Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 64 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0970 odpovídá 9,70 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 105 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,16.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1591 odpovídá 15,91 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0061 odpovídá 0,61 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 28 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0424 odpovídá 4,24 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
7 |
51 630 106 Kč |
|
|
STINTER CZ s.r.o. |
3 |
40 703 980 Kč |
|
|
CENTROPOL ENERGY, a.s. |
1 |
36 000 000 Kč |
|
|
ELEKTRO MOSEV spol. s r.o. |
8 |
29 310 322 Kč |
|
|
M - SILNICE a.s. |
5 |
22 100 500 Kč |
|
|
R a R POLÁK stavební a zemní práce v.o.s. |
13 |
17 804 725 Kč |
|
|
CROSS Zlín, a.s. |
1 |
17 137 868 Kč |
|
|
Stavo & Sachs Kukleny s.r.o. |
12 |
14 647 315 Kč |
|
|
PETRAlaan s.r.o. |
3 |
13 348 825 Kč |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
3 |
12 705 000 Kč |
|
|
Královéhradecká provozní, a.s. |
10 |
9 294 562 Kč |
|
|
Linhart spol. s r.o. |
3 |
6 849 564 Kč |
|
|
BAMONAFT a.s. |
15 |
6 432 845 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
1 |
5 982 779 Kč |
|
|
HANES s.r.o. |
9 |
5 843 682 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
4 |
4 650 098 Kč |
|
|
METRODIS s.r.o. |
34 |
4 643 460 Kč |
|
|
Regina, a.s. |
3 |
3 838 407 Kč |
|
|
STRATOS AUTO, spol. s r.o. |
5 |
3 597 175 Kč |
|
|
KOBRA kovo s.r.o. |
13 |
3 576 825 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. |
5 |
3 358 283 Kč |
|
|
PARK 360 s.r.o. |
4 |
3 353 628 Kč |
|
|
PARK - sadovnické a krajinářské úpravy s.r.o. |
2 |
3 309 182 Kč |
|
|
ARBOEKO s.r.o. |
4 |
3 132 678 Kč |
|
|
ABEX Substráty a.s. |
12 |
2 952 888 Kč |
|
|
Hradecké služby a.s. |
4 |
2 902 814 Kč |
|
|
STAVMAT STAVEBNINY a.s. |
3 |
2 838 407 Kč |
|
|
FAST střechy s.r.o. |
4 |
2 817 877 Kč |
|
|
VK INVESTING s.r.o. |
2 |
2 737 323 Kč |
|
|
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. |
3 |
2 572 214 Kč |
|
|
Královští sokoli Hradec Králové - basketbal z. s. |
4 |
2 515 386 Kč |
|
|
SMOLA HK a.s. |
4 |
2 506 066 Kč |
|
|
D.B.M. izolace s.r.o. |
1 |
2 306 208 Kč |
|
|
Karol Kania s.r.o. |
1 |
2 301 678 Kč |
|
|
FEDERAL CARS Praha s.r.o. |
1 |
2 113 277 Kč |
|
|
ATEX spol. s r.o. |
4 |
2 066 605 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
4 |
2 045 774 Kč |
|
|
ELIHER s.r.o. |
13 |
1 938 996 Kč |
|
|
AZ PARK, s.r.o. |
3 |
1 938 407 Kč |
|
|
TBG Východní Čechy s.r.o. |
2 |
1 938 407 Kč |
|
|
Hřiště MATY, s.r.o. |
2 |
1 786 002 Kč |
|
|
TJ Slavia Hradec Králové, z.s. |
5 |
1 774 230 Kč |
|
|
STACHEMA CZ s.r.o. |
2 |
1 768 407 Kč |
|
|
MEGAS s.r.o. |
2 |
1 684 850 Kč |
|
|
ELEKTRO-COMP spol. s r.o. |
2 |
1 676 814 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Pouchov |
2 |
1 676 814 Kč |
|
|
OHLA ŽS, a.s. |
2 |
1 676 814 Kč |
|
|
MM Hallinto s.r.o. |
6 |
1 563 706 Kč |
|
|
Futurum HK Shopping, s.r.o. |
1 |
1 551 220 Kč |
|
|
STREET ONE s.r.o. |
3 |
1 488 407 Kč |
|
|
MONREKO s.r.o. |
1 |
1 435 000 Kč |
|
|
HICON-dopravní značení, s.r.o. |
5 |
1 397 822 Kč |
|
|
ZMZ Úpice s.r.o. |
3 |
1 312 680 Kč |
|
|
Vlasák Petr, Ing. |
4 |
1 205 037 Kč |
|
|
Obalovna Týniště s.r.o. |
8 |
1 179 750 Kč |
|
|
Fotbalový club Slavia Hradec Králové z.s. |
5 |
1 119 384 Kč |
|
|
KAVYL, spol. s r.o. |
2 |
1 086 155 Kč |
|
|
XERXES spol. s r.o. |
2 |
1 058 022 Kč |
|
|
Sekánský s.r.o. |
3 |
1 047 248 Kč |
|
|
Ing. Tomáš Půža |
2 |
1 019 907 Kč |
|
|
Mgr. Renata Veselá |
3 |
1 005 387 Kč |
|
|
Pavel Voňka |
6 |
990 271 Kč |
|
|
Kartáče Souček, s.r.o. |
2 |
945 407 Kč |
|
|
HOLOUBEK PROTECT a.s. |
2 |
906 657 Kč |
|
|
Asseco Solutions, a.s. |
1 |
900 000 Kč |
|
|
CERGO ENERGY s.r.o. |
2 |
886 930 Kč |
|
|
Veacom s.r.o. |
4 |
886 116 Kč |
|
|
ANeT-Advanced Network Technology, s.r.o. |
1 |
874 247 Kč |
|
|
FC OLYMPIA Hradec Králové 1901, z.s. |
2 |
864 305 Kč |
|
|
FC Hradec Králové ženy z.s. |
2 |
855 255 Kč |
|
|
FC Nový Hradec Králové |
2 |
839 912 Kč |
|
|
CANABA - Pozemní stavby, s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Základní škola Comenius |
1 |
838 407 Kč |
|
|
AKUSERVIS Mareš s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
MEFOS s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
TUMAN s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
TL-ULTRALIGHT s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
SIAD Czech spol. s r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
ILiAN Group s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Výstavba sítí Kolín a.s. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Pavel Mervart |
1 |
838 407 Kč |
|
|
ASTOR-KOMPLEX s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Střední škola Sion High School, Hradec Králové |
1 |
838 407 Kč |
|
|
AAA PALETY s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Jan Mach |
1 |
838 407 Kč |
|
|
DSA a.s. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Hradecká Letecká Servisní s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
PRIMA spol. s r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Městské trhy, z.s. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Central European Aerospace Corporation s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
NAVITAS CZ s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
s-drive s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
PRAGA Avia s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Základní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Králové |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Lions Academy Hradec Králové, z.s. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Okresní fotbalový svaz HRADEC KRÁLOVÉ |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Jakub Gabriel |
1 |
838 407 Kč |
|
|
News Advertising s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Studio Sovička z.s. |
1 |
838 407 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ v 2025 ve výši 838 407 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Stavo & Sachs Kukleny s.r.o. |
6 |
|
|
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. |
4 |
|
|
PARK 360 s.r.o. |
4 |
|
|
Královéhradecká provozní, a.s. |
3 |
|
|
Královští sokoli Hradec Králové - basketbal z. s. |
3 |
|
|
ELEKTRO-COMP spol. s r.o. |
2 |
|
|
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. |
2 |
|
|
R a R POLÁK stavební a zemní práce v.o.s. |
2 |
|
|
TJ Slavia Hradec Králové, z.s. |
2 |
|
|
METRODIS s.r.o. |
2 |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Pouchov |
2 |
|
|
OHLA ŽS, a.s. |
2 |
|
|
ABEX Substráty a.s. |
2 |
|
|
Hradecké služby a.s. |
2 |
|
|
CANABA - Pozemní stavby, s.r.o. |
1 |
|
|
Základní škola Comenius |
1 |
|
|
AKUSERVIS Mareš s.r.o. |
1 |
|
|
MEFOS s.r.o. |
1 |
|
|
TUMAN s.r.o. |
1 |
|
|
TL-ULTRALIGHT s.r.o. |
1 |
|
|
SIAD Czech spol. s r.o. |
1 |
|
|
ILiAN Group s.r.o. |
1 |
|
|
Výstavba sítí Kolín a.s. |
1 |
|
|
TBG Východní Čechy s.r.o. |
1 |
|
|
ARBOEKO s.r.o. |
1 |
|
|
Pavel Mervart |
1 |
|
|
ASTOR-KOMPLEX s.r.o. |
1 |
|
|
HOLOUBEK PROTECT a.s. |
1 |
|
|
Střední škola Sion High School, Hradec Králové |
1 |
|
|
Mgr. Renata Veselá |
1 |
|
|
AAA PALETY s.r.o. |
1 |
|
|
Jan Mach |
1 |
|
|
DSA a.s. |
1 |
|
|
Hradecká Letecká Servisní s.r.o. |
1 |
|
|
PRIMA spol. s r.o. |
1 |
|
|
FC Hradec Králové ženy z.s. |
1 |
|
|
Vlasák Petr, Ing. |
1 |
|
|
STAVMAT STAVEBNINY a.s. |
1 |
|
|
Městské trhy, z.s. |
1 |
|
|
Central European Aerospace Corporation s.r.o. |
1 |
|
|
TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú. |
1 |
|
|
Regina, a.s. |
1 |
|
|
NAVITAS CZ s.r.o. |
1 |
|
|
s-drive s.r.o. |
1 |
|
|
PRAGA Avia s.r.o. |
1 |
|
|
Základní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Králové |
1 |
|
|
Lions Academy Hradec Králové, z.s. |
1 |
|
|
Okresní fotbalový svaz HRADEC KRÁLOVÉ |
1 |
|
|
Jakub Gabriel |
1 |
|
|
News Advertising s.r.o. |
1 |
|
|
Studio Sovička z.s. |
1 |
|
|
DELF CZ LŽIČAŘ s.r.o. |
1 |
|
|
IMOS Brno, a.s. |
1 |
|
|
Ondřej Samek |
1 |
|
|
Kartáče Souček, s.r.o. |
1 |
|
|
STACHEMA CZ s.r.o. |
1 |
|
|
STRABAG a.s. |
1 |
|
|
Tomáš Krtička |
1 |
|
|
HICON-dopravní značení, s.r.o. |
1 |
|
|
Ameba Production spol. s r.o. |
1 |
|
|
FC OLYMPIA Hradec Králové 1901, z.s. |
1 |
|
|
HIGH5, z.s. |
1 |
|
|
Bezva parta s.r.o. |
1 |
|
|
PLYNOSPOL, spol. s r.o. |
1 |
|
|
ATEX spol. s r.o. |
1 |
|
|
ELEKTRO MOSEV spol. s r.o. |
1 |
|
|
Miroslav Čépe |
1 |
|
|
HELI CZECH s.r.o. |
1 |
|
|
ELPO s.r.o. |
1 |
|
|
Vlastimil Pitrmuc |
1 |
|
|
AZ PARK, s.r.o. |
1 |
|
|
Jitka Tichá |
1 |
|
|
Navimedia s.r.o. |
1 |
|
|
Petr Hodek |
1 |
|
|
Vladimír Dvořák |
1 |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
|
|
ISP Hradec Králové, a.s. |
1 |
|
|
STREET ONE s.r.o. |
1 |
|
|
JIŘÍ VRABEC - JVS |
1 |
|
|
PONVIA CONSTRUCT s.r.o. |
1 |
|
|
ČD Bus a.s. |
1 |
|
|
INOXPART s.r.o. |
1 |
|
|
ARITEX spol. s r.o. |
1 |
|
|
XERXES spol. s r.o. |
1 |
|
|
STAVOKA Hradec Králové, a.s. |
1 |
|
|
Jan Kohout |
1 |
|
|
AWOCADO s.r.o. |
1 |
|
|
Jiří Halíř |
1 |
|
|
Florbal Hradec Králové, z.s. |
1 |
|
|
INTERPAP Office, s.r.o. |
1 |
|
|
Jana Hátlová |
1 |
|
|
Východočeský klub přátel vojenské techniky, z.s. |
1 |
|
|
Ing. Tomáš Půža |
1 |
|
|
Lukáš Ady |
1 |
|
|
Martin Jor |
1 |
|
|
Milan Harčár |
1 |
|
|
Fotbalový club Slavia Hradec Králové z.s. |
1 |
|
|
MERKURIA - ARTES a.s. |
1 |
|
|
Denisa Schmoranzová |
1 |
|
|
ELTODO, a.s. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ v 2025 ve výši 838 407 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 28,57 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
XERXES spol. s r.o. |
2 |
1 058 022 Kč |
|
|
ANeT-Advanced Network Technology, s.r.o. |
1 |
874 247 Kč |
|
|
Ing. Tomáš Půža |
1 |
838 407 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
1 |
169 400 Kč |
|
|
Inter Cars Česká republika s.r.o. |
1 |
120 879 Kč |
|
|
GIST Consulting, s.r.o. |
1 |
70 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ v 2025 ve výši 838 407 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 13,16 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HANES s.r.o. |
5 |
5 455 497 Kč |
|
|
STRATOS AUTO, spol. s r.o. |
2 |
3 116 490 Kč |
|
|
KOBRA kovo s.r.o. |
2 |
2 386 120 Kč |
|
|
Karol Kania s.r.o. |
1 |
2 301 678 Kč |
|
|
BAMONAFT a.s. |
6 |
2 286 464 Kč |
|
|
FEDERAL CARS Praha s.r.o. |
1 |
2 113 277 Kč |
|
|
PARK 360 s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Mgr. Renata Veselá |
1 |
838 407 Kč |
|
|
PRIMA spol. s r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Regina, a.s. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Kartáče Souček, s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
DEOS Technology s.r.o. |
1 |
592 416 Kč |
|
|
AUTO KP PLUS TO s.r.o. |
1 |
483 753 Kč |
|
|
KOBRAS RUNLAB s.r.o. |
1 |
477 000 Kč |
|
|
mmcité a.s. |
1 |
404 793 Kč |
|
|
Berger - Huck s.r.o. |
1 |
277 012 Kč |
|
|
ITTEC, s.r.o. |
1 |
233 397 Kč |
|
|
ProScan a.s. |
2 |
225 249 Kč |
|
|
Etaltek s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Karel Nejman |
1 |
164 560 Kč |
|
|
Soňa Moupicová |
1 |
155 001 Kč |
|
|
NOVUM CZech, s.r.o. |
1 |
138 424 Kč |
|
|
ČMZ spol. s r.o. |
1 |
112 627 Kč |
|
|
CROY s.r.o. |
1 |
107 586 Kč |
|
|
Auto SAS s.r.o. |
1 |
97 543 Kč |
|
|
Zdeněk Novák |
1 |
67 003 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ v 2025 ve výši 838 407 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 41, tj. 83,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
CENTROPOL ENERGY, a.s. |
1 |
36 000 000 Kč |
|
|
Královéhradecká provozní, a.s. |
3 |
2 404 277 Kč |
|
|
PARK 360 s.r.o. |
2 |
1 676 814 Kč |
|
|
BAMONAFT a.s. |
2 |
921 125 Kč |
|
|
MEFOS s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
TUMAN s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
TL-ULTRALIGHT s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
ILiAN Group s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Pavel Mervart |
1 |
838 407 Kč |
|
|
AAA PALETY s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Jan Mach |
1 |
838 407 Kč |
|
|
DSA a.s. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Hradecká Letecká Servisní s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Central European Aerospace Corporation s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
NAVITAS CZ s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
s-drive s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
PRAGA Avia s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
News Advertising s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Ondřej Samek |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Ameba Production spol. s r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Miroslav Čépe |
1 |
838 407 Kč |
|
|
HELI CZECH s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Petr Hodek |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Vladimír Dvořák |
1 |
838 407 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
ISP Hradec Králové, a.s. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
ČD Bus a.s. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
INOXPART s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Jan Kohout |
1 |
838 407 Kč |
|
|
AWOCADO s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Východočeský klub přátel vojenské techniky, z.s. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Martin Jor |
1 |
838 407 Kč |
|
|
ELKUM CZ s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
SMERČ s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Petr Kuna |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Balony Hembal, spol. s r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Hradecké služby a.s. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
S-FIRMA, s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Vantage Towers s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Oblastní charita Hradec Králové |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Pavel Voňka |
1 |
87 943 Kč |
|
|
TJ Slavia Hradec Králové, z.s. |
2 |
2 720 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ v 2025 ve výši 838 407 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 24, tj. 13,22 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ELEKTRO MOSEV spol. s r.o. |
5 |
28 764 471 Kč |
|
|
M - SILNICE a.s. |
4 |
21 876 045 Kč |
|
|
R a R POLÁK stavební a zemní práce v.o.s. |
13 |
17 804 725 Kč |
|
|
Stavo & Sachs Kukleny s.r.o. |
11 |
13 808 908 Kč |
|
|
PETRAlaan s.r.o. |
3 |
13 348 825 Kč |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
2 |
7 962 337 Kč |
|
|
Linhart spol. s r.o. |
3 |
6 849 564 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
1 |
5 982 779 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
4 |
4 650 098 Kč |
|
|
PARK - sadovnické a krajinářské úpravy s.r.o. |
2 |
3 309 182 Kč |
|
|
FAST střechy s.r.o. |
4 |
2 817 877 Kč |
|
|
VK INVESTING s.r.o. |
2 |
2 737 323 Kč |
|
|
D.B.M. izolace s.r.o. |
1 |
2 306 208 Kč |
|
|
STINTER CZ s.r.o. |
2 |
1 983 254 Kč |
|
|
Hřiště MATY, s.r.o. |
2 |
1 786 002 Kč |
|
|
MEGAS s.r.o. |
2 |
1 684 850 Kč |
|
|
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. |
2 |
1 676 814 Kč |
|
|
MONREKO s.r.o. |
1 |
1 435 000 Kč |
|
|
STREET ONE s.r.o. |
2 |
1 338 407 Kč |
|
|
METRODIS s.r.o. |
6 |
1 212 338 Kč |
|
|
Vlasák Petr, Ing. |
4 |
1 205 037 Kč |
|
|
SMOLA HK a.s. |
3 |
1 115 117 Kč |
|
|
Královéhradecká provozní, a.s. |
3 |
1 047 664 Kč |
|
|
CERGO ENERGY s.r.o. |
2 |
886 930 Kč |
|
|
STAVMAT STAVEBNINY a.s. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
STACHEMA CZ s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
OHLA ŽS, a.s. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
ATEX spol. s r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
PONVIA CONSTRUCT s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Jiří Halíř |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Integra stavby, a.s. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
ELIHER s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
MDS projekt s.r.o. |
3 |
831 306 Kč |
|
|
W.H.A. system, spol. s r. o. |
2 |
756 612 Kč |
|
|
MM Hallinto s.r.o. |
4 |
643 053 Kč |
|
|
Standpro s.r.o. |
3 |
569 916 Kč |
|
|
TRENTO s.r.o. |
4 |
569 910 Kč |
|
|
Rafl Tomáš, Ak. mal. |
2 |
500 940 Kč |
|
|
FLORA SERVIS GROUP s.r.o. |
1 |
442 739 Kč |
|
|
Martin Slanina |
1 |
437 425 Kč |
|
|
Datatechnik s.r.o. |
1 |
435 632 Kč |
|
|
M - PROJEKCE s.r.o. |
2 |
414 304 Kč |
|
|
TERMA a.s. |
3 |
361 781 Kč |
|
|
PICTOR, s.r.o. |
2 |
360 657 Kč |
|
|
Ing. Josef Novotný |
3 |
328 878 Kč |
|
|
Ing. Luboš Kasper |
1 |
327 910 Kč |
|
|
Plynstavbeneš s.r.o. |
3 |
313 420 Kč |
|
|
WH Develop s.r.o. |
1 |
292 094 Kč |
|
|
ARCHITEP HK s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Multi Unit s.r.o. |
1 |
241 431 Kč |
|
|
Gornex s.r.o. |
1 |
239 908 Kč |
|
|
ATELIER 11 HRADEC KRÁLOVÉ s.r.o. |
2 |
229 900 Kč |
|
|
"Agroprojekce Litomyšl, spol. s r.o." |
2 |
227 480 Kč |
|
|
Miroslav Morávek |
2 |
222 872 Kč |
|
|
PITTER DESIGN, s.r.o. |
2 |
210 419 Kč |
|
|
České energetické služby s.r.o. |
2 |
207 266 Kč |
|
|
DOSTAVBY s.r.o. |
3 |
203 406 Kč |
|
|
Ing. Tomáš Půža |
1 |
181 500 Kč |
|
|
MIGBAU s.r.o. |
1 |
159 577 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
2 |
157 300 Kč |
|
|
Pontex, spol. s r.o. |
1 |
150 040 Kč |
|
|
Mostařská s.r.o. |
1 |
141 389 Kč |
|
|
AZ vysoušení s.r.o. |
1 |
134 897 Kč |
|
|
Radek Spurný |
1 |
115 325 Kč |
|
|
Roman Kučera s.r.o. |
1 |
114 950 Kč |
|
|
Stejskal Stanislav |
1 |
112 046 Kč |
|
|
VIAPROJEKT s.r.o. |
1 |
107 690 Kč |
|
|
Tomáš Houška |
1 |
104 736 Kč |
|
|
ELEKTRO MOSEV - servis, s.r.o. |
1 |
102 306 Kč |
|
|
J2B inženýring s.r.o. |
1 |
99 220 Kč |
|
|
Ing. Aleš Řada |
1 |
91 718 Kč |
|
|
TARPA, s.r.o. |
1 |
82 885 Kč |
|
|
Ing. Jan Vitík |
1 |
82 280 Kč |
|
|
KOVAKO HK s.r.o. |
1 |
79 923 Kč |
|
|
OSSMA Česká republika s.r.o. |
1 |
79 860 Kč |
|
|
Jan Beran |
1 |
79 739 Kč |
|
|
Aleš Hronovský |
1 |
79 485 Kč |
|
|
AUTOGARD spol. s r.o. |
1 |
74 973 Kč |
|
|
DEX HK s.r.o. |
1 |
71 269 Kč |
|
|
EKOSFER Solutions, s.r.o. |
1 |
66 550 Kč |
|
|
Martin Kout |
1 |
65 909 Kč |
|
|
SMMS Projekt s.r.o. |
1 |
64 130 Kč |
|
|
05472805 |
1 |
64 130 Kč |
|
|
Ing. Jan Jungwirth |
1 |
61 710 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Hradec Králové - Kukleny |
1 |
14 520 Kč |
|
|
Smuteční síň Hradec Králové - Kukleny, s.r.o. |
1 |
14 520 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ v 2025 ve výši 838 407 Kč
|
Obor Zemědělství
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 7, tj. 18,75 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ARBOEKO s.r.o. |
4 |
3 132 678 Kč |
|
|
ABEX Substráty a.s. |
7 |
2 159 725 Kč |
|
|
KAVYL, spol. s r.o. |
2 |
1 086 155 Kč |
|
|
Sekánský s.r.o. |
3 |
1 047 248 Kč |
|
|
IG SERVICE s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Bc. Antonín Přibyl |
2 |
671 381 Kč |
|
|
ARBOL SERVIS s. r. o. |
1 |
611 128 Kč |
|
|
Štěpán Stryk |
3 |
285 923 Kč |
|
|
Roman Snášel |
2 |
257 366 Kč |
|
|
ARBO-Linné, s.r.o. |
2 |
145 563 Kč |
|
|
Josef Máslo |
1 |
125 235 Kč |
|
|
AGRO CS a.s. |
1 |
120 408 Kč |
|
|
LEDASCO s.r.o. |
1 |
113 902 Kč |
|
|
Groown s.r.o. |
1 |
92 554 Kč |
|
|
CPR HK s.r.o. |
1 |
11 280 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ v 2025 ve výši 838 407 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 62,50 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ATEX spol. s r.o. |
3 |
1 228 198 Kč |
|
|
TBG Východní Čechy s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
HOLOUBEK PROTECT a.s. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
HICON-dopravní značení, s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
INTERPAP Office, s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
1 |
838 407 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ v 2025 ve výši 838 407 Kč
|
Obor Řemesla
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 19, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. |
3 |
2 515 221 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Pouchov |
2 |
1 676 814 Kč |
|
|
Základní škola Comenius |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Střední škola Sion High School, Hradec Králové |
1 |
838 407 Kč |
|
|
FC Hradec Králové ženy z.s. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Lions Academy Hradec Králové, z.s. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Okresní fotbalový svaz HRADEC KRÁLOVÉ |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Jitka Tichá |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Florbal Hradec Králové, z.s. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Jana Hátlová |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Fotbalový club Slavia Hradec Králové z.s. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
TJ Slavia Hradec Králové, z.s. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Královští sokoli Hradec Králové - basketbal z. s. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
FBC SION - HRADEČTÍ LVI, Z.S. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
FC Nový Hradec Králové |
1 |
838 407 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ v 2025 ve výši 838 407 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 7, tj. 35,29 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Královští sokoli Hradec Králové - basketbal z. s. |
3 |
1 676 979 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. |
2 |
843 062 Kč |
|
|
Studio Sovička z.s. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Denisa Schmoranzová |
1 |
838 407 Kč |
|
|
PARK 360 s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Fotbalový club Slavia Hradec Králové z.s. |
4 |
280 977 Kč |
|
|
JUDr. Kateřina Kolářová |
1 |
181 500 Kč |
|
|
FC OLYMPIA Hradec Králové 1901, z.s. |
1 |
25 898 Kč |
|
|
FC Hradec Králové ženy z.s. |
1 |
16 848 Kč |
|
|
FC Nový Hradec Králové |
1 |
1 505 Kč |
|
|
Královéhradecký sportovní klub Roudnička, z. s. |
1 |
543 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ v 2025 ve výši 838 407 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 7, tj. 54,55 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Futurum HK Shopping, s.r.o. |
1 |
1 551 220 Kč |
|
|
IMOS Brno, a.s. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
STAVOKA Hradec Králové, a.s. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Hradecké služby a.s. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Lukáš Ady |
1 |
838 407 Kč |
|
|
FK Bau, a.s. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
76167689 |
1 |
838 407 Kč |
|
|
Fire Design s.r.o. |
1 |
450 000 Kč |
|
|
Vladimír Lederer |
1 |
446 624 Kč |
|
|
CROY s.r.o. |
1 |
121 111 Kč |
|
|
Regionální agrární komora Královéhradeckého kraje |
1 |
49 800 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ v 2025 ve výši 838 407 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 11,11 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
JIŘÍ VRABEC - JVS |
1 |
838 407 Kč |
|
|
MERKURIA - ARTES a.s. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
MM Hallinto s.r.o. |
1 |
838 407 Kč |
|
|
CE - ING s.r.o. |
2 |
453 403 Kč |
|
|
TRIPLEX servis s.r.o. |
3 |
451 270 Kč |
|
|
KOBRA kovo s.r.o. |
3 |
292 815 Kč |
|
|
Pavel Voňka |
2 |
245 389 Kč |
|
|
STRATOS AUTO, spol. s r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Global Klima Servis s.r.o. |
1 |
215 162 Kč |
|
|
VV TOP s.r.o. |
1 |
208 710 Kč |
|
|
Miloš Etlík |
1 |
197 617 Kč |
|
|
Mgr. Renata Veselá |
2 |
166 980 Kč |
|
|
ProScan a.s. |
1 |
151 571 Kč |
|
|
VCES a.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Ing. Jan Jungwirth |
1 |
120 637 Kč |
|
|
mateco Czechia s.r.o. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
ITTEC, s.r.o. |
1 |
98 640 Kč |
|
|
Martin Kout |
1 |
85 426 Kč |
|
|
Bonita Group Service s.r.o. |
1 |
76 230 Kč |
|
|
Jiří Klupák |
1 |
73 568 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ v 2025 ve výši 838 407 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,71
|
|
Počet bodů 4,71 znamená pro TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ celkově
546. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0970 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0335 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0039 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0061 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0424 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1591 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1290 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,471
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,71
|
|
Výsledný K-Index
|
4,710 |
|