Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0205 odpovídá 2,05 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 57 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,19.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1945 odpovídá 19,45 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0205 odpovídá 2,05 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
1 |
234 959 663 Kč |
|
|
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. |
1 |
234 959 663 Kč |
|
|
ZLINER s.r.o. |
1 |
167 464 000 Kč |
|
|
STRABAG Rail a.s. |
2 |
39 905 800 Kč |
|
|
Vendys & V s.r.o. |
40 |
33 957 017 Kč |
|
|
SGS Czech Republic, s.r.o. |
1 |
13 494 525 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
4 |
10 335 946 Kč |
|
|
EGERIA, spol. s r.o. |
11 |
9 917 354 Kč |
|
|
Zdeněk Tureček |
1 |
8 850 000 Kč |
|
|
FOSAN s.r.o. |
1 |
8 773 952 Kč |
|
|
Generali Česká Distribuce a.s. |
1 |
6 834 564 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
3 |
4 889 871 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
2 |
3 657 304 Kč |
|
|
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. |
1 |
3 475 804 Kč |
|
|
Severočeská teplárenská, a.s. |
1 |
3 475 804 Kč |
|
|
Herman technologies s.r.o. |
2 |
3 308 624 Kč |
|
|
PRAGOIMEX a.s. |
11 |
3 149 475 Kč |
|
|
AQE legal, s.r.o. |
1 |
2 413 950 Kč |
|
|
Černý welding s.r.o. |
3 |
1 722 193 Kč |
|
|
SAT s.r.o. |
3 |
1 307 103 Kč |
|
|
MITERAL s.r.o. |
1 |
1 282 479 Kč |
|
|
WOHER s.r.o. |
2 |
1 206 749 Kč |
|
|
Marta Novotná |
8 |
1 104 021 Kč |
|
|
ILLA & Partners s.r.o. |
7 |
1 081 781 Kč |
|
|
PRAFIS a.s. |
2 |
1 051 057 Kč |
|
|
DHK Baník Most, s.r.o. |
2 |
1 028 500 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
1 |
989 649 Kč |
|
|
AQE Administration, s.r.o. |
1 |
968 000 Kč |
|
|
ARMEX Oil s.r.o. |
1 |
948 253 Kč |
|
|
M A K R O - ND spol. s r. o. |
8 |
803 740 Kč |
|
|
XT-Card a.s. |
1 |
755 040 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
1 |
716 320 Kč |
|
|
KZ system s.r.o. |
2 |
686 351 Kč |
|
|
Karel Schrőter |
2 |
678 665 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
651 222 Kč |
|
|
IBR Consulting, s.r.o. |
1 |
631 620 Kč |
|
|
WTL TEAM s.r.o. |
1 |
604 753 Kč |
|
|
POKLOPSYSTEM s.r.o. |
2 |
582 056 Kč |
|
|
Sport Most z.s. |
1 |
580 800 Kč |
|
|
PROXITECH s.r.o. |
2 |
564 159 Kč |
|
|
CH - KOVO s.r.o. |
2 |
561 924 Kč |
|
|
CZECH STYLE, spol. s r.o. |
4 |
547 646 Kč |
|
|
Stand by energy s.r.o. |
2 |
525 193 Kč |
|
|
Sev.en Inntech a.s. |
3 |
480 625 Kč |
|
|
FREKO a.s. |
4 |
472 916 Kč |
|
|
FK Baník Most - Souš mládež, z.s. |
1 |
447 700 Kč |
|
|
WAYMONT s.r.o. |
1 |
447 458 Kč |
|
|
Traxmandl Tour s.r.o. |
3 |
385 990 Kč |
|
|
FAIVELEY TRANSPORT CZECH a.s. |
3 |
382 946 Kč |
|
|
JUDr. Petr Fux, advokát |
1 |
350 900 Kč |
|
|
Electric Components a.s. |
1 |
344 850 Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
4 |
324 443 Kč |
|
|
BestDrive Czech Republic s.r.o. |
1 |
308 114 Kč |
|
|
Benefit stavební prvky s.r.o. |
1 |
290 923 Kč |
|
|
Mikroelektronika spol. s r.o. |
2 |
281 156 Kč |
|
|
Zdeněk Rež |
1 |
273 350 Kč |
|
|
ONE SYSTEM s.r.o. |
2 |
268 950 Kč |
|
|
PAKRA ZF - SERVIS s.r.o. |
4 |
262 125 Kč |
|
|
United Energy, a.s. |
1 |
258 314 Kč |
|
|
AUTOGARD spol. s r.o. |
2 |
256 429 Kč |
|
|
GUTRA s.r.o. |
2 |
248 050 Kč |
|
|
AUTOTECH - VT, s.r.o. |
1 |
234 317 Kč |
|
|
Otto Christ Wash Systems s.r.o. |
1 |
221 572 Kč |
|
|
SX Labs s.r.o. |
1 |
212 051 Kč |
|
|
AGROZET České Budějovice, a.s. |
1 |
199 900 Kč |
|
|
TBG SEVEROZÁPADNÍ ČECHY s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
4FUN Group s. r. o. |
1 |
181 427 Kč |
|
|
SERVIND s.r.o. |
1 |
180 826 Kč |
|
|
EKOLA group, spol. s r.o. |
1 |
179 080 Kč |
|
|
WETEST pneu, spol. s r.o. |
1 |
174 085 Kč |
|
|
SW-SWANA PRAHA, spol. s r.o. |
1 |
169 884 Kč |
|
|
FS SOFTWARE s.r.o. |
1 |
159 720 Kč |
|
|
Holoubek trade s. r. o. |
1 |
158 510 Kč |
|
|
SK-36828670 |
2 |
155 629 Kč |
|
|
Ženský pěvecký sbor Clavis cordium, z.s. |
1 |
155 364 Kč |
|
|
TR systém s.r.o. |
1 |
151 855 Kč |
|
|
TOP-GAIN, s.r.o. |
1 |
147 233 Kč |
|
|
SOR Libchavy spol. s r.o. |
2 |
143 286 Kč |
|
|
OKAČ kompresory, s.r.o. |
2 |
141 449 Kč |
|
|
EXPRES AUTO s.r.o. |
2 |
141 326 Kč |
|
|
MAPECO MOST a.s. |
1 |
133 100 Kč |
|
|
Radek Tesař |
1 |
133 100 Kč |
|
|
MOTORSERVIS Švec, s.r.o. |
2 |
132 284 Kč |
|
|
Alza.cz a.s. |
1 |
129 906 Kč |
|
|
DYSK, spol. s r.o. |
1 |
113 036 Kč |
|
|
ARRIVA vlaky s.r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
MEDIROL s.r.o. |
1 |
104 972 Kč |
|
|
Dámský házenkářský klub Baník Most z.s. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
HERKUL a.s. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
H & M TRADING, spol. s r.o. |
1 |
96 558 Kč |
|
|
Egneza s.r.o. |
1 |
94 380 Kč |
|
|
SAMIRA Promotion s.r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o. |
1 |
84 178 Kč |
|
|
MEDIA CLUB, s.r.o. |
1 |
79 618 Kč |
|
|
Scanwest Plzeň spol. s r.o. |
1 |
78 802 Kč |
|
|
MANDYS s.r.o. |
1 |
78 565 Kč |
|
|
pd com s.r.o. |
1 |
78 408 Kč |
|
|
BRZDY CZ s.r.o. |
1 |
75 279 Kč |
|
|
ICZ.DMS a.s. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
MEDIA MARKETING SERVICES a.s. |
1 |
70 180 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova, a.s. v 2025 ve výši 3 475 804 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 3 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,23.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 2,44 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Vendys & V s.r.o. |
30 |
24 609 028 Kč |
|
|
EGERIA, spol. s r.o. |
8 |
6 844 026 Kč |
|
|
Severočeská teplárenská, a.s. |
1 |
3 475 804 Kč |
|
|
ARMEX Oil s.r.o. |
1 |
948 253 Kč |
|
|
Tepelné hospodářství Litvínov s.r.o. |
1 |
23 232 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova, a.s. v 2025 ve výši 3 475 804 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ZLINER s.r.o. |
1 |
167 464 000 Kč |
|
|
Zdeněk Tureček |
1 |
8 850 000 Kč |
|
|
FOSAN s.r.o. |
1 |
8 773 952 Kč |
|
|
Vendys & V s.r.o. |
9 |
8 486 880 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
3 |
4 889 871 Kč |
|
|
PRAGOIMEX a.s. |
11 |
3 149 475 Kč |
|
|
EGERIA, spol. s r.o. |
3 |
3 073 327 Kč |
|
|
Černý welding s.r.o. |
3 |
1 722 193 Kč |
|
|
SAT s.r.o. |
3 |
1 307 103 Kč |
|
|
WOHER s.r.o. |
2 |
1 206 749 Kč |
|
|
PRAFIS a.s. |
2 |
1 051 057 Kč |
|
|
Herman technologies s.r.o. |
1 |
888 624 Kč |
|
|
Marta Novotná |
6 |
807 571 Kč |
|
|
M A K R O - ND spol. s r. o. |
8 |
803 740 Kč |
|
|
XT-Card a.s. |
1 |
755 040 Kč |
|
|
Karel Schrőter |
2 |
678 665 Kč |
|
|
WTL TEAM s.r.o. |
1 |
604 753 Kč |
|
|
ILLA & Partners s.r.o. |
3 |
591 317 Kč |
|
|
POKLOPSYSTEM s.r.o. |
2 |
582 056 Kč |
|
|
Sport Most z.s. |
1 |
580 800 Kč |
|
|
PROXITECH s.r.o. |
2 |
564 159 Kč |
|
|
CH - KOVO s.r.o. |
2 |
561 924 Kč |
|
|
CZECH STYLE, spol. s r.o. |
4 |
547 646 Kč |
|
|
DHK Baník Most, s.r.o. |
1 |
544 500 Kč |
|
|
Stand by energy s.r.o. |
2 |
525 193 Kč |
|
|
KZ system s.r.o. |
1 |
448 888 Kč |
|
|
FK Baník Most - Souš mládež, z.s. |
1 |
447 700 Kč |
|
|
WAYMONT s.r.o. |
1 |
447 458 Kč |
|
|
Traxmandl Tour s.r.o. |
3 |
385 990 Kč |
|
|
FAIVELEY TRANSPORT CZECH a.s. |
3 |
382 946 Kč |
|
|
FREKO a.s. |
3 |
351 916 Kč |
|
|
Electric Components a.s. |
1 |
344 850 Kč |
|
|
BestDrive Czech Republic s.r.o. |
1 |
308 114 Kč |
|
|
Mikroelektronika spol. s r.o. |
2 |
281 156 Kč |
|
|
PAKRA ZF - SERVIS s.r.o. |
4 |
262 125 Kč |
|
|
United Energy, a.s. |
1 |
258 314 Kč |
|
|
AUTOGARD spol. s r.o. |
2 |
256 429 Kč |
|
|
GUTRA s.r.o. |
2 |
248 050 Kč |
|
|
AUTOTECH - VT, s.r.o. |
1 |
234 317 Kč |
|
|
Otto Christ Wash Systems s.r.o. |
1 |
221 572 Kč |
|
|
AGROZET České Budějovice, a.s. |
1 |
199 900 Kč |
|
|
TBG SEVEROZÁPADNÍ ČECHY s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
SERVIND s.r.o. |
1 |
180 826 Kč |
|
|
WETEST pneu, spol. s r.o. |
1 |
174 085 Kč |
|
|
SW-SWANA PRAHA, spol. s r.o. |
1 |
169 884 Kč |
|
|
Holoubek trade s. r. o. |
1 |
158 510 Kč |
|
|
SK-36828670 |
2 |
155 629 Kč |
|
|
Ženský pěvecký sbor Clavis cordium, z.s. |
1 |
155 364 Kč |
|
|
TOP-GAIN, s.r.o. |
1 |
147 233 Kč |
|
|
SOR Libchavy spol. s r.o. |
2 |
143 286 Kč |
|
|
OKAČ kompresory, s.r.o. |
2 |
141 449 Kč |
|
|
EXPRES AUTO s.r.o. |
2 |
141 326 Kč |
|
|
Radek Tesař |
1 |
133 100 Kč |
|
|
MOTORSERVIS Švec, s.r.o. |
2 |
132 284 Kč |
|
|
Alza.cz a.s. |
1 |
129 906 Kč |
|
|
DYSK, spol. s r.o. |
1 |
113 036 Kč |
|
|
ARRIVA vlaky s.r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
MEDIROL s.r.o. |
1 |
104 972 Kč |
|
|
Dámský házenkářský klub Baník Most z.s. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
H & M TRADING, spol. s r.o. |
1 |
96 558 Kč |
|
|
SAMIRA Promotion s.r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o. |
1 |
84 178 Kč |
|
|
Scanwest Plzeň spol. s r.o. |
1 |
78 802 Kč |
|
|
MANDYS s.r.o. |
1 |
78 565 Kč |
|
|
pd com s.r.o. |
1 |
78 408 Kč |
|
|
BRZDY CZ s.r.o. |
1 |
75 279 Kč |
|
|
Elektroline a.s. |
1 |
65 050 Kč |
|
|
DT - Výhybkárna a strojírna, a.s. |
1 |
64 614 Kč |
|
|
Martina Kleinová |
1 |
61 395 Kč |
|
|
PNEU PROCHÁZKA s.r.o. |
1 |
61 156 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova, a.s. v 2025 ve výši 3 475 804 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Generali Česká Distribuce a.s. |
1 |
6 834 564 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
2 |
3 657 304 Kč |
|
|
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. |
1 |
3 475 804 Kč |
|
|
Zdeněk Rež |
1 |
273 350 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
151 250 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova, a.s. v 2025 ve výši 3 475 804 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 6,07
|
|
Počet bodů 6,07 znamená pro DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova, a.s. celkově
891. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0205 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1425 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0205 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1945 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2290 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,607
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
6,07
|
|
Výsledný K-Index
|
6,070 |
|