Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u varujícího počtu 105 smluv z 277 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,38.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,3791 odpovídá 37,91 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 47 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,17.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1697 odpovídá 16,97 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0253 odpovídá 2,53 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 7 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0253 odpovídá 2,53 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ING Bank N.V. |
2 |
156 489 300 Kč |
|
|
ICZ a.s. |
3 |
110 014 089 Kč |
|
|
Allen Overy Shearman Sterling (Czech Republic) LLP, organizační složka |
11 |
27 339 706 Kč |
|
|
ICZ.DMS a.s. |
1 |
26 584 589 Kč |
|
|
ALTEPRO solutions a.s. |
8 |
19 743 570 Kč |
|
|
Clifford Chance Prague Association s.r.o., advokátní kancelář |
4 |
18 682 156 Kč |
|
|
Dentons Europe CS LLP, organizační složka |
12 |
15 570 024 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
14 227 385 Kč |
|
|
RENOMIA, a. s. |
1 |
12 637 800 Kč |
|
|
Data Protection Delivery Center, s.r.o. |
6 |
11 590 548 Kč |
|
|
KPMG Česká republika Audit, s.r.o. |
2 |
10 829 500 Kč |
|
|
White & Case, s.r.o., advokátní kancelář |
4 |
10 277 659 Kč |
|
|
CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang, advokáti, s.r.o. |
2 |
9 825 200 Kč |
|
|
Kvasar, spol. s r.o. |
4 |
9 241 978 Kč |
|
|
SK-35800593 |
2 |
5 828 705 Kč |
|
|
Power Systems s.r.o. |
1 |
3 553 770 Kč |
|
|
dobrokruh s.r.o. |
2 |
3 233 039 Kč |
|
|
Aon Central and Eastern Europe a.s. |
1 |
3 000 719 Kč |
|
|
GLOSSA, s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
00033863 |
1 |
2 393 000 Kč |
|
|
FUBAR a.s. |
3 |
2 380 312 Kč |
|
|
Česká bankovní asociace |
3 |
2 347 400 Kč |
|
|
BR Technology s.r.o. |
3 |
2 283 270 Kč |
|
|
Kristián, spol. s r.o. |
3 |
1 440 800 Kč |
|
|
mutualus s.r.o., advokátní kancelář |
4 |
1 208 548 Kč |
|
|
Resolve Base s.r.o. |
1 |
1 161 600 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
3 |
916 306 Kč |
|
|
ANECT a.s. |
2 |
797 148 Kč |
|
|
Allium, s.r.o. |
2 |
758 888 Kč |
|
|
ESET software spol. s r.o. |
2 |
733 529 Kč |
|
|
Aricoma Enterprise Cybersecurity a.s. |
2 |
732 050 Kč |
|
|
Aleš Fišer |
2 |
680 625 Kč |
|
|
PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář |
1 |
605 000 Kč |
|
|
Deloitte Advisory s.r.o. |
1 |
592 556 Kč |
|
|
Benes Consulting Group s.r.o. |
2 |
574 750 Kč |
|
|
Alma Career Czechia s.r.o. |
4 |
550 550 Kč |
|
|
Rexonix security s.r.o. |
1 |
550 550 Kč |
|
|
Apertia Tech s.r.o. |
2 |
514 976 Kč |
|
|
ALVAO s.r.o. |
1 |
462 486 Kč |
|
|
rTrap s.r.o. |
1 |
438 625 Kč |
|
|
Atrium Hotel Praha, a.s. |
1 |
427 251 Kč |
|
|
Colonnade Insurance S.A., organizační složka |
4 |
389 782 Kč |
|
|
Ernst & Young, s.r.o. |
2 |
387 200 Kč |
|
|
Minion Interactive s.r.o. |
2 |
376 915 Kč |
|
|
GB697256580 |
2 |
374 985 Kč |
|
|
RUBIKON spol. s r.o. |
1 |
360 580 Kč |
|
|
CZECH NEWS CENTER a.s. |
3 |
302 500 Kč |
|
|
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
1 |
286 847 Kč |
|
|
GOPAS, a.s. |
2 |
286 736 Kč |
|
|
Dun & Bradstreet Czech Republic, a.s. |
1 |
267 706 Kč |
|
|
Af Office, s.r.o. |
1 |
262 110 Kč |
|
|
PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o. |
2 |
260 150 Kč |
|
|
Ing. Albert Kymla |
1 |
240 899 Kč |
|
|
WESTech CZ s.r.o. |
1 |
233 255 Kč |
|
|
Axians Czech Republic s.r.o. |
1 |
229 900 Kč |
|
|
Pedersen & Partners s.r.o. |
1 |
226 875 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
2 |
200 083 Kč |
|
|
TD SYNNEX AS Czech s.r.o. |
2 |
183 436 Kč |
|
|
Forvis Mazars Consulting s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Jakub Janeba |
1 |
173 030 Kč |
|
|
38595 |
2 |
169 379 Kč |
|
|
Smart Connections s.r.o. |
2 |
165 528 Kč |
|
|
Perfect Office studio s.r.o. |
1 |
162 315 Kč |
|
|
Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR |
2 |
158 036 Kč |
|
|
Alternation, spol. s r.o. |
2 |
143 748 Kč |
|
|
AUDIOPRO s.r.o. |
1 |
123 116 Kč |
|
|
REISSWOLF s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Korn Ferry s.r.o. |
1 |
113 377 Kč |
|
|
EIZO Europe GmbH organizační složka |
1 |
100 309 Kč |
|
|
MAFRA, a.s. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Vinařství Volařík a.s. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
VirusLab s.r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Smarty CZ a.s. |
1 |
76 670 Kč |
|
|
AUTO JAROV, s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
AWASTRA s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Nakup na Dobro s.r.o. |
1 |
68 970 Kč |
|
|
PEŠKA - židle a křesla s.r.o. |
1 |
67 821 Kč |
|
|
Ondřej Jíša |
1 |
65 340 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Česká exportní banka, a.s. v 2025 ve výši 3 000 719 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,09.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Clifford Chance Prague Association s.r.o., advokátní kancelář |
3 |
|
|
Kvasar, spol. s r.o. |
3 |
|
|
Allen Overy Shearman Sterling (Czech Republic) LLP, organizační složka |
3 |
|
|
Data Protection Delivery Center, s.r.o. |
2 |
|
|
Aon Central and Eastern Europe a.s. |
1 |
|
|
dobrokruh s.r.o. |
1 |
|
|
Dentons Europe CS LLP, organizační složka |
1 |
|
|
SK-35800593 |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Česká exportní banka, a.s. v 2025 ve výši 3 000 719 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 2 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,23.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 9,68 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ALTEPRO solutions a.s. |
4 |
19 293 450 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
14 227 385 Kč |
|
|
Data Protection Delivery Center, s.r.o. |
6 |
11 590 548 Kč |
|
|
Power Systems s.r.o. |
1 |
3 553 770 Kč |
|
|
Kvasar, spol. s r.o. |
2 |
3 240 541 Kč |
|
|
ICZ a.s. |
1 |
3 206 500 Kč |
|
|
SK-35800593 |
1 |
2 827 987 Kč |
|
|
BR Technology s.r.o. |
2 |
2 196 150 Kč |
|
|
FUBAR a.s. |
2 |
1 790 800 Kč |
|
|
ESET software spol. s r.o. |
2 |
733 529 Kč |
|
|
Rexonix security s.r.o. |
1 |
550 550 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
514 250 Kč |
|
|
ALVAO s.r.o. |
1 |
462 486 Kč |
|
|
Apertia Tech s.r.o. |
1 |
367 840 Kč |
|
|
GOPAS, a.s. |
1 |
235 950 Kč |
|
|
Axians Czech Republic s.r.o. |
1 |
229 900 Kč |
|
|
Pedersen & Partners s.r.o. |
1 |
226 875 Kč |
|
|
Allium, s.r.o. |
1 |
159 938 Kč |
|
|
TD SYNNEX AS Czech s.r.o. |
1 |
83 490 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Česká exportní banka, a.s. v 2025 ve výši 3 000 719 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 16,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ING Bank N.V. |
2 |
156 489 300 Kč |
|
|
RENOMIA, a. s. |
1 |
12 637 800 Kč |
|
|
Kvasar, spol. s r.o. |
2 |
6 001 437 Kč |
|
|
Aon Central and Eastern Europe a.s. |
1 |
3 000 719 Kč |
|
|
Clifford Chance Prague Association s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
3 000 719 Kč |
|
|
SK-35800593 |
1 |
3 000 719 Kč |
|
|
Česká bankovní asociace |
3 |
2 347 400 Kč |
|
|
Aricoma Enterprise Cybersecurity a.s. |
2 |
732 050 Kč |
|
|
Dentons Europe CS LLP, organizační složka |
1 |
694 301 Kč |
|
|
rTrap s.r.o. |
1 |
438 625 Kč |
|
|
mutualus s.r.o., advokátní kancelář |
2 |
421 080 Kč |
|
|
Colonnade Insurance S.A., organizační složka |
4 |
389 782 Kč |
|
|
Ernst & Young, s.r.o. |
2 |
387 200 Kč |
|
|
PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o. |
2 |
260 150 Kč |
|
|
KPMG Česká republika Audit, s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
38595 |
2 |
169 379 Kč |
|
|
Apertia Tech s.r.o. |
1 |
147 136 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
99 743 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Česká exportní banka, a.s. v 2025 ve výši 3 000 719 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 7, tj. 20,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Allen Overy Shearman Sterling (Czech Republic) LLP, organizační složka |
8 |
26 389 856 Kč |
|
|
Clifford Chance Prague Association s.r.o., advokátní kancelář |
3 |
15 681 437 Kč |
|
|
Dentons Europe CS LLP, organizační složka |
9 |
14 338 294 Kč |
|
|
CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang, advokáti, s.r.o. |
2 |
9 825 200 Kč |
|
|
White & Case, s.r.o., advokátní kancelář |
2 |
9 801 625 Kč |
|
|
mutualus s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
605 000 Kč |
|
|
PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář |
1 |
605 000 Kč |
|
|
Deloitte Advisory s.r.o. |
1 |
592 556 Kč |
|
|
ANECT a.s. |
1 |
544 500 Kč |
|
|
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
Forvis Mazars Consulting s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Česká exportní banka, a.s. v 2025 ve výši 3 000 719 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 10,45
|
|
Počet bodů 10,45 znamená pro Česká exportní banka, a.s. celkově
1258. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,3791 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1239 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0889 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0253 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0253 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1697 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2330 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
1,045
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
10,45
|
|
Výsledný K-Index
|
10,450 |
|