Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u varujícího počtu 129 smluv z 535 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,24.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,2411 odpovídá 24,11 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 4 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0075 odpovídá 0,75 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 38 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0710 odpovídá 7,10 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0093 odpovídá 0,93 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 27 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0505 odpovídá 5,05 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MAREŠ IVO s.r.o. |
7 |
4 337 654 Kč |
|
|
A + S, s.r.o. |
15 |
3 940 257 Kč |
|
|
P & L, spol. s r.o. |
1 |
2 956 030 Kč |
|
|
TSC Cleaning, a.s. |
2 |
2 478 795 Kč |
|
|
VRBICKÝ s.r.o. |
2 |
2 248 155 Kč |
|
|
ASbud Česká Republika, s.r.o. |
2 |
2 152 590 Kč |
|
|
FCC Česká republika, s.r.o. |
7 |
2 117 998 Kč |
|
|
NAM system, a.s. |
5 |
1 713 755 Kč |
|
|
FORTE - autodoprava a zemní práce s.r.o. |
5 |
1 670 932 Kč |
|
|
SERVIS-CENTRUM CZ s.r.o. |
5 |
1 574 535 Kč |
|
|
RAMI CZ s.r.o. |
3 |
1 233 179 Kč |
|
|
Daniš Davaztechnik s.r.o. |
3 |
1 148 290 Kč |
|
|
ElektroHerman CZ s.r.o. |
5 |
1 029 106 Kč |
|
|
Elektroprogres Hranice, spol. s r.o. |
2 |
928 683 Kč |
|
|
AUTO - DREI, s.r.o. |
3 |
907 714 Kč |
|
|
SK Hranice, z.s. |
3 |
907 714 Kč |
|
|
ZAPA beton a.s. |
3 |
810 842 Kč |
|
|
ELEKTRO-LUMEN, s. r. o. |
3 |
763 114 Kč |
|
|
Martin Podešva |
3 |
681 488 Kč |
|
|
EURO Sol s.r.o. |
4 |
644 930 Kč |
|
|
SEZAKO Prostějov s.r.o. |
3 |
635 129 Kč |
|
|
Jan Lesák |
2 |
618 777 Kč |
|
|
Stami Hranice s.r.o. |
2 |
605 142 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
2 |
605 142 Kč |
|
|
EZRA-NLV s.r.o. |
2 |
605 142 Kč |
|
|
Stará Střelnice s.r.o. |
2 |
605 142 Kč |
|
|
Služby ŠVARC s.r.o. |
2 |
605 142 Kč |
|
|
TS Valašské Meziříčí s.r.o. |
2 |
605 142 Kč |
|
|
Recovera Využití zdrojů a.s. |
2 |
605 142 Kč |
|
|
Ing. Stanislav Beránek s.r.o. |
2 |
605 142 Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
2 |
605 142 Kč |
|
|
KRESPO, s.r.o. |
3 |
599 650 Kč |
|
|
ENERGOSTAV, s.r.o. |
1 |
594 413 Kč |
|
|
SAS 4 FINISH s.r.o. |
1 |
586 245 Kč |
|
|
PAS Zábřeh na Moravě a. s. |
2 |
554 168 Kč |
|
|
Bc. Martin Lohniský |
2 |
544 571 Kč |
|
|
CZESEED s.r.o. |
1 |
507 958 Kč |
|
|
Běhal Ilja |
1 |
498 520 Kč |
|
|
HANES s.r.o. |
2 |
496 171 Kč |
|
|
KEROSIN s.r.o. |
1 |
483 969 Kč |
|
|
Oldřich Ondruch |
2 |
462 076 Kč |
|
|
Bazény Morava v.o.s. |
1 |
455 650 Kč |
|
|
Ing. Michal Kuchař |
2 |
451 040 Kč |
|
|
METROLUX s.r.o. |
2 |
440 511 Kč |
|
|
Skanska a.s. |
1 |
416 599 Kč |
|
|
PP AUTOCENTRUM s.r.o. |
1 |
394 000 Kč |
|
|
Robert Kořístka |
3 |
393 686 Kč |
|
|
BETONFORMY s.r.o. |
1 |
372 145 Kč |
|
|
SSI Schäfer Systems International s.r.o. |
1 |
369 728 Kč |
|
|
MORAM CZ, s.r.o. |
1 |
362 347 Kč |
|
|
ELTODO, a.s. |
1 |
361 790 Kč |
|
|
Martin Červek |
1 |
361 790 Kč |
|
|
KROK CZ, s.r.o. |
1 |
361 790 Kč |
|
|
SK-53554311 |
1 |
361 790 Kč |
|
|
Ložiska a příslušenství s.r.o. |
1 |
361 790 Kč |
|
|
LESNICTVÍ LENGÁL s.r.o. |
1 |
361 790 Kč |
|
|
ADACOM s.r.o. |
1 |
361 540 Kč |
|
|
MICHALÍK s.r.o. |
1 |
350 900 Kč |
|
|
GardenTechnik ŠOBORA s.r.o. |
1 |
338 800 Kč |
|
|
SIGMA PUMPY HRANICE, s.r.o. |
1 |
320 650 Kč |
|
|
Sklenářství Viol s.r.o. |
1 |
310 199 Kč |
|
|
ARBOEKO s.r.o. |
1 |
308 635 Kč |
|
|
Martin Adamčík |
1 |
307 098 Kč |
|
|
HSP & Partners advokátní kancelář s.r.o. |
2 |
305 596 Kč |
|
|
Ing. Tomáš Koláček |
1 |
302 571 Kč |
|
|
PRESBETON Nova, s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
DAKR spol. s r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
TIGEMMA, spol. s r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
LKQ CZ s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Jana Pitronová |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Evžen Blecha |
1 |
302 571 Kč |
|
|
HAS MW s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
GIENGER Holding spol. s r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Renáta Regecová |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Clean up s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
WELLART, s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
PTA E-commerce s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Stavebniny DEK a.s. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
SILASFALT s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
TOPSTONE s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
JIMARK s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Ing. Lenka Poloková |
1 |
302 571 Kč |
|
|
SH Hranice nemovitosti s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Ivan Pavlica |
1 |
302 571 Kč |
|
|
POKLOPSYSTEM s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Základní škola a Mateřská škola - Dětské centrum Hranice, pobočný spolek pro pomoc postiženým dětem |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Cemex Czech Republic s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
KLC Wellbeing Group s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
ŠUDOMA s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Datowood s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
AZ GEO, s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
CORNiCO Company, s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Teplo Hranice s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
PILA POTŠTÁT s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Alostar s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
eko GRADO spol. s r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
AB Andrys s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
ČMŽO - elektronika s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Czech Workforce Agency s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
EKOLTES Hranice, a.s. v 2025 ve výši 302 571 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
FCC Česká republika, s.r.o. |
7 |
|
|
FORTE - autodoprava a zemní práce s.r.o. |
4 |
|
|
AUTO - DREI, s.r.o. |
3 |
|
|
SK Hranice, z.s. |
3 |
|
|
NAM system, a.s. |
3 |
|
|
ZAPA beton a.s. |
2 |
|
|
Stami Hranice s.r.o. |
2 |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
2 |
|
|
EZRA-NLV s.r.o. |
2 |
|
|
Stará Střelnice s.r.o. |
2 |
|
|
Služby ŠVARC s.r.o. |
2 |
|
|
TS Valašské Meziříčí s.r.o. |
2 |
|
|
RAMI CZ s.r.o. |
2 |
|
|
Recovera Využití zdrojů a.s. |
2 |
|
|
Ing. Stanislav Beránek s.r.o. |
2 |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
2 |
|
|
Ing. Tomáš Koláček |
1 |
|
|
TSC Cleaning, a.s. |
1 |
|
|
Martin Podešva |
1 |
|
|
PRESBETON Nova, s.r.o. |
1 |
|
|
DAKR spol. s r.o. |
1 |
|
|
A + S, s.r.o. |
1 |
|
|
TIGEMMA, spol. s r.o. |
1 |
|
|
LKQ CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Jana Pitronová |
1 |
|
|
Evžen Blecha |
1 |
|
|
HANES s.r.o. |
1 |
|
|
HAS MW s.r.o. |
1 |
|
|
GIENGER Holding spol. s r.o. |
1 |
|
|
Renáta Regecová |
1 |
|
|
Clean up s.r.o. |
1 |
|
|
WELLART, s.r.o. |
1 |
|
|
SERVIS-CENTRUM CZ s.r.o. |
1 |
|
|
PTA E-commerce s.r.o. |
1 |
|
|
Stavebniny DEK a.s. |
1 |
|
|
SILASFALT s.r.o. |
1 |
|
|
TOPSTONE s.r.o. |
1 |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
|
|
METROLUX s.r.o. |
1 |
|
|
JIMARK s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Lenka Poloková |
1 |
|
|
SH Hranice nemovitosti s.r.o. |
1 |
|
|
Ivan Pavlica |
1 |
|
|
POKLOPSYSTEM s.r.o. |
1 |
|
|
Základní škola a Mateřská škola - Dětské centrum Hranice, pobočný spolek pro pomoc postiženým dětem |
1 |
|
|
Cemex Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
KLC Wellbeing Group s.r.o. |
1 |
|
|
ŠUDOMA s.r.o. |
1 |
|
|
Datowood s.r.o. |
1 |
|
|
AZ GEO, s.r.o. |
1 |
|
|
CORNiCO Company, s.r.o. |
1 |
|
|
ELEKTRO-LUMEN, s. r. o. |
1 |
|
|
Teplo Hranice s.r.o. |
1 |
|
|
PILA POTŠTÁT s.r.o. |
1 |
|
|
Alostar s.r.o. |
1 |
|
|
eko GRADO spol. s r.o. |
1 |
|
|
Bc. Martin Lohniský |
1 |
|
|
AB Andrys s.r.o. |
1 |
|
|
Oldřich Ondruch |
1 |
|
|
ČMŽO - elektronika s.r.o. |
1 |
|
|
Czech Workforce Agency s.r.o. |
1 |
|
|
CIME-plus, s.r.o. |
1 |
|
|
Skalagro, a.s. |
1 |
|
|
STROJEASTAVBY TVRDOŇ, s.r.o. |
1 |
|
|
KRESPO, s.r.o. |
1 |
|
|
Sargánek, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Lubomír Cahlík |
1 |
|
|
Purum s.r.o. |
1 |
|
|
PRO-OIL MORAVA s.r.o. |
1 |
|
|
OPRAVIL a spol., společnost auditorů a daňových poradců, s.r.o. |
1 |
|
|
Bartoň a Partner s.r.o. |
1 |
|
|
Petr Stodůlka |
1 |
|
|
EKO-KOM, a.s. |
1 |
|
|
Inter Cars Česká republika s.r.o. |
1 |
|
|
6299174 |
1 |
|
|
ING. ZDENĚK TOMEK - STAVEBNÍ FIRMA a.s. |
1 |
|
|
FS Europe a.s. |
1 |
|
|
RUMPOLD s.r.o. |
1 |
|
|
Gold bridges s.r.o. |
1 |
|
|
CARACAL MACHINES s.r.o. |
1 |
|
|
DEWONET Engineering s.r.o. |
1 |
|
|
JH MONTA s.r.o. |
1 |
|
|
Martin Tomečka |
1 |
|
|
HSP & Partners advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
|
|
Piešťanský X-Force a.s. |
1 |
|
|
Zdenka Zacharová |
1 |
|
|
Direct pojišťovna, a.s. |
1 |
|
|
Římskokatolická farnost Hranice na Moravě |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
EKOLTES Hranice, a.s. v 2025 ve výši 302 571 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
NAM system, a.s. |
2 |
605 142 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
JIMARK s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
EKOLTES Hranice, a.s. v 2025 ve výši 302 571 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
A + S, s.r.o. |
12 |
3 124 219 Kč |
|
|
Daniš Davaztechnik s.r.o. |
1 |
641 300 Kč |
|
|
Základní škola a Mateřská škola - Dětské centrum Hranice, pobočný spolek pro pomoc postiženým dětem |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Teplo Hranice s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
PILA POTŠTÁT s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
FORTE - autodoprava a zemní práce s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Petr Stodůlka |
1 |
302 571 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
EKOLTES Hranice, a.s. v 2025 ve výši 302 571 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
OPRAVIL a spol., společnost auditorů a daňových poradců, s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Direct pojišťovna, a.s. |
1 |
302 571 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
EKOLTES Hranice, a.s. v 2025 ve výši 302 571 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 66,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HSP & Partners advokátní kancelář s.r.o. |
2 |
305 596 Kč |
|
|
ZAPA beton a.s. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Stavebniny DEK a.s. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
STROJEASTAVBY TVRDOŇ, s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
STAVMAT STAVEBNINY a.s. |
1 |
36 300 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
EKOLTES Hranice, a.s. v 2025 ve výši 302 571 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 54, tj. 98,18 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TSC Cleaning, a.s. |
2 |
2 478 795 Kč |
|
|
FCC Česká republika, s.r.o. |
7 |
2 117 998 Kč |
|
|
Stará Střelnice s.r.o. |
2 |
605 142 Kč |
|
|
Služby ŠVARC s.r.o. |
2 |
605 142 Kč |
|
|
TS Valašské Meziříčí s.r.o. |
2 |
605 142 Kč |
|
|
Recovera Využití zdrojů a.s. |
2 |
605 142 Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
2 |
605 142 Kč |
|
|
DAKR spol. s r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
AUTO - DREI, s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
TIGEMMA, spol. s r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Jana Pitronová |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Renáta Regecová |
1 |
302 571 Kč |
|
|
WELLART, s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
PTA E-commerce s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
TOPSTONE s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Ing. Lenka Poloková |
1 |
302 571 Kč |
|
|
SH Hranice nemovitosti s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Cemex Czech Republic s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
KLC Wellbeing Group s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Datowood s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
AZ GEO, s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
CORNiCO Company, s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
ELEKTRO-LUMEN, s. r. o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
NAM system, a.s. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Alostar s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
AB Andrys s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
ČMŽO - elektronika s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Czech Workforce Agency s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Skalagro, a.s. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Sargánek, spol. s r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Purum s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Bartoň a Partner s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
ING. ZDENĚK TOMEK - STAVEBNÍ FIRMA a.s. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
FS Europe a.s. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
RUMPOLD s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Gold bridges s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
CARACAL MACHINES s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
DEWONET Engineering s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
JH MONTA s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Piešťanský X-Force a.s. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Zdenka Zacharová |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Hranice na Moravě |
1 |
302 571 Kč |
|
|
ZAPA beton a.s. |
1 |
302 571 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
EKOLTES Hranice, a.s. v 2025 ve výši 302 571 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 36,36 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
VRBICKÝ s.r.o. |
1 |
2 169 202 Kč |
|
|
Martin Podešva |
2 |
544 571 Kč |
|
|
Běhal Ilja |
1 |
498 520 Kč |
|
|
Bazény Morava v.o.s. |
1 |
455 650 Kč |
|
|
SERVIS-CENTRUM CZ s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
RAMI CZ s.r.o. |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Bc. Martin Lohniský |
1 |
302 571 Kč |
|
|
Petr Žeravík |
1 |
120 508 Kč |
|
|
Vladimír Hrouzek |
1 |
107 361 Kč |
|
|
PTN - VESTRA, s.r.o. |
1 |
1 452 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
EKOLTES Hranice, a.s. v 2025 ve výši 302 571 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Dobrovolně zveřejňuje velké množství smluv pod 50 000 Kč.
|
Číselná hodnota parametru je - 0,75.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,52
|
|
Počet bodů 4,52 znamená pro EKOLTES Hranice, a.s. celkově
491. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,2411 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0075 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0114 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0072 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0093 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0505 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0710 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1294 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,527
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,27
|
| Odečtený bonus za transparentnost |
- 0,75 |
|
Výsledný K-Index
|
4,525 |
|