Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u varujícího počtu 255 smluv z 478 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,53.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,5335 odpovídá 53,35 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 66 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1381 odpovídá 13,81 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0021 odpovídá 0,21 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PL BEKO s.r.o. |
1 |
6 195 037 Kč |
|
|
ABA STAKO s.r.o. |
1 |
2 946 319 Kč |
|
|
Koncept FAST s.r.o. |
13 |
2 595 692 Kč |
|
|
invida s.r.o. |
2 |
2 383 700 Kč |
|
|
K.O.K. spol. s r.o. |
2 |
2 177 549 Kč |
|
|
VAKU STAV s.r.o. |
4 |
2 085 597 Kč |
|
|
P + P Želeč, spol. s r. o. |
15 |
1 925 313 Kč |
|
|
Ptáček - velkoobchod, a.s. |
14 |
1 692 306 Kč |
|
|
SIKO KOUPELNY a.s. |
11 |
1 447 300 Kč |
|
|
SEPOS, spol. s r. o. |
11 |
1 447 300 Kč |
|
|
Edenred CZ s.r.o. |
8 |
1 357 898 Kč |
|
|
NOVASERVIS spol. s r.o. |
10 |
1 208 790 Kč |
|
|
Sonepar Česká republika spol. s r.o. |
9 |
1 087 911 Kč |
|
|
VKUS-BUSTAN s.r.o. |
1 |
1 070 454 Kč |
|
|
AUTOSPORT KUČERA s.r.o. |
1 |
997 998 Kč |
|
|
ZEFIN s.r.o. |
8 |
967 032 Kč |
|
|
Jiří Vacek |
4 |
948 640 Kč |
|
|
Josef Klejna |
6 |
837 460 Kč |
|
|
LATOP spol. s r.o. |
5 |
828 323 Kč |
|
|
Loudin-realizace s.r.o. |
1 |
749 202 Kč |
|
|
COPY SERVIS TÁBOR s.r.o. |
4 |
746 384 Kč |
|
|
PRO-DOMA, SE |
6 |
725 274 Kč |
|
|
DBD CONTROL SYSTEMS spol. s r. o. |
1 |
602 801 Kč |
|
|
TRIMA WOOD s.r.o. |
1 |
601 975 Kč |
|
|
KP MARK s.r.o. |
4 |
521 377 Kč |
|
|
STOPIN spol. s r.o. |
1 |
518 871 Kč |
|
|
M + D MARKET s.r.o. |
1 |
503 292 Kč |
|
|
K + B Progres, a.s. |
1 |
499 120 Kč |
|
|
Radek Přitasil |
4 |
483 516 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu Tábor, č.p. 2720 a 2721 |
2 |
477 019 Kč |
|
|
IN ENERGIE s.r.o. |
2 |
477 019 Kč |
|
|
Ing. Petr Freund |
2 |
441 790 Kč |
|
|
HOCHTIEF CZ a. s. |
1 |
435 600 Kč |
|
|
TRIGAD, s.r.o. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
ASPERA elektro s.r.o. |
3 |
362 637 Kč |
|
|
TERCIE handicap s.r.o. |
3 |
362 637 Kč |
|
|
B+J Power s.r.o. |
3 |
362 637 Kč |
|
|
Luděk Votoček |
2 |
329 033 Kč |
|
|
REVIT topné systémy s.r.o. |
3 |
320 045 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
316 396 Kč |
|
|
Musuka Group s.r.o. |
2 |
286 239 Kč |
|
|
TA3 Projekt s.r.o. |
1 |
248 655 Kč |
|
|
PLAZMACZ s.r.o. |
2 |
241 758 Kč |
|
|
ARM elektro s.r.o. |
2 |
241 758 Kč |
|
|
Den Braven Czech and Slovak a.s. |
2 |
241 758 Kč |
|
|
Milan Boháč |
2 |
241 758 Kč |
|
|
Jaroslav Krejčí |
2 |
241 758 Kč |
|
|
Frank Bold Advokáti, s.r.o. |
1 |
238 510 Kč |
|
|
David & Pavel Group s.r.o. |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu Tábor, č.p. 2774 |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2796, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2739 a 2740, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků pro dům Tábor, č.p. 3072 |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2791, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2332 a 2333, ulice Buzulucká, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 2131 Údolní, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Nad řekou 3007 |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství domu čp. 2325, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Radek Slabý |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků nám. Prokopa Velikého 1889, 2072 a 2357, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Hoa Le Thi |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2802, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek A.Kančeva 2518 - 2519 Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
TJ VS Tábor, z.s. |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Retail park Tábor s.r.o. |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2825, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Budějovická 2215, 2216, 2228 a 2229 Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
MUDr. Josef Balík - ambulantní chirurgie s.r.o. |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství pro dům č. p. 2783 v Táboře |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu Tábor, č.p. 2494 |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Berlínská 2753, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 2616, 2617 v Táboře |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domů čp. 2066 a 2067, Husinecká ul., Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek 2148 - 2149 Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 2377-8, Sokolovská, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Základní škola a Mateřská škola a poskytovatel sociálních služeb, Kaňka o.p.s. |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Tábor 2181, 2182, 2183 |
1 |
238 510 Kč |
|
|
CYKLOTÁBOR s.r.o. |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků bytových jednotek Husinecká 2172-9, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 2620 a 2621, ul. Budovatelů, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Tábor 2714 |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků 2686, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2361, ulice Sokolovská, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Hanojská 2832, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků U Areálu 3104 Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek č.p. 2679, 2680 Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Církevní základní škola ORBIS-PICTUS |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 2727 v Táboře |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků 12-ti bytových jednotek v Kvapilové ulici 2586 a 2587 v Táboře |
1 |
238 510 Kč |
|
|
VBH, Vereinigter Baubeschlag-Handel, s.r.o. |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 2341 - 2344 Buzulucká, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 1634 ul. Politických vězňů, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství 2797, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2790, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Tábor, čp. 2528, 2529, 2530 |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domů čp. 2136,2137,2138 Husinecká ul., Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Tábor 2715 |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek, v domě čp. 2370, v Táboře |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2777, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
BYTES Tábor s.r.o. v 2025 ve výši 238 510 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
COPY SERVIS TÁBOR s.r.o. |
3 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu Tábor, č.p. 2720 a 2721 |
2 |
|
|
IN ENERGIE s.r.o. |
2 |
|
|
Frank Bold Advokáti, s.r.o. |
1 |
|
|
David & Pavel Group s.r.o. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu Tábor, č.p. 2774 |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2796, Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2739 a 2740, Tábor |
1 |
|
|
PHARMOS, a.s. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků pro dům Tábor, č.p. 3072 |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2791, Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2332 a 2333, ulice Buzulucká, Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 2131 Údolní, Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků Nad řekou 3007 |
1 |
|
|
Společenství domu čp. 2325, Tábor |
1 |
|
|
Radek Slabý |
1 |
|
|
Společenství vlastníků nám. Prokopa Velikého 1889, 2072 a 2357, Tábor |
1 |
|
|
Hoa Le Thi |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2802, Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek A.Kančeva 2518 - 2519 Tábor |
1 |
|
|
TJ VS Tábor, z.s. |
1 |
|
|
Retail park Tábor s.r.o. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2825, Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků Budějovická 2215, 2216, 2228 a 2229 Tábor |
1 |
|
|
MUDr. Josef Balík - ambulantní chirurgie s.r.o. |
1 |
|
|
Společenství pro dům č. p. 2783 v Táboře |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu Tábor, č.p. 2494 |
1 |
|
|
Společenství vlastníků Berlínská 2753, Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 2616, 2617 v Táboře |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domů čp. 2066 a 2067, Husinecká ul., Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek 2148 - 2149 Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 2377-8, Sokolovská, Tábor |
1 |
|
|
Základní škola a Mateřská škola a poskytovatel sociálních služeb, Kaňka o.p.s. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Tábor 2181, 2182, 2183 |
1 |
|
|
SEPOS, spol. s r. o. |
1 |
|
|
CYKLOTÁBOR s.r.o. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků bytových jednotek Husinecká 2172-9, Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 2620 a 2621, ul. Budovatelů, Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Tábor 2714 |
1 |
|
|
Společenství vlastníků 2686, Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2361, ulice Sokolovská, Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Hanojská 2832, Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků U Areálu 3104 Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek č.p. 2679, 2680 Tábor |
1 |
|
|
Církevní základní škola ORBIS-PICTUS |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 2727 v Táboře |
1 |
|
|
Společenství vlastníků 12-ti bytových jednotek v Kvapilové ulici 2586 a 2587 v Táboře |
1 |
|
|
VBH, Vereinigter Baubeschlag-Handel, s.r.o. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 2341 - 2344 Buzulucká, Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 1634 ul. Politických vězňů, Tábor |
1 |
|
|
Společenství 2797, Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2790, Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Tábor, čp. 2528, 2529, 2530 |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domů čp. 2136,2137,2138 Husinecká ul., Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Tábor 2715 |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek, v domě čp. 2370, v Táboře |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2777, Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Kpt. Jaroše 2386-7, Tábor |
1 |
|
|
MARTIN BARTOŠEK |
1 |
|
|
TOP FLOOR CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domů č.p. 2525 a 2526 Angela Kančeva Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 2744 v Táboře |
1 |
|
|
Společenství vlastníků 2752, Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků domu 2692 Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek v domě č. 2310 a 2311 Tábor |
1 |
|
|
Swallowfield s.r.o. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2838, Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek č.p. 2787 Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků bytových jednotek domu čp.2330 a 2331 Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků Sofijská 2830, Tábor |
1 |
|
|
RUMPOLD s.r.o. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 2626 a 2627 Budovatelů, Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2687, Tábor |
1 |
|
|
Poliklinika Tábor v.o.s. |
1 |
|
|
Asociace kulturního dědictví - Patrimony, z.s.; zkráceně A.K.D.-Patrimony, z.s. |
1 |
|
|
DOM OSIVO Bohemia s.r.o. |
1 |
|
|
COLORLAK maloobchod s.r.o. |
1 |
|
|
BOWLING SOJČÁK Tábor s.r.o. |
1 |
|
|
SIKO KOUPELNY a.s. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2746, Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Tábor 2817 |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2647 a 2648, Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 2682 a 2683 Náchodská, Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků Berlínská 2754 v Táboře |
1 |
|
|
Frank Bold Advisory, s.r.o. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků č.p. 2384, 2385 Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků pro dům 2690 Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2827, Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu Tábor, č.p. 2491 |
1 |
|
|
Bytové družstvo pro správu domu Dukelských bojovníků 2231 |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 2185 a 2186, Tábor |
1 |
|
|
OPEKO spol. s r.o. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků domu čp. 2716 Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu Kpt. Jaroše 3199, Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků bytových jednotek Husinecká 2613, Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků Nad Řekou 3100 |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 2733, Helsinská, Tábor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků Kpt. Jaroše 3140 |
1 |
|
|
Společenství pro dům 2719, Tábor |
1 |
|
|
Elektroprof a.s. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
BYTES Tábor s.r.o. v 2025 ve výši 238 510 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů se u dodavatelů nekoncentrují.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PL BEKO s.r.o. |
1 |
6 195 037 Kč |
|
|
ABA STAKO s.r.o. |
1 |
2 946 319 Kč |
|
|
VAKU STAV s.r.o. |
3 |
1 962 608 Kč |
|
|
K.O.K. spol. s r.o. |
1 |
1 939 040 Kč |
|
|
DBD CONTROL SYSTEMS spol. s r. o. |
1 |
602 801 Kč |
|
|
STOPIN spol. s r.o. |
1 |
518 871 Kč |
|
|
HOCHTIEF CZ a. s. |
1 |
435 600 Kč |
|
|
Musuka Group s.r.o. |
2 |
286 239 Kč |
|
|
TA3 Projekt s.r.o. |
1 |
248 655 Kč |
|
|
Ing. Tomáš Tourek |
1 |
145 200 Kč |
|
|
REVIT topné systémy s.r.o. |
1 |
113 135 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
BYTES Tábor s.r.o. v 2025 ve výši 238 510 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
invida s.r.o. |
2 |
2 383 700 Kč |
|
|
AUTOSPORT KUČERA s.r.o. |
1 |
997 998 Kč |
|
|
K + B Progres, a.s. |
1 |
499 120 Kč |
|
|
Josef Klejna |
4 |
479 160 Kč |
|
|
P + P Želeč, spol. s r. o. |
2 |
353 886 Kč |
|
|
LATOP spol. s r.o. |
2 |
279 588 Kč |
|
|
Louda Auto a.s. |
1 |
168 990 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
BYTES Tábor s.r.o. v 2025 ve výši 238 510 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 195, tj. 99,49 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu Tábor, č.p. 2720 a 2721 |
2 |
477 019 Kč |
|
|
IN ENERGIE s.r.o. |
2 |
477 019 Kč |
|
|
TRIGAD, s.r.o. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
David & Pavel Group s.r.o. |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu Tábor, č.p. 2774 |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2796, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2739 a 2740, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků pro dům Tábor, č.p. 3072 |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2791, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2332 a 2333, ulice Buzulucká, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 2131 Údolní, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Nad řekou 3007 |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství domu čp. 2325, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Radek Slabý |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků nám. Prokopa Velikého 1889, 2072 a 2357, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Hoa Le Thi |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2802, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek A.Kančeva 2518 - 2519 Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
TJ VS Tábor, z.s. |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Retail park Tábor s.r.o. |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2825, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Budějovická 2215, 2216, 2228 a 2229 Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
MUDr. Josef Balík - ambulantní chirurgie s.r.o. |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství pro dům č. p. 2783 v Táboře |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu Tábor, č.p. 2494 |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Berlínská 2753, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 2616, 2617 v Táboře |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domů čp. 2066 a 2067, Husinecká ul., Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek 2148 - 2149 Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 2377-8, Sokolovská, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Tábor 2181, 2182, 2183 |
1 |
238 510 Kč |
|
|
CYKLOTÁBOR s.r.o. |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků bytových jednotek Husinecká 2172-9, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 2620 a 2621, ul. Budovatelů, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Tábor 2714 |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků 2686, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2361, ulice Sokolovská, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Hanojská 2832, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků U Areálu 3104 Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek č.p. 2679, 2680 Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Církevní základní škola ORBIS-PICTUS |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 2727 v Táboře |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků 12-ti bytových jednotek v Kvapilové ulici 2586 a 2587 v Táboře |
1 |
238 510 Kč |
|
|
VBH, Vereinigter Baubeschlag-Handel, s.r.o. |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 2341 - 2344 Buzulucká, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 1634 ul. Politických vězňů, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství 2797, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2790, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Tábor, čp. 2528, 2529, 2530 |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domů čp. 2136,2137,2138 Husinecká ul., Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Tábor 2715 |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek, v domě čp. 2370, v Táboře |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2777, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Kpt. Jaroše 2386-7, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
TOP FLOOR CZ s.r.o. |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domů č.p. 2525 a 2526 Angela Kančeva Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 2744 v Táboře |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků 2752, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků domu 2692 Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek v domě č. 2310 a 2311 Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Swallowfield s.r.o. |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek č.p. 2787 Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků bytových jednotek domu čp.2330 a 2331 Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Sofijská 2830, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
RUMPOLD s.r.o. |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 2626 a 2627 Budovatelů, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2687, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Poliklinika Tábor v.o.s. |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Asociace kulturního dědictví - Patrimony, z.s.; zkráceně A.K.D.-Patrimony, z.s. |
1 |
238 510 Kč |
|
|
DOM OSIVO Bohemia s.r.o. |
1 |
238 510 Kč |
|
|
COLORLAK maloobchod s.r.o. |
1 |
238 510 Kč |
|
|
BOWLING SOJČÁK Tábor s.r.o. |
1 |
238 510 Kč |
|
|
SIKO KOUPELNY a.s. |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2746, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Tábor 2817 |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2647 a 2648, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 2682 a 2683 Náchodská, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Berlínská 2754 v Táboře |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Frank Bold Advisory, s.r.o. |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků č.p. 2384, 2385 Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků pro dům 2690 Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2827, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu Tábor, č.p. 2491 |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Bytové družstvo pro správu domu Dukelských bojovníků 2231 |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 2185 a 2186, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
OPEKO spol. s r.o. |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků domu čp. 2716 Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu Kpt. Jaroše 3199, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků bytových jednotek Husinecká 2613, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Nad Řekou 3100 |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 2733, Helsinská, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Kpt. Jaroše 3140 |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství pro dům 2719, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Elektroprof a.s. |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2723, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků bytových jednotek Havanská 2815/15, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 2624-2625 Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek v domě čp. 2366 a 2367 v Táboře |
1 |
238 510 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Petrohradská 2851-54, Tábor |
1 |
238 510 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
BYTES Tábor s.r.o. v 2025 ve výši 238 510 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 7,24
|
|
Počet bodů 7,24 znamená pro BYTES Tábor s.r.o. celkově
1090. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,5335 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0094 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0002 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0021 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1381 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,0403 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,724
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
7,24
|
|
Výsledný K-Index
|
7,236 |
|