Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0183 odpovídá 1,83 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 13 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1193 odpovídá 11,93 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0367 odpovídá 3,67 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 1 smlouvu s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0092 odpovídá 0,92 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ARROWS advokátní kancelář, s.r.o. |
2 |
4 912 600 Kč |
|
|
MIZERA - STAVBY, a.s. |
1 |
3 165 801 Kč |
|
|
BLESK Servis s.r.o. |
1 |
3 083 061 Kč |
|
|
JE servis s.r.o. |
1 |
3 083 061 Kč |
|
|
BJP group s.r.o. |
1 |
3 083 061 Kč |
|
|
RUMILTON, spol. s r.o. |
24 |
3 056 319 Kč |
|
|
INTERFLOOR v.o.s. |
11 |
1 739 472 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
3 |
976 289 Kč |
|
|
OKIM spol. s r.o. |
1 |
970 208 Kč |
|
|
Mgr. Milena Vaňková |
2 |
700 798 Kč |
|
|
Apollo IT s.r.o. |
5 |
608 933 Kč |
|
|
Stamed s.r.o. |
1 |
486 740 Kč |
|
|
KVL Group s.r.o. |
1 |
468 270 Kč |
|
|
TeS, spol. s r. o. Chotěboř |
1 |
397 429 Kč |
|
|
Mgr. Zdena Zuzana Bednářová |
1 |
350 399 Kč |
|
|
Renata Horová |
1 |
350 399 Kč |
|
|
František Kotil |
1 |
350 399 Kč |
|
|
MUDr. Marie Skalská |
1 |
350 399 Kč |
|
|
Kateřina Toholová |
1 |
350 399 Kč |
|
|
Lenka Zvárová |
1 |
350 399 Kč |
|
|
WIA spol. s r.o. |
1 |
350 399 Kč |
|
|
Mgr. Filip Škrdlík |
1 |
350 399 Kč |
|
|
PhDr. Hynek Jůn |
1 |
350 399 Kč |
|
|
ThLic. Tomáš Biňovec |
1 |
350 399 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
350 399 Kč |
|
|
Jana Breiová |
1 |
350 399 Kč |
|
|
Mgr. Jana Biňovcová |
1 |
350 399 Kč |
|
|
Mgr. René Štýbr |
1 |
350 399 Kč |
|
|
Ivana Fujanová |
1 |
350 399 Kč |
|
|
MONTÁŽE ČAKOVICE s.r.o. |
2 |
333 125 Kč |
|
|
NOUVEAU DÉPART spol. s r.o. |
3 |
320 700 Kč |
|
|
Nadační fond Domova Sulická |
2 |
242 000 Kč |
|
|
M connections s.r.o. |
1 |
209 664 Kč |
|
|
REPOFA, a.s. |
1 |
208 200 Kč |
|
|
Truhlářství Praha s.r.o. |
2 |
202 070 Kč |
|
|
PREMIO INVEST s.r.o. |
2 |
196 288 Kč |
|
|
TELESIS Technologies s.r.o. |
1 |
169 759 Kč |
|
|
DMA Praha s.r.o. |
1 |
152 766 Kč |
|
|
TRV s.r.o. |
1 |
149 957 Kč |
|
|
STAVBY OLEH s.r.o. |
2 |
145 176 Kč |
|
|
VR medical s.r.o. |
1 |
136 996 Kč |
|
|
MICRONIX GROUP SE |
1 |
121 000 Kč |
|
|
ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku |
1 |
119 625 Kč |
|
|
IE-737350 |
1 |
93 976 Kč |
|
|
VÝTAHY SCHMITT+SOHN s.r.o. |
1 |
93 967 Kč |
|
|
CHRISTEYNS s.r.o. |
1 |
85 749 Kč |
|
|
ikis, s.r.o. |
1 |
78 650 Kč |
|
|
PAF Ekosport, spol. s r.o. |
1 |
77 810 Kč |
|
|
rewater s.r.o. |
1 |
74 796 Kč |
|
|
Oleh Sheremeta |
1 |
68 789 Kč |
|
|
Formirex s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Jan Kasa |
1 |
57 431 Kč |
|
|
36423195 |
1 |
3 270 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Domov Sulická v 2025 ve výši 350 399 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Mgr. Milena Vaňková |
2 |
|
|
Mgr. Zdena Zuzana Bednářová |
1 |
|
|
Renata Horová |
1 |
|
|
František Kotil |
1 |
|
|
MUDr. Marie Skalská |
1 |
|
|
Kateřina Toholová |
1 |
|
|
Lenka Zvárová |
1 |
|
|
WIA spol. s r.o. |
1 |
|
|
Mgr. Filip Škrdlík |
1 |
|
|
PhDr. Hynek Jůn |
1 |
|
|
ThLic. Tomáš Biňovec |
1 |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
|
|
Jana Breiová |
1 |
|
|
Mgr. Jana Biňovcová |
1 |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
1 |
|
|
Mgr. René Štýbr |
1 |
|
|
Ivana Fujanová |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Domov Sulická v 2025 ve výši 350 399 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 6 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,22.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Mgr. Milena Vaňková |
1 |
350 399 Kč |
|
|
Mgr. Zdena Zuzana Bednářová |
1 |
350 399 Kč |
|
|
Ivana Fujanová |
1 |
350 399 Kč |
|
|
Apollo IT s.r.o. |
2 |
247 022 Kč |
|
|
VR medical s.r.o. |
1 |
136 996 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Domov Sulická v 2025 ve výši 350 399 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 75,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
OKIM spol. s r.o. |
1 |
970 208 Kč |
|
|
Renata Horová |
1 |
350 399 Kč |
|
|
MUDr. Marie Skalská |
1 |
350 399 Kč |
|
|
ThLic. Tomáš Biňovec |
1 |
350 399 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Domov Sulická v 2025 ve výši 350 399 Kč
|
Obor Stavebnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MIZERA - STAVBY, a.s. |
1 |
3 165 801 Kč |
|
|
RUMILTON, spol. s r.o. |
8 |
1 357 628 Kč |
|
|
NOUVEAU DÉPART spol. s r.o. |
3 |
320 700 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
1 |
318 472 Kč |
|
|
PREMIO INVEST s.r.o. |
2 |
196 288 Kč |
|
|
MONTÁŽE ČAKOVICE s.r.o. |
1 |
175 948 Kč |
|
|
TRV s.r.o. |
1 |
149 957 Kč |
|
|
STAVBY OLEH s.r.o. |
2 |
145 176 Kč |
|
|
VÝTAHY SCHMITT+SOHN s.r.o. |
1 |
93 967 Kč |
|
|
Truhlářství Praha s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Oleh Sheremeta |
1 |
68 789 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Domov Sulická v 2025 ve výši 350 399 Kč
|
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
WIA spol. s r.o. |
1 |
350 399 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
350 399 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Domov Sulická v 2025 ve výši 350 399 Kč
|
Obor Finance
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
BLESK Servis s.r.o. |
1 |
3 083 061 Kč |
|
|
JE servis s.r.o. |
1 |
3 083 061 Kč |
|
|
BJP group s.r.o. |
1 |
3 083 061 Kč |
|
|
TeS, spol. s r. o. Chotěboř |
1 |
397 429 Kč |
|
|
ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku |
1 |
119 625 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Domov Sulická v 2025 ve výši 350 399 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ARROWS advokátní kancelář, s.r.o. |
2 |
4 912 600 Kč |
|
|
PhDr. Hynek Jůn |
1 |
350 399 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Domov Sulická v 2025 ve výši 350 399 Kč
|
Obor Věda, výzkum a vzdělávání
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 8, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
František Kotil |
1 |
350 399 Kč |
|
|
Lenka Zvárová |
1 |
350 399 Kč |
|
|
Mgr. Filip Škrdlík |
1 |
350 399 Kč |
|
|
Jana Breiová |
1 |
350 399 Kč |
|
|
Mgr. Jana Biňovcová |
1 |
350 399 Kč |
|
|
Mgr. René Štýbr |
1 |
350 399 Kč |
|
|
Mgr. Milena Vaňková |
1 |
350 399 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Domov Sulická v 2025 ve výši 350 399 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Kateřina Toholová |
1 |
350 399 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Domov Sulická v 2025 ve výši 350 399 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 5,88 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
RUMILTON, spol. s r.o. |
14 |
1 344 100 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
2 |
657 817 Kč |
|
|
PAF Ekosport, spol. s r.o. |
1 |
77 810 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Domov Sulická v 2025 ve výši 350 399 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,59
|
|
Počet bodů 4,59 znamená pro Domov Sulická celkově
519. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0183 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0547 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0031 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0367 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0092 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1193 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2182 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,459
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,59
|
|
Výsledný K-Index
|
4,594 |
|