Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 26 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1097 odpovídá 10,97 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 38 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,16.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1603 odpovídá 16,03 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0127 odpovídá 1,27 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 9 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0380 odpovídá 3,80 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,09.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ELEKON, s.r.o. |
2 |
23 936 497 Kč |
|
|
BlackCard s.r.o. |
1 |
15 972 000 Kč |
|
|
Transdev Slezsko a.s. |
9 |
4 654 756 Kč |
|
|
MASTER IT Technologies, a.s. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Umotional s.r.o. |
1 |
3 605 800 Kč |
|
|
Alois Pospíšil APO s.r.o. |
3 |
2 870 478 Kč |
|
|
XT-Card a.s. |
6 |
2 483 114 Kč |
|
|
Transdev Morava s.r.o. |
4 |
2 273 906 Kč |
|
|
Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. |
3 |
1 813 165 Kč |
|
|
Smart Innovation Center, s.r.o. |
3 |
1 575 548 Kč |
|
|
Z-Group bus a.s. |
3 |
1 575 548 Kč |
|
|
ARRIVA autobusy a.s. |
3 |
1 575 548 Kč |
|
|
GW Train Regio a.s. |
3 |
1 575 548 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
3 |
1 575 548 Kč |
|
|
NEXTCOMP, spol. s r.o. |
10 |
1 429 913 Kč |
|
|
MH Stavební partner, s.r.o. |
3 |
1 096 346 Kč |
|
|
ČSAD BUS Uherské Hradiště a.s. |
2 |
1 050 366 Kč |
|
|
MBM rail s.r.o. |
2 |
1 050 366 Kč |
|
|
RegioJet a.s. |
2 |
1 050 366 Kč |
|
|
TQM - holding s.r.o. |
2 |
1 050 366 Kč |
|
|
VOJTILA TRANS s.r.o. |
2 |
1 050 366 Kč |
|
|
VOJTILA TRANS BUS s.r.o. |
2 |
1 050 366 Kč |
|
|
Nad Žofinkou a.s. |
1 |
827 640 Kč |
|
|
REPRONIS s.r.o. |
15 |
807 230 Kč |
|
|
Ing. Jakub Pišťák |
10 |
754 683 Kč |
|
|
Hotel Ondrášův dvůr, s.r.o. |
2 |
730 883 Kč |
|
|
BigBoard Media s.r.o. |
3 |
656 425 Kč |
|
|
POWER electrical services s.r.o. |
2 |
629 200 Kč |
|
|
EPOFIS IT s.r.o. |
2 |
599 295 Kč |
|
|
MAFRA, a.s. |
2 |
592 900 Kč |
|
|
eD system a.s. |
1 |
586 850 Kč |
|
|
Adam Vincent Bartoš |
1 |
580 800 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
2 |
549 383 Kč |
|
|
BigMedia, spol. s r.o. |
2 |
539 340 Kč |
|
|
Lukáš Hluchník |
1 |
525 183 Kč |
|
|
Moravian-Silesian Tourism, s.r.o. |
1 |
525 183 Kč |
|
|
Dopravní zdravotnictví a.s. |
1 |
525 183 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
525 183 Kč |
|
|
BONIT Solutions, s.r.o. |
1 |
525 183 Kč |
|
|
FUTUREUM s.r.o. |
1 |
525 183 Kč |
|
|
Spolek u synagogy |
1 |
525 183 Kč |
|
|
Hornický spolek Bergmeister |
1 |
525 183 Kč |
|
|
Ing. Tatiana Gaszczyková |
1 |
525 183 Kč |
|
|
Outdoor & Colours s.r.o. |
1 |
525 183 Kč |
|
|
VADE MECUM BOHEMIAE s.r.o. |
1 |
525 183 Kč |
|
|
PREMIO s.r.o. |
1 |
525 183 Kč |
|
|
Pivovar Koníček s.r.o. |
1 |
525 183 Kč |
|
|
Herman technologies s.r.o. |
1 |
525 183 Kč |
|
|
Železniční muzeum moravskoslezské, o.p.s. |
1 |
525 183 Kč |
|
|
ECHOpix s.r.o. |
1 |
418 418 Kč |
|
|
Ntry s.r.o. |
1 |
367 840 Kč |
|
|
RADIOHOUSE s.r.o. |
2 |
363 000 Kč |
|
|
TELMAX s.r.o. |
2 |
359 370 Kč |
|
|
Element Display s.r.o. |
1 |
322 355 Kč |
|
|
ARCgroup s.r.o. |
2 |
302 500 Kč |
|
|
MONIT plus, s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
MOBILBOARD s.r.o. |
1 |
300 943 Kč |
|
|
VLTAVA LABE MEDIA a.s. |
1 |
297 297 Kč |
|
|
Dobrá zakázka s.r.o. |
2 |
256 520 Kč |
|
|
Reklamní agentura ESO s.r.o. |
3 |
251 075 Kč |
|
|
Tomáš Ptáček |
1 |
250 000 Kč |
|
|
ADIV, spol. s r.o. |
1 |
245 000 Kč |
|
|
52767833 |
1 |
235 950 Kč |
|
|
Ing. Vít Janoš Ph.D. |
1 |
200 860 Kč |
|
|
VIA PRO MOTION s.r.o. |
1 |
195 990 Kč |
|
|
Marek Jurnost |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Fiala, Tejkal a partneři, advokátní kancelář, s.r.o. |
1 |
133 100 Kč |
|
|
Pavel Třupek |
2 |
117 370 Kč |
|
|
Bc. Jiří Ščigel |
6 |
108 000 Kč |
|
|
VIDAPRINT PRODUCTION s.r.o. |
2 |
102 850 Kč |
|
|
FINECO audit spol. s r.o. |
1 |
102 850 Kč |
|
|
Český Fair Trade Institut z. s. |
1 |
99 273 Kč |
|
|
ZEMAN ART s.r.o. |
9 |
92 553 Kč |
|
|
UNIQA pojišťovna, a.s. |
1 |
90 912 Kč |
|
|
Car Trans LKW s.r.o. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Emílie Souralová |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Kartis + Co s.r.o. |
1 |
56 356 Kč |
|
|
Jaromír Martínek |
1 |
49 610 Kč |
|
|
1. Geo, spol. s r.o. |
1 |
38 720 Kč |
|
|
AT TRADING , s.r.o. |
1 |
35 000 Kč |
|
|
Zbyněk Jiráček |
1 |
32 670 Kč |
|
|
OPTYS, spol. s r.o. |
2 |
26 043 Kč |
|
|
Jakub Čuřík |
1 |
20 000 Kč |
|
|
Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky, zapsaný spolek |
2 |
18 876 Kč |
|
|
ZAM - SERVIS s.r.o. |
1 |
16 553 Kč |
|
|
GT Czechoslovak, s.r.o. |
1 |
7 502 Kč |
|
|
ČSAD Ostrava a.s. |
1 |
1 730 Kč |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
1 |
1 162 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Koordinátor ODIS s.r.o. v 2025 ve výši 525 183 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Transdev Slezsko a.s. |
6 |
|
|
Smart Innovation Center, s.r.o. |
3 |
|
|
Z-Group bus a.s. |
3 |
|
|
ARRIVA autobusy a.s. |
3 |
|
|
GW Train Regio a.s. |
3 |
|
|
Transdev Morava s.r.o. |
3 |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
3 |
|
|
MH Stavební partner, s.r.o. |
2 |
|
|
ČSAD BUS Uherské Hradiště a.s. |
2 |
|
|
MBM rail s.r.o. |
2 |
|
|
RegioJet a.s. |
2 |
|
|
TQM - holding s.r.o. |
2 |
|
|
VOJTILA TRANS s.r.o. |
2 |
|
|
VOJTILA TRANS BUS s.r.o. |
2 |
|
|
Lukáš Hluchník |
1 |
|
|
XT-Card a.s. |
1 |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
|
|
Moravian-Silesian Tourism, s.r.o. |
1 |
|
|
Dopravní zdravotnictví a.s. |
1 |
|
|
Ing. Jakub Pišťák |
1 |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
|
|
BONIT Solutions, s.r.o. |
1 |
|
|
FUTUREUM s.r.o. |
1 |
|
|
Spolek u synagogy |
1 |
|
|
Hornický spolek Bergmeister |
1 |
|
|
Ing. Tatiana Gaszczyková |
1 |
|
|
Outdoor & Colours s.r.o. |
1 |
|
|
VADE MECUM BOHEMIAE s.r.o. |
1 |
|
|
BigMedia, spol. s r.o. |
1 |
|
|
PREMIO s.r.o. |
1 |
|
|
Hotel Ondrášův dvůr, s.r.o. |
1 |
|
|
EPOFIS IT s.r.o. |
1 |
|
|
Pivovar Koníček s.r.o. |
1 |
|
|
Alois Pospíšil APO s.r.o. |
1 |
|
|
Herman technologies s.r.o. |
1 |
|
|
Železniční muzeum moravskoslezské, o.p.s. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Koordinátor ODIS s.r.o. v 2025 ve výši 525 183 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů je výrazná v 8 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,25.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
BlackCard s.r.o. |
1 |
15 972 000 Kč |
|
|
MASTER IT Technologies, a.s. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Umotional s.r.o. |
1 |
3 605 800 Kč |
|
|
ECHOpix s.r.o. |
1 |
418 418 Kč |
|
|
NEXTCOMP, spol. s r.o. |
2 |
245 095 Kč |
|
|
EPOFIS IT s.r.o. |
1 |
74 113 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Koordinátor ODIS s.r.o. v 2025 ve výši 525 183 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 44,44 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Alois Pospíšil APO s.r.o. |
3 |
2 870 478 Kč |
|
|
MH Stavební partner, s.r.o. |
3 |
1 096 346 Kč |
|
|
Herman technologies s.r.o. |
1 |
525 183 Kč |
|
|
Ing. Vít Janoš Ph.D. |
1 |
200 860 Kč |
|
|
1. Geo, spol. s r.o. |
1 |
38 720 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Koordinátor ODIS s.r.o. v 2025 ve výši 525 183 Kč
|
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
2 |
1 050 366 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Koordinátor ODIS s.r.o. v 2025 ve výši 525 183 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 20, tj. 57,58 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ELEKON, s.r.o. |
1 |
23 935 287 Kč |
|
|
Transdev Slezsko a.s. |
8 |
4 129 574 Kč |
|
|
Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. |
3 |
1 813 165 Kč |
|
|
Transdev Morava s.r.o. |
3 |
1 748 723 Kč |
|
|
Z-Group bus a.s. |
2 |
1 050 366 Kč |
|
|
ARRIVA autobusy a.s. |
2 |
1 050 366 Kč |
|
|
GW Train Regio a.s. |
2 |
1 050 366 Kč |
|
|
ČSAD BUS Uherské Hradiště a.s. |
1 |
525 183 Kč |
|
|
MBM rail s.r.o. |
1 |
525 183 Kč |
|
|
RegioJet a.s. |
1 |
525 183 Kč |
|
|
TQM - holding s.r.o. |
1 |
525 183 Kč |
|
|
VOJTILA TRANS s.r.o. |
1 |
525 183 Kč |
|
|
VOJTILA TRANS BUS s.r.o. |
1 |
525 183 Kč |
|
|
MOBILBOARD s.r.o. |
1 |
300 943 Kč |
|
|
ADIV, spol. s r.o. |
1 |
245 000 Kč |
|
|
Fiala, Tejkal a partneři, advokátní kancelář, s.r.o. |
1 |
133 100 Kč |
|
|
Dobrá zakázka s.r.o. |
1 |
128 260 Kč |
|
|
Car Trans LKW s.r.o. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
24 200 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Koordinátor ODIS s.r.o. v 2025 ve výši 525 183 Kč
|
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 14,71 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Adam Vincent Bartoš |
1 |
580 800 Kč |
|
|
NEXTCOMP, spol. s r.o. |
2 |
533 041 Kč |
|
|
Lukáš Hluchník |
1 |
525 183 Kč |
|
|
BONIT Solutions, s.r.o. |
1 |
525 183 Kč |
|
|
Smart Innovation Center, s.r.o. |
1 |
525 183 Kč |
|
|
Pivovar Koníček s.r.o. |
1 |
525 183 Kč |
|
|
Železniční muzeum moravskoslezské, o.p.s. |
1 |
525 183 Kč |
|
|
RADIOHOUSE s.r.o. |
1 |
353 562 Kč |
|
|
MONIT plus, s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
VLTAVA LABE MEDIA a.s. |
1 |
297 297 Kč |
|
|
Reklamní agentura ESO s.r.o. |
2 |
236 192 Kč |
|
|
Hotel Ondrášův dvůr, s.r.o. |
1 |
205 700 Kč |
|
|
REPRONIS s.r.o. |
2 |
201 639 Kč |
|
|
Pavel Třupek |
2 |
117 370 Kč |
|
|
Bc. Jiří Ščigel |
6 |
108 000 Kč |
|
|
Ing. Jakub Pišťák |
4 |
61 190 Kč |
|
|
AT TRADING , s.r.o. |
1 |
35 000 Kč |
|
|
VIDAPRINT PRODUCTION s.r.o. |
1 |
30 250 Kč |
|
|
ZAM - SERVIS s.r.o. |
1 |
16 553 Kč |
|
|
GT Czechoslovak, s.r.o. |
1 |
7 502 Kč |
|
|
ZEMAN ART s.r.o. |
1 |
7 079 Kč |
|
|
OPTYS, spol. s r.o. |
1 |
268 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Koordinátor ODIS s.r.o. v 2025 ve výši 525 183 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 20,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PREMIO s.r.o. |
1 |
525 183 Kč |
|
|
Ntry s.r.o. |
1 |
367 840 Kč |
|
|
NEXTCOMP, spol. s r.o. |
1 |
244 324 Kč |
|
|
REPRONIS s.r.o. |
1 |
43 251 Kč |
|
|
OPTYS, spol. s r.o. |
1 |
25 775 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Koordinátor ODIS s.r.o. v 2025 ve výši 525 183 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Dopravní zdravotnictví a.s. |
1 |
525 183 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Koordinátor ODIS s.r.o. v 2025 ve výši 525 183 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 75,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
XT-Card a.s. |
1 |
525 183 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
525 183 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
525 183 Kč |
|
|
FINECO audit spol. s r.o. |
1 |
102 850 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Koordinátor ODIS s.r.o. v 2025 ve výši 525 183 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Smart Innovation Center, s.r.o. |
2 |
1 050 366 Kč |
|
|
Nad Žofinkou a.s. |
1 |
827 640 Kč |
|
|
Ing. Tatiana Gaszczyková |
1 |
525 183 Kč |
|
|
Dobrá zakázka s.r.o. |
1 |
128 260 Kč |
|
|
ČSAD Ostrava a.s. |
1 |
1 730 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Koordinátor ODIS s.r.o. v 2025 ve výši 525 183 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 16,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
BigBoard Media s.r.o. |
3 |
656 425 Kč |
|
|
MAFRA, a.s. |
2 |
592 900 Kč |
|
|
BigMedia, spol. s r.o. |
2 |
539 340 Kč |
|
|
Moravian-Silesian Tourism, s.r.o. |
1 |
525 183 Kč |
|
|
52767833 |
1 |
235 950 Kč |
|
|
ARCgroup s.r.o. |
1 |
193 600 Kč |
|
|
VIDAPRINT PRODUCTION s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
ZEMAN ART s.r.o. |
1 |
1 379 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Koordinátor ODIS s.r.o. v 2025 ve výši 525 183 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Hotel Ondrášův dvůr, s.r.o. |
1 |
525 183 Kč |
|
|
RADIOHOUSE s.r.o. |
1 |
9 438 Kč |
|
|
ELEKON, s.r.o. |
1 |
1 210 Kč |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
1 |
1 162 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Koordinátor ODIS s.r.o. v 2025 ve výši 525 183 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
FUTUREUM s.r.o. |
1 |
525 183 Kč |
|
|
Hornický spolek Bergmeister |
1 |
525 183 Kč |
|
|
VADE MECUM BOHEMIAE s.r.o. |
1 |
525 183 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Koordinátor ODIS s.r.o. v 2025 ve výši 525 183 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Dobrovolně zveřejňuje velké množství smluv pod 50 000 Kč.
|
Číselná hodnota parametru je - 0,75.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 6,10
|
|
Počet bodů 6,10 znamená pro Koordinátor ODIS s.r.o. celkově
896. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,1097 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0883 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0222 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0127 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0380 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1603 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2537 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,685
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
6,85
|
| Odečtený bonus za transparentnost |
- 0,75 |
|
Výsledný K-Index
|
6,099 |
|