Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 26 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0644 odpovídá 6,44 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 2 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0050 odpovídá 0,50 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 40 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0990 odpovídá 9,90 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0198 odpovídá 1,98 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 7 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0173 odpovídá 1,73 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
12 |
8 356 259 Kč |
|
|
SPORT CLUB s.r.o. |
1 |
8 262 248 Kč |
|
|
hřiště.cz, s.r.o. |
2 |
8 041 294 Kč |
|
|
HANES s.r.o. |
1 |
7 005 900 Kč |
|
|
Hřiště hrou s.r.o. |
1 |
6 238 226 Kč |
|
|
A-TEC servis s.r.o. |
8 |
5 154 971 Kč |
|
|
KROLSTAV BESKYD s.r.o. |
3 |
4 523 206 Kč |
|
|
Industroprofil Gravel, spol. s r.o. |
16 |
2 817 366 Kč |
|
|
Fachstav, s.r.o. |
6 |
2 546 585 Kč |
|
|
ASPERA elektro s.r.o. |
10 |
2 405 241 Kč |
|
|
AGROTEC plus s.r.o. |
2 |
1 983 055 Kč |
|
|
mmcité a.s. |
3 |
1 926 220 Kč |
|
|
AŽD Praha s.r.o. |
2 |
1 860 423 Kč |
|
|
PATRIOT, spol. s r. o. |
3 |
1 773 265 Kč |
|
|
PORR a.s. |
10 |
1 767 158 Kč |
|
|
Veacom s.r.o. |
2 |
1 697 388 Kč |
|
|
CONT s.r.o. |
1 |
1 549 526 Kč |
|
|
Elinex Electric s. r. o. |
4 |
1 462 364 Kč |
|
|
PROPARK s.r.o. |
1 |
1 415 821 Kč |
|
|
ALFEKO s.r.o. |
1 |
1 355 563 Kč |
|
|
Mám přehled, s.r.o. |
2 |
876 837 Kč |
|
|
JMP - Stavební stroje s.r.o. |
1 |
869 848 Kč |
|
|
SAT s.r.o. |
1 |
866 747 Kč |
|
|
IKON, s.r.o. |
3 |
796 180 Kč |
|
|
Vermeer CS s.r.o. |
1 |
746 570 Kč |
|
|
ARBOEKO s.r.o. |
3 |
737 933 Kč |
|
|
DAMIJA elektro s.r.o. |
1 |
722 229 Kč |
|
|
Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s. |
2 |
718 715 Kč |
|
|
Stavebniny DEK a.s. |
3 |
680 605 Kč |
|
|
Sonepar Česká republika spol. s r.o. |
1 |
601 249 Kč |
|
|
VODOTOP FM s.r.o. |
1 |
587 314 Kč |
|
|
Schnierer lighting, s.r.o. |
1 |
571 203 Kč |
|
|
Zábojník s.r.o. |
1 |
568 785 Kč |
|
|
PRO-DOMA, SE |
1 |
544 650 Kč |
|
|
CROSS Zlín, a.s. |
3 |
536 502 Kč |
|
|
TECAM PCV a.s. |
1 |
534 651 Kč |
|
|
Martin Bocek |
4 |
522 720 Kč |
|
|
Wacker Neuson s.r.o. |
2 |
501 993 Kč |
|
|
Rastom Group s.r.o. |
1 |
444 286 Kč |
|
|
Miroslav Uher |
1 |
444 286 Kč |
|
|
ZAPA beton a.s. |
1 |
444 286 Kč |
|
|
David Mičan |
1 |
444 286 Kč |
|
|
Skanska Asfalt s.r.o. |
1 |
444 286 Kč |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
1 |
444 286 Kč |
|
|
Ing. Karel Hranáč |
1 |
444 286 Kč |
|
|
GORDIC spol. s r.o. |
1 |
444 286 Kč |
|
|
Petr Uher |
1 |
444 286 Kč |
|
|
Karel Poncza |
1 |
444 286 Kč |
|
|
JUVENFORM s.r.o. |
1 |
444 286 Kč |
|
|
Petr Mácha |
1 |
444 286 Kč |
|
|
Ondřej Novák |
1 |
444 286 Kč |
|
|
Agro Zamarský s.r.o. |
1 |
444 286 Kč |
|
|
Jaromír Kublák |
1 |
444 286 Kč |
|
|
HANKOVA - DSS s.r.o. |
4 |
440 344 Kč |
|
|
Autodružstvo Frýdek - Místek |
1 |
439 900 Kč |
|
|
Libor Vavřík |
3 |
429 869 Kč |
|
|
WSA doprava a parkování s.r.o. |
1 |
402 010 Kč |
|
|
ARGOS ELEKTRO, a. s. |
3 |
372 148 Kč |
|
|
Tomáš Lehnert |
3 |
327 248 Kč |
|
|
BEST QUALITY, s.r.o. |
1 |
321 860 Kč |
|
|
First information systems, s.r.o. |
3 |
320 605 Kč |
|
|
iMi Partner, a.s. |
1 |
318 656 Kč |
|
|
Skanska a.s. |
1 |
315 000 Kč |
|
|
ALMA PNEU s.r.o. |
3 |
314 188 Kč |
|
|
VOLTEON GROUP, a.s. |
1 |
292 820 Kč |
|
|
SK mont NJ, spol. s r.o. |
3 |
287 511 Kč |
|
|
73326694 |
1 |
285 836 Kč |
|
|
Slezské kamenolomy a.s. |
3 |
282 777 Kč |
|
|
Volvo Group Czech Republic, s.r.o. |
2 |
280 682 Kč |
|
|
ARCIMPEX REAL s.r.o. |
1 |
248 535 Kč |
|
|
Česko kvete MV s.r.o. |
1 |
248 523 Kč |
|
|
CIELECKÝ s.r.o. |
1 |
210 540 Kč |
|
|
SAPEKOR s.r.o. |
1 |
206 426 Kč |
|
|
TESLUX Lighting s. r. o. |
2 |
192 936 Kč |
|
|
S E T O R A , spol. s r.o. |
2 |
191 132 Kč |
|
|
IGEFA-ROIN s.r.o. |
1 |
187 855 Kč |
|
|
DLNK s.r.o. |
1 |
168 190 Kč |
|
|
MEDOPOL, s.r.o. |
1 |
167 965 Kč |
|
|
RALL, s.r.o. |
1 |
167 585 Kč |
|
|
ROMATON s.r.o. |
1 |
163 350 Kč |
|
|
Alliance Laundry CE s.r.o. |
1 |
152 944 Kč |
|
|
Profigrass s.r.o. |
1 |
147 853 Kč |
|
|
MARPO s.r.o. |
1 |
147 620 Kč |
|
|
THBAGRY s.r.o. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Stavební bytové družstvo Havířov |
1 |
144 194 Kč |
|
|
SEKNE, spol. s r.o. |
1 |
140 965 Kč |
|
|
Road control system a.s. |
1 |
140 060 Kč |
|
|
TINT s. r. o. |
1 |
136 561 Kč |
|
|
TECHNOMA a.s. |
1 |
132 887 Kč |
|
|
Lichtgitter CZ spol. s r. o. |
1 |
131 310 Kč |
|
|
Dětský folklorní soubor Ostravička z.s. |
1 |
128 182 Kč |
|
|
GARTENSTA PLUS s.r.o. |
1 |
128 023 Kč |
|
|
INREKA PLOŠINY SERVIS, s.r.o. |
1 |
120 866 Kč |
|
|
3gon Positioning s.r.o. |
1 |
119 790 Kč |
|
|
Ing. Dalibor Macura |
1 |
119 790 Kč |
|
|
GALA-DŘEVO, s.r.o. |
1 |
112 500 Kč |
|
|
UNICON OSTRAVA s. r. o. |
1 |
112 288 Kč |
|
|
Regionální poradenská agentura, s.r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
NOVOBILSKÝ s.r.o. |
1 |
99 677 Kč |
|
|
ASIO NEW, spol. s r.o. |
1 |
98 010 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
TS a.s. v 2025 ve výši 444 286 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Rastom Group s.r.o. |
1 |
|
|
Miroslav Uher |
1 |
|
|
ZAPA beton a.s. |
1 |
|
|
Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s. |
1 |
|
|
ASPERA elektro s.r.o. |
1 |
|
|
David Mičan |
1 |
|
|
Skanska Asfalt s.r.o. |
1 |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
1 |
|
|
Ing. Karel Hranáč |
1 |
|
|
GORDIC spol. s r.o. |
1 |
|
|
Petr Uher |
1 |
|
|
Karel Poncza |
1 |
|
|
JUVENFORM s.r.o. |
1 |
|
|
Petr Mácha |
1 |
|
|
Ondřej Novák |
1 |
|
|
Stavebniny DEK a.s. |
1 |
|
|
Agro Zamarský s.r.o. |
1 |
|
|
Jaromír Kublák |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
TS a.s. v 2025 ve výši 444 286 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 66,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Ing. Karel Hranáč |
1 |
444 286 Kč |
|
|
GORDIC spol. s r.o. |
1 |
444 286 Kč |
|
|
Dura-Line Europe AG, odštěpný závod Česká republika |
1 |
56 870 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
TS a.s. v 2025 ve výši 444 286 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HANES s.r.o. |
1 |
7 005 900 Kč |
|
|
A-TEC servis s.r.o. |
8 |
5 154 971 Kč |
|
|
Veacom s.r.o. |
2 |
1 697 388 Kč |
|
|
Mám přehled, s.r.o. |
1 |
616 687 Kč |
|
|
Autodružstvo Frýdek - Místek |
1 |
439 900 Kč |
|
|
Tomáš Lehnert |
3 |
327 248 Kč |
|
|
Slezské kamenolomy a.s. |
3 |
282 777 Kč |
|
|
INREKA PLOŠINY SERVIS, s.r.o. |
1 |
120 866 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
TS a.s. v 2025 ve výši 444 286 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 12,82 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
KROLSTAV BESKYD s.r.o. |
3 |
4 523 206 Kč |
|
|
AŽD Praha s.r.o. |
2 |
1 860 423 Kč |
|
|
mmcité a.s. |
2 |
1 816 887 Kč |
|
|
hřiště.cz, s.r.o. |
1 |
1 561 870 Kč |
|
|
PATRIOT, spol. s r. o. |
1 |
1 550 884 Kč |
|
|
CONT s.r.o. |
1 |
1 549 526 Kč |
|
|
PORR a.s. |
9 |
1 197 158 Kč |
|
|
SAT s.r.o. |
1 |
866 747 Kč |
|
|
Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s. |
2 |
718 715 Kč |
|
|
IKON, s.r.o. |
2 |
680 020 Kč |
|
|
VODOTOP FM s.r.o. |
1 |
587 314 Kč |
|
|
ZAPA beton a.s. |
1 |
444 286 Kč |
|
|
Skanska Asfalt s.r.o. |
1 |
444 286 Kč |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
1 |
444 286 Kč |
|
|
JUVENFORM s.r.o. |
1 |
444 286 Kč |
|
|
Mám přehled, s.r.o. |
1 |
260 150 Kč |
|
|
ARCIMPEX REAL s.r.o. |
1 |
248 535 Kč |
|
|
HANKOVA - DSS s.r.o. |
2 |
247 470 Kč |
|
|
Stavebniny DEK a.s. |
2 |
236 319 Kč |
|
|
SEKNE, spol. s r.o. |
1 |
140 965 Kč |
|
|
Road control system a.s. |
1 |
140 060 Kč |
|
|
Ing. Dalibor Macura |
1 |
119 790 Kč |
|
|
INSTALL CZ, s.r.o. |
1 |
69 172 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
TS a.s. v 2025 ve výši 444 286 Kč
|
Obor Zemědělství
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ARBOEKO s.r.o. |
3 |
737 933 Kč |
|
|
David Mičan |
1 |
444 286 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
TS a.s. v 2025 ve výši 444 286 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Stavebniny DEK a.s. |
1 |
444 286 Kč |
|
|
Firemky s.r.o. |
1 |
77 997 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
TS a.s. v 2025 ve výši 444 286 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 8, tj. 87,50 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Miroslav Uher |
1 |
444 286 Kč |
|
|
Petr Uher |
1 |
444 286 Kč |
|
|
Karel Poncza |
1 |
444 286 Kč |
|
|
Petr Mácha |
1 |
444 286 Kč |
|
|
Ondřej Novák |
1 |
444 286 Kč |
|
|
Agro Zamarský s.r.o. |
1 |
444 286 Kč |
|
|
Jaromír Kublák |
1 |
444 286 Kč |
|
|
CLEANCAT s.r.o. |
1 |
54 291 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
TS a.s. v 2025 ve výši 444 286 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,10
|
|
Počet bodů 4,10 znamená pro TS a.s. celkově
370. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0644 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0050 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0334 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0556 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0198 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0173 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0990 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1156 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,410
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,10
|
|
Výsledný K-Index
|
4,100 |
|