDATA PRAHA, s.r.o. |
2 |
4 567 986 Kč |
|
|
Allianz pojišťovna, a.s. |
2 |
4 194 269 Kč |
|
|
TONERSYSTEM s.r.o. |
5 |
4 003 695 Kč |
|
|
VOKL s.r.o. |
2 |
3 729 594 Kč |
|
|
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Olga Perglová |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Actinet Informační systémy s.r.o. |
4 |
3 459 254 Kč |
|
|
ILLA & Partners s.r.o. |
1 |
3 267 000 Kč |
|
|
AXENTA a.s. |
1 |
3 160 157 Kč |
|
|
Data Force, s.r.o. |
1 |
3 119 380 Kč |
|
|
Lumír Hovančík |
2 |
3 106 480 Kč |
|
|
AT-FN 409439 t |
1 |
3 105 653 Kč |
|
|
Grant Thornton Audit s.r.o. |
1 |
3 103 650 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Řízení letového provozu České republiky, státní podnik (ŘLP ČR, s.p.) v 2025 ve výši 5 602 514 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se koncentrují u 1 dodavatele.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Obchodní tajemství |
55 |
|
|
ATRAK a.s. |
8 |
|
|
obchodní tajemství |
7 |
|
|
Foxtrot Technologies, s.r.o. |
3 |
|
|
JEPPESEN GMBH /EUR/ |
2 |
|
|
ICZ.INFRA a.s. |
2 |
|
|
FBA spol. s r.o. |
2 |
|
|
CS SOFT a.s. |
2 |
|
|
FCC Regios, a.s. |
1 |
|
|
Smartwings, a.s. |
1 |
|
|
CETIN a.s. |
1 |
|
|
Obchodní Tajemství |
1 |
|
|
ELSO PHILIPS SERVICE, spol. s r.o. |
1 |
|
|
1003600022806 |
1 |
|
|
exe, a.s., odštěpný závod |
1 |
|
|
ARINC INC. |
1 |
|
|
Colsys s.r.o. |
1 |
|
|
Obchodni tajemstvi |
1 |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
1 |
|
|
AERO Vodochody AEROSPACE a.s. |
1 |
|
|
obchodní tajemstvíok |
1 |
|
|
Baltic Ground Services CZ s.r.o. |
1 |
|
|
KB a.s |
1 |
|
|
UpVision s.r.o. |
1 |
|
|
Obchodní tajemství |
1 |
|
|
ABS Jets, a.s. |
1 |
|
|
ISPD s.r.o. |
1 |
|
|
Thales LAS France SAS |
1 |
|
|
T-J Safety s.r.o. |
1 |
|
|
SOFIS a.s. |
1 |
|
|
PETRISK a.s. |
1 |
|
|
Ing. Eva Skalová |
1 |
|
|
Moore Technology CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Vantage Towers s.r.o. |
1 |
|
|
Obchodni tajemství |
1 |
|
|
Softopus spol. s r.o. |
1 |
|
|
Thales LAS France S.A.S, |
1 |
|
|
ATECO spol. s r.o. |
1 |
|
|
NL-34123443 |
1 |
|
|
DE-DE815604580 |
1 |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
|
|
PODA a.s. |
1 |
|
|
ABF, a.s. |
1 |
|
|
6367206 |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Řízení letového provozu České republiky, státní podnik (ŘLP ČR, s.p.) v 2025 ve výši 5 602 514 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
FI-FI30122754 |
7 |
16 760 618 Kč |
|
|
DCI Czech a.s. |
1 |
12 875 610 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
11 588 893 Kč |
|
|
SPEED LEASE a.s. |
1 |
7 497 896 Kč |
|
|
ELGUARD s.r.o. |
2 |
7 260 000 Kč |
|
|
Group 2000, s.r.o. |
1 |
6 534 000 Kč |
|
|
Czech Aviation Training Centre, s.r.o. |
1 |
6 521 900 Kč |
|
|
FR-319159877 |
1 |
5 994 450 Kč |
|
|
ELVAC SOLUTIONS s.r.o. |
1 |
4 150 300 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
3 988 863 Kč |
|
|
Miroslav Černý |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
ITES spol. s r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
TONERSYSTEM s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Mário Fábry |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Roman Salač |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
OFFICEO s.r.o. |
1 |
3 628 790 Kč |
|
|
FI-34080889 |
1 |
3 448 252 Kč |
|
|
ILLA & Partners s.r.o. |
1 |
3 267 000 Kč |
|
|
Lumír Hovančík |
1 |
3 000 000 Kč |
|
|
ERA a.s. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Talentor Advanced Search, s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
LKQ CZ s.r.o. |
1 |
2 419 999 Kč |
|
|
SoftHouse, s.r.o. |
1 |
2 381 280 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Řízení letového provozu České republiky, státní podnik (ŘLP ČR, s.p.) v 2025 ve výši 5 602 514 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 109, tj. 16,74 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ATRAK a.s. |
14 |
522 398 428 Kč |
|
|
ATC Recruiting and Consulting s.r.o. |
1 |
387 200 000 Kč |
|
|
ES-B 86138989 |
1 |
387 200 000 Kč |
|
|
FI-3408088-9 |
1 |
387 200 000 Kč |
|
|
Obchodní tajemství |
50 |
280 125 722 Kč |
|
|
ELDIS Pardubice, s.r.o. |
2 |
258 218 916 Kč |
|
|
IT-12628550159 |
2 |
162 195 060 Kč |
|
|
SITA B.V. - organizační složka pro Českou republiku |
1 |
90 477 808 Kč |
|
|
DE-DE81 5604580 |
1 |
86 038 296 Kč |
|
|
ReDat Recording, a.s. |
3 |
79 514 975 Kč |
|
|
UpVision s.r.o. |
2 |
79 241 446 Kč |
|
|
CS SOFT a.s. |
5 |
76 602 238 Kč |
|
|
ROHDE & SCHWARZ - Praha, s.r.o. |
7 |
64 243 785 Kč |
|
|
ABS Jets, a.s. |
4 |
40 692 514 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
6 |
38 660 909 Kč |
|
|
ISPD s.r.o. |
2 |
37 795 235 Kč |
|
|
obchodní tajemství |
6 |
33 615 087 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
30 712 500 Kč |
|
|
STORAGE ONE, a.s. |
2 |
21 767 488 Kč |
|
|
AgentFly Technologies s.r.o. |
1 |
19 360 000 Kč |
|
|
6726909000 |
1 |
18 055 346 Kč |
|
|
ICZ.INFRA a.s. |
4 |
17 659 228 Kč |
|
|
Czech Aviation Training Centre, s.r.o. |
4 |
17 486 494 Kč |
|
|
Foxtrot Technologies, s.r.o. |
4 |
17 168 607 Kč |
|
|
FI-34080889 |
7 |
17 132 039 Kč |
|
|
Softopus spol. s r.o. |
4 |
16 713 037 Kč |
|
|
DATERA s.r.o. |
1 |
13 311 711 Kč |
|
|
FI-FI30122754 |
9 |
13 201 856 Kč |
|
|
DCI Czech a.s. |
1 |
12 875 610 Kč |
|
|
JEPPESEN GMBH /EUR/ |
2 |
11 205 029 Kč |
|
|
FBA spol. s r.o. |
2 |
11 205 029 Kč |
|
|
exe, a.s., odštěpný závod |
2 |
10 900 446 Kč |
|
|
TECHNISERV, spol. s r.o. |
2 |
8 988 673 Kč |
|
|
ELGUARD s.r.o. |
4 |
8 656 033 Kč |
|
|
Eat Perfect s.r.o. |
1 |
7 994 364 Kč |
|
|
ELSO PHILIPS SERVICE, spol. s r.o. |
2 |
7 457 104 Kč |
|
|
Colsys s.r.o. |
11 |
7 305 237 Kč |
|
|
ITES spol. s r.o. |
9 |
7 064 536 Kč |
|
|
Elektromontáže Stavby s.r.o. |
20 |
6 739 727 Kč |
|
|
Group 2000, s.r.o. |
1 |
6 534 000 Kč |
|
|
AERO Vodochody AEROSPACE a.s. |
2 |
6 510 014 Kč |
|
|
Ing. Eva Skalová |
2 |
6 419 268 Kč |
|
|
FR-319159877 |
1 |
5 994 450 Kč |
|
|
FCC Regios, a.s. |
2 |
5 947 364 Kč |
|
|
DE-20413661103 |
1 |
5 707 975 Kč |
|
|
Smartwings, a.s. |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
Obchodní Tajemství |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
1003600022806 |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
ARINC INC. |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
Obchodni tajemstvi |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
obchodní tajemstvíok |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
Baltic Ground Services CZ s.r.o. |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
KB a.s |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
Obchodní tajemství |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
Thales LAS France SAS |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
T-J Safety s.r.o. |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
SOFIS a.s. |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
PETRISK a.s. |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
Moore Technology CZ s.r.o. |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
Obchodni tajemství |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
ATECO spol. s r.o. |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
NL-34123443 |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
DE-DE815604580 |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
ABF, a.s. |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
6367206 |
1 |
5 602 514 Kč |
|
|
OFFICEO s.r.o. |
2 |
5 322 790 Kč |
|
|
DATRON, a.s. |
1 |
5 138 338 Kč |
|
|
Miroslav Černý |
4 |
5 072 284 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
3 |
4 924 919 Kč |
|
|
Luwex, a.s. |
5 |
4 822 330 Kč |
|
|
Mário Fábry |
6 |
4 821 874 Kč |
|
|
ELVAC SOLUTIONS s.r.o. |
2 |
4 757 720 Kč |
|
|
Roman Salač |
5 |
4 704 134 Kč |
|
|
ARCDATA PRAHA, s.r.o. |
2 |
4 567 986 Kč |
|
|
TOTAL SERVICE a.s. |
4 |
4 224 758 Kč |
|
|
TONERSYSTEM s.r.o. |
5 |
4 003 695 Kč |
|
|
VOKL s.r.o. |
2 |
3 729 594 Kč |
|
|
Actinet Informační systémy s.r.o. |
4 |
3 459 254 Kč |
|
|
ILLA & Partners s.r.o. |
1 |
3 267 000 Kč |
|
|
AXENTA a.s. |
1 |
3 160 157 Kč |
|
|
Data Force, s.r.o. |
1 |
3 119 380 Kč |
|
|
Lumír Hovančík |
2 |
3 106 480 Kč |
|
|
AT-FN 409439 t |
1 |
3 105 653 Kč |
|
|
Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o. |
3 |
2 806 898 Kč |
|
|
Af Office, s.r.o. |
3 |
2 645 453 Kč |
|
|
AMOND, spol. s r.o. |
1 |
2 571 120 Kč |
|
|
Nadace Charty 77 |
2 |
2 420 000 Kč |
|
|
ERA a.s. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Talentor Advanced Search, s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
LKQ CZ s.r.o. |
1 |
2 419 999 Kč |
|
|
Program H plus, a.s. |
1 |
2 419 200 Kč |
|
|
SoftHouse, s.r.o. |
1 |
2 381 280 Kč |
|
|
SoftwareONE Czech Republic s.r.o. |
4 |
2 357 916 Kč |
|
|
Zeppelin CZ s.r.o. |
3 |
2 277 807 Kč |
|
|
SITEL, spol. s r.o. |
3 |
2 267 852 Kč |
|
|
AMI Praha a.s. |
2 |
2 250 600 Kč |
|
|
inzagi s.r.o. |
1 |
2 117 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Řízení letového provozu České republiky, státní podnik (ŘLP ČR, s.p.) v 2025 ve výši 5 602 514 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 7,06
|
|
Počet bodů 7,06 znamená pro Řízení letového provozu České republiky, státní podnik (ŘLP ČR, s.p.) celkově
1067. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,1681 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0593 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,1500 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0368 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0300 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0429 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1387 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,0798 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,706
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
7,06
|
|
Výsledný K-Index
|
7,056 |
|