Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0414 odpovídá 4,14 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0023 odpovídá 0,23 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 18 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0414 odpovídá 4,14 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0092 odpovídá 0,92 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 1 významně začerněnou smlouvu.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0023 odpovídá 0,23 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Nikon Europe B.V., český odštěpný závod |
1 |
14 743 850 Kč |
|
|
European Health and Digital Executive Agency (HADEA) |
1 |
10 876 894 Kč |
|
|
OptiXs, s.r.o. |
1 |
6 999 850 Kč |
|
|
VELAZ, s.r.o. |
21 |
6 911 075 Kč |
|
|
awin IT, s. r. o. |
5 |
5 806 554 Kč |
|
|
A.P.N. PROMISE S.A. |
1 |
4 364 385 Kč |
|
|
Animalab s.r.o. |
10 |
2 951 800 Kč |
|
|
Fisher Scientific, spol. s r.o. |
11 |
2 862 829 Kč |
|
|
MAGTRADE, s.r.o. |
2 |
2 579 661 Kč |
|
|
IT FRIENDS, s.r.o. |
9 |
2 173 874 Kč |
|
|
Merck Life Science spol. s r.o. |
15 |
1 831 172 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
2 |
1 773 860 Kč |
|
|
SPECION, s.r.o. |
2 |
1 613 663 Kč |
|
|
SUWECO CZ, s.r.o. |
1 |
1 557 728 Kč |
|
|
DCI Czech a.s. |
13 |
1 507 798 Kč |
|
|
BARIA s.r.o. |
5 |
1 443 787 Kč |
|
|
FUTURELAB TECHNOLOGY s.r.o. |
3 |
1 420 142 Kč |
|
|
MYSELF kancelářská technika, s.r.o. |
2 |
1 403 536 Kč |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
1 |
1 378 480 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
2 |
1 342 713 Kč |
|
|
Life Technologies Czech Republic s.r.o. |
9 |
1 338 580 Kč |
|
|
OCC s.r.o. |
2 |
1 232 994 Kč |
|
|
T-bro CZ s.r.o. |
4 |
1 172 699 Kč |
|
|
Elsevier B.V. |
11 |
1 038 512 Kč |
|
|
Elysium Technologies s.r.o. |
3 |
1 011 810 Kč |
|
|
PE Systems s.r.o. |
6 |
962 373 Kč |
|
|
BioTech a.s. |
12 |
936 328 Kč |
|
|
VWR International s.r.o. |
8 |
911 104 Kč |
|
|
AnLab, s.r.o. |
8 |
910 362 Kč |
|
|
TRIGON PLUS s.r.o. |
5 |
857 288 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
6 |
848 401 Kč |
|
|
P+B elektromontáže,spol. s r.o. |
3 |
688 989 Kč |
|
|
Prostor 008, s.r.o. |
3 |
688 490 Kč |
|
|
VW WACHAL a.s. |
2 |
649 142 Kč |
|
|
JR Tech, a.s. |
2 |
577 909 Kč |
|
|
IMEC VZW |
1 |
564 237 Kč |
|
|
Bene Meat Technologies a.s. |
1 |
516 670 Kč |
|
|
LACOMED, spol. s r.o. |
2 |
491 035 Kč |
|
|
The Company of Biologists Limited |
1 |
448 910 Kč |
|
|
Sven BioLabs s.r.o. |
2 |
426 999 Kč |
|
|
Pragolab s.r.o. |
5 |
412 097 Kč |
|
|
SCHOELLER INSTRUMENTS, s.r.o. |
2 |
403 692 Kč |
|
|
WATERS Gesellschaft m.b.H., organizační složka |
1 |
403 166 Kč |
|
|
Intan Technologies, LLC |
1 |
389 369 Kč |
|
|
LUCORP s.r.o. |
2 |
384 412 Kč |
|
|
Jackson Laboratory |
3 |
368 583 Kč |
|
|
Zurich Instruments AG |
1 |
354 383 Kč |
|
|
Frontiers Media SA |
4 |
334 174 Kč |
|
|
EUROPEAN VACCINE INITIATIVE e.V, (EVI), |
1 |
324 571 Kč |
|
|
Quantoom Biosciences |
1 |
324 571 Kč |
|
|
ONCOIMMUNITY AS |
1 |
324 571 Kč |
|
|
STICHTING BIOMEDICAL PRIMATE RESEARCH CENTER |
1 |
324 571 Kč |
|
|
ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN |
1 |
324 571 Kč |
|
|
ImmuneWatch BV |
1 |
324 571 Kč |
|
|
DEUTSCHES KREBSFORSCHUNGSZENTRUM HEIDELBERG |
1 |
324 571 Kč |
|
|
UNIVERSITY OF NEW SOUTH WALES |
1 |
324 571 Kč |
|
|
IVYSPRING international publisher |
1 |
324 571 Kč |
|
|
HARBER IP s.r.o. |
1 |
324 571 Kč |
|
|
WATEK s.r.o. |
1 |
324 571 Kč |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
1 |
324 571 Kč |
|
|
Kaplan & Nohejl, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
324 571 Kč |
|
|
Mgr. Zuzana Lánová |
1 |
324 571 Kč |
|
|
Chromservis s.r.o. |
2 |
289 903 Kč |
|
|
P - LAB a.s. |
4 |
287 005 Kč |
|
|
GraphPad Software, LLC |
1 |
275 743 Kč |
|
|
LAB MARK a.s. |
3 |
274 670 Kč |
|
|
SPRINGER NATURE CUSTOMER SERVICE CENTER GMBH |
3 |
264 796 Kč |
|
|
HELAGO-CZ, s.r.o. |
1 |
260 967 Kč |
|
|
KRD-obchodní společnost s.r.o. |
3 |
245 718 Kč |
|
|
COMPOS DISTRIBUTION s.r.o. |
3 |
245 695 Kč |
|
|
GRINEX AUDIT s.r.o. |
1 |
245 025 Kč |
|
|
M.G.P. spol. s r.o. |
1 |
227 613 Kč |
|
|
DIANA Biotechnologies, a.s. |
2 |
220 216 Kč |
|
|
BROGAARDEN Korn Foderstoffer ApS |
3 |
218 171 Kč |
|
|
UT Southwestern medical centre |
2 |
209 488 Kč |
|
|
Biotecha Czechia s.r.o. |
1 |
209 330 Kč |
|
|
Česká lékařská společnost Jana Evangelisty Purkyně, z.s. |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Altium International s.r.o. |
2 |
191 850 Kč |
|
|
Ihor Klepach |
1 |
188 155 Kč |
|
|
Cyagen Biosciences B.V. |
1 |
186 719 Kč |
|
|
SUNTECH computer s.r.o. |
2 |
186 494 Kč |
|
|
PLOS, Public Library of Science |
2 |
168 471 Kč |
|
|
ERGO INTERIER, s.r.o. |
2 |
165 108 Kč |
|
|
Beckman Coulter Česká republika s.r.o. |
1 |
152 479 Kč |
|
|
WORLD COURIER CZECH REPUBLIC s.r.o. |
1 |
151 250 Kč |
|
|
Alza.cz a.s. |
2 |
150 347 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
2 |
149 247 Kč |
|
|
University Maribor, Faculty of Medicine |
1 |
148 500 Kč |
|
|
Belu s.r.o. |
1 |
148 179 Kč |
|
|
XANADU a.s. |
1 |
145 394 Kč |
|
|
Pavel Makovský |
1 |
141 091 Kč |
|
|
ASTRAFOOD a.s. |
1 |
140 554 Kč |
|
|
University of Southern Denmark |
1 |
140 490 Kč |
|
|
MILT s.r.o. |
1 |
138 908 Kč |
|
|
MDPI |
2 |
136 465 Kč |
|
|
KUČERA - KUČERA s.r.o. |
1 |
134 915 Kč |
|
|
Universita degli Studi di Padova |
1 |
133 320 Kč |
|
|
IMMUNOTECH s.r.o. |
1 |
132 104 Kč |
|
|
Yotta Volt s.r.o. |
1 |
131 385 Kč |
|
|
TATAA BIOCENTER AB |
2 |
130 896 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Fyziologický ústav AV ČR, v. v. i. v 2025 ve výši 324 571 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
VELAZ, s.r.o. |
2 |
|
|
VW WACHAL a.s. |
2 |
|
|
EUROPEAN VACCINE INITIATIVE e.V, (EVI), |
1 |
|
|
Quantoom Biosciences |
1 |
|
|
ONCOIMMUNITY AS |
1 |
|
|
STICHTING BIOMEDICAL PRIMATE RESEARCH CENTER |
1 |
|
|
ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN |
1 |
|
|
ImmuneWatch BV |
1 |
|
|
DEUTSCHES KREBSFORSCHUNGSZENTRUM HEIDELBERG |
1 |
|
|
UNIVERSITY OF NEW SOUTH WALES |
1 |
|
|
IVYSPRING international publisher |
1 |
|
|
HARBER IP s.r.o. |
1 |
|
|
WATEK s.r.o. |
1 |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
1 |
|
|
Sven BioLabs s.r.o. |
1 |
|
|
Kaplan & Nohejl, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
|
|
Animalab s.r.o. |
1 |
|
|
Mgr. Zuzana Lánová |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Fyziologický ústav AV ČR, v. v. i. v 2025 ve výši 324 571 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
VW WACHAL a.s. |
1 |
324 571 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Fyziologický ústav AV ČR, v. v. i. v 2025 ve výši 324 571 Kč
|
Obor Stroje a zařízení
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 1,37 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Nikon Europe B.V., český odštěpný závod |
1 |
14 743 850 Kč |
|
|
OptiXs, s.r.o. |
1 |
6 999 850 Kč |
|
|
awin IT, s. r. o. |
5 |
5 806 554 Kč |
|
|
VELAZ, s.r.o. |
19 |
3 561 504 Kč |
|
|
Fisher Scientific, spol. s r.o. |
11 |
2 862 829 Kč |
|
|
Animalab s.r.o. |
9 |
2 627 229 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
2 |
1 773 860 Kč |
|
|
Merck Life Science spol. s r.o. |
14 |
1 753 211 Kč |
|
|
IT FRIENDS, s.r.o. |
7 |
1 726 283 Kč |
|
|
SPECION, s.r.o. |
2 |
1 613 663 Kč |
|
|
SUWECO CZ, s.r.o. |
1 |
1 557 728 Kč |
|
|
BARIA s.r.o. |
5 |
1 443 787 Kč |
|
|
DCI Czech a.s. |
12 |
1 421 646 Kč |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
1 |
1 378 480 Kč |
|
|
Life Technologies Czech Republic s.r.o. |
9 |
1 338 580 Kč |
|
|
FUTURELAB TECHNOLOGY s.r.o. |
2 |
1 278 421 Kč |
|
|
T-bro CZ s.r.o. |
4 |
1 172 699 Kč |
|
|
Elsevier B.V. |
11 |
1 038 512 Kč |
|
|
Elysium Technologies s.r.o. |
3 |
1 011 810 Kč |
|
|
PE Systems s.r.o. |
6 |
962 373 Kč |
|
|
BioTech a.s. |
12 |
936 328 Kč |
|
|
TRIGON PLUS s.r.o. |
5 |
857 288 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
6 |
848 401 Kč |
|
|
AnLab, s.r.o. |
7 |
779 658 Kč |
|
|
MYSELF kancelářská technika, s.r.o. |
1 |
705 995 Kč |
|
|
P+B elektromontáže,spol. s r.o. |
3 |
688 989 Kč |
|
|
Prostor 008, s.r.o. |
3 |
688 490 Kč |
|
|
IMEC VZW |
1 |
564 237 Kč |
|
|
Bene Meat Technologies a.s. |
1 |
516 670 Kč |
|
|
LACOMED, spol. s r.o. |
2 |
491 035 Kč |
|
|
Sven BioLabs s.r.o. |
2 |
426 999 Kč |
|
|
Pragolab s.r.o. |
5 |
412 097 Kč |
|
|
SCHOELLER INSTRUMENTS, s.r.o. |
2 |
403 692 Kč |
|
|
WATERS Gesellschaft m.b.H., organizační složka |
1 |
403 166 Kč |
|
|
Intan Technologies, LLC |
1 |
389 369 Kč |
|
|
LUCORP s.r.o. |
2 |
384 412 Kč |
|
|
Jackson Laboratory |
3 |
368 583 Kč |
|
|
Zurich Instruments AG |
1 |
354 383 Kč |
|
|
Frontiers Media SA |
4 |
334 174 Kč |
|
|
IVYSPRING international publisher |
1 |
324 571 Kč |
|
|
Mgr. Zuzana Lánová |
1 |
324 571 Kč |
|
|
MAGTRADE, s.r.o. |
1 |
314 627 Kč |
|
|
Chromservis s.r.o. |
2 |
289 903 Kč |
|
|
P - LAB a.s. |
4 |
287 005 Kč |
|
|
GraphPad Software, LLC |
1 |
275 743 Kč |
|
|
LAB MARK a.s. |
3 |
274 670 Kč |
|
|
SPRINGER NATURE CUSTOMER SERVICE CENTER GMBH |
3 |
264 796 Kč |
|
|
HELAGO-CZ, s.r.o. |
1 |
260 967 Kč |
|
|
KRD-obchodní společnost s.r.o. |
3 |
245 718 Kč |
|
|
COMPOS DISTRIBUTION s.r.o. |
3 |
245 695 Kč |
|
|
M.G.P. spol. s r.o. |
1 |
227 613 Kč |
|
|
DIANA Biotechnologies, a.s. |
2 |
220 216 Kč |
|
|
BROGAARDEN Korn Foderstoffer ApS |
3 |
218 171 Kč |
|
|
UT Southwestern medical centre |
2 |
209 488 Kč |
|
|
Biotecha Czechia s.r.o. |
1 |
209 330 Kč |
|
|
Altium International s.r.o. |
2 |
191 850 Kč |
|
|
Ihor Klepach |
1 |
188 155 Kč |
|
|
Cyagen Biosciences B.V. |
1 |
186 719 Kč |
|
|
SUNTECH computer s.r.o. |
2 |
186 494 Kč |
|
|
PLOS, Public Library of Science |
2 |
168 471 Kč |
|
|
ERGO INTERIER, s.r.o. |
2 |
165 108 Kč |
|
|
Beckman Coulter Česká republika s.r.o. |
1 |
152 479 Kč |
|
|
WORLD COURIER CZECH REPUBLIC s.r.o. |
1 |
151 250 Kč |
|
|
Alza.cz a.s. |
2 |
150 347 Kč |
|
|
University Maribor, Faculty of Medicine |
1 |
148 500 Kč |
|
|
Belu s.r.o. |
1 |
148 179 Kč |
|
|
Pavel Makovský |
1 |
141 091 Kč |
|
|
MILT s.r.o. |
1 |
138 908 Kč |
|
|
MDPI |
2 |
136 465 Kč |
|
|
KUČERA - KUČERA s.r.o. |
1 |
134 915 Kč |
|
|
Universita degli Studi di Padova |
1 |
133 320 Kč |
|
|
IMMUNOTECH s.r.o. |
1 |
132 104 Kč |
|
|
Yotta Volt s.r.o. |
1 |
131 385 Kč |
|
|
TATAA BIOCENTER AB |
2 |
130 896 Kč |
|
|
BusinessCom a.s. |
1 |
128 780 Kč |
|
|
Ing. David WÜNSCH |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Scintila, s.r.o. |
2 |
120 999 Kč |
|
|
Perplexity Ai, Inc |
1 |
119 558 Kč |
|
|
Science Suite Inc. DBA BioRender |
1 |
118 276 Kč |
|
|
Pragotour s.r.o. |
1 |
118 160 Kč |
|
|
Validated Delivery Solutions, LLC |
1 |
117 894 Kč |
|
|
RRRC University of Missouri |
1 |
113 150 Kč |
|
|
Copyright Clearance Center |
1 |
112 844 Kč |
|
|
HUMAN CELL DESIGN - SAS |
1 |
110 562 Kč |
|
|
GenSeq s.r.o. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Congress Business Travel, spol. s r.o. |
1 |
95 000 Kč |
|
|
Genderové informační centrum NORA, o.p.s. |
1 |
94 000 Kč |
|
|
MARY ANN LIEBERT |
1 |
88 176 Kč |
|
|
GOPAS, a.s. |
1 |
87 114 Kč |
|
|
Ing. Pavel Hrbek |
1 |
84 700 Kč |
|
|
bfinance.cz tax s.r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Akademed s.r.o. |
1 |
83 360 Kč |
|
|
Bio-Techne R&D Systems s.r.o. |
1 |
81 277 Kč |
|
|
AIRBNB IRELAND |
1 |
80 869 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
1 |
79 719 Kč |
|
|
DeepL SE |
1 |
79 506 Kč |
|
|
Viral Core Facility |
1 |
77 167 Kč |
|
|
Alma Career Czechia s.r.o. |
1 |
76 835 Kč |
|
|
Biognosys AG |
1 |
76 608 Kč |
|
|
ESCIMEDA s.r.o. |
1 |
74 079 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Fyziologický ústav AV ČR, v. v. i. v 2025 ve výši 324 571 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
1 |
738 100 Kč |
|
|
HARBER IP s.r.o. |
1 |
324 571 Kč |
|
|
Kaplan & Nohejl, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
324 571 Kč |
|
|
JUDr. JITKA OLIBERIUSOVÁ, advokát |
1 |
127 776 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Fyziologický ústav AV ČR, v. v. i. v 2025 ve výši 324 571 Kč
|
Obor Věda, výzkum a vzdělávání
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 20,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
VELAZ, s.r.o. |
1 |
3 025 000 Kč |
|
|
The Company of Biologists Limited |
1 |
448 910 Kč |
|
|
WATEK s.r.o. |
1 |
324 571 Kč |
|
|
University of Southern Denmark |
1 |
140 490 Kč |
|
|
Základní organizace Odborového svazu pracovníků vědy a výzkumu Fyziologický ústav AVČR, v.v.i. |
1 |
99 220 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Fyziologický ústav AV ČR, v. v. i. v 2025 ve výši 324 571 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
VELAZ, s.r.o. |
1 |
324 571 Kč |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
1 |
324 571 Kč |
|
|
VW WACHAL a.s. |
1 |
324 571 Kč |
|
|
Animalab s.r.o. |
1 |
324 571 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Fyziologický ústav AV ČR, v. v. i. v 2025 ve výši 324 571 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 8, tj. 88,89 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
European Health and Digital Executive Agency (HADEA) |
1 |
10 876 894 Kč |
|
|
EUROPEAN VACCINE INITIATIVE e.V, (EVI), |
1 |
324 571 Kč |
|
|
Quantoom Biosciences |
1 |
324 571 Kč |
|
|
ONCOIMMUNITY AS |
1 |
324 571 Kč |
|
|
STICHTING BIOMEDICAL PRIMATE RESEARCH CENTER |
1 |
324 571 Kč |
|
|
ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN |
1 |
324 571 Kč |
|
|
ImmuneWatch BV |
1 |
324 571 Kč |
|
|
DEUTSCHES KREBSFORSCHUNGSZENTRUM HEIDELBERG |
1 |
324 571 Kč |
|
|
UNIVERSITY OF NEW SOUTH WALES |
1 |
324 571 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Fyziologický ústav AV ČR, v. v. i. v 2025 ve výši 324 571 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 2,76
|
|
Počet bodů 2,76 znamená pro Fyziologický ústav AV ČR, v. v. i. celkově
98. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0414 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0023 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0427 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0050 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0092 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0023 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0414 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1314 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,276
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
2,76
|
|
Výsledný K-Index
|
2,757 |
|