Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 52 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1333 odpovídá 13,33 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 2 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0051 odpovídá 0,51 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 24 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0615 odpovídá 6,15 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0359 odpovídá 3,59 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 4 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0103 odpovídá 1,03 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Velké zakázky se koncentrují u malého počtu dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,18.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
14 |
309 505 660 Kč |
|
|
Moravia Lacto a.s. |
4 |
17 368 126 Kč |
|
|
DHI a.s. |
2 |
11 318 773 Kč |
|
|
VAK-TECH s.r.o. |
1 |
10 424 150 Kč |
|
|
TENISCENTRUM JIHLAVA, a.s. |
4 |
9 952 693 Kč |
|
|
O.K. solution, s.r.o. |
2 |
9 215 500 Kč |
|
|
SILSTAP spol. s r.o. |
2 |
9 215 500 Kč |
|
|
Horácká multifunkční aréna, s.r.o. |
2 |
9 215 500 Kč |
|
|
AQUASYS spol. s r.o. |
2 |
7 658 253 Kč |
|
|
TALPA - VHS, s.r.o. |
2 |
7 658 253 Kč |
|
|
KAPKA spol. s r.o. |
1 |
5 623 384 Kč |
|
|
Scania Czech Republic s.r.o. |
1 |
5 050 080 Kč |
|
|
BLÁHA PRESS s.r.o. |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
ADECCO spol.s r.o. |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
Michal Oubrecht |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
DELTA & PERSONAL s.r.o. |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
MATEZA spol. s r.o. |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
Petr Černický |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o. |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
Tomáš Novotný |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
AUTOOPRAVNY Jihlava a.s. |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
Zogal Union s.r.o. |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
CHARVÁT Group s.r.o. |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
Josef Havelka |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
Glasspol, spol. s r. o. |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
Požární bezpečnost s.r.o. |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
Lukáš Štefl |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
Radim Klimeš |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
ZEOS UNI, s.r.o. |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
Petra Nechvátalová |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
MALCOM CZ s.r.o. |
1 |
4 343 900 Kč |
|
|
Arte spol.s r.o |
1 |
3 637 647 Kč |
|
|
ENVIROX s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Ing. Michal Rod |
2 |
3 592 006 Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
1 |
3 024 969 Kč |
|
|
ANTISTAV s.r.o. |
1 |
2 354 298 Kč |
|
|
Serviscentrum Vysočina s.r.o. |
1 |
2 334 090 Kč |
|
|
AUTO DOBROVOLNÝ V.M. s.r.o. |
3 |
2 131 069 Kč |
|
|
KERAMIKA JIHLAVA s.r.o. |
1 |
1 570 762 Kč |
|
|
elektro MILA s.r.o. |
1 |
1 570 243 Kč |
|
|
Horácké služby s.r.o. |
2 |
1 266 310 Kč |
|
|
SDZprofin, s.r.o. |
1 |
884 617 Kč |
|
|
AVL cars, s.r.o. |
1 |
866 844 Kč |
|
|
ZEMI BUILDING MACHINES a.s. |
1 |
774 955 Kč |
|
|
DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o. |
2 |
668 850 Kč |
|
|
GORDIC spol. s r.o. |
1 |
475 167 Kč |
|
|
Pavel Bezděkovský |
1 |
423 500 Kč |
|
|
Würth, spol. s r.o. |
1 |
407 855 Kč |
|
|
Pontex, spol. s r.o. |
2 |
394 030 Kč |
|
|
SkyCom online s.r.o. |
1 |
374 072 Kč |
|
|
KD stavby CZ s.r.o. |
2 |
363 069 Kč |
|
|
Volksbund Deutsche Kriegsgräberfürsorg e.V. |
1 |
325 563 Kč |
|
|
Bartoň a Partner s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
HaSaM, s.r.o. |
2 |
264 990 Kč |
|
|
PAROLA, spol. s r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Novast Automation s.r.o. |
1 |
232 477 Kč |
|
|
SOKOFLOK s.r.o. |
1 |
204 000 Kč |
|
|
SILSTAP - silniční stavební práce, s.r.o. |
1 |
202 736 Kč |
|
|
BEACHVOLLEY SPORT z.s. |
1 |
201 670 Kč |
|
|
STAVES s.r.o. |
1 |
188 397 Kč |
|
|
Yashica Events a.s. |
2 |
186 220 Kč |
|
|
Beetroot s.r.o. |
1 |
180 339 Kč |
|
|
SPEED CZECH SERVICE s.r.o. |
1 |
144 370 Kč |
|
|
euro-floor brtnice s.r.o. |
1 |
125 390 Kč |
|
|
DUKLA Jihlava - mládež, z.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
VLTAVA LABE MEDIA a.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
114 657 Kč |
|
|
Vrmal s.r.o. |
1 |
102 850 Kč |
|
|
DOCU-X s.r.o. |
1 |
100 599 Kč |
|
|
INVALITEX s.r.o. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
VBT HOLECZECH s.r.o. |
1 |
92 376 Kč |
|
|
pHmedia Czech Republic s.r.o. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
Sensus International Czech Republic s.r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Jana Dubová |
1 |
77 440 Kč |
|
|
ICS Identifikační systémy, a.s. |
1 |
76 804 Kč |
|
|
DAKABEN s.r.o. |
1 |
75 020 Kč |
|
|
OSA, z.s. |
1 |
70 749 Kč |
|
|
FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Anežka Karlíková |
1 |
59 304 Kč |
|
|
Lucie Abrahamová |
1 |
56 000 Kč |
|
|
Radka Fialová |
1 |
50 000 Kč |
|
|
AV-Amari Vysočina z.s. |
1 |
10 980 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. v 2025 ve výši 4 607 750 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Komerční banka, a.s. |
7 |
|
|
O.K. solution, s.r.o. |
2 |
|
|
SILSTAP spol. s r.o. |
2 |
|
|
Moravia Lacto a.s. |
2 |
|
|
Horácká multifunkční aréna, s.r.o. |
2 |
|
|
BLÁHA PRESS s.r.o. |
1 |
|
|
ADECCO spol.s r.o. |
1 |
|
|
Michal Oubrecht |
1 |
|
|
DELTA & PERSONAL s.r.o. |
1 |
|
|
MATEZA spol. s r.o. |
1 |
|
|
Petr Černický |
1 |
|
|
ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o. |
1 |
|
|
Tomáš Novotný |
1 |
|
|
AUTOOPRAVNY Jihlava a.s. |
1 |
|
|
TENISCENTRUM JIHLAVA, a.s. |
1 |
|
|
Zogal Union s.r.o. |
1 |
|
|
CHARVÁT Group s.r.o. |
1 |
|
|
Josef Havelka |
1 |
|
|
Glasspol, spol. s r. o. |
1 |
|
|
Požární bezpečnost s.r.o. |
1 |
|
|
Lukáš Štefl |
1 |
|
|
Radim Klimeš |
1 |
|
|
ZEOS UNI, s.r.o. |
1 |
|
|
DHI a.s. |
1 |
|
|
Petra Nechvátalová |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. v 2025 ve výši 4 607 750 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se se koncentrují u malého počtu dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,21.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
3 |
31 272 450 Kč |
|
|
DHI a.s. |
1 |
6 711 023 Kč |
|
|
ANTISTAV s.r.o. |
1 |
2 354 298 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. v 2025 ve výši 4 607 750 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů je výrazná v 2 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,38.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Scania Czech Republic s.r.o. |
1 |
5 050 080 Kč |
|
|
ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o. |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
DHI a.s. |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
Serviscentrum Vysočina s.r.o. |
1 |
2 334 090 Kč |
|
|
AUTO DOBROVOLNÝ V.M. s.r.o. |
2 |
1 527 748 Kč |
|
|
AVL cars, s.r.o. |
1 |
866 844 Kč |
|
|
PAROLA, spol. s r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. v 2025 ve výši 4 607 750 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 9, tj. 53,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
14 |
309 505 660 Kč |
|
|
Zogal Union s.r.o. |
1 |
4 607 750 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. v 2025 ve výši 4 607 750 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 57,14 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Moravia Lacto a.s. |
4 |
17 368 126 Kč |
|
|
O.K. solution, s.r.o. |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
AUTOOPRAVNY Jihlava a.s. |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
Anežka Karlíková |
1 |
59 304 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. v 2025 ve výši 4 607 750 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 8, tj. 70,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
KAPKA spol. s r.o. |
1 |
5 623 384 Kč |
|
|
Michal Oubrecht |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
Tomáš Novotný |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
Josef Havelka |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
Horácká multifunkční aréna, s.r.o. |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
Lukáš Štefl |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
Radim Klimeš |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
Petra Nechvátalová |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
Horácké služby s.r.o. |
1 |
1 194 706 Kč |
|
|
DAKABEN s.r.o. |
1 |
75 020 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. v 2025 ve výši 4 607 750 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 60,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
DHI a.s. |
1 |
6 711 023 Kč |
|
|
ADECCO spol.s r.o. |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
DELTA & PERSONAL s.r.o. |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
O.K. solution, s.r.o. |
1 |
4 607 750 Kč |
|
|
Sensus International Czech Republic s.r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. v 2025 ve výši 4 607 750 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 10,53
|
|
Počet bodů 10,53 znamená pro SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. celkově
1260. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,1333 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0051 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1822 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0408 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0359 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,2079 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0103 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0615 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,3755 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
1,053
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
10,53
|
|
Výsledný K-Index
|
10,526 |
|