Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u varujícího počtu 619 smluv z 2203 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,28.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,2810 odpovídá 28,10 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0005 odpovídá 0,05 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 191 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,09.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0867 odpovídá 8,67 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0118 odpovídá 1,18 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 44 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0200 odpovídá 2,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
VINCOLIA, a.s. |
10 |
14 988 403 252 Kč |
|
|
BNP PARIBAS |
1 |
2 486 500 000 Kč |
|
|
ERSTE GROUP BANK AG |
1 |
2 486 500 000 Kč |
|
|
ING BANK N.V |
1 |
2 486 500 000 Kč |
|
|
KBC Bank NV |
1 |
2 486 500 000 Kč |
|
|
Raiffeisen Bank International AG |
1 |
2 486 500 000 Kč |
|
|
Sekyra Group, a.s. |
3 |
1 260 912 421 Kč |
|
|
Sekyra Group Real Estate SE |
3 |
1 260 912 421 Kč |
|
|
Dopravní zdravotnictví a.s. |
1 |
922 625 000 Kč |
|
|
Uhlíř Karel - notář |
2 |
747 911 090 Kč |
|
|
Rezidence Nový Žižkov a.s. |
3 |
674 134 754 Kč |
|
|
Brno new station development a.s. |
8 |
363 788 990 Kč |
|
|
CR-City a.s. |
3 |
269 145 397 Kč |
|
|
Churchill office III s.r.o. |
2 |
229 084 921 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
141 826 203 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
5 |
109 630 833 Kč |
|
|
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. |
5 |
106 623 862 Kč |
|
|
CZ LOKO Services, a.s. |
3 |
106 454 764 Kč |
|
|
OMV Česká republika, s.r.o. |
3 |
106 454 764 Kč |
|
|
CHE-107.738.053 |
3 |
106 454 764 Kč |
|
|
TROJEK, a.s. |
5 |
102 516 380 Kč |
|
|
Raiffeisenbank a.s. |
2 |
84 476 176 Kč |
|
|
1960 |
2 |
70 969 843 Kč |
|
|
ADDVERY s.r.o. |
2 |
70 969 843 Kč |
|
|
We are mobile s.r.o. |
2 |
70 969 843 Kč |
|
|
INADVISORS, s.r.o. |
2 |
70 969 843 Kč |
|
|
ING Bank N.V. |
2 |
70 969 843 Kč |
|
|
1942 |
2 |
70 969 843 Kč |
|
|
ZENOVA services s.r.o. |
7 |
40 355 805 Kč |
|
|
Adéla Strnadová |
2 |
38 509 921 Kč |
|
|
TRAWEKO 96 s.r.o. |
4 |
38 099 905 Kč |
|
|
TovarGo, s.r.o. |
2 |
37 913 391 Kč |
|
|
MOBA studio s.r.o. |
2 |
36 563 850 Kč |
|
|
Former, spol. s r.o. |
2 |
36 164 457 Kč |
|
|
Gamacom s.r.o. |
2 |
35 956 066 Kč |
|
|
WANDEL CZECH s.r.o. |
2 |
35 847 921 Kč |
|
|
STARMON s.r.o. |
2 |
35 633 025 Kč |
|
|
TAYLLORCOX s.r.o. |
2 |
35 604 106 Kč |
|
|
Ing. Aleš Dvořák |
2 |
35 595 782 Kč |
|
|
TSS GRADE, a.s. pobočka Česká republika |
2 |
35 567 221 Kč |
|
|
SPOLEK POSÁZAVSKÝ PACIFIK |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
MILCOM MILPACK s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
JAG capital invest, a.s. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
PRŮMSTAV ŠTĚTÍ a.s. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Seznam.cz, a.s. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Retrack Czech s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Drivalia Lease Czech Republic s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
MARVIK obchod s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Ondřej Zlámal |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
BNP Paribas S.A., pobočka Česká republika |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Citibank Europe plc |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Citibank, N.A., London Branch |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Otto Abrman |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
WOOD & PAPER a.s. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
JIKORD s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Clearstream Banking SA |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Euroclear Bank SA/NV |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Masaryk Station Retail, s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Account holders |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
ULRICH - ŠPLÍCHAL s. r. o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Hybernská Invest s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Socialsharks s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Praha City Center s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
European Valuation Institute, z.ú. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
CBD Hybernská s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Všeobecná úverová banka a.s., pobočka Praha; zkráceně: VUB, a.s., pobočka Praha |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
FRSA Advisory s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Domprim s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
00001970 |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
SUDOP Invest a.s. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
CY-HE 295402 |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
SAP ČR, spol. s r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
David Plíva |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Česká spořitelna, a.s. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
MEDIA CLUB, s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
METRANS, a.s. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
RegioJet a.s. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Leo Express Tenders s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Zubatý Česnek s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
VOJTILA TRANS BUS s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
HELP, silnice - železnice s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
GiTy, a.s. |
1 |
31 331 977 Kč |
|
|
Recycling - kovové odpady a.s. |
4 |
24 686 420 Kč |
|
|
PĚLUCHA střechy s.r.o. |
21 |
18 164 513 Kč |
|
|
Daimler Buses Česká republika s.r.o. |
1 |
18 150 000 Kč |
|
|
Tycová & partneři, advokátní kancelář s.r.o. |
13 |
14 423 707 Kč |
|
|
DOSTA s.r.o. |
21 |
13 723 981 Kč |
|
|
Znalecká kancelář Dr. Ludvíka, s.r.o. |
1 |
13 099 460 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
11 697 006 Kč |
|
|
IR INSPECTIONS s.r.o. |
1 |
11 495 000 Kč |
|
|
DEKONTA IC s.r.o. |
1 |
10 883 950 Kč |
|
|
B.H.S. BOHEMIA, a.s. |
15 |
10 277 685 Kč |
|
|
exe, a.s., odštěpný závod |
1 |
9 929 908 Kč |
|
|
Karel Pozůstal |
1 |
7 683 984 Kč |
|
|
Chubb European Group SE, organizační složka |
1 |
6 797 175 Kč |
|
|
MESSA Invest s.r.o. |
4 |
6 540 828 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
České dráhy, a.s. v 2025 ve výši 35 484 921 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
CZ LOKO Services, a.s. |
3 |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
3 |
|
|
OMV Česká republika, s.r.o. |
3 |
|
|
CHE-107.738.053 |
3 |
|
|
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. |
3 |
|
|
1960 |
2 |
|
|
ADDVERY s.r.o. |
2 |
|
|
We are mobile s.r.o. |
2 |
|
|
INADVISORS, s.r.o. |
2 |
|
|
ING Bank N.V. |
2 |
|
|
1942 |
2 |
|
|
SPOLEK POSÁZAVSKÝ PACIFIK |
1 |
|
|
MILCOM MILPACK s.r.o. |
1 |
|
|
JAG capital invest, a.s. |
1 |
|
|
PRŮMSTAV ŠTĚTÍ a.s. |
1 |
|
|
Seznam.cz, a.s. |
1 |
|
|
Retrack Czech s.r.o. |
1 |
|
|
Drivalia Lease Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
MARVIK obchod s.r.o. |
1 |
|
|
Ondřej Zlámal |
1 |
|
|
Ing. Aleš Dvořák |
1 |
|
|
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. |
1 |
|
|
Raiffeisenbank a.s. |
1 |
|
|
BNP Paribas S.A., pobočka Česká republika |
1 |
|
|
TAYLLORCOX s.r.o. |
1 |
|
|
Citibank Europe plc |
1 |
|
|
Citibank, N.A., London Branch |
1 |
|
|
Otto Abrman |
1 |
|
|
WOOD & PAPER a.s. |
1 |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
|
|
JIKORD s.r.o. |
1 |
|
|
Clearstream Banking SA |
1 |
|
|
Euroclear Bank SA/NV |
1 |
|
|
Masaryk Station Retail, s.r.o. |
1 |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
|
|
Account holders |
1 |
|
|
Adéla Strnadová |
1 |
|
|
TRAWEKO 96 s.r.o. |
1 |
|
|
STARMON s.r.o. |
1 |
|
|
ULRICH - ŠPLÍCHAL s. r. o. |
1 |
|
|
Hybernská Invest s.r.o. |
1 |
|
|
Socialsharks s.r.o. |
1 |
|
|
Praha City Center s.r.o. |
1 |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
|
|
European Valuation Institute, z.ú. |
1 |
|
|
CBD Hybernská s.r.o. |
1 |
|
|
Všeobecná úverová banka a.s., pobočka Praha; zkráceně: VUB, a.s., pobočka Praha |
1 |
|
|
Former, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Churchill office III s.r.o. |
1 |
|
|
CR-City a.s. |
1 |
|
|
FRSA Advisory s.r.o. |
1 |
|
|
Domprim s.r.o. |
1 |
|
|
TovarGo, s.r.o. |
1 |
|
|
Sekyra Group, a.s. |
1 |
|
|
VINCOLIA, a.s. |
1 |
|
|
Sekyra Group Real Estate SE |
1 |
|
|
00001970 |
1 |
|
|
TROJEK, a.s. |
1 |
|
|
TSS GRADE, a.s. pobočka Česká republika |
1 |
|
|
SUDOP Invest a.s. |
1 |
|
|
CY-HE 295402 |
1 |
|
|
SAP ČR, spol. s r.o. |
1 |
|
|
ZENOVA services s.r.o. |
1 |
|
|
WANDEL CZECH s.r.o. |
1 |
|
|
Brno new station development a.s. |
1 |
|
|
David Plíva |
1 |
|
|
Česká spořitelna, a.s. |
1 |
|
|
MEDIA CLUB, s.r.o. |
1 |
|
|
METRANS, a.s. |
1 |
|
|
Gamacom s.r.o. |
1 |
|
|
RegioJet a.s. |
1 |
|
|
Leo Express Tenders s.r.o. |
1 |
|
|
Zubatý Česnek s.r.o. |
1 |
|
|
VOJTILA TRANS BUS s.r.o. |
1 |
|
|
HELP, silnice - železnice s.r.o. |
1 |
|
|
Rezidence Nový Žižkov a.s. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
České dráhy, a.s. v 2025 ve výši 35 484 921 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
11 697 006 Kč |
|
|
IR INSPECTIONS s.r.o. |
1 |
11 495 000 Kč |
|
|
DEKONTA IC s.r.o. |
1 |
10 883 950 Kč |
|
|
Karel Pozůstal |
1 |
7 683 984 Kč |
|
|
Chubb European Group SE, organizační složka |
1 |
6 797 175 Kč |
|
|
Terminál Nymburk s.r.o. |
1 |
6 422 728 Kč |
|
|
ARAMARK, s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Autodoprava Lucie, s.r.o. |
1 |
3 496 900 Kč |
|
|
Milan Pospíšil, 1958 |
1 |
3 357 750 Kč |
|
|
TROJEK, a.s. |
1 |
2 297 790 Kč |
|
|
DOSTA s.r.o. |
1 |
2 259 878 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
České dráhy, a.s. v 2025 ve výši 35 484 921 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 2 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,22.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 2,59 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Sekyra Group, a.s. |
1 |
550 550 000 Kč |
|
|
VINCOLIA, a.s. |
1 |
550 550 000 Kč |
|
|
Sekyra Group Real Estate SE |
1 |
550 550 000 Kč |
|
|
Rezidence Nový Žižkov a.s. |
2 |
324 429 344 Kč |
|
|
CR-City a.s. |
2 |
75 545 397 Kč |
|
|
Hybernská Invest s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Churchill office III s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
TSS GRADE, a.s. pobočka Česká republika |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
PĚLUCHA střechy s.r.o. |
14 |
11 508 640 Kč |
|
|
DEKONTA IC s.r.o. |
1 |
10 883 950 Kč |
|
|
DOSTA s.r.o. |
10 |
10 380 150 Kč |
|
|
B.H.S. BOHEMIA, a.s. |
11 |
7 647 779 Kč |
|
|
JICOM, spol. s r.o. |
8 |
5 577 185 Kč |
|
|
Larove s.r.o. |
1 |
5 025 403 Kč |
|
|
MSO servis spol. s r.o. |
7 |
4 623 520 Kč |
|
|
ARAMARK, s.r.o. |
2 |
4 235 000 Kč |
|
|
TSV, s.r.o. |
1 |
4 117 917 Kč |
|
|
MESSA Invest s.r.o. |
3 |
3 840 615 Kč |
|
|
IVON TECH-STAV s.r.o. |
2 |
3 810 293 Kč |
|
|
STAV CREW s.r.o. |
6 |
3 204 157 Kč |
|
|
MORAVIA CONSULT Olomouc a.s. |
4 |
3 143 822 Kč |
|
|
LS MONT s.r.o. |
5 |
3 123 764 Kč |
|
|
TERSAM service s.r.o. |
4 |
2 986 022 Kč |
|
|
REKONY.cz-domy a byty, s.r.o. |
4 |
2 716 309 Kč |
|
|
Bajger s.r.o. |
1 |
2 662 306 Kč |
|
|
Amanis s.r.o. |
2 |
2 613 600 Kč |
|
|
TRAWEKO 96 s.r.o. |
2 |
2 517 998 Kč |
|
|
EDIKT a.s. |
1 |
2 103 994 Kč |
|
|
Escon projekt s.r.o. |
4 |
2 073 897 Kč |
|
|
RAW protecto s.r.o. |
2 |
2 068 012 Kč |
|
|
Rayo Engineering, s.r.o. |
2 |
1 614 797 Kč |
|
|
SUDOP PRAHA a.s. |
2 |
1 578 082 Kč |
|
|
VALC, s.r.o. |
1 |
1 517 048 Kč |
|
|
ZAMEX KRALUPY s.r.o. |
1 |
1 414 949 Kč |
|
|
NATRYMAL CZ, s.r.o. |
5 |
1 324 905 Kč |
|
|
P. Mgr. Jerzy Walczak, 1964 |
1 |
1 149 500 Kč |
|
|
Stavopro styl s.r.o. |
2 |
1 115 001 Kč |
|
|
M&B eProjekce s.r.o. |
2 |
1 101 100 Kč |
|
|
GRACCULUS s.r.o. |
2 |
1 065 938 Kč |
|
|
AJ Real Group s.r.o. |
1 |
1 037 480 Kč |
|
|
STAVIKA s.r.o. |
1 |
1 008 360 Kč |
|
|
ATELIER 4 s.r.o. |
1 |
981 310 Kč |
|
|
KOMTERM services, s.r.o. |
2 |
964 601 Kč |
|
|
Kr & Pa company s.r.o. |
1 |
908 915 Kč |
|
|
VERTICO, s.r.o. |
2 |
883 385 Kč |
|
|
IM BENEFIT s.r.o. |
1 |
830 915 Kč |
|
|
ALPOS s.r.o. |
1 |
829 115 Kč |
|
|
FINAL KOM s.r.o. |
1 |
806 666 Kč |
|
|
PSConstructions s.r.o. |
1 |
793 919 Kč |
|
|
manželé Stanislav Perman, 1954 a Jiřina Permanová, 1958 |
1 |
786 500 Kč |
|
|
ZET+1 s.r.o. |
2 |
676 995 Kč |
|
|
RS Building s.r.o. |
1 |
662 846 Kč |
|
|
František Ptáček,narozen 1960, |
1 |
660 660 Kč |
|
|
TRAMO RAIL, a.s. |
1 |
649 916 Kč |
|
|
SAGASTA s.r.o. |
1 |
646 140 Kč |
|
|
Nádraží Krč a.s. |
1 |
560 859 Kč |
|
|
Martin Pelikán |
1 |
544 669 Kč |
|
|
FIRMADAT s.r.o. |
1 |
508 279 Kč |
|
|
Počítačová společnost, s.r.o. |
1 |
494 078 Kč |
|
|
CROESI s.r.o. |
2 |
492 924 Kč |
|
|
KERMEN LOBRI s.r.o. |
1 |
492 015 Kč |
|
|
Slávek Vaško |
1 |
442 128 Kč |
|
|
Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o. |
1 |
422 052 Kč |
|
|
WIZYR s.r.o. |
1 |
410 209 Kč |
|
|
ALGRMONT s.r.o. |
2 |
407 713 Kč |
|
|
HERINK PLUS, s.r.o. |
1 |
392 836 Kč |
|
|
STING ENERGO, spol. s r.o. |
1 |
375 148 Kč |
|
|
REMONTING s.r.o. |
2 |
363 592 Kč |
|
|
WANDEL CZECH s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
4 |
348 070 Kč |
|
|
PH KOVO - RECYCLING CHEB, s.r.o. |
2 |
341 825 Kč |
|
|
Kadlec Čeněk, Ing. |
1 |
332 798 Kč |
|
|
SPEDOS Vrata a.s. |
1 |
329 749 Kč |
|
|
Jan Krampera, 1983 |
1 |
317 613 Kč |
|
|
Navláčil stavební firma, s.r.o. |
1 |
312 584 Kč |
|
|
David Pavlíček |
1 |
290 416 Kč |
|
|
Miroslav Jahoda |
1 |
290 400 Kč |
|
|
Roman Havlát |
1 |
211 179 Kč |
|
|
PREdistribuce, a.s. |
1 |
207 394 Kč |
|
|
BRES spol. s r.o. |
1 |
205 700 Kč |
|
|
ZUCAR s.r.o. |
1 |
201 223 Kč |
|
|
Bc. Miloš Nováček |
1 |
193 600 Kč |
|
|
Středomoravské stavby s.r.o. |
1 |
166 165 Kč |
|
|
JUST UP s.r.o. |
1 |
149 733 Kč |
|
|
STARMON s.r.o. |
1 |
148 104 Kč |
|
|
Malířství Horníček s.r.o. |
1 |
119 577 Kč |
|
|
Ing. Aleš Hanák s.r.o. |
1 |
119 185 Kč |
|
|
ÚVT Internet s.r.o. |
1 |
117 975 Kč |
|
|
Veolia Energie ČR, a.s. |
2 |
114 950 Kč |
|
|
Brno new station development a.s. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Coprosys - LEONET s.r.o. |
1 |
89 722 Kč |
|
|
MANIFOLD GROUP s.r.o. |
1 |
81 796 Kč |
|
|
3nc, spol. s r.o. |
1 |
81 070 Kč |
|
|
DŘEVODÍLO Rousínov , výrobní družstvo |
1 |
59 986 Kč |
|
|
Zásobování teplem Vsetín a.s. |
1 |
48 400 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
1 |
33 342 Kč |
|
|
Metrostav TBR a.s. |
1 |
9 438 Kč |
|
|
FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. |
1 |
9 438 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
České dráhy, a.s. v 2025 ve výši 35 484 921 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 9, tj. 2,51 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TAYLLORCOX s.r.o. |
2 |
35 604 106 Kč |
|
|
Drivalia Lease Czech Republic s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
JIKORD s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
STARMON s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
We are mobile s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Sekyra Group, a.s. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
VINCOLIA, a.s. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Sekyra Group Real Estate SE |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
VOJTILA TRANS BUS s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Recycling - kovové odpady a.s. |
3 |
22 731 060 Kč |
|
|
Tycová & partneři, advokátní kancelář s.r.o. |
12 |
13 386 886 Kč |
|
|
Junior market s.r.o. |
1 |
6 413 000 Kč |
|
|
TROJEK, a.s. |
1 |
4 838 669 Kč |
|
|
PĚLUCHA střechy s.r.o. |
4 |
4 702 957 Kč |
|
|
Ondřej Kostka |
4 |
3 376 045 Kč |
|
|
Ing. Jiří Kotas |
2 |
2 651 715 Kč |
|
|
TovarGo, s.r.o. |
1 |
2 428 470 Kč |
|
|
Správa Ústecké dráhy s.r.o. |
4 |
2 328 645 Kč |
|
|
DOSTA s.r.o. |
10 |
2 208 057 Kč |
|
|
ROYAL CHEMICAL - ČR, s.r.o. |
2 |
2 178 000 Kč |
|
|
JAR-PALDASTAV s.r.o. |
16 |
2 103 488 Kč |
|
|
Posázavský Pacifik - doprava s.r.o. |
1 |
2 082 168 Kč |
|
|
Profi Concept s.r.o. |
8 |
2 070 262 Kč |
|
|
B.H.S. BOHEMIA, a.s. |
2 |
1 922 457 Kč |
|
|
FAN RAIL CS s.r.o. |
2 |
1 748 450 Kč |
|
|
Miroslav Jahoda |
11 |
1 430 484 Kč |
|
|
VR 310020 |
1 |
1 187 010 Kč |
|
|
LS MONT s.r.o. |
4 |
1 142 189 Kč |
|
|
JARO architecture, s.r.o. |
1 |
1 089 000 Kč |
|
|
K.H.+ H., s.r.o. |
1 |
1 089 000 Kč |
|
|
JSMC chráněná dílna s.r.o. |
1 |
1 089 000 Kč |
|
|
Veolia Energie ČR, a.s. |
2 |
1 016 106 Kč |
|
|
KOMTERM services, s.r.o. |
8 |
962 230 Kč |
|
|
VR 160549 |
1 |
919 600 Kč |
|
|
OZ stavby s.r.o. |
1 |
887 898 Kč |
|
|
ZENOVA services s.r.o. |
2 |
880 154 Kč |
|
|
Kr & Pa company s.r.o. |
2 |
831 468 Kč |
|
|
Zbyněk Dvořáček spol. s r.o. |
3 |
826 128 Kč |
|
|
Rail system s.r.o. |
2 |
807 876 Kč |
|
|
ČKV Praha s.r.o. |
4 |
802 039 Kč |
|
|
NATRYMAL CZ, s.r.o. |
7 |
792 698 Kč |
|
|
ROTREKL s.r.o. |
7 |
768 556 Kč |
|
|
Barny team, s.r.o. |
8 |
760 366 Kč |
|
|
KaposGreen s.r.o. |
3 |
753 709 Kč |
|
|
Komin-Flexcz s.r.o. |
5 |
702 749 Kč |
|
|
Former, spol. s r.o. |
1 |
679 536 Kč |
|
|
CERA - ART s.r.o. |
5 |
674 937 Kč |
|
|
ZUCAR s.r.o. |
2 |
625 171 Kč |
|
|
Ing. Vít Kocián |
2 |
619 037 Kč |
|
|
LokoPro s.r.o. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
TERSAM service s.r.o. |
5 |
575 324 Kč |
|
|
SK-34104038 |
2 |
569 910 Kč |
|
|
Slávek Vaško |
4 |
555 096 Kč |
|
|
Gusto Energy s.r.o. |
1 |
542 536 Kč |
|
|
STAV CREW s.r.o. |
3 |
541 246 Kč |
|
|
TZB- Plus, spol. s r.o. |
3 |
526 990 Kč |
|
|
RAIL BUS s.r.o. |
3 |
517 600 Kč |
|
|
P & M bau, s.r.o. |
4 |
510 791 Kč |
|
|
Roman Havlát |
5 |
502 404 Kč |
|
|
Zdeněk Fábel Zelinka |
5 |
452 011 Kč |
|
|
PSConstructions s.r.o. |
2 |
388 483 Kč |
|
|
Schrothovy léčebné lázně s.r.o. |
1 |
387 200 Kč |
|
|
REKONY.cz-domy a byty, s.r.o. |
4 |
335 963 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
3 |
328 197 Kč |
|
|
Máša agency s.r.o. |
2 |
326 700 Kč |
|
|
RAW protecto s.r.o. |
4 |
321 144 Kč |
|
|
Ecopra.cz s.r.o. |
3 |
311 565 Kč |
|
|
Adam Górak |
3 |
310 377 Kč |
|
|
ZAMEX KRALUPY s.r.o. |
2 |
310 129 Kč |
|
|
MORAVIA CONSULT Olomouc a.s. |
4 |
305 888 Kč |
|
|
Deratizace Pařez s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
PUKLINA s.r.o. |
4 |
285 806 Kč |
|
|
Jaromír Wojtas |
1 |
273 747 Kč |
|
|
Filip Hájek |
2 |
268 910 Kč |
|
|
MSV elektronika s.r.o. |
1 |
266 200 Kč |
|
|
MSO servis spol. s r.o. |
3 |
243 472 Kč |
|
|
AUTOKLUB KAROSA klub v AČR |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Střechy Jiří Žáček s.r.o. |
2 |
241 997 Kč |
|
|
WIZYR s.r.o. |
2 |
238 687 Kč |
|
|
Václav Voráček |
1 |
233 350 Kč |
|
|
BLABLA VRATA s.r.o. |
1 |
230 717 Kč |
|
|
REMONTING s.r.o. |
2 |
230 647 Kč |
|
|
Kroměřížská dráha, z. s. |
1 |
225 446 Kč |
|
|
DELTA facility, s.r.o. |
1 |
220 220 Kč |
|
|
OKNOSTAV CZ, s.r.o. |
2 |
217 401 Kč |
|
|
Stěhování Podrazil s.r.o. |
1 |
211 750 Kč |
|
|
Rudolf Malínek |
2 |
208 741 Kč |
|
|
Kadlec Čeněk, Ing. |
1 |
206 184 Kč |
|
|
Martin Stehno |
1 |
205 700 Kč |
|
|
Dorestam s.r.o. |
1 |
195 612 Kč |
|
|
IVT kompletní servis, s.r.o. |
2 |
183 758 Kč |
|
|
Predrag Ivanović |
2 |
177 445 Kč |
|
|
Ateliér Civilista s.r.o. |
1 |
174 240 Kč |
|
|
SYNERIQ, a.s. |
2 |
169 461 Kč |
|
|
ZEDMAL s.r.o. |
2 |
168 628 Kč |
|
|
LightDesign s.r.o. |
1 |
166 507 Kč |
|
|
Kuřimská dražební, s.r.o. |
2 |
165 624 Kč |
|
|
Počítačová společnost, s.r.o. |
2 |
157 406 Kč |
|
|
Martin Procházka |
2 |
152 200 Kč |
|
|
Hattrick Transport s.r.o. |
1 |
151 250 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
České dráhy, a.s. v 2025 ve výši 35 484 921 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 13, tj. 35,14 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
BNP PARIBAS |
1 |
2 486 500 000 Kč |
|
|
ERSTE GROUP BANK AG |
1 |
2 486 500 000 Kč |
|
|
ING BANK N.V |
1 |
2 486 500 000 Kč |
|
|
KBC Bank NV |
1 |
2 486 500 000 Kč |
|
|
Raiffeisen Bank International AG |
1 |
2 486 500 000 Kč |
|
|
Raiffeisenbank a.s. |
2 |
84 476 176 Kč |
|
|
Brno new station development a.s. |
1 |
48 991 255 Kč |
|
|
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
BNP Paribas S.A., pobočka Česká republika |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
INADVISORS, s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
European Valuation Institute, z.ú. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Všeobecná úverová banka a.s., pobočka Praha; zkráceně: VUB, a.s., pobočka Praha |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
FRSA Advisory s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
ING Bank N.V. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
SUDOP Invest a.s. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
CY-HE 295402 |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Česká spořitelna, a.s. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Chubb European Group SE, organizační složka |
1 |
6 797 175 Kč |
|
|
B.I.R.T. GROUP, a.s. |
1 |
5 445 000 Kč |
|
|
Logio s.r.o. |
2 |
1 931 160 Kč |
|
|
EXPYRO, s.r.o. |
3 |
1 512 500 Kč |
|
|
ATAIRU GROUP s.r.o. |
1 |
1 304 380 Kč |
|
|
Alaigned s.r.o. |
1 |
1 304 380 Kč |
|
|
M.C.TRITON, spol. s r.o. |
1 |
966 790 Kč |
|
|
PSConstructions s.r.o. |
1 |
783 219 Kč |
|
|
E & Y Valuations s.r.o. |
1 |
592 900 Kč |
|
|
STATIKUM s.r.o. |
1 |
516 670 Kč |
|
|
BDO Valuation s.r.o. |
2 |
405 350 Kč |
|
|
Viktor Giesel |
1 |
366 993 Kč |
|
|
Oživení, z. s. |
1 |
287 980 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
České dráhy, a.s. v 2025 ve výši 35 484 921 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 45, tj. 12,89 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
VINCOLIA, a.s. |
8 |
14 402 368 330 Kč |
|
|
Uhlíř Karel - notář |
2 |
747 911 090 Kč |
|
|
Sekyra Group, a.s. |
1 |
674 877 500 Kč |
|
|
Sekyra Group Real Estate SE |
1 |
674 877 500 Kč |
|
|
Rezidence Nový Žižkov a.s. |
1 |
349 705 411 Kč |
|
|
Brno new station development a.s. |
6 |
314 700 935 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
5 |
109 630 833 Kč |
|
|
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. |
5 |
106 623 862 Kč |
|
|
OMV Česká republika, s.r.o. |
3 |
106 454 764 Kč |
|
|
1960 |
2 |
70 969 843 Kč |
|
|
CZ LOKO Services, a.s. |
2 |
70 969 843 Kč |
|
|
CHE-107.738.053 |
2 |
70 969 843 Kč |
|
|
1942 |
2 |
70 969 843 Kč |
|
|
MOBA studio s.r.o. |
2 |
36 563 850 Kč |
|
|
Gamacom s.r.o. |
2 |
35 956 066 Kč |
|
|
ZENOVA services s.r.o. |
2 |
35 763 228 Kč |
|
|
Ing. Aleš Dvořák |
2 |
35 595 782 Kč |
|
|
SPOLEK POSÁZAVSKÝ PACIFIK |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
MILCOM MILPACK s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
JAG capital invest, a.s. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
PRŮMSTAV ŠTĚTÍ a.s. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Seznam.cz, a.s. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Retrack Czech s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
MARVIK obchod s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Ondřej Zlámal |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Otto Abrman |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
WOOD & PAPER a.s. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Masaryk Station Retail, s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
ULRICH - ŠPLÍCHAL s. r. o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Praha City Center s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
CBD Hybernská s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Former, spol. s r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Domprim s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
00001970 |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
David Plíva |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
METRANS, a.s. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
RegioJet a.s. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Leo Express Tenders s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Zubatý Česnek s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
HELP, silnice - železnice s.r.o. |
1 |
35 484 921 Kč |
|
|
Daimler Buses Česká republika s.r.o. |
1 |
18 150 000 Kč |
|
|
BD trans, spol. s r.o. |
1 |
6 485 600 Kč |
|
|
Šurda team s.r.o. |
1 |
6 485 600 Kč |
|
|
Terminál Nymburk s.r.o. |
1 |
6 422 728 Kč |
|
|
Mgr. Markéta Švarcová, 1987 |
1 |
5 916 900 Kč |
|
|
KLIMA property, s.r.o. |
2 |
3 861 518 Kč |
|
|
Autodoprava Lucie, s.r.o. |
1 |
3 496 900 Kč |
|
|
Milan Pospíšil, 1958 |
1 |
3 357 750 Kč |
|
|
Martin Talaváňa, narozen 1971, |
1 |
3 155 000 Kč |
|
|
Pronto správa s.r.o. |
1 |
3 096 390 Kč |
|
|
Infrastruktura Lichoceves, s.r.o. |
1 |
2 546 300 Kč |
|
|
Ogajnin s.r.o. |
1 |
2 515 590 Kč |
|
|
PAJERO s.r.o. |
1 |
2 175 950 Kč |
|
|
Central Praha, spol. s r.o. |
1 |
2 141 700 Kč |
|
|
Surveilligence, s.r.o. |
1 |
2 117 500 Kč |
|
|
Pavel Mikeš, narozen 1967 |
1 |
1 936 000 Kč |
|
|
ZPA Pečky, a.s. |
1 |
1 778 700 Kč |
|
|
L.P.M., společnost s ručením omezeným |
1 |
1 724 250 Kč |
|
|
Tomáš Holoubek, nar. 1994 |
1 |
1 524 600 Kč |
|
|
Gasol s.r.o. |
1 |
1 493 826 Kč |
|
|
Jitka Maxová, narozena 1954 |
2 |
1 461 036 Kč |
|
|
Radek Dvořák, 1971 |
1 |
1 444 146 Kč |
|
|
GRADEX Zdice s.r.o. |
1 |
1 439 900 Kč |
|
|
České vinařské závody a.s. |
1 |
1 418 120 Kč |
|
|
PARI CZ Servis s.r.o. |
1 |
1 408 752 Kč |
|
|
Miloslav Brodil 1966 |
1 |
1 332 210 Kč |
|
|
Zmydlený Igor, JUDr., advokát |
1 |
1 287 173 Kč |
|
|
WOHN - BAU s.r.o. |
1 |
1 279 884 Kč |
|
|
Středomoravské stavby s.r.o. |
1 |
1 187 879 Kč |
|
|
Ústav modelů ve vzdělávání, zapsaný ústav |
1 |
1 089 000 Kč |
|
|
ČD Bus a.s. |
2 |
1 033 093 Kč |
|
|
David Dvořák, nar. 1983 |
1 |
1 030 920 Kč |
|
|
Jan Krampera, 1983 |
1 |
992 366 Kč |
|
|
PRO.IMO s.r.o. |
1 |
977 042 Kč |
|
|
Jaroslav Hanuš, nar. 1992, Radek Hanuš, nar. 1986 |
1 |
969 210 Kč |
|
|
Charita Veselí nad Moravou |
1 |
968 000 Kč |
|
|
SWIETELSKY Rail CZ s.r.o. |
2 |
951 442 Kč |
|
|
Jana Szabóvá, 1944 |
1 |
946 220 Kč |
|
|
Jaroslav Žíla, narozen 1986 |
1 |
907 500 Kč |
|
|
LUKAS TRANSPORT s.r.o. |
1 |
889 000 Kč |
|
|
BALAK, a.s. |
1 |
847 000 Kč |
|
|
OHLA ŽS, a.s. |
3 |
833 206 Kč |
|
|
Miroslav Jirušek, narozen 1995 |
1 |
810 700 Kč |
|
|
Credi Estate s.r.o. |
1 |
738 249 Kč |
|
|
NJ House67 s.r.o. |
1 |
701 800 Kč |
|
|
Chládek & Tintěra, a.s. |
3 |
678 728 Kč |
|
|
Milan Malina, narozen 1970, |
1 |
653 400 Kč |
|
|
Mgr. Sabina Šilhavá, nar. 1967, Mgr. David Kuthan, nar. 1962 |
1 |
632 830 Kč |
|
|
Heidelberg Materials CZ, a.s. |
5 |
610 564 Kč |
|
|
E & Y Valuations s.r.o. |
1 |
592 900 Kč |
|
|
Martin Kovářík, narozen 1973 |
1 |
592 900 Kč |
|
|
CHEMSTAV LITVÍNOV, s.r.o. |
1 |
592 900 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu Nedbalova 565/3 a 566/5 Ústí nad Labem |
1 |
580 800 Kč |
|
|
RAIL BUS s.r.o. |
1 |
575 000 Kč |
|
|
Krondorf a.s. |
1 |
562 045 Kč |
|
|
GW Train Regio a.s. |
1 |
551 131 Kč |
|
|
CELARIO s.r.o. |
1 |
544 179 Kč |
|
|
Ing. David Křivský, 1975 |
1 |
534 820 Kč |
|
|
Sandra Šujanová, narozena 1991 |
1 |
532 100 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
České dráhy, a.s. v 2025 ve výši 35 484 921 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 7,92
|
|
Počet bodů 7,92 znamená pro České dráhy, a.s. celkově
1157. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,2810 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0005 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1377 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0050 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0118 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0276 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0200 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0867 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2221 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,792
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
7,92
|
|
Výsledný K-Index
|
7,922 |
|