Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0274 odpovídá 2,74 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 38 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,09.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0948 odpovídá 9,48 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0125 odpovídá 1,25 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 4 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0100 odpovídá 1,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
CL-EVANS s.r.o. |
1 |
293 091 576 Kč |
|
|
ELEKTROTECHNIKA, a.s. |
7 |
130 286 767 Kč |
|
|
Kyoto Fusioneering Ltd. |
1 |
118 320 000 Kč |
|
|
44808321 |
1 |
79 404 219 Kč |
|
|
REVOL TT Consulting s. r. o. |
1 |
74 364 934 Kč |
|
|
EUROPEAN SPACE AGENCY ESA |
1 |
35 130 923 Kč |
|
|
OptiXs, s.r.o. |
6 |
29 629 838 Kč |
|
|
Dal Ben S.p.A. |
5 |
25 786 568 Kč |
|
|
OHLA ŽS, a.s. |
3 |
24 617 010 Kč |
|
|
United Kingdom Atomic Energy Authority |
1 |
23 203 200 Kč |
|
|
PROPRETTE s.r.o. |
1 |
16 916 536 Kč |
|
|
Entry Engineering s.r.o. |
1 |
15 019 488 Kč |
|
|
IQS Group a.s. |
2 |
12 438 361 Kč |
|
|
NIARA s.r.o. |
2 |
9 652 854 Kč |
|
|
Bruker s.r.o. |
1 |
9 498 500 Kč |
|
|
ROHDE & SCHWARZ - Praha, s.r.o. |
1 |
8 436 841 Kč |
|
|
Trumpeš, spol. s r.o. |
1 |
7 612 110 Kč |
|
|
Micro-LAM, Inc. |
3 |
5 222 693 Kč |
|
|
Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o. |
1 |
5 184 610 Kč |
|
|
Princeton Plasma Physics Laboratory |
1 |
4 565 450 Kč |
|
|
Yotta Volt s.r.o. |
2 |
4 206 782 Kč |
|
|
Universiteit Gent - Ghent University |
1 |
4 145 279 Kč |
|
|
Universiteit Antwerpen |
1 |
4 145 279 Kč |
|
|
Catalisti vzw, the Spearhead Cluster for Chemistry and Plastics |
1 |
4 145 279 Kč |
|
|
HOLEC, DUDÁK, BARTŮŇKOVÁ ADVOKÁTI s.r.o. |
2 |
3 947 628 Kč |
|
|
asphericon s.r.o. |
6 |
3 703 764 Kč |
|
|
HERAFILM s.r.o. |
1 |
2 919 128 Kč |
|
|
Thomas Keating Limited |
1 |
2 893 779 Kč |
|
|
Thorlabs GmbH |
23 |
2 424 115 Kč |
|
|
Bytové družstvo Český Ráj Turnov |
2 |
2 359 500 Kč |
|
|
Femtonika s.r.o. |
2 |
2 020 390 Kč |
|
|
Raptor Photonics Limited |
1 |
1 877 118 Kč |
|
|
VOLTCOM, spol. s r.o. |
2 |
1 730 711 Kč |
|
|
TEVAK, s.r.o. |
2 |
1 636 190 Kč |
|
|
M Computers s.r.o. |
4 |
1 599 247 Kč |
|
|
TechSoft Engineering, spol. s r.o. |
4 |
1 406 770 Kč |
|
|
Inženýring staveb s.r.o. |
2 |
1 395 735 Kč |
|
|
BeSecured s.r.o. |
1 |
1 355 200 Kč |
|
|
SPECION, s.r.o. |
2 |
1 180 590 Kč |
|
|
Messer Technogas s.r.o. |
7 |
1 177 747 Kč |
|
|
KLIMA - CLASSIC s.r.o. |
2 |
1 160 330 Kč |
|
|
HUMUSOFT, spol. s r.o. |
4 |
1 114 235 Kč |
|
|
Jan Sisr |
2 |
1 078 169 Kč |
|
|
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
1 029 158 Kč |
|
|
SLUŽBY.tech s.r.o. |
3 |
989 600 Kč |
|
|
HVM PLASMA, spol. s r.o. |
5 |
912 768 Kč |
|
|
CILAS, S.A. |
1 |
903 926 Kč |
|
|
Averna, a.s. |
1 |
889 700 Kč |
|
|
UHV Design Ltd |
1 |
883 515 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
1 |
875 316 Kč |
|
|
Gamin s.r.o. |
1 |
874 044 Kč |
|
|
Fricke und Mallah Microwave Technology GmbH |
2 |
801 586 Kč |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
1 |
798 600 Kč |
|
|
ADK advokátní a daňová kancelář s.r.o. |
1 |
786 500 Kč |
|
|
ARTEX informační systémy spol. s r.o. |
2 |
768 683 Kč |
|
|
Litron Lasers Ltd |
1 |
703 940 Kč |
|
|
CRYTUR, spol. s r.o. |
3 |
667 614 Kč |
|
|
IT FRIENDS, s.r.o. |
8 |
666 432 Kč |
|
|
FANSTAV a.s. |
2 |
635 250 Kč |
|
|
EBSCO Information Services s.r.o. |
1 |
634 489 Kč |
|
|
JIRFA, s.r.o. |
2 |
630 462 Kč |
|
|
TUkas a.s. |
1 |
615 968 Kč |
|
|
MIFRE ENERGY s.r.o. |
2 |
556 842 Kč |
|
|
Edenred CZ s.r.o. |
1 |
549 703 Kč |
|
|
EPLAN Software s.r.o. |
1 |
542 397 Kč |
|
|
Vakuum servis s.r.o. |
4 |
519 998 Kč |
|
|
Activair s.r.o. |
2 |
510 238 Kč |
|
|
Thorlabs Sweden AB |
1 |
509 342 Kč |
|
|
ARIZONA Optical Metrology |
1 |
488 141 Kč |
|
|
Pražská energetika, a.s. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
480 000 Kč |
|
|
ProjectSoft HK a.s. |
2 |
478 434 Kč |
|
|
Gourmand Praha s.r.o. |
1 |
450 000 Kč |
|
|
KOVOBAZAR s.r.o. |
2 |
445 280 Kč |
|
|
Ladislav Podzimek |
4 |
438 654 Kč |
|
|
ATEKO a.s. |
1 |
435 600 Kč |
|
|
PŘEDVÝBĚR.CZ a.s. |
2 |
435 513 Kč |
|
|
3Dees Industries s.r.o. |
1 |
432 402 Kč |
|
|
SolidVision, s.r.o. |
2 |
420 245 Kč |
|
|
Rigaku Innovative Technologies Europe s.r.o. |
2 |
346 544 Kč |
|
|
HOKAMI CZ, s.r.o. |
3 |
338 471 Kč |
|
|
MICRO-EPSILON Czech Republic, spol. s r.o. |
1 |
330 228 Kč |
|
|
Innomia a.s. |
1 |
323 421 Kč |
|
|
ATTL Advanced Materials Co., Ltd. |
1 |
315 431 Kč |
|
|
Central Fluidsystems s.r.o. |
1 |
313 893 Kč |
|
|
Heatsense Cables Limited |
1 |
303 225 Kč |
|
|
Jan Ječmen |
1 |
300 257 Kč |
|
|
IQ stavby a projekty s.r.o. |
1 |
298 870 Kč |
|
|
TESTOVACÍ TECHNIKA s.r.o. |
1 |
280 359 Kč |
|
|
Mouser Electronics, Inc. |
2 |
280 050 Kč |
|
|
Mykola Metryuk |
4 |
275 000 Kč |
|
|
Abacus Electric, s.r.o. |
1 |
274 716 Kč |
|
|
INKOSAS akciová společnost |
2 |
270 435 Kč |
|
|
Docter Optics SE Express Glass Services |
2 |
267 779 Kč |
|
|
Justwood s.r.o. |
1 |
267 487 Kč |
|
|
Hexagon Manufacturing Intelligence GmbH |
2 |
266 469 Kč |
|
|
ALUROL spol. s r.o. |
1 |
253 265 Kč |
|
|
ALFAVAC s.r.o. |
1 |
243 815 Kč |
|
|
FALCO Systems |
1 |
241 713 Kč |
|
|
UNICO.Advisory s.r.o. |
1 |
234 740 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ústav fyziky plazmatu AV ČR, v.v.i. v 2025 ve výši 2 919 128 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
ELEKTROTECHNIKA, a.s. |
6 |
|
|
Dal Ben S.p.A. |
2 |
|
|
HOLEC, DUDÁK, BARTŮŇKOVÁ ADVOKÁTI s.r.o. |
1 |
|
|
HERAFILM s.r.o. |
1 |
|
|
NIARA s.r.o. |
1 |
|
|
asphericon s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ústav fyziky plazmatu AV ČR, v.v.i. v 2025 ve výši 2 919 128 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 4 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,16.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 8,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
OHLA ŽS, a.s. |
2 |
7 979 527 Kč |
|
|
ELEKTROTECHNIKA, a.s. |
1 |
2 919 128 Kč |
|
|
VOLTCOM, spol. s r.o. |
1 |
1 613 184 Kč |
|
|
Inženýring staveb s.r.o. |
1 |
1 049 070 Kč |
|
|
FANSTAV a.s. |
2 |
635 250 Kč |
|
|
JIRFA, s.r.o. |
1 |
396 638 Kč |
|
|
Jan Ječmen |
1 |
300 257 Kč |
|
|
NITTAKA s.r.o. |
1 |
229 232 Kč |
|
|
Vondres s.r.o. |
1 |
89 008 Kč |
|
|
PODLAHY PRAHA s.r.o. |
1 |
57 862 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ústav fyziky plazmatu AV ČR, v.v.i. v 2025 ve výši 2 919 128 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 13,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
OptiXs, s.r.o. |
1 |
26 562 830 Kč |
|
|
ELEKTROTECHNIKA, a.s. |
3 |
8 757 384 Kč |
|
|
Dal Ben S.p.A. |
1 |
2 919 128 Kč |
|
|
Thomas Keating Limited |
1 |
2 893 779 Kč |
|
|
M Computers s.r.o. |
4 |
1 599 247 Kč |
|
|
BeSecured s.r.o. |
1 |
1 355 200 Kč |
|
|
Jan Sisr |
2 |
1 078 169 Kč |
|
|
ARTEX informační systémy spol. s r.o. |
2 |
768 683 Kč |
|
|
IT FRIENDS, s.r.o. |
7 |
590 274 Kč |
|
|
EPLAN Software s.r.o. |
1 |
542 397 Kč |
|
|
TechSoft Engineering, spol. s r.o. |
1 |
388 071 Kč |
|
|
IQ stavby a projekty s.r.o. |
1 |
298 870 Kč |
|
|
HUMUSOFT, spol. s r.o. |
1 |
204 417 Kč |
|
|
Easy8 s.r.o. |
1 |
170 929 Kč |
|
|
Alza.cz a.s. |
1 |
75 312 Kč |
|
|
AV ENGINEERING, a.s. |
1 |
69 550 Kč |
|
|
STORAGE ONE, a.s. |
1 |
65 930 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ústav fyziky plazmatu AV ČR, v.v.i. v 2025 ve výši 2 919 128 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 16,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HOLEC, DUDÁK, BARTŮŇKOVÁ ADVOKÁTI s.r.o. |
2 |
3 947 628 Kč |
|
|
Bytové družstvo Český Ráj Turnov |
2 |
2 359 500 Kč |
|
|
ADK advokátní a daňová kancelář s.r.o. |
1 |
786 500 Kč |
|
|
Kania, Sedlák, Smola, s.r.o. |
1 |
109 247 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ústav fyziky plazmatu AV ČR, v.v.i. v 2025 ve výši 2 919 128 Kč
|
Obor Věda, výzkum a vzdělávání
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 14,29 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ELEKTROTECHNIKA, a.s. |
3 |
118 610 256 Kč |
|
|
Kyoto Fusioneering Ltd. |
1 |
118 320 000 Kč |
|
|
44808321 |
1 |
79 404 219 Kč |
|
|
EUROPEAN SPACE AGENCY ESA |
1 |
35 130 923 Kč |
|
|
United Kingdom Atomic Energy Authority |
1 |
23 203 200 Kč |
|
|
OHLA ŽS, a.s. |
1 |
16 637 482 Kč |
|
|
Dal Ben S.p.A. |
1 |
14 520 000 Kč |
|
|
asphericon s.r.o. |
6 |
3 703 764 Kč |
|
|
HERAFILM s.r.o. |
1 |
2 919 128 Kč |
|
|
Averna, a.s. |
1 |
889 700 Kč |
|
|
CRYTUR, spol. s r.o. |
2 |
427 614 Kč |
|
|
Rigaku Innovative Technologies Europe s.r.o. |
2 |
346 544 Kč |
|
|
Sede Milano Institute of Plasma Physics of the CAS OHB ITALIA SPA |
1 |
158 864 Kč |
|
|
Technologické centrum Praha z.s.p.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Akkodis CZ s.r.o. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
APPLIC s.r.o. |
1 |
74 415 Kč |
|
|
Daido Metal Co., Ltd. - organizační složka, The European Technical Center |
1 |
68 922 Kč |
|
|
HOKAMI CZ, s.r.o. |
1 |
62 436 Kč |
|
|
Springer Nature Customer Service Center GmbH |
1 |
58 424 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ústav fyziky plazmatu AV ČR, v.v.i. v 2025 ve výši 2 919 128 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,89
|
|
Počet bodů 4,89 znamená pro Ústav fyziky plazmatu AV ČR, v.v.i. celkově
589. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0274 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1117 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0745 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0125 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0100 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0948 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1580 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,489
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,89
|
|
Výsledný K-Index
|
4,888 |
|