Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U smluv neskrývá ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0020 odpovídá 0,20 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 58 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1142 odpovídá 11,42 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
77 smluv má hodnotu blízkou limitům veřejných zakázek, což může naznačovat snahu se vyhnout řádné veřejné soutěži.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1516 odpovídá 15,16 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
UJP PRAHA a.s. |
1 |
66 950 850 Kč |
|
|
XENO Cell Innovations s.r.o. |
1 |
63 749 972 Kč |
|
|
Mewery s.r.o. |
1 |
63 196 127 Kč |
|
|
Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
2 |
50 475 343 Kč |
|
|
RACOM s.r.o. |
2 |
48 204 369 Kč |
|
|
DEKONTA, a.s. |
3 |
42 488 518 Kč |
|
|
Entry Engineering s.r.o. |
2 |
38 873 462 Kč |
|
|
VÍTKOVICE CYLINDERS a.s. |
2 |
38 244 161 Kč |
|
|
Fly4Future s.r.o. |
2 |
36 587 427 Kč |
|
|
Scio Research, s.r.o. |
3 |
31 399 434 Kč |
|
|
TRL Space Systems s.r.o. |
1 |
29 972 277 Kč |
|
|
LPP s.r.o. |
1 |
29 888 750 Kč |
|
|
Trafo CZ, a.s. |
2 |
29 709 214 Kč |
|
|
ŠKODA DIGITAL s.r.o. |
1 |
28 182 557 Kč |
|
|
NANO Advanced s.r.o. |
1 |
25 398 866 Kč |
|
|
AI|ffinity s.r.o. |
1 |
25 000 000 Kč |
|
|
Lightigo s.r.o. |
1 |
25 000 000 Kč |
|
|
MATAPO a.s. |
1 |
24 997 625 Kč |
|
|
MEDIN, a.s. |
1 |
24 992 811 Kč |
|
|
HESTEGO a.s. |
1 |
24 992 667 Kč |
|
|
IN - EKO TEAM s.r.o. |
1 |
24 972 323 Kč |
|
|
STEELTEC CZ, s.r.o. |
1 |
24 918 697 Kč |
|
|
FUTURECYCLING Technology a.s. |
1 |
24 889 602 Kč |
|
|
LA composite, s.r.o. |
1 |
24 794 775 Kč |
|
|
PSI (Photon Systems Instruments), spol. s r.o. |
1 |
24 650 873 Kč |
|
|
TES VSETIN a.s. |
1 |
24 615 398 Kč |
|
|
ONE3D s.r.o. |
1 |
24 612 696 Kč |
|
|
PBS POWER EQUIPMENT, s.r.o. |
2 |
24 576 646 Kč |
|
|
Rieter CZ s.r.o. |
1 |
24 489 240 Kč |
|
|
CRYTUR, spol. s r.o. |
1 |
24 160 688 Kč |
|
|
DIANA Biotechnologies, a.s. |
1 |
23 628 902 Kč |
|
|
STEM Ústav empirických výzkumů, z.ú. |
3 |
22 359 463 Kč |
|
|
LaserTherm spol. s r.o. |
1 |
22 002 368 Kč |
|
|
CCOE s.r.o. |
1 |
21 974 226 Kč |
|
|
VALEO AUTOKLIMATIZACE k.s. |
1 |
21 963 766 Kč |
|
|
BOXED, s.r.o. |
1 |
21 086 803 Kč |
|
|
ADVACAM s.r.o. |
1 |
20 850 000 Kč |
|
|
IQS Group a.s. |
1 |
20 372 745 Kč |
|
|
ANAJ Czech, a.s. |
1 |
20 251 240 Kč |
|
|
Kiwi.com Labs s.r.o. |
1 |
19 863 633 Kč |
|
|
ComAp a.s. |
1 |
19 698 727 Kč |
|
|
Červenka Consulting s.r.o. |
1 |
19 499 982 Kč |
|
|
ON SEMICONDUCTOR CZECH REPUBLIC, s.r.o. |
1 |
18 772 660 Kč |
|
|
VAN-TEC MEDICAL s.r.o. |
1 |
18 712 645 Kč |
|
|
Frentech Aerospace s.r.o. |
1 |
18 595 770 Kč |
|
|
VDI Technologies s.r.o. |
1 |
18 553 381 Kč |
|
|
OPV s.r.o. |
1 |
18 352 776 Kč |
|
|
Honeywell International s.r.o. |
1 |
18 324 735 Kč |
|
|
Yunex, s.r.o. |
1 |
18 040 265 Kč |
|
|
Logmanager a.s. |
1 |
17 954 693 Kč |
|
|
KOVÁRNA a.s. |
1 |
17 865 000 Kč |
|
|
Lingea s.r.o. |
1 |
17 567 894 Kč |
|
|
EGU, a.s. |
2 |
17 394 692 Kč |
|
|
Bioinova, a.s. |
1 |
17 305 048 Kč |
|
|
AUMED, a.s. |
1 |
17 055 249 Kč |
|
|
IQS nano s.r.o. |
1 |
16 787 010 Kč |
|
|
SILENT - CZECH spol. s r. o. |
1 |
16 455 100 Kč |
|
|
ProSpon, spol. s r.o. |
1 |
16 450 000 Kč |
|
|
SATTELO s.r.o. |
1 |
16 384 811 Kč |
|
|
ATS-TELCOM PRAHA a.s. |
1 |
16 191 312 Kč |
|
|
VESELÝ DOPRAVNÍ SIGNALIZACE, s.r.o. |
1 |
16 121 799 Kč |
|
|
Timotec Reinraumtechnik a.s. |
1 |
16 072 431 Kč |
|
|
VR LIFE s.r.o. |
2 |
15 648 555 Kč |
|
|
ADDICOO GROUP s.r.o. |
1 |
15 633 683 Kč |
|
|
Meopta s.r.o. |
1 |
15 362 987 Kč |
|
|
Tecpa s.r.o. |
1 |
15 359 356 Kč |
|
|
Agritec Plant Research s.r.o. |
1 |
14 981 305 Kč |
|
|
GEMA s.r.o. |
1 |
14 965 099 Kč |
|
|
VITON s.r.o. |
1 |
14 942 785 Kč |
|
|
ESSENCE LINE, s.r.o. |
1 |
14 868 997 Kč |
|
|
SQS Vláknová optika a.s. |
1 |
14 782 440 Kč |
|
|
UVB TECHNIK s.r.o. |
1 |
14 715 897 Kč |
|
|
Henry Gas a.s. |
1 |
14 666 507 Kč |
|
|
Doosan Škoda Power a.s. |
1 |
14 647 250 Kč |
|
|
Indorama Ventures Mobility Bohemia s.r.o. |
1 |
14 410 480 Kč |
|
|
ING DRAK s.r.o. |
1 |
14 320 087 Kč |
|
|
Farmet OFT s.r.o. |
1 |
13 884 747 Kč |
|
|
Centrum organické chemie s.r.o. |
1 |
13 880 000 Kč |
|
|
SINTEX, a.s. |
1 |
13 739 511 Kč |
|
|
SigutLabs s.r.o. |
1 |
13 736 544 Kč |
|
|
LEANCAT s.r.o. |
1 |
13 657 275 Kč |
|
|
WASHINA engineering s.r.o. |
1 |
13 608 153 Kč |
|
|
TESLA BLATNÁ, a.s. |
1 |
13 528 702 Kč |
|
|
EMEDIS s.r.o. |
1 |
13 424 780 Kč |
|
|
VF, a.s. |
1 |
13 370 280 Kč |
|
|
MSV elektronika s.r.o. |
1 |
13 294 322 Kč |
|
|
WISTA s.r.o. |
1 |
13 227 551 Kč |
|
|
Faktum Design s.r.o. |
1 |
12 894 000 Kč |
|
|
Hettich ČR k.s. |
1 |
12 787 500 Kč |
|
|
ENVISAN-GEM, a.s. |
1 |
12 721 085 Kč |
|
|
Maxion Wheels Czech s.r.o. |
1 |
12 531 000 Kč |
|
|
Elpro-Energo Transformers s.r.o. |
1 |
12 475 710 Kč |
|
|
ALKA Wildlife, o.p.s. |
2 |
12 395 697 Kč |
|
|
SYNPO, akciová společnost |
1 |
12 393 885 Kč |
|
|
GARDEN Studio, s.r.o. |
1 |
12 328 000 Kč |
|
|
EcoFuel Laboratories s.r.o. |
1 |
12 303 389 Kč |
|
|
agriKomp Bohemia s.r.o. |
1 |
12 053 000 Kč |
|
|
EDU-AI, o.p.s. |
1 |
11 989 827 Kč |
|
|
FlowerChecker s.r.o. |
1 |
11 961 666 Kč |
|
|
AI dětem, z.s. |
1 |
11 719 142 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technologická agentura ČR v 2025 ve výši 8 171 084 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PBS POWER EQUIPMENT, s.r.o. |
2 |
24 576 646 Kč |
|
|
Scio Research, s.r.o. |
2 |
23 414 130 Kč |
|
|
STEM Ústav empirických výzkumů, z.ú. |
2 |
14 415 566 Kč |
|
|
ALKA Wildlife, o.p.s. |
2 |
12 395 697 Kč |
|
|
EDU-AI, o.p.s. |
1 |
11 989 827 Kč |
|
|
AI dětem, z.s. |
1 |
11 719 142 Kč |
|
|
ACRIOS Systems s.r.o. |
1 |
9 772 389 Kč |
|
|
ACCENDO - Centrum pro vědu a výzkum, z.ú. |
1 |
9 701 992 Kč |
|
|
Panevropská univerzita, a.s. |
1 |
9 160 612 Kč |
|
|
TREXIMA, spol. s r.o. |
1 |
8 972 333 Kč |
|
|
TOSEDA s.r.o. |
1 |
8 641 356 Kč |
|
|
INESAN, s.r.o. |
1 |
8 592 591 Kč |
|
|
MEZ,a.s. |
1 |
7 200 000 Kč |
|
|
CESNET, zájmové sdružení právnických osob |
1 |
7 186 658 Kč |
|
|
Komora obnovitelných zdrojů energie, z.s. |
1 |
7 032 255 Kč |
|
|
EASYCON Solution s.r.o. |
1 |
6 740 920 Kč |
|
|
Karnivores s.r.o. |
1 |
6 571 203 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
1 |
6 521 197 Kč |
|
|
PAQ Research, z. ú. |
1 |
6 008 622 Kč |
|
|
ReForm Therapeutics CZ s.r.o. |
1 |
5 313 100 Kč |
|
|
Vysoká škola finanční a správní, a.s. |
1 |
3 947 528 Kč |
|
|
Moudrý překlad, s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
ASIANA, spol. s r.o. |
1 |
3 267 000 Kč |
|
|
IC Travel Group s.r.o. |
1 |
3 267 000 Kč |
|
|
FRACTAL s.r.o. |
1 |
3 267 000 Kč |
|
|
nextdrop s. r. o. |
1 |
2 152 037 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technologická agentura ČR v 2025 ve výši 8 171 084 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů se u dodavatelů nekoncentrují.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Data Protection Delivery Center, s.r.o. |
2 |
7 861 690 Kč |
|
|
M.I.T. Consulting, s.r.o. |
4 |
6 216 375 Kč |
|
|
fnx.io s.r.o. |
1 |
5 924 160 Kč |
|
|
B2C, s.r.o. |
1 |
1 764 979 Kč |
|
|
dev:service, s.r.o. |
1 |
1 620 000 Kč |
|
|
Mediatoring.com s.r.o. |
1 |
1 452 000 Kč |
|
|
Allium, s.r.o. |
1 |
1 205 765 Kč |
|
|
Amenit s.r.o. |
1 |
417 208 Kč |
|
|
Mgr. Art. Matej Lacko |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Transparency International - Česká republika, o.p.s. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Jan Hart |
1 |
164 000 Kč |
|
|
Ing. Jan Bartoň, CSc. |
1 |
164 000 Kč |
|
|
Ing. Václav Neumajer |
1 |
164 000 Kč |
|
|
Ing. Tereza Davidová, Ph.D. |
1 |
164 000 Kč |
|
|
Miluše Rollerová |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Ing. Jiří Segeťa |
1 |
92 000 Kč |
|
|
RNDr. PhD. Jan Nedělník |
1 |
82 000 Kč |
|
|
Ing.Luděk Nechleba, M.B.A. |
1 |
82 000 Kč |
|
|
RNDr. Pavel Branny, CSc. |
1 |
82 000 Kč |
|
|
Mgr. Libuše Vlasáková |
1 |
82 000 Kč |
|
|
Richard Juřík |
1 |
82 000 Kč |
|
|
Mgr. Jana Harzerová |
1 |
82 000 Kč |
|
|
Ing. Rut Bízková |
1 |
82 000 Kč |
|
|
RNDr. Dmitrij Bondarev, Ph.D. |
1 |
82 000 Kč |
|
|
Ing. Bc. Jan Červinka |
1 |
82 000 Kč |
|
|
doc. Ing. Luděk Stádník Ph.D. |
1 |
82 000 Kč |
|
|
Vladimír Křen |
1 |
82 000 Kč |
|
|
Mgr. Bc. Tomáš Starý Ph.D. |
1 |
82 000 Kč |
|
|
Ing. Vlastislav Kotrč |
1 |
82 000 Kč |
|
|
Martin Hrubeš |
1 |
82 000 Kč |
|
|
Ing.Roman Portužák,CSc. |
1 |
82 000 Kč |
|
|
doc.Ing. Ladislav Lehký,CSc. |
1 |
82 000 Kč |
|
|
Vaniš Miroslav |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Jaromír Bittner |
1 |
70 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technologická agentura ČR v 2025 ve výši 8 171 084 Kč
|
Obor Finance
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PaN servis s.r.o. |
8 |
836 561 Kč |
|
|
Grant Thornton Advisory k.s. |
1 |
773 190 Kč |
|
|
UNICO.Analytics s.r.o. |
2 |
732 050 Kč |
|
|
ALFA MEDIMEDIA, s.r.o. |
2 |
416 633 Kč |
|
|
Mgr. Art. Matej Lacko |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Mgr. Viktor Květoň |
1 |
275 000 Kč |
|
|
Mgr. Petr Horák |
1 |
256 000 Kč |
|
|
Alma Career Czechia s.r.o. |
2 |
249 381 Kč |
|
|
Lenka Libichová |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Mgr. Petr Křen |
1 |
200 000 Kč |
|
|
doc. Ing. Martin Pitoňák, PhD. |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Mgr. Jan Stachura |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Aneta Průšová |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Jan Sychra |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Miloslav Franěk |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Romana Roučková |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Pavel Suchan |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Filip Žežulka |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Jan Materna |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Ondřej Sedláček |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Ing.Dana Pražáková Ph.D. |
1 |
140 000 Kč |
|
|
Lukáš Jabůrek s.r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Asociace mediátorů České republiky,z.s. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Jan Hart |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Ing. Antonín Taufer, CSc. |
1 |
70 000 Kč |
|
|
doc. Ing. Mgr. Zdeněk Smutný, Ph.D. |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Lukáš Vondrovic |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Martin Hruška |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Judr.PhDr. Vratislav Košťál |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Zdeněk Vašek |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Ingrid Baloun |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Milan Školník |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Ing.et Ing.Stanislav Vojíř, Ph.D. |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Ing.Vojtěch Kouba |
1 |
70 000 Kč |
|
|
PhDr. Petra Novotná |
1 |
70 000 Kč |
|
|
pplk.Ing. Jiří Matějka |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Mgr. Petr Daniš |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Ing. Pavel Smetana |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Ing. Zdeněk Hušek |
1 |
70 000 Kč |
|
|
MAREK PÁV |
1 |
70 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technologická agentura ČR v 2025 ve výši 8 171 084 Kč
|
Obor Dary a dotace
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
XENO Cell Innovations s.r.o. |
1 |
63 749 972 Kč |
|
|
Mewery s.r.o. |
1 |
63 196 127 Kč |
|
|
RACOM s.r.o. |
2 |
48 204 369 Kč |
|
|
DEKONTA, a.s. |
3 |
42 488 518 Kč |
|
|
VÍTKOVICE CYLINDERS a.s. |
2 |
38 244 161 Kč |
|
|
Fly4Future s.r.o. |
2 |
36 587 427 Kč |
|
|
Scio Research, s.r.o. |
3 |
31 399 434 Kč |
|
|
TRL Space Systems s.r.o. |
1 |
29 972 277 Kč |
|
|
LPP s.r.o. |
1 |
29 888 750 Kč |
|
|
Trafo CZ, a.s. |
2 |
29 709 214 Kč |
|
|
ŠKODA DIGITAL s.r.o. |
1 |
28 182 557 Kč |
|
|
NANO Advanced s.r.o. |
1 |
25 398 866 Kč |
|
|
AI|ffinity s.r.o. |
1 |
25 000 000 Kč |
|
|
Lightigo s.r.o. |
1 |
25 000 000 Kč |
|
|
MATAPO a.s. |
1 |
24 997 625 Kč |
|
|
MEDIN, a.s. |
1 |
24 992 811 Kč |
|
|
HESTEGO a.s. |
1 |
24 992 667 Kč |
|
|
IN - EKO TEAM s.r.o. |
1 |
24 972 323 Kč |
|
|
STEELTEC CZ, s.r.o. |
1 |
24 918 697 Kč |
|
|
FUTURECYCLING Technology a.s. |
1 |
24 889 602 Kč |
|
|
LA composite, s.r.o. |
1 |
24 794 775 Kč |
|
|
PSI (Photon Systems Instruments), spol. s r.o. |
1 |
24 650 873 Kč |
|
|
Entry Engineering s.r.o. |
1 |
24 637 098 Kč |
|
|
TES VSETIN a.s. |
1 |
24 615 398 Kč |
|
|
ONE3D s.r.o. |
1 |
24 612 696 Kč |
|
|
PBS POWER EQUIPMENT, s.r.o. |
2 |
24 576 646 Kč |
|
|
Rieter CZ s.r.o. |
1 |
24 489 240 Kč |
|
|
CRYTUR, spol. s r.o. |
1 |
24 160 688 Kč |
|
|
DIANA Biotechnologies, a.s. |
1 |
23 628 902 Kč |
|
|
STEM Ústav empirických výzkumů, z.ú. |
3 |
22 359 463 Kč |
|
|
LaserTherm spol. s r.o. |
1 |
22 002 368 Kč |
|
|
CCOE s.r.o. |
1 |
21 974 226 Kč |
|
|
VALEO AUTOKLIMATIZACE k.s. |
1 |
21 963 766 Kč |
|
|
BOXED, s.r.o. |
1 |
21 086 803 Kč |
|
|
ADVACAM s.r.o. |
1 |
20 850 000 Kč |
|
|
IQS Group a.s. |
1 |
20 372 745 Kč |
|
|
ANAJ Czech, a.s. |
1 |
20 251 240 Kč |
|
|
Kiwi.com Labs s.r.o. |
1 |
19 863 633 Kč |
|
|
ComAp a.s. |
1 |
19 698 727 Kč |
|
|
Červenka Consulting s.r.o. |
1 |
19 499 982 Kč |
|
|
ON SEMICONDUCTOR CZECH REPUBLIC, s.r.o. |
1 |
18 772 660 Kč |
|
|
VAN-TEC MEDICAL s.r.o. |
1 |
18 712 645 Kč |
|
|
Frentech Aerospace s.r.o. |
1 |
18 595 770 Kč |
|
|
VDI Technologies s.r.o. |
1 |
18 553 381 Kč |
|
|
OPV s.r.o. |
1 |
18 352 776 Kč |
|
|
Honeywell International s.r.o. |
1 |
18 324 735 Kč |
|
|
Yunex, s.r.o. |
1 |
18 040 265 Kč |
|
|
Logmanager a.s. |
1 |
17 954 693 Kč |
|
|
KOVÁRNA a.s. |
1 |
17 865 000 Kč |
|
|
Lingea s.r.o. |
1 |
17 567 894 Kč |
|
|
EGU, a.s. |
2 |
17 394 692 Kč |
|
|
Bioinova, a.s. |
1 |
17 305 048 Kč |
|
|
AUMED, a.s. |
1 |
17 055 249 Kč |
|
|
IQS nano s.r.o. |
1 |
16 787 010 Kč |
|
|
SILENT - CZECH spol. s r. o. |
1 |
16 455 100 Kč |
|
|
ProSpon, spol. s r.o. |
1 |
16 450 000 Kč |
|
|
SATTELO s.r.o. |
1 |
16 384 811 Kč |
|
|
ATS-TELCOM PRAHA a.s. |
1 |
16 191 312 Kč |
|
|
Timotec Reinraumtechnik a.s. |
1 |
16 072 431 Kč |
|
|
VR LIFE s.r.o. |
2 |
15 648 555 Kč |
|
|
ADDICOO GROUP s.r.o. |
1 |
15 633 683 Kč |
|
|
Meopta s.r.o. |
1 |
15 362 987 Kč |
|
|
Tecpa s.r.o. |
1 |
15 359 356 Kč |
|
|
Agritec Plant Research s.r.o. |
1 |
14 981 305 Kč |
|
|
GEMA s.r.o. |
1 |
14 965 099 Kč |
|
|
VITON s.r.o. |
1 |
14 942 785 Kč |
|
|
ESSENCE LINE, s.r.o. |
1 |
14 868 997 Kč |
|
|
SQS Vláknová optika a.s. |
1 |
14 782 440 Kč |
|
|
UVB TECHNIK s.r.o. |
1 |
14 715 897 Kč |
|
|
Henry Gas a.s. |
1 |
14 666 507 Kč |
|
|
Doosan Škoda Power a.s. |
1 |
14 647 250 Kč |
|
|
Indorama Ventures Mobility Bohemia s.r.o. |
1 |
14 410 480 Kč |
|
|
ING DRAK s.r.o. |
1 |
14 320 087 Kč |
|
|
Farmet OFT s.r.o. |
1 |
13 884 747 Kč |
|
|
Centrum organické chemie s.r.o. |
1 |
13 880 000 Kč |
|
|
SINTEX, a.s. |
1 |
13 739 511 Kč |
|
|
SigutLabs s.r.o. |
1 |
13 736 544 Kč |
|
|
LEANCAT s.r.o. |
1 |
13 657 275 Kč |
|
|
WASHINA engineering s.r.o. |
1 |
13 608 153 Kč |
|
|
TESLA BLATNÁ, a.s. |
1 |
13 528 702 Kč |
|
|
EMEDIS s.r.o. |
1 |
13 424 780 Kč |
|
|
VF, a.s. |
1 |
13 370 280 Kč |
|
|
MSV elektronika s.r.o. |
1 |
13 294 322 Kč |
|
|
WISTA s.r.o. |
1 |
13 227 551 Kč |
|
|
Faktum Design s.r.o. |
1 |
12 894 000 Kč |
|
|
Hettich ČR k.s. |
1 |
12 787 500 Kč |
|
|
ENVISAN-GEM, a.s. |
1 |
12 721 085 Kč |
|
|
Maxion Wheels Czech s.r.o. |
1 |
12 531 000 Kč |
|
|
Elpro-Energo Transformers s.r.o. |
1 |
12 475 710 Kč |
|
|
ALKA Wildlife, o.p.s. |
2 |
12 395 697 Kč |
|
|
SYNPO, akciová společnost |
1 |
12 393 885 Kč |
|
|
GARDEN Studio, s.r.o. |
1 |
12 328 000 Kč |
|
|
EcoFuel Laboratories s.r.o. |
1 |
12 303 389 Kč |
|
|
agriKomp Bohemia s.r.o. |
1 |
12 053 000 Kč |
|
|
EDU-AI, o.p.s. |
1 |
11 989 827 Kč |
|
|
FlowerChecker s.r.o. |
1 |
11 961 666 Kč |
|
|
AI dětem, z.s. |
1 |
11 719 142 Kč |
|
|
BARVY A LAKY TELURIA, s.r.o. |
1 |
11 697 158 Kč |
|
|
BOULIT s.r.o. |
1 |
11 695 050 Kč |
|
|
NEVITECH s.r.o. |
1 |
11 605 291 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technologická agentura ČR v 2025 ve výši 8 171 084 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 2,99
|
|
Počet bodů 2,99 znamená pro Technologická agentura ČR celkově
135. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0020 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0056 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,1516 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0200 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1142 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,0053 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,299
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
2,99
|
|
Výsledný K-Index
|
2,986 |
|