Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0316 odpovídá 3,16 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 59 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,16.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1553 odpovídá 15,53 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0132 odpovídá 1,32 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 1 významně začerněnou smlouvu.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0026 odpovídá 0,26 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
2 |
53 378 079 Kč |
|
|
PAMÁTKY TÁBOR, s.r.o. |
1 |
53 202 380 Kč |
|
|
IN ENERGIE s.r.o. |
1 |
18 150 000 Kč |
|
|
I-TEC Czech, spol. s r.o. |
2 |
8 657 308 Kč |
|
|
KOBIT, spol. s r.o. |
2 |
7 251 530 Kč |
|
|
PARTNER-STAV, s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Saba ClickPark s.r.o. |
4 |
3 194 092 Kč |
|
|
STRABAG Asfalt s.r.o. |
12 |
2 767 270 Kč |
|
|
P.S.CH. spol. s r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
PLAZMACZ s.r.o. |
17 |
2 058 815 Kč |
|
|
ARMEX Oil s.r.o. |
6 |
1 871 628 Kč |
|
|
SRBA s.r.o. |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
SWARCO TRAFFIC CZ s.r.o. |
2 |
1 657 906 Kč |
|
|
Stavebniny DEK a.s. |
13 |
1 646 449 Kč |
|
|
Veacom s.r.o. |
3 |
1 596 662 Kč |
|
|
MK SERVICE, s.r.o. |
1 |
1 570 580 Kč |
|
|
INTEM spol. s r.o. |
3 |
1 570 000 Kč |
|
|
IZOMAT stavebniny s.r.o. |
12 |
1 452 000 Kč |
|
|
PRO-DOMA, SE |
12 |
1 452 000 Kč |
|
|
PL BEKO s.r.o. |
1 |
1 274 427 Kč |
|
|
MALCOM CZ s.r.o. |
1 |
941 380 Kč |
|
|
Impregnace Soběslav s.r.o. |
2 |
828 569 Kč |
|
|
Loomis Czech Republic a.s. |
1 |
707 569 Kč |
|
|
C-energy s.r.o. |
1 |
707 569 Kč |
|
|
MACH MOTORS s.r.o. |
1 |
646 501 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
3 |
605 000 Kč |
|
|
PROFASTAV s.r.o. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
Musuka Group s.r.o. |
2 |
526 031 Kč |
|
|
STRABAG SIS a.s. |
1 |
519 605 Kč |
|
|
KIS plus, s.r.o. |
2 |
484 000 Kč |
|
|
Vít Smrček |
1 |
400 000 Kč |
|
|
OPPORTUNITY, spol. s r. o. |
1 |
389 000 Kč |
|
|
ARBOEKO s.r.o. |
2 |
385 990 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
3 |
363 000 Kč |
|
|
WIP Reklama spol. s r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
M/A Raptor s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
GARTENSTA PLUS s.r.o. |
2 |
268 439 Kč |
|
|
STREETPARK s.r.o. |
2 |
267 980 Kč |
|
|
Táborské elektromontáže s.r.o. |
2 |
260 752 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
3 |
251 015 Kč |
|
|
Avistech s.r.o. |
2 |
250 470 Kč |
|
|
AUTA TEST s.r.o. |
2 |
242 000 Kč |
|
|
AUTA BOREK a.s. |
2 |
242 000 Kč |
|
|
UNISVAR CZ s.r.o. |
2 |
242 000 Kč |
|
|
DOPRAVNÍ ZNAČENÍ TÁBOR s.r.o. |
2 |
242 000 Kč |
|
|
Accu Technology spol. s r.o. |
2 |
242 000 Kč |
|
|
ČEVAK a.s. |
2 |
242 000 Kč |
|
|
Jan Houska |
2 |
242 000 Kč |
|
|
NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. |
2 |
242 000 Kč |
|
|
COPY SERVIS TÁBOR s.r.o. |
2 |
242 000 Kč |
|
|
Martin Mareš |
1 |
242 000 Kč |
|
|
ATP Motor s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Michaela Dvořáková, Jan Dvořák - architekti s.r.o. |
1 |
237 160 Kč |
|
|
REPAM ELEKTRO s.r.o. |
2 |
226 893 Kč |
|
|
GS PLUS s.r.o. |
4 |
226 530 Kč |
|
|
Jan Pražák |
2 |
217 274 Kč |
|
|
Elektromontáže Milevsko s.r.o. |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Projekta Tábor s.r.o. |
1 |
199 650 Kč |
|
|
NorWit,s.r.o. |
3 |
195 940 Kč |
|
|
Jana Zemanová |
3 |
177 870 Kč |
|
|
Azeleň s.r.o. |
2 |
175 450 Kč |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
1 |
175 208 Kč |
|
|
COMETT PLUS, spol. s r.o. |
1 |
175 036 Kč |
|
|
ELEKTROMONTÁŽE s.r.o. |
1 |
163 350 Kč |
|
|
Pavel Novotný |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Zeelandia spol. s r.o. |
2 |
141 122 Kč |
|
|
CROY s.r.o. |
1 |
133 100 Kč |
|
|
Vršecký Jiří |
2 |
130 000 Kč |
|
|
EVOS Tábor s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Václav Hronek |
1 |
121 000 Kč |
|
|
V. Racek - zemědělské technologie s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Normfest, s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Zdeněk Hron |
1 |
121 000 Kč |
|
|
B.K.T. spol. s r. o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
ELDOSAN s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
ANTICORO, spol. s r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
MIKEŠ-CZ, s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Jan Hlávka |
1 |
121 000 Kč |
|
|
SaNo CB s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Miroslav Berka |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Hilti ČR spol. s r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Jan Nevšímal |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Jiří Pinc |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Jiří Ježek |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Toril Invest, a.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Libor Špulák |
1 |
121 000 Kč |
|
|
AB TÁBOR spol. s r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
LAMA servis s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
OPAVA assistance s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Václav Tesař |
1 |
121 000 Kč |
|
|
První písecký velkoobchod, spol. s r. o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
KAPO Tábor, s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
HERMES TECHNOLOGIE s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
RM Chemicals, spol. s r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
HCS Centrum s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Naděžda Kubecová |
1 |
121 000 Kč |
|
|
VETAS České Budějovice s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Tomáš Peterek |
1 |
121 000 Kč |
|
|
KASTO Tábor, s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby Tábor s.r.o. v 2025 ve výši 707 569 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 3 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,22.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Loomis Czech Republic a.s. |
1 |
707 569 Kč |
|
|
SPH Elektro s.r.o. |
1 |
6 532 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby Tábor s.r.o. v 2025 ve výši 707 569 Kč
|
Obor Stavebnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
1 |
53 202 380 Kč |
|
|
PAMÁTKY TÁBOR, s.r.o. |
1 |
53 202 380 Kč |
|
|
STRABAG Asfalt s.r.o. |
11 |
2 525 270 Kč |
|
|
PL BEKO s.r.o. |
1 |
1 274 427 Kč |
|
|
STRABAG SIS a.s. |
1 |
519 605 Kč |
|
|
INTEM spol. s r.o. |
1 |
500 000 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Michaela Dvořáková, Jan Dvořák - architekti s.r.o. |
1 |
237 160 Kč |
|
|
Elektromontáže Milevsko s.r.o. |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Jan Pražák |
1 |
126 524 Kč |
|
|
SaNo CB s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Jan Nevšímal |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Ing. Luboš Vosátka |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Zeelandia spol. s r.o. |
1 |
108 060 Kč |
|
|
inet4 s.r.o. |
1 |
83 639 Kč |
|
|
RUMPOLD s.r.o. |
1 |
67 196 Kč |
|
|
Táborské elektromontáže s.r.o. |
1 |
60 752 Kč |
|
|
Dřevovýroba Hodný s.r.o. |
1 |
43 584 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby Tábor s.r.o. v 2025 ve výši 707 569 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 11,11 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
IN ENERGIE s.r.o. |
1 |
18 150 000 Kč |
|
|
ARMEX Oil s.r.o. |
5 |
1 566 103 Kč |
|
|
C-energy s.r.o. |
1 |
707 569 Kč |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
1 |
175 208 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby Tábor s.r.o. v 2025 ve výši 707 569 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 5,45
|
|
Počet bodů 5,45 znamená pro Technické služby Tábor s.r.o. celkově
749. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0316 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1267 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0132 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0026 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1553 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2161 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,545
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,45
|
|
Výsledný K-Index
|
5,454 |
|