Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U smluv neskrývá ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2024.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2024.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 67 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2024.
Tzn. že hodnota parametru 0,1489 odpovídá 14,89 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2024.
Tzn. že hodnota parametru 0,0133 odpovídá 1,33 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2024.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 1 významně začerněnou smlouvu.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2024.
Tzn. že hodnota parametru 0,0022 odpovídá 0,22 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
OMV Česká republika, s.r.o. |
19 |
11 315 557 Kč |
|
|
DK - PLANT s.r.o. |
9 |
7 065 525 Kč |
|
|
A-TEC servis s.r.o. |
5 |
5 493 431 Kč |
|
|
VRBICKÝ s.r.o. |
7 |
3 723 680 Kč |
|
|
INVART servis s. r. o. |
5 |
3 491 610 Kč |
|
|
K J K stavební údržba s.r.o. |
7 |
2 609 054 Kč |
|
|
SAPEKOR s.r.o. |
4 |
1 652 244 Kč |
|
|
MEVA-TEC s.r.o. |
7 |
1 490 457 Kč |
|
|
ROBE lighting s.r.o. |
1 |
1 432 991 Kč |
|
|
M I R P A L, spol. s r.o. |
2 |
1 329 669 Kč |
|
|
Zogal Union s.r.o. |
1 |
1 222 100 Kč |
|
|
ARMEX Oil s.r.o. |
2 |
1 028 064 Kč |
|
|
C.E.I.S. CZ s.r.o. |
5 |
992 200 Kč |
|
|
PTD Muchová, s.r.o. |
3 |
979 495 Kč |
|
|
Energy Wind s.r.o. |
1 |
955 900 Kč |
|
|
Klára Sobotová |
2 |
919 725 Kč |
|
|
HongIk Czech, s.r.o. |
2 |
919 358 Kč |
|
|
KDH AUTO MORAVA s.r.o. |
5 |
816 297 Kč |
|
|
Betonárka Ševel s.r.o. |
2 |
801 607 Kč |
|
|
Transdev Slezsko a.s. |
2 |
801 607 Kč |
|
|
OSVĚTLOVÁNÍ MĚST s.r.o. |
1 |
796 604 Kč |
|
|
Ing. Roman Mamica |
2 |
777 151 Kč |
|
|
EURO Sol s.r.o. |
2 |
776 893 Kč |
|
|
Karin Křižánková |
3 |
755 818 Kč |
|
|
PTN - VESTRA, s.r.o. |
3 |
723 177 Kč |
|
|
LEDEOS s.r.o. |
1 |
662 748 Kč |
|
|
MFK Karviná a.s. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
Libor Žůrek |
1 |
604 819 Kč |
|
|
CHLEBIŠ s.r.o. |
3 |
554 996 Kč |
|
|
SYPKÉ HMOTY s.r.o. |
2 |
503 551 Kč |
|
|
STROM PRAHA a.s. |
2 |
477 260 Kč |
|
|
Tolasz Vladislav |
1 |
471 900 Kč |
|
|
Monitoring a čištění potrubí s.r.o. |
2 |
466 628 Kč |
|
|
SMOLO Hydraulics s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Obalovna Ostrava s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Ladislav Kolbuševský |
1 |
400 804 Kč |
|
|
ARCHA Kadaň s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Radek Michalski |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Re&Ma sales and services s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Zdeněk Novák |
1 |
400 804 Kč |
|
|
HOST-SERVIS s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Bednář servis s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
I-TEC Czech, spol. s r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Václav Váňa |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Komunální technika, s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
KUHN - MT, s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
MORAM CZ, s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
PRO-DOMA, SE |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Robert Kiwak |
1 |
400 804 Kč |
|
|
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
GRAND - PRACOVNÍ ODĚVY s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
FROS ZPS s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Roman Gavelčík |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Uniwaste Eco s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
STAVEBNINY GALIČÁK s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Stavebniny PPK, s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
JD Obaly s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Petr Fabisz |
1 |
400 804 Kč |
|
|
ROŽNOVSKÁ TRAVNÍ SEMENA, s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
INZEP CENTRUM, s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
CANIS SAFETY a.s. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
EDEN TRADE CZ, s. r. o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Karel Stránský |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Denis Křižánek |
1 |
400 804 Kč |
|
|
FORNAL trading s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Auto Tichý s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
SILNICE.CZ s. r. o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
HRAS - zařízení hřišť, s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Road technologies s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Lukáš Křižánek |
1 |
400 804 Kč |
|
|
ZAMAT spol. s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
VITECH, spol. s r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Libor Václavík - LIBROS |
1 |
400 804 Kč |
|
|
O.D.S.P.spol. s r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
SWACZYNA spoj. s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
MJM agro, a. s. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
UNICON OSTRAVA s. r. o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Miloš Monczka |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Iveta Nedobová |
1 |
400 804 Kč |
|
|
eko GRADO spol. s r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Würth, spol. s r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
ZE - FA s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Unikont Group s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Juta Agency s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Ing. Andřej Wałoszek |
1 |
400 804 Kč |
|
|
ABEX Substráty a.s. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
AUTOCENTRÁLA s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Oldřich Mrázek |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Cemex Czech Republic s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
HEMAPO Company, s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
František Křupala |
1 |
400 804 Kč |
|
|
AGK steel forming a.s. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
ALCENTRA s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Stanislav Babiš |
1 |
400 804 Kč |
|
|
CSAO, spol. s r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Květoslava Kaličínská |
1 |
400 804 Kč |
|
|
HANES s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
JAKOR Trade s.r.o. v likvidaci |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Jan Papuga |
1 |
400 804 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby Karviná, a.s. v 2024 ve výši 400 804 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Betonárka Ševel s.r.o. |
2 |
|
|
Transdev Slezsko a.s. |
2 |
|
|
SMOLO Hydraulics s.r.o. |
1 |
|
|
DK - PLANT s.r.o. |
1 |
|
|
Obalovna Ostrava s.r.o. |
1 |
|
|
Ladislav Kolbuševský |
1 |
|
|
ARCHA Kadaň s.r.o. |
1 |
|
|
Radek Michalski |
1 |
|
|
Re&Ma sales and services s.r.o. |
1 |
|
|
Zdeněk Novák |
1 |
|
|
INVART servis s. r. o. |
1 |
|
|
HOST-SERVIS s.r.o. |
1 |
|
|
Bednář servis s.r.o. |
1 |
|
|
I-TEC Czech, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Václav Váňa |
1 |
|
|
K J K stavební údržba s.r.o. |
1 |
|
|
Komunální technika, s.r.o. |
1 |
|
|
KUHN - MT, s.r.o. |
1 |
|
|
MORAM CZ, s.r.o. |
1 |
|
|
PRO-DOMA, SE |
1 |
|
|
SYPKÉ HMOTY s.r.o. |
1 |
|
|
Robert Kiwak |
1 |
|
|
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. |
1 |
|
|
GRAND - PRACOVNÍ ODĚVY s.r.o. |
1 |
|
|
FROS ZPS s.r.o. |
1 |
|
|
STROM PRAHA a.s. |
1 |
|
|
Roman Gavelčík |
1 |
|
|
A-TEC servis s.r.o. |
1 |
|
|
Uniwaste Eco s.r.o. |
1 |
|
|
STAVEBNINY GALIČÁK s.r.o. |
1 |
|
|
Stavebniny PPK, s.r.o. |
1 |
|
|
JD Obaly s.r.o. |
1 |
|
|
Petr Fabisz |
1 |
|
|
ROŽNOVSKÁ TRAVNÍ SEMENA, s.r.o. |
1 |
|
|
INZEP CENTRUM, s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Roman Mamica |
1 |
|
|
CANIS SAFETY a.s. |
1 |
|
|
EDEN TRADE CZ, s. r. o. |
1 |
|
|
Karel Stránský |
1 |
|
|
Denis Křižánek |
1 |
|
|
FORNAL trading s.r.o. |
1 |
|
|
VRBICKÝ s.r.o. |
1 |
|
|
Auto Tichý s.r.o. |
1 |
|
|
SILNICE.CZ s. r. o. |
1 |
|
|
HRAS - zařízení hřišť, s.r.o. |
1 |
|
|
Road technologies s.r.o. |
1 |
|
|
Lukáš Křižánek |
1 |
|
|
ZAMAT spol. s.r.o. |
1 |
|
|
VITECH, spol. s r.o. |
1 |
|
|
MEVA-TEC s.r.o. |
1 |
|
|
Libor Václavík - LIBROS |
1 |
|
|
O.D.S.P.spol. s r.o. |
1 |
|
|
SWACZYNA spoj. s.r.o. |
1 |
|
|
MJM agro, a. s. |
1 |
|
|
TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. |
1 |
|
|
UNICON OSTRAVA s. r. o. |
1 |
|
|
Miloš Monczka |
1 |
|
|
Iveta Nedobová |
1 |
|
|
eko GRADO spol. s r.o. |
1 |
|
|
Würth, spol. s r.o. |
1 |
|
|
ZE - FA s.r.o. |
1 |
|
|
Unikont Group s.r.o. |
1 |
|
|
Juta Agency s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Andřej Wałoszek |
1 |
|
|
ABEX Substráty a.s. |
1 |
|
|
AUTOCENTRÁLA s.r.o. |
1 |
|
|
KDH AUTO MORAVA s.r.o. |
1 |
|
|
Oldřich Mrázek |
1 |
|
|
Cemex Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
HEMAPO Company, s.r.o. |
1 |
|
|
František Křupala |
1 |
|
|
AGK steel forming a.s. |
1 |
|
|
ALCENTRA s.r.o. |
1 |
|
|
Karin Křižánková |
1 |
|
|
Stanislav Babiš |
1 |
|
|
Monitoring a čištění potrubí s.r.o. |
1 |
|
|
CSAO, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Květoslava Kaličínská |
1 |
|
|
HANES s.r.o. |
1 |
|
|
JAKOR Trade s.r.o. v likvidaci |
1 |
|
|
PTN - VESTRA, s.r.o. |
1 |
|
|
Jan Papuga |
1 |
|
|
CROY s.r.o. |
1 |
|
|
UKV mont s.r.o. |
1 |
|
|
Petr Waschek |
1 |
|
|
TOHOMAR TRANS s.r.o. |
1 |
|
|
Berner spol. s r.o. |
1 |
|
|
COMERTEX OSTRAVA spol. s r.o. |
1 |
|
|
AllServices Group s.r.o. |
1 |
|
|
M I R P A L, spol. s r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby Karviná, a.s. v 2024 ve výši 400 804 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 3 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,2.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 18,75 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
INVART servis s. r. o. |
2 |
2 625 147 Kč |
|
|
K J K stavební údržba s.r.o. |
3 |
1 475 058 Kč |
|
|
M I R P A L, spol. s r.o. |
1 |
928 865 Kč |
|
|
C.E.I.S. CZ s.r.o. |
2 |
625 570 Kč |
|
|
Libor Žůrek |
1 |
604 819 Kč |
|
|
SYPKÉ HMOTY s.r.o. |
2 |
503 551 Kč |
|
|
Tolasz Vladislav |
1 |
471 900 Kč |
|
|
EDEN TRADE CZ, s. r. o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Ing. Roman Mamica |
1 |
376 348 Kč |
|
|
PTD Muchová, s.r.o. |
1 |
349 327 Kč |
|
|
STAVBY MASTAV s.r.o. |
1 |
68 456 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby Karviná, a.s. v 2024 ve výši 400 804 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 18, tj. 65,38 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
A-TEC servis s.r.o. |
5 |
5 493 431 Kč |
|
|
KDH AUTO MORAVA s.r.o. |
5 |
816 297 Kč |
|
|
SMOLO Hydraulics s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Radek Michalski |
1 |
400 804 Kč |
|
|
I-TEC Czech, spol. s r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Auto Tichý s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
O.D.S.P.spol. s r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Unikont Group s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
AUTOCENTRÁLA s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
HEMAPO Company, s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Stanislav Babiš |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Transdev Slezsko a.s. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
HANES s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
PTN - VESTRA, s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
CROY s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
UKV mont s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
TOHOMAR TRANS s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
PATRIOT, spol. s r. o. |
1 |
122 162 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby Karviná, a.s. v 2024 ve výši 400 804 Kč
|
Obor Zemědělství
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 40,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
DK - PLANT s.r.o. |
6 |
4 837 741 Kč |
|
|
Václav Váňa |
1 |
400 804 Kč |
|
|
STROM PRAHA a.s. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Karel Stránský |
1 |
400 804 Kč |
|
|
František Křupala |
1 |
400 804 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby Karviná, a.s. v 2024 ve výši 400 804 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 20,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ROBE lighting s.r.o. |
1 |
1 432 991 Kč |
|
|
Uniwaste Eco s.r.o. |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Miloš Monczka |
1 |
400 804 Kč |
|
|
H R U Š K A , spol. s r.o. |
1 |
311 887 Kč |
|
|
Klára Sobotová |
1 |
141 108 Kč |
|
|
CARBOKOV s.r.o. |
1 |
132 222 Kč |
|
|
PORR a.s. |
1 |
120 998 Kč |
|
|
COOP Beskydy, spotřební družstvo |
1 |
93 986 Kč |
|
|
Roman Mucha |
1 |
73 478 Kč |
|
|
Vladislav Durczok |
1 |
61 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby Karviná, a.s. v 2024 ve výši 400 804 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 16,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
LEDEOS s.r.o. |
1 |
662 748 Kč |
|
|
Zdeněk Novák |
1 |
400 804 Kč |
|
|
Jaromír Strakoš |
1 |
268 354 Kč |
|
|
CENTRUM Moravia Sever, spol. s r.o. |
1 |
216 979 Kč |
|
|
Miroslav Michejda |
1 |
678 Kč |
|
|
Jan Říha |
1 |
678 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby Karviná, a.s. v 2024 ve výši 400 804 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 3,94
|
|
Počet bodů 3,94 znamená pro Technické služby Karviná, a.s. celkově
408. místo z 1263.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0290 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0002 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0133 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0022 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1489 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2000 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,394
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
3,94
|
|
Výsledný K-Index
|
3,938 |
|