Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 102 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,19.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1925 odpovídá 19,25 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 4 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0075 odpovídá 0,75 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 278 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,52.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,5245 odpovídá 52,45 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0038 odpovídá 0,38 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 22 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0415 odpovídá 4,15 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Velké zakázky se koncentrují u malého počtu dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
3 |
157 117 949 Kč |
|
|
Veacom s.r.o. |
8 |
19 343 593 Kč |
|
|
POLANSKÝ s.r.o. |
4 |
9 671 797 Kč |
|
|
MM - Project company s.r.o. |
4 |
9 671 797 Kč |
|
|
MV STAVBY VJAČKA s.r.o. |
5 |
7 530 346 Kč |
|
|
Ateliér Ostrava s.r.o. |
3 |
7 253 848 Kč |
|
|
UKV mont s.r.o. |
5 |
5 263 149 Kč |
|
|
K2 atmitec s.r.o. |
3 |
4 981 725 Kč |
|
|
VAHY PRO, s.r.o. |
3 |
4 937 278 Kč |
|
|
IN ENERGIE s.r.o. |
2 |
4 835 898 Kč |
|
|
KOKRA, spol. s r.o. |
2 |
4 835 898 Kč |
|
|
Dozor koordinátor s.r.o. |
2 |
4 835 898 Kč |
|
|
HANES s.r.o. |
2 |
4 835 898 Kč |
|
|
Volvo Group Czech Republic, s.r.o. |
2 |
4 835 898 Kč |
|
|
FORNAL trading s.r.o. |
2 |
4 835 898 Kč |
|
|
Jančík - Instal, s.r.o. |
13 |
4 462 660 Kč |
|
|
HC VÍTKOVICE RIDERA a.s. |
2 |
3 926 450 Kč |
|
|
DM STAVSTAV MORAVIA s.r.o. |
1 |
3 631 940 Kč |
|
|
FC Baník Ostrava, a.s. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
auto MOTOL BENI a.s. |
2 |
3 217 842 Kč |
|
|
MDS Ostrava s.r.o. |
3 |
2 595 826 Kč |
|
|
ID - KARTA s.r.o. |
2 |
2 508 264 Kč |
|
|
Veolia Vedlejší produkty ČR, s.r.o. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
KlimTech CZ s.r.o. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
PROFI TRUCK BUSINESS s.r.o. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
SIGMA PUMPY HRANICE, s.r.o. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
Cars cars 247, s.r.o. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
Daniel Reichel |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
Radim Dvořáček |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
VETRA International s.r.o. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
ELKOPLAST CZ, s.r.o. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
FLOW SYSTEM GROUP s.r.o. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
JANKOSTAV s.r.o. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
Liebherr CZ s.r.o. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
MOTORGAS s.r.o. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
Ostravská aukční síň s.r.o. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
TUkas a.s. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
Blue Partners s.r.o. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
CARS CENTRUM Pelhřimov s.r.o. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
ALVAO s.r.o. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
Radovan Erben |
1 |
1 143 716 Kč |
|
|
Jaroslav Prodaj |
11 |
1 065 029 Kč |
|
|
KOMFORTNÍ KLIMATIZACE s.r.o. |
1 |
396 570 Kč |
|
|
Konstruanto s.r.o. |
1 |
344 982 Kč |
|
|
ECHO alarm, s.r.o. |
1 |
332 306 Kč |
|
|
Love production s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
isportmedia s.r.o. |
2 |
283 140 Kč |
|
|
INISOFT s.r.o. |
2 |
276 949 Kč |
|
|
FAAT Consulting & Audit s.r.o. |
1 |
256 520 Kč |
|
|
Miroslav Pavlík - podlahářství Ostrava s.r.o. |
3 |
249 236 Kč |
|
|
Colour Production, spol. s r.o. |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Ing. Taťána Simaová |
2 |
186 824 Kč |
|
|
ENVIprojekt CZECH s.r.o. |
2 |
181 500 Kč |
|
|
Černá louka s.r.o. |
1 |
134 915 Kč |
|
|
Kristýna Vavrousová |
1 |
119 790 Kč |
|
|
NICKNACK s.r.o. |
1 |
119 669 Kč |
|
|
POLAR televize Ostrava, s.r.o. |
1 |
114 950 Kč |
|
|
VLTAVA LABE MEDIA a.s. |
1 |
100 126 Kč |
|
|
REDCOCK a.s. |
1 |
95 000 Kč |
|
|
CZECH - PHYSWORK s.r.o. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
ENESPO, s.r.o. |
1 |
79 739 Kč |
|
|
Nikola Vavrous |
1 |
78 650 Kč |
|
|
TJ Sokol Hrabová, z.s. |
1 |
73 178 Kč |
|
|
Vladimír Nosek |
1 |
72 600 Kč |
|
|
6036225 |
1 |
70 779 Kč |
|
|
Jiří Malec |
1 |
66 477 Kč |
|
|
IKEA Česká republika, s.r.o. |
1 |
61 753 Kč |
|
|
Martin Gelnar |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
OZO Ostrava s.r.o. v 2025 ve výši 2 417 949 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Veacom s.r.o. |
8 |
|
|
POLANSKÝ s.r.o. |
4 |
|
|
MM - Project company s.r.o. |
4 |
|
|
Ateliér Ostrava s.r.o. |
3 |
|
|
MV STAVBY VJAČKA s.r.o. |
3 |
|
|
UKV mont s.r.o. |
2 |
|
|
K2 atmitec s.r.o. |
2 |
|
|
IN ENERGIE s.r.o. |
2 |
|
|
KOKRA, spol. s r.o. |
2 |
|
|
Dozor koordinátor s.r.o. |
2 |
|
|
HANES s.r.o. |
2 |
|
|
VAHY PRO, s.r.o. |
2 |
|
|
Volvo Group Czech Republic, s.r.o. |
2 |
|
|
FORNAL trading s.r.o. |
2 |
|
|
Veolia Vedlejší produkty ČR, s.r.o. |
1 |
|
|
KlimTech CZ s.r.o. |
1 |
|
|
PROFI TRUCK BUSINESS s.r.o. |
1 |
|
|
SIGMA PUMPY HRANICE, s.r.o. |
1 |
|
|
Cars cars 247, s.r.o. |
1 |
|
|
Daniel Reichel |
1 |
|
|
Radim Dvořáček |
1 |
|
|
VETRA International s.r.o. |
1 |
|
|
ELKOPLAST CZ, s.r.o. |
1 |
|
|
FLOW SYSTEM GROUP s.r.o. |
1 |
|
|
JANKOSTAV s.r.o. |
1 |
|
|
Liebherr CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Jančík - Instal, s.r.o. |
1 |
|
|
auto MOTOL BENI a.s. |
1 |
|
|
MOTORGAS s.r.o. |
1 |
|
|
ID - KARTA s.r.o. |
1 |
|
|
Ostravská aukční síň s.r.o. |
1 |
|
|
MDS Ostrava s.r.o. |
1 |
|
|
TUkas a.s. |
1 |
|
|
Blue Partners s.r.o. |
1 |
|
|
Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. |
1 |
|
|
CARS CENTRUM Pelhřimov s.r.o. |
1 |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
|
|
ALVAO s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
OZO Ostrava s.r.o. v 2025 ve výši 2 417 949 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů je výrazná v 4 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,27.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 62,50 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
K2 atmitec s.r.o. |
2 |
4 835 898 Kč |
|
|
ID - KARTA s.r.o. |
2 |
2 508 264 Kč |
|
|
Blue Partners s.r.o. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
ALVAO s.r.o. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
INISOFT s.r.o. |
2 |
276 949 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
OZO Ostrava s.r.o. v 2025 ve výši 2 417 949 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 17, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
POLANSKÝ s.r.o. |
4 |
9 671 797 Kč |
|
|
MM - Project company s.r.o. |
4 |
9 671 797 Kč |
|
|
Ateliér Ostrava s.r.o. |
3 |
7 253 848 Kč |
|
|
MV STAVBY VJAČKA s.r.o. |
3 |
4 993 743 Kč |
|
|
Dozor koordinátor s.r.o. |
2 |
4 835 898 Kč |
|
|
DM STAVSTAV MORAVIA s.r.o. |
1 |
3 631 940 Kč |
|
|
JANKOSTAV s.r.o. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
Jaroslav Prodaj |
6 |
609 633 Kč |
|
|
Jančík - Instal, s.r.o. |
3 |
347 450 Kč |
|
|
Konstruanto s.r.o. |
1 |
344 982 Kč |
|
|
ECHO alarm, s.r.o. |
1 |
332 306 Kč |
|
|
MDS Ostrava s.r.o. |
2 |
177 877 Kč |
|
|
UKV mont s.r.o. |
1 |
114 793 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
OZO Ostrava s.r.o. v 2025 ve výši 2 417 949 Kč
|
Obor Stroje a zařízení
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 71,43 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
VETRA International s.r.o. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
ELKOPLAST CZ, s.r.o. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
FLOW SYSTEM GROUP s.r.o. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
Jančík - Instal, s.r.o. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
MOTORGAS s.r.o. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
UKV mont s.r.o. |
1 |
85 220 Kč |
|
|
Vladimír Nosek |
1 |
72 600 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
OZO Ostrava s.r.o. v 2025 ve výši 2 417 949 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 19, tj. 94,74 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Veacom s.r.o. |
8 |
19 343 593 Kč |
|
|
KOKRA, spol. s r.o. |
2 |
4 835 898 Kč |
|
|
FORNAL trading s.r.o. |
2 |
4 835 898 Kč |
|
|
auto MOTOL BENI a.s. |
2 |
3 217 842 Kč |
|
|
Veolia Vedlejší produkty ČR, s.r.o. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
Cars cars 247, s.r.o. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
TUkas a.s. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
CARS CENTRUM Pelhřimov s.r.o. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
HANES s.r.o. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
OZO Ostrava s.r.o. v 2025 ve výši 2 417 949 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
3 |
157 117 949 Kč |
|
|
FAAT Consulting & Audit s.r.o. |
1 |
256 520 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
OZO Ostrava s.r.o. v 2025 ve výši 2 417 949 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 7, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
UKV mont s.r.o. |
2 |
2 645 187 Kč |
|
|
KlimTech CZ s.r.o. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
PROFI TRUCK BUSINESS s.r.o. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
Radim Dvořáček |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
VAHY PRO, s.r.o. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
Volvo Group Czech Republic, s.r.o. |
1 |
2 417 949 Kč |
|
|
Jančík - Instal, s.r.o. |
8 |
1 620 777 Kč |
|
|
Jaroslav Prodaj |
2 |
233 293 Kč |
|
|
Miroslav Pavlík - podlahářství Ostrava s.r.o. |
1 |
66 768 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
OZO Ostrava s.r.o. v 2025 ve výši 2 417 949 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Dobrovolně zveřejňuje velké množství smluv pod 50 000 Kč.
|
Číselná hodnota parametru je - 0,75.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 11,45
|
|
Počet bodů 11,45 znamená pro OZO Ostrava s.r.o. celkově
1271. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,1925 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0075 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1509 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0269 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0038 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0415 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,5245 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2721 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
1,220
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
12,20
|
| Odečtený bonus za transparentnost |
- 0,75 |
|
Výsledný K-Index
|
11,446 |
|