Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 92 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,16.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1573 odpovídá 15,73 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0017 odpovídá 0,17 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 79 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1350 odpovídá 13,50 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0325 odpovídá 3,25 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 11 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0188 odpovídá 1,88 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Energy Benefit Centre a.s. |
1 |
141 576 020 Kč |
|
|
Masák & Partner, s.r.o. |
1 |
141 576 020 Kč |
|
|
GreyCortex s.r.o. |
1 |
111 330 080 Kč |
|
|
TOKA a.s. |
3 |
33 492 170 Kč |
|
|
Incinity s.r.o. |
1 |
28 400 946 Kč |
|
|
Kinet s.r.o. |
1 |
22 196 444 Kč |
|
|
IN ENERGIE s.r.o. |
3 |
20 086 000 Kč |
|
|
STAVER Luže s.r.o. |
5 |
17 394 403 Kč |
|
|
SMOLA HK a.s. |
8 |
12 671 175 Kč |
|
|
Pragolab s.r.o. |
2 |
10 735 606 Kč |
|
|
OTISTAV s.r.o. |
2 |
10 367 316 Kč |
|
|
Open-IT cz, s.r.o. |
1 |
9 675 315 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
14 |
7 452 081 Kč |
|
|
MSV výtahy a.s. |
4 |
6 507 574 Kč |
|
|
PK2 group spol. s r.o. |
8 |
5 125 512 Kč |
|
|
Onlio, a.s. |
1 |
4 923 922 Kč |
|
|
amethyst.cz, s.r.o. |
2 |
4 440 875 Kč |
|
|
Konsorcium nevládních organizací pracujících s migranty v ČR, z.s. |
1 |
3 670 453 Kč |
|
|
Bartoň a Partner s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Charita Opava |
10 |
3 367 511 Kč |
|
|
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
8 |
3 325 010 Kč |
|
|
Ekotechnika s.r.o. |
4 |
3 266 433 Kč |
|
|
ARCHAIA, z.ú. |
2 |
2 879 770 Kč |
|
|
ELEKTRO MOSEV spol. s r.o. |
3 |
2 754 059 Kč |
|
|
JUKO spol.s.r.o. |
5 |
2 730 026 Kč |
|
|
HARDMIN s.r.o. |
1 |
2 662 000 Kč |
|
|
Freudenberg Home and Cleaning Solutions s.r.o. |
4 |
2 634 846 Kč |
|
|
Polz Instruments s.r.o. |
1 |
2 431 979 Kč |
|
|
Jazyková škola Koala s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
OSINA ARCHEO s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
SoftwareONE Czech Republic s.r.o. |
1 |
2 413 504 Kč |
|
|
AV MEDIA SYSTEMS, a.s. |
4 |
2 360 993 Kč |
|
|
Uniteds s.r.o. |
2 |
2 342 726 Kč |
|
|
TallWell s.r.o. |
1 |
2 286 900 Kč |
|
|
Thein Systems a.s. |
3 |
2 257 727 Kč |
|
|
Mgr. Václav Piskač |
3 |
2 112 798 Kč |
|
|
Škoda Auto a.s. |
7 |
2 104 501 Kč |
|
|
INELSEV ENERGIE s.r.o. |
2 |
1 958 692 Kč |
|
|
Curt-Engelhorn-Zentrum Archäometrie gGmbH |
1 |
1 952 802 Kč |
|
|
RESPECT, a.s. |
1 |
1 842 726 Kč |
|
|
Učitel naživo, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, z. ú. |
1 |
1 842 726 Kč |
|
|
Skupina STIK, Zavod za preučevanje povezovalnih področij preteklosti in sedanjosti |
1 |
1 842 726 Kč |
|
|
Diecézní katolická charita Hradec Králové |
1 |
1 842 726 Kč |
|
|
ZENOVA services s.r.o. |
1 |
1 842 726 Kč |
|
|
Přátelé Josefa Gočára, z.s. |
1 |
1 842 726 Kč |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
1 |
1 842 726 Kč |
|
|
F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s. |
1 |
1 842 726 Kč |
|
|
Otto-von-Guericke-University |
1 |
1 842 726 Kč |
|
|
NÁBYTEK DUDYCHA s.r.o. |
1 |
1 842 726 Kč |
|
|
PPL CZ s.r.o. |
1 |
1 842 726 Kč |
|
|
Odessa I. I. Mechnikov National University |
1 |
1 842 726 Kč |
|
|
scio s.r.o. |
1 |
1 842 726 Kč |
|
|
Z + M Partner, spol. s r.o. |
1 |
1 839 836 Kč |
|
|
Metalco Testing s.r.o. |
1 |
1 554 200 Kč |
|
|
CESNET, zájmové sdružení právnických osob |
1 |
1 502 820 Kč |
|
|
INT SERVIS s.r.o. |
3 |
1 451 407 Kč |
|
|
BAS Rudice spol. s r.o. |
2 |
1 356 000 Kč |
|
|
TRANE ČR spol. s r.o. |
1 |
1 318 900 Kč |
|
|
CROSS Zlín, a.s. |
1 |
1 289 642 Kč |
|
|
Mgr. Damián Kastner |
2 |
1 210 000 Kč |
|
|
Adam Lebeda |
2 |
1 210 000 Kč |
|
|
ACREA CR, spol. s r.o. |
1 |
1 149 379 Kč |
|
|
Coursera , Inc. |
1 |
1 042 569 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
1 |
1 037 044 Kč |
|
|
Petr Bohdanecký |
1 |
1 014 930 Kč |
|
|
ENVIROS, s.r.o. |
1 |
985 908 Kč |
|
|
ZUMAKO audit s.r.o. |
1 |
980 100 Kč |
|
|
JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA s.r.o. |
3 |
975 498 Kč |
|
|
REKLAMA CENTRUM, spol. s r.o. |
4 |
916 187 Kč |
|
|
Alma Career Czechia s.r.o. |
1 |
899 689 Kč |
|
|
ŠkoFIN s.r.o. |
1 |
847 000 Kč |
|
|
P&V rytecké práce, s.r.o. |
1 |
843 166 Kč |
|
|
MP-SOFT, a.s. |
3 |
822 563 Kč |
|
|
DLNK s.r.o. |
1 |
796 820 Kč |
|
|
MAGION system, a.s. |
4 |
779 158 Kč |
|
|
Národní klastrová asociace |
1 |
719 029 Kč |
|
|
Základní škola Comenius |
1 |
705 204 Kč |
|
|
Filip Dudycha |
3 |
681 920 Kč |
|
|
AGORA Pharmaceuticals s.r.o. |
1 |
665 500 Kč |
|
|
iMotions A/S DK33504004 |
1 |
662 596 Kč |
|
|
Blackboard International B. V. |
1 |
651 816 Kč |
|
|
WATERS Gesellschaft m.b.H., organizační složka |
2 |
624 591 Kč |
|
|
Messer Technogas s.r.o. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
Garmin Czech s.r.o. |
1 |
598 950 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
1 |
580 800 Kč |
|
|
Matěj Daníček |
1 |
574 750 Kč |
|
|
HKclean s.r.o. |
3 |
566 327 Kč |
|
|
Tekies s.r.o. |
1 |
560 230 Kč |
|
|
BiSigma GmbH |
1 |
542 528 Kč |
|
|
Pavel Mervart |
6 |
534 287 Kč |
|
|
Centrum rozvoje charakteru, z. ú. |
1 |
532 400 Kč |
|
|
HUMUSOFT, spol. s r.o. |
1 |
526 241 Kč |
|
|
Colsys s.r.o. |
1 |
510 505 Kč |
|
|
Asset protection agency s.r.o. |
1 |
508 200 Kč |
|
|
Hradecké služby a.s. |
1 |
485 210 Kč |
|
|
Petr Brázda |
1 |
484 000 Kč |
|
|
Aldis, a.s. |
1 |
475 675 Kč |
|
|
VWR International s.r.o. |
2 |
473 207 Kč |
|
|
VESNA, a.s. |
1 |
458 953 Kč |
|
|
A - Z CHLAZENÍ, s.r.o. |
3 |
451 538 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Univerzita Hradec Králové v 2025 ve výši 1 842 726 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
SMOLA HK a.s. |
6 |
|
|
TOKA a.s. |
1 |
|
|
RESPECT, a.s. |
1 |
|
|
Učitel naživo, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, z. ú. |
1 |
|
|
Freudenberg Home and Cleaning Solutions s.r.o. |
1 |
|
|
ARCHAIA, z.ú. |
1 |
|
|
Skupina STIK, Zavod za preučevanje povezovalnih področij preteklosti in sedanjosti |
1 |
|
|
Diecézní katolická charita Hradec Králové |
1 |
|
|
Mgr. Václav Piskač |
1 |
|
|
ZENOVA services s.r.o. |
1 |
|
|
Přátelé Josefa Gočára, z.s. |
1 |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
1 |
|
|
F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s. |
1 |
|
|
Otto-von-Guericke-University |
1 |
|
|
STAVER Luže s.r.o. |
1 |
|
|
NÁBYTEK DUDYCHA s.r.o. |
1 |
|
|
Uniteds s.r.o. |
1 |
|
|
PPL CZ s.r.o. |
1 |
|
|
INELSEV ENERGIE s.r.o. |
1 |
|
|
JUKO spol.s.r.o. |
1 |
|
|
Odessa I. I. Mechnikov National University |
1 |
|
|
scio s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Univerzita Hradec Králové v 2025 ve výši 1 842 726 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 3 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,21.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 7, tj. 21,43 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Energy Benefit Centre a.s. |
1 |
141 576 020 Kč |
|
|
Masák & Partner, s.r.o. |
1 |
141 576 020 Kč |
|
|
TOKA a.s. |
2 |
17 797 812 Kč |
|
|
STAVER Luže s.r.o. |
3 |
15 484 887 Kč |
|
|
OTISTAV s.r.o. |
2 |
10 367 316 Kč |
|
|
SMOLA HK a.s. |
4 |
6 105 953 Kč |
|
|
MSV výtahy a.s. |
1 |
3 145 758 Kč |
|
|
ELEKTRO MOSEV spol. s r.o. |
1 |
2 462 350 Kč |
|
|
OSINA ARCHEO s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
ARCHAIA, z.ú. |
1 |
1 842 726 Kč |
|
|
Skupina STIK, Zavod za preučevanje povezovalnih področij preteklosti in sedanjosti |
1 |
1 842 726 Kč |
|
|
Petr Bohdanecký |
1 |
1 014 930 Kč |
|
|
ENVIROS, s.r.o. |
1 |
985 908 Kč |
|
|
Fplan projekty a stavby s.r.o. |
1 |
444 312 Kč |
|
|
TP ATELIER, spol. s r.o. |
1 |
415 030 Kč |
|
|
ELIV, s.r.o. |
1 |
399 161 Kč |
|
|
Ing. Radek Vondra |
1 |
235 950 Kč |
|
|
VATACK s.r.o. |
1 |
233 290 Kč |
|
|
Ing. Jan Pavliš |
1 |
223 850 Kč |
|
|
Petr John |
1 |
196 349 Kč |
|
|
SB stavby a poradenství s.r.o. |
1 |
128 541 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Univerzita Hradec Králové v 2025 ve výši 1 842 726 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 5,56 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Incinity s.r.o. |
1 |
28 400 946 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
11 |
6 929 845 Kč |
|
|
Onlio, a.s. |
1 |
4 923 922 Kč |
|
|
Charita Opava |
8 |
2 754 701 Kč |
|
|
SoftwareONE Czech Republic s.r.o. |
1 |
2 413 504 Kč |
|
|
AV MEDIA SYSTEMS, a.s. |
4 |
2 360 993 Kč |
|
|
Thein Systems a.s. |
3 |
2 257 727 Kč |
|
|
F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s. |
1 |
1 842 726 Kč |
|
|
Otto-von-Guericke-University |
1 |
1 842 726 Kč |
|
|
Uniteds s.r.o. |
1 |
1 842 726 Kč |
|
|
Coursera , Inc. |
1 |
1 042 569 Kč |
|
|
Alma Career Czechia s.r.o. |
1 |
899 689 Kč |
|
|
WATERS Gesellschaft m.b.H., organizační složka |
2 |
624 591 Kč |
|
|
Tekies s.r.o. |
1 |
560 230 Kč |
|
|
BiSigma GmbH |
1 |
542 528 Kč |
|
|
Asset protection agency s.r.o. |
1 |
508 200 Kč |
|
|
DERS s. r. o. |
2 |
396 820 Kč |
|
|
MAGION system, a.s. |
1 |
379 464 Kč |
|
|
Axes Computers s.r.o. |
1 |
332 871 Kč |
|
|
GIST Consulting, s.r.o. |
1 |
331 640 Kč |
|
|
iMotions |
1 |
239 105 Kč |
|
|
DaPaM s.r.o. |
1 |
239 026 Kč |
|
|
Nářadí Hornig s.r.o. |
1 |
172 267 Kč |
|
|
ESET software spol. s r.o. |
1 |
137 933 Kč |
|
|
RSM CZ a.s. |
1 |
133 100 Kč |
|
|
Škoda Auto a.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
MEGABOOKS CZ, spol. s r.o. |
1 |
97 373 Kč |
|
|
Elixír do škol, z. ú. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Oracle Czech s.r.o. |
1 |
80 002 Kč |
|
|
AGI HK spol. s r.o. |
1 |
65 921 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Univerzita Hradec Králové v 2025 ve výši 1 842 726 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 26,32 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PK2 group spol. s r.o. |
1 |
4 460 060 Kč |
|
|
RESPECT, a.s. |
1 |
1 842 726 Kč |
|
|
Diecézní katolická charita Hradec Králové |
1 |
1 842 726 Kč |
|
|
Přátelé Josefa Gočára, z.s. |
1 |
1 842 726 Kč |
|
|
NÁBYTEK DUDYCHA s.r.o. |
1 |
1 842 726 Kč |
|
|
scio s.r.o. |
1 |
1 842 726 Kč |
|
|
ACREA CR, spol. s r.o. |
1 |
1 149 379 Kč |
|
|
Základní škola Comenius |
1 |
705 204 Kč |
|
|
Aldis, a.s. |
1 |
475 675 Kč |
|
|
KAROLAS Legal s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
403 535 Kč |
|
|
PragoData Consulting, s.r.o. |
1 |
403 535 Kč |
|
|
GOLEM Financial, s.r.o. |
1 |
380 424 Kč |
|
|
ZUMAKO daně s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Sbor Křesťanské společenství Mozaika Hradec Králové |
2 |
361 548 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
302 500 Kč |
|
|
Univerzitní sportovní klub Hradec Králové, z.s. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
"Pastorační středisko o.p.s." |
1 |
90 000 Kč |
|
|
Biskupství královéhradecké |
1 |
90 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Univerzita Hradec Králové v 2025 ve výši 1 842 726 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 2,44 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
amethyst.cz, s.r.o. |
1 |
4 356 000 Kč |
|
|
Učitel naživo, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, z. ú. |
1 |
1 842 726 Kč |
|
|
INT SERVIS s.r.o. |
3 |
1 451 407 Kč |
|
|
TRANE ČR spol. s r.o. |
1 |
1 318 900 Kč |
|
|
JUKO spol.s.r.o. |
4 |
887 300 Kč |
|
|
P&V rytecké práce, s.r.o. |
1 |
843 166 Kč |
|
|
Adam Lebeda |
1 |
605 000 Kč |
|
|
Freudenberg Home and Cleaning Solutions s.r.o. |
1 |
571 120 Kč |
|
|
PK2 group spol. s r.o. |
5 |
484 924 Kč |
|
|
MATRIX HOTELS s.r.o. |
2 |
374 563 Kč |
|
|
MP-SOFT, a.s. |
1 |
274 856 Kč |
|
|
SUPER SPORT spol. s r.o. |
1 |
255 310 Kč |
|
|
Brutal Assault Agency s.r.o. |
1 |
236 134 Kč |
|
|
ELEKTRO MOSEV spol. s r.o. |
1 |
203 280 Kč |
|
|
Mgr. Silke Klein |
1 |
203 000 Kč |
|
|
MUKA CZ s.r.o. |
1 |
173 879 Kč |
|
|
AG COM, s.r.o. |
1 |
173 393 Kč |
|
|
TOMINEVA, s.r.o. |
1 |
157 905 Kč |
|
|
R-SA, spol. s r.o. |
1 |
147 620 Kč |
|
|
HORIZONT - NARE s.r.o. |
1 |
128 865 Kč |
|
|
BONTÉ CLASS, s.r.o. |
1 |
114 646 Kč |
|
|
OREA HOTELS s.r.o. |
1 |
112 920 Kč |
|
|
Karel Souček |
1 |
104 132 Kč |
|
|
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Jiří Červenka |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Bouda Malá Úpa s.r.o. |
1 |
90 000 Kč |
|
|
Michal Vondra |
1 |
86 206 Kč |
|
|
MSV výtahy a.s. |
1 |
75 504 Kč |
|
|
Daniel Paul Sampey |
1 |
69 930 Kč |
|
|
Mgr. Jan Suk, Ph.D. |
1 |
56 500 Kč |
|
|
Ing. Josef Kolář |
1 |
49 610 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Univerzita Hradec Králové v 2025 ve výši 1 842 726 Kč
|
Obor Dary a dotace
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
GreyCortex s.r.o. |
1 |
111 330 080 Kč |
|
|
Kinet s.r.o. |
1 |
22 196 444 Kč |
|
|
CESNET, zájmové sdružení právnických osob |
1 |
1 502 820 Kč |
|
|
Centrum rozvoje charakteru, z. ú. |
1 |
532 400 Kč |
|
|
Škoda Auto a.s. |
1 |
281 370 Kč |
|
|
Community Foundation Ireland |
1 |
243 050 Kč |
|
|
International Visegrad Fund |
1 |
242 820 Kč |
|
|
EOP Distribuce, a.s. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Česká spořitelna, a.s. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Renovabis e.V. |
1 |
232 082 Kč |
|
|
Nadace Partnerství (v mezinárodním styku "Czech Environmental Partnership Foundation - CEPF) |
1 |
145 200 Kč |
|
|
IT - Controllership s.r.o. |
2 |
123 141 Kč |
|
|
Nadace Karel Komárek Family Foundation |
1 |
121 000 Kč |
|
|
REMYCONT, s.r.o. |
1 |
92 204 Kč |
|
|
Smart Medical Solutions, a.s. |
1 |
37 861 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Univerzita Hradec Králové v 2025 ve výši 1 842 726 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 6,93
|
|
Počet bodů 6,93 znamená pro Univerzita Hradec Králové celkově
1053. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,1573 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0017 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1007 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0412 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0325 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0188 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1350 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2062 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,693
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
6,93
|
|
Výsledný K-Index
|
6,934 |
|