Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0076 odpovídá 0,76 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0019 odpovídá 0,19 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 57 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1078 odpovídá 10,78 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0076 odpovídá 0,76 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 17 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0321 odpovídá 3,21 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Velké zakázky se koncentrují u malého počtu dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,19.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ŠKODA ELECTRIC a.s. |
16 |
1 310 613 236 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
450 000 000 Kč |
|
|
CZ COREX s.r.o. |
6 |
391 979 317 Kč |
|
|
Herman technologies s.r.o. |
2 |
32 456 037 Kč |
|
|
A + S, s.r.o. |
32 |
26 175 759 Kč |
|
|
SOR Libchavy spol. s r.o. |
1 |
23 595 000 Kč |
|
|
OMV Česká republika, s.r.o. |
14 |
17 301 154 Kč |
|
|
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB |
9 |
15 518 787 Kč |
|
|
ERFLEX, a.s. |
1 |
9 064 881 Kč |
|
|
VALBAU, s.r.o. |
11 |
4 957 484 Kč |
|
|
ATAK - bezpečnostní služba, s.r.o. |
1 |
4 412 487 Kč |
|
|
ARMEX Oil s.r.o. |
4 |
3 123 058 Kč |
|
|
FIRETECH s.r.o. |
1 |
2 958 450 Kč |
|
|
Elektroline a.s. |
4 |
2 296 825 Kč |
|
|
OPTYS, spol. s r.o. |
3 |
2 089 542 Kč |
|
|
DOPRAVOPROJEKT Ostrava a.s. |
1 |
2 001 824 Kč |
|
|
Vraník s.r.o. |
3 |
1 703 409 Kč |
|
|
Josef Skoumal |
4 |
1 522 664 Kč |
|
|
ESKO, spol. s r.o. |
3 |
1 491 192 Kč |
|
|
Ševčík Vladislav, JUDr., advokát |
1 |
1 046 863 Kč |
|
|
MOL Česká republika, s.r.o. |
1 |
1 025 306 Kč |
|
|
TOTOTAKTO s.r.o. |
1 |
941 940 Kč |
|
|
DKR-instal s.r.o. |
4 |
859 726 Kč |
|
|
KARBOTECHNIK spol. s r. o. |
1 |
793 760 Kč |
|
|
MNO spol. s r.o. |
3 |
785 747 Kč |
|
|
Mgr. Zdeněk Dvořák |
1 |
768 000 Kč |
|
|
AREKOP, s.r.o. |
2 |
744 344 Kč |
|
|
MP DIMS a.s. |
5 |
739 982 Kč |
|
|
KAR-mobil s.r.o. |
2 |
722 953 Kč |
|
|
MOBILBOARD s.r.o. |
4 |
654 610 Kč |
|
|
PAKRA ZF - SERVIS s.r.o. |
4 |
651 001 Kč |
|
|
Voith Turbo Power Transmission CZ s.r.o. |
6 |
569 410 Kč |
|
|
Iveco Czech Republic, a. s. |
2 |
565 847 Kč |
|
|
CARent, a.s. |
1 |
544 500 Kč |
|
|
POLYCONCRETE s.r.o. |
1 |
526 910 Kč |
|
|
Ing. Martin Šeďa |
4 |
505 253 Kč |
|
|
ARK move s.r.o. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
Ladislav Paták |
1 |
473 890 Kč |
|
|
ABIRAIL CZ s.r.o. |
1 |
459 026 Kč |
|
|
KALINA industries s.r.o. |
2 |
423 500 Kč |
|
|
Rozštípil s.r.o. |
1 |
387 490 Kč |
|
|
MT3 project a.s. |
1 |
381 586 Kč |
|
|
Eurogalaxie s.r.o. |
2 |
363 000 Kč |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
1 |
355 613 Kč |
|
|
František Vrána |
1 |
314 407 Kč |
|
|
Vodo - topo instalace s.r.o. |
1 |
308 209 Kč |
|
|
TATSUNO EUROPE a.s. |
1 |
291 788 Kč |
|
|
Ing. Petr Tkáč |
1 |
287 194 Kč |
|
|
UNIDATAZ s.r.o. |
1 |
286 528 Kč |
|
|
DAFNÉ profi, s.r.o. |
2 |
284 135 Kč |
|
|
Barcana s.r.o. |
1 |
283 527 Kč |
|
|
Extreme media s.r.o. |
2 |
255 310 Kč |
|
|
HYGSERVIS FRIČ s.r.o. |
1 |
254 623 Kč |
|
|
FS SOFTWARE s.r.o. |
3 |
252 592 Kč |
|
|
Rudolf Šaman |
1 |
218 399 Kč |
|
|
RENCAR PRAHA, a. s. |
2 |
214 142 Kč |
|
|
Síť21 s.r.o. |
1 |
211 750 Kč |
|
|
PSG Direction s.r.o. |
1 |
211 750 Kč |
|
|
Kovárna VIVA a.s. |
1 |
199 650 Kč |
|
|
SOLARIS CZECH spol. s r.o. |
2 |
195 730 Kč |
|
|
VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o. |
2 |
184 440 Kč |
|
|
Arrow Marketing s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Zelinger plast s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
VITAR, s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
ZAKO TURČÍN, spol. s r.o. |
1 |
179 988 Kč |
|
|
Kangaroo group, a.s. |
1 |
179 988 Kč |
|
|
APL Expert s.r.o. |
1 |
174 240 Kč |
|
|
BENNON Group a. s. |
1 |
172 425 Kč |
|
|
SafeMatic s.r.o. |
1 |
171 486 Kč |
|
|
FRANC spol. s r.o. |
2 |
171 084 Kč |
|
|
REKO media , s.r.o. |
1 |
168 674 Kč |
|
|
Jiří Duchek |
1 |
166 653 Kč |
|
|
Richard Hanák |
1 |
159 630 Kč |
|
|
TOMÁŠ GOLÁŇ, daňová kancelář s.r.o. |
1 |
157 300 Kč |
|
|
Moravia Containers, a.s. |
1 |
151 250 Kč |
|
|
GIENGER spol. s r.o. |
1 |
133 705 Kč |
|
|
SNIP & CO, reklamní společnost, spol. s r.o. |
1 |
133 100 Kč |
|
|
CBM CR s.r.o. |
2 |
132 033 Kč |
|
|
Mave s.r.o. |
1 |
129 470 Kč |
|
|
CAN Agency s.r.o. |
1 |
121 968 Kč |
|
|
DYSK, spol. s r.o. |
1 |
120 806 Kč |
|
|
GAZEL, spol. s r.o. |
1 |
119 529 Kč |
|
|
Ľuboš Mikulec |
1 |
118 300 Kč |
|
|
AUTO KLUB BARUM ZLÍN v AČR |
1 |
117 890 Kč |
|
|
PROSPEKS-IT, a.s. |
1 |
114 877 Kč |
|
|
Noventis s.r.o. |
1 |
113 135 Kč |
|
|
Eberspächer Sütrak s.r.o. |
1 |
108 400 Kč |
|
|
GlassPro Mobile Service s.r.o. |
1 |
106 480 Kč |
|
|
EXPLICIT REALITY s.r.o. |
1 |
106 480 Kč |
|
|
V.Klimeš & L.Klimeš CZ s.r.o. |
1 |
98 010 Kč |
|
|
T-TRADING s.r.o. |
1 |
94 700 Kč |
|
|
ADIP, spol. s r. o. |
1 |
94 641 Kč |
|
|
CHARLEY FASHION s.r.o. |
1 |
94 380 Kč |
|
|
Svah Zlín s.r.o. |
1 |
88 733 Kč |
|
|
PEXX Consulting, s. r. o. |
1 |
87 376 Kč |
|
|
ABESHIRO, s.r.o. |
1 |
86 394 Kč |
|
|
ABR Invest, s.r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
OMA CZ, a.s. |
1 |
84 095 Kč |
|
|
AVONET, s.r.o. |
1 |
82 280 Kč |
|
|
Forscope a.s. |
1 |
78 130 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. v 2025 ve výši 9 064 881 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 2 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,24.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Doprava a poštovní služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ŠKODA ELECTRIC a.s. |
9 |
1 309 703 866 Kč |
|
|
CZ COREX s.r.o. |
2 |
391 097 108 Kč |
|
|
A + S, s.r.o. |
32 |
26 175 759 Kč |
|
|
SOR Libchavy spol. s r.o. |
1 |
23 595 000 Kč |
|
|
ARMEX Oil s.r.o. |
4 |
3 123 058 Kč |
|
|
OPTYS, spol. s r.o. |
2 |
1 997 333 Kč |
|
|
OMV Česká republika, s.r.o. |
2 |
1 561 214 Kč |
|
|
Vraník s.r.o. |
1 |
1 559 690 Kč |
|
|
Josef Skoumal |
4 |
1 522 664 Kč |
|
|
Elektroline a.s. |
2 |
1 308 504 Kč |
|
|
ESKO, spol. s r.o. |
1 |
1 227 727 Kč |
|
|
MOL Česká republika, s.r.o. |
1 |
1 025 306 Kč |
|
|
Herman technologies s.r.o. |
1 |
1 000 000 Kč |
|
|
KARBOTECHNIK spol. s r. o. |
1 |
793 760 Kč |
|
|
AREKOP, s.r.o. |
2 |
744 344 Kč |
|
|
CARent, a.s. |
1 |
544 500 Kč |
|
|
KAR-mobil s.r.o. |
1 |
470 000 Kč |
|
|
ABIRAIL CZ s.r.o. |
1 |
459 026 Kč |
|
|
PAKRA ZF - SERVIS s.r.o. |
2 |
455 901 Kč |
|
|
TATSUNO EUROPE a.s. |
1 |
291 788 Kč |
|
|
Barcana s.r.o. |
1 |
283 527 Kč |
|
|
HYGSERVIS FRIČ s.r.o. |
1 |
254 623 Kč |
|
|
Rudolf Šaman |
1 |
218 399 Kč |
|
|
KALINA industries s.r.o. |
1 |
211 750 Kč |
|
|
Kovárna VIVA a.s. |
1 |
199 650 Kč |
|
|
SOLARIS CZECH spol. s r.o. |
2 |
195 730 Kč |
|
|
MOBILBOARD s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Kangaroo group, a.s. |
1 |
179 988 Kč |
|
|
SafeMatic s.r.o. |
1 |
171 486 Kč |
|
|
Jiří Duchek |
1 |
166 653 Kč |
|
|
VALBAU, s.r.o. |
2 |
164 776 Kč |
|
|
Richard Hanák |
1 |
159 630 Kč |
|
|
DKR-instal s.r.o. |
1 |
150 317 Kč |
|
|
Ing. Martin Šeďa |
2 |
147 983 Kč |
|
|
GIENGER spol. s r.o. |
1 |
133 705 Kč |
|
|
SNIP & CO, reklamní společnost, spol. s r.o. |
1 |
133 100 Kč |
|
|
Mave s.r.o. |
1 |
129 470 Kč |
|
|
DYSK, spol. s r.o. |
1 |
120 806 Kč |
|
|
GAZEL, spol. s r.o. |
1 |
119 529 Kč |
|
|
Ľuboš Mikulec |
1 |
118 300 Kč |
|
|
PROSPEKS-IT, a.s. |
1 |
114 877 Kč |
|
|
GlassPro Mobile Service s.r.o. |
1 |
106 480 Kč |
|
|
EXPLICIT REALITY s.r.o. |
1 |
106 480 Kč |
|
|
FRANC spol. s r.o. |
1 |
95 893 Kč |
|
|
T-TRADING s.r.o. |
1 |
94 700 Kč |
|
|
Svah Zlín s.r.o. |
1 |
88 733 Kč |
|
|
ABR Invest, s.r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
OMA CZ, a.s. |
1 |
84 095 Kč |
|
|
FS SOFTWARE s.r.o. |
1 |
78 650 Kč |
|
|
Forscope a.s. |
1 |
78 130 Kč |
|
|
MNO spol. s r.o. |
1 |
77 724 Kč |
|
|
VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o. |
1 |
75 141 Kč |
|
|
Omnimedia s.r.o. |
1 |
74 560 Kč |
|
|
Thein Systems a.s. |
1 |
71 747 Kč |
|
|
Forza Transport s.r.o. |
1 |
66 550 Kč |
|
|
EURO CAR Zlín člen skupiny AUTO UH s.r.o. |
1 |
61 710 Kč |
|
|
CATUS servis, spol. s r.o. |
1 |
61 107 Kč |
|
|
Revmavita s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
METRODIS s.r.o. |
1 |
48 081 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. v 2025 ve výši 9 064 881 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 3,45 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ERFLEX, a.s. |
1 |
9 064 881 Kč |
|
|
Ševčík Vladislav, JUDr., advokát |
1 |
1 046 863 Kč |
|
|
Mgr. Zdeněk Dvořák |
1 |
768 000 Kč |
|
|
MOBILBOARD s.r.o. |
3 |
473 110 Kč |
|
|
Eurogalaxie s.r.o. |
2 |
363 000 Kč |
|
|
KALINA industries s.r.o. |
1 |
211 750 Kč |
|
|
Síť21 s.r.o. |
1 |
211 750 Kč |
|
|
PSG Direction s.r.o. |
1 |
211 750 Kč |
|
|
Extreme media s.r.o. |
1 |
193 600 Kč |
|
|
Arrow Marketing s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Zelinger plast s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
ZAKO TURČÍN, spol. s r.o. |
1 |
179 988 Kč |
|
|
BENNON Group a. s. |
1 |
172 425 Kč |
|
|
REKO media , s.r.o. |
1 |
168 674 Kč |
|
|
Moravia Containers, a.s. |
1 |
151 250 Kč |
|
|
CAN Agency s.r.o. |
1 |
121 968 Kč |
|
|
Noventis s.r.o. |
1 |
113 135 Kč |
|
|
V.Klimeš & L.Klimeš CZ s.r.o. |
1 |
98 010 Kč |
|
|
CHARLEY FASHION s.r.o. |
1 |
94 380 Kč |
|
|
PEXX Consulting, s. r. o. |
1 |
87 376 Kč |
|
|
ABESHIRO, s.r.o. |
1 |
86 394 Kč |
|
|
AVONET, s.r.o. |
1 |
82 280 Kč |
|
|
Kärcher spol. s r. o. |
1 |
76 230 Kč |
|
|
T-MOTOR Zlín s.r.o. |
1 |
70 967 Kč |
|
|
GEMINI oční klinika a.s. |
1 |
61 710 Kč |
|
|
Zlín Net, a.s. |
1 |
580 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. v 2025 ve výši 9 064 881 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Dobrovolně zveřejňuje velké množství smluv pod 50 000 Kč.
|
Číselná hodnota parametru je - 0,75.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 5,18
|
|
Počet bodů 5,18 znamená pro Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. celkově
678. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0076 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0019 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1946 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0076 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0321 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1078 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2416 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,593
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,93
|
| Odečtený bonus za transparentnost |
- 0,75 |
|
Výsledný K-Index
|
5,181 |
|