Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 39 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1322 odpovídá 13,22 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 57 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,19.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1932 odpovídá 19,32 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0136 odpovídá 1,36 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
EXCALIBUR ARMY spol. s r.o. |
6 |
125 260 141 Kč |
|
|
SK-36381829 |
1 |
27 094 080 Kč |
|
|
CARGO DESIGN s.r.o. |
1 |
21 344 037 Kč |
|
|
THT Polička, s.r.o. |
2 |
21 084 503 Kč |
|
|
Zeppelin CZ s.r.o. |
8 |
20 997 611 Kč |
|
|
Česká kancelář pojistitelů |
4 |
14 776 522 Kč |
|
|
X |
26 |
14 430 385 Kč |
|
|
SIBOM s.r.o. |
4 |
12 630 370 Kč |
|
|
KOBIT, spol. s r.o. |
2 |
11 922 336 Kč |
|
|
STAVER Luže s.r.o. |
2 |
9 128 855 Kč |
|
|
MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o. |
12 |
8 807 815 Kč |
|
|
Auto Eder a.s. |
2 |
7 343 405 Kč |
|
|
Drone Profi s.r.o. |
1 |
6 115 403 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
4 |
5 877 560 Kč |
|
|
PARTNER-IPEX s.r.o. |
4 |
5 463 995 Kč |
|
|
JÍŠA s.r.o. |
1 |
5 196 067 Kč |
|
|
DFH s.r.o. |
8 |
4 433 221 Kč |
|
|
INTAR a.s. |
1 |
3 385 641 Kč |
|
|
ha-vel internet s.r.o. |
2 |
2 938 780 Kč |
|
|
FORCORP GROUP spol. s r.o. |
2 |
2 938 780 Kč |
|
|
VKUS-BUSTAN s.r.o. |
2 |
2 938 780 Kč |
|
|
TESTCAR s.r.o. |
2 |
2 938 780 Kč |
|
|
PRO URBAN s.r.o. |
2 |
2 196 337 Kč |
|
|
Agentura POZITIF s. r. o. |
2 |
2 035 670 Kč |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
11 |
1 912 743 Kč |
|
|
AUTOCENTRÁLA s.r.o. |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
DAXAR PROMOTION s.r.o. |
4 |
1 728 676 Kč |
|
|
Dräger Safety s.r.o. |
5 |
1 719 218 Kč |
|
|
SEKO system s.r.o. |
3 |
1 644 058 Kč |
|
|
WIA spol. s r.o. |
2 |
1 634 874 Kč |
|
|
DIGITAL TELECOMMUNICATIONS, spol. s r.o. |
12 |
1 630 215 Kč |
|
|
AUDIOPRO s.r.o. |
2 |
1 620 767 Kč |
|
|
Zahrada k domu s.r.o. |
2 |
1 564 012 Kč |
|
|
DECASPORT s.r.o. |
2 |
1 540 095 Kč |
|
|
TRUCK SERVICE GROUP s.r.o. |
1 |
1 530 870 Kč |
|
|
JOHNNY SERVIS s.r.o. |
2 |
1 528 102 Kč |
|
|
mjanik.net s.r.o. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
STK Rybnice s.r.o. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
SKARAB, s.r.o. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
FCC Česká republika, s.r.o. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
Západočeské komunální služby a.s. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
ORLEN Unipetrol RPA s.r.o. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
ÚVT Internet s.r.o. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
NAM system, a.s. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
POHRANIČNÍ STRÁŽ z.s. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
RCS Kladno, s.r.o. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
AVONET, s.r.o. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
SKUPINA TECHNICKÉ POMOCI z.s. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
CELANET spol. s r.o. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
7 |
1 371 309 Kč |
|
|
ELKOPLAST CZ, s.r.o. |
2 |
1 306 316 Kč |
|
|
BÍTEŠSKÁ DOPRAVNÍ SPOLEČNOST, spol. s r.o. |
3 |
1 096 000 Kč |
|
|
ProIZS CZ s.r.o. |
1 |
1 072 788 Kč |
|
|
Pramacom Prague spol. s r.o. |
3 |
1 022 616 Kč |
|
|
ConTech CZ, s.r.o. |
2 |
991 740 Kč |
|
|
PANAV, a.s. |
1 |
906 290 Kč |
|
|
ICZ.INFRA a.s. |
4 |
904 649 Kč |
|
|
Mevra computers s.r.o. |
1 |
755 476 Kč |
|
|
Vodní záchranná služba ČČK Brandýs nad Labem, pobočný spolek |
1 |
700 169 Kč |
|
|
LUING PYREX s.r.o. |
2 |
676 563 Kč |
|
|
INTERIER TECH s.r.o. |
1 |
646 237 Kč |
|
|
MASO-PROFIT s.r.o. |
1 |
587 922 Kč |
|
|
ELPOLS STAVBY s.r.o. |
1 |
577 862 Kč |
|
|
GoodPRO, s.r.o. |
2 |
565 024 Kč |
|
|
TATRA TRUCKS a.s. |
4 |
552 512 Kč |
|
|
ČKD Mobilní Jeřáby a.s. |
2 |
436 968 Kč |
|
|
OK ZEDNICKÉ PRÁCE s.r.o. |
1 |
413 291 Kč |
|
|
EUROINTERMETALL s.r.o. |
1 |
398 090 Kč |
|
|
TIMI CNC s.r.o. |
1 |
397 972 Kč |
|
|
SUBLAND-TECH s.r.o. |
2 |
372 963 Kč |
|
|
ICS Identifikační systémy, a.s. |
2 |
353 160 Kč |
|
|
Požární bezpečnost s.r.o. |
3 |
350 804 Kč |
|
|
MOLPIR GROUP CZ a.s. |
1 |
336 707 Kč |
|
|
TAXETT service, s.r.o. |
1 |
328 213 Kč |
|
|
Whitesoft s.r.o. |
1 |
310 039 Kč |
|
|
Agama PRO s.r.o. |
1 |
309 270 Kč |
|
|
EBF s.r.o. |
1 |
303 831 Kč |
|
|
CHLEBIŠ s.r.o. |
3 |
276 460 Kč |
|
|
Linea ateliér s.r.o. |
1 |
271 040 Kč |
|
|
Volvo Group Czech Republic, s.r.o. |
1 |
268 500 Kč |
|
|
SINTEX, a.s. |
2 |
257 737 Kč |
|
|
ESET software spol. s r.o. |
1 |
247 514 Kč |
|
|
FABOK spol. s r.o. |
3 |
239 394 Kč |
|
|
61880476 |
1 |
237 984 Kč |
|
|
Stroje Polák s.r.o. |
1 |
231 050 Kč |
|
|
NUVIA a.s. |
2 |
226 330 Kč |
|
|
Solich a Stavař s.r.o. |
2 |
208 819 Kč |
|
|
DMGASTRO s.r.o. |
2 |
164 033 Kč |
|
|
ANETE spol. s r.o. |
1 |
159 580 Kč |
|
|
UPS Technology a.s. |
2 |
156 200 Kč |
|
|
HANEL, spol. s r.o. |
1 |
155 790 Kč |
|
|
IMPER - ART s.r.o. |
1 |
146 749 Kč |
|
|
Ing. Zděnek Balcar |
1 |
144 000 Kč |
|
|
Serviscentrum Vysočina s.r.o. |
2 |
139 906 Kč |
|
|
B of B cars s.r.o. |
1 |
126 000 Kč |
|
|
PNEU HNÍDEK s.r.o. |
2 |
113 602 Kč |
|
|
Koutný spol. s r.o. |
2 |
107 121 Kč |
|
|
VESTIMENTUM s.r.o. |
2 |
104 326 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky v 2025 ve výši 1 469 390 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
4 |
|
|
X |
3 |
|
|
ha-vel internet s.r.o. |
2 |
|
|
FORCORP GROUP spol. s r.o. |
2 |
|
|
Česká kancelář pojistitelů |
2 |
|
|
VKUS-BUSTAN s.r.o. |
2 |
|
|
TESTCAR s.r.o. |
2 |
|
|
mjanik.net s.r.o. |
1 |
|
|
Auto Eder a.s. |
1 |
|
|
STK Rybnice s.r.o. |
1 |
|
|
SKARAB, s.r.o. |
1 |
|
|
FCC Česká republika, s.r.o. |
1 |
|
|
Západočeské komunální služby a.s. |
1 |
|
|
ORLEN Unipetrol RPA s.r.o. |
1 |
|
|
ÚVT Internet s.r.o. |
1 |
|
|
OTIS a.s. |
1 |
|
|
NAM system, a.s. |
1 |
|
|
POHRANIČNÍ STRÁŽ z.s. |
1 |
|
|
RCS Kladno, s.r.o. |
1 |
|
|
JOHNNY SERVIS s.r.o. |
1 |
|
|
SEKO system s.r.o. |
1 |
|
|
AVONET, s.r.o. |
1 |
|
|
Agentura POZITIF s. r. o. |
1 |
|
|
SKUPINA TECHNICKÉ POMOCI z.s. |
1 |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
1 |
|
|
DECASPORT s.r.o. |
1 |
|
|
AUDIOPRO s.r.o. |
1 |
|
|
DAXAR PROMOTION s.r.o. |
1 |
|
|
CELANET spol. s r.o. |
1 |
|
|
Dräger Safety s.r.o. |
1 |
|
|
Zahrada k domu s.r.o. |
1 |
|
|
WIA spol. s r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky v 2025 ve výši 1 469 390 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 8 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,24.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
NAM system, a.s. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
RCS Kladno, s.r.o. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
Mevra computers s.r.o. |
1 |
755 476 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
699 864 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky v 2025 ve výši 1 469 390 Kč
|
Obor Stroje a zařízení
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SK-36381829 |
1 |
27 094 080 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky v 2025 ve výši 1 469 390 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
EXCALIBUR ARMY spol. s r.o. |
2 |
124 000 316 Kč |
|
|
CARGO DESIGN s.r.o. |
1 |
21 344 037 Kč |
|
|
THT Polička, s.r.o. |
1 |
20 996 503 Kč |
|
|
Zeppelin CZ s.r.o. |
1 |
17 067 050 Kč |
|
|
KOBIT, spol. s r.o. |
1 |
11 788 836 Kč |
|
|
Drone Profi s.r.o. |
1 |
6 115 403 Kč |
|
|
Auto Eder a.s. |
1 |
5 874 015 Kč |
|
|
TESTCAR s.r.o. |
2 |
2 938 780 Kč |
|
|
STK Rybnice s.r.o. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
SKARAB, s.r.o. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
PANAV, a.s. |
1 |
906 290 Kč |
|
|
PARTNER-IPEX s.r.o. |
1 |
386 595 Kč |
|
|
PNEU HNÍDEK s.r.o. |
2 |
113 602 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky v 2025 ve výši 1 469 390 Kč
|
Obor Stavebnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
STAVER Luže s.r.o. |
2 |
9 128 855 Kč |
|
|
INTAR a.s. |
1 |
3 385 641 Kč |
|
|
PRO URBAN s.r.o. |
2 |
2 196 337 Kč |
|
|
X |
5 |
1 568 257 Kč |
|
|
OK ZEDNICKÉ PRÁCE s.r.o. |
1 |
413 291 Kč |
|
|
SUBLAND-TECH s.r.o. |
2 |
372 963 Kč |
|
|
Linea ateliér s.r.o. |
1 |
271 040 Kč |
|
|
Solich a Stavař s.r.o. |
1 |
198 921 Kč |
|
|
Ing. Zděnek Balcar |
1 |
144 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky v 2025 ve výši 1 469 390 Kč
|
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 10, tj. 90,91 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
3 |
4 408 170 Kč |
|
|
ha-vel internet s.r.o. |
2 |
2 938 780 Kč |
|
|
WIA spol. s r.o. |
2 |
1 634 874 Kč |
|
|
mjanik.net s.r.o. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
ÚVT Internet s.r.o. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
AVONET, s.r.o. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
CELANET spol. s r.o. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky v 2025 ve výši 1 469 390 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ORLEN Unipetrol RPA s.r.o. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
Vodohospodářské inženýrské služby, a.s. |
1 |
8 333 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky v 2025 ve výši 1 469 390 Kč
|
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 16, tj. 8,51 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
X |
17 |
9 745 805 Kč |
|
|
SIBOM s.r.o. |
3 |
4 130 369 Kč |
|
|
FORCORP GROUP spol. s r.o. |
2 |
2 938 780 Kč |
|
|
Česká kancelář pojistitelů |
2 |
2 938 780 Kč |
|
|
VKUS-BUSTAN s.r.o. |
2 |
2 938 780 Kč |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
10 |
1 772 757 Kč |
|
|
Dräger Safety s.r.o. |
5 |
1 719 218 Kč |
|
|
DAXAR PROMOTION s.r.o. |
3 |
1 648 206 Kč |
|
|
AUDIOPRO s.r.o. |
2 |
1 620 767 Kč |
|
|
DIGITAL TELECOMMUNICATIONS, spol. s r.o. |
11 |
1 555 800 Kč |
|
|
DECASPORT s.r.o. |
2 |
1 540 095 Kč |
|
|
Zeppelin CZ s.r.o. |
6 |
1 510 561 Kč |
|
|
Auto Eder a.s. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
FCC Česká republika, s.r.o. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
POHRANIČNÍ STRÁŽ z.s. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
SKUPINA TECHNICKÉ POMOCI z.s. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
Zahrada k domu s.r.o. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
ELKOPLAST CZ, s.r.o. |
2 |
1 306 316 Kč |
|
|
EXCALIBUR ARMY spol. s r.o. |
4 |
1 259 825 Kč |
|
|
MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o. |
9 |
1 161 146 Kč |
|
|
ProIZS CZ s.r.o. |
1 |
1 072 788 Kč |
|
|
ConTech CZ, s.r.o. |
2 |
991 740 Kč |
|
|
Pramacom Prague spol. s r.o. |
2 |
902 616 Kč |
|
|
DFH s.r.o. |
7 |
803 221 Kč |
|
|
ICZ.INFRA a.s. |
3 |
756 436 Kč |
|
|
Vodní záchranná služba ČČK Brandýs nad Labem, pobočný spolek |
1 |
700 169 Kč |
|
|
LUING PYREX s.r.o. |
2 |
676 563 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
6 |
671 445 Kč |
|
|
Agentura POZITIF s. r. o. |
1 |
566 280 Kč |
|
|
GoodPRO, s.r.o. |
2 |
565 024 Kč |
|
|
TATRA TRUCKS a.s. |
4 |
552 512 Kč |
|
|
EUROINTERMETALL s.r.o. |
1 |
398 090 Kč |
|
|
ICS Identifikační systémy, a.s. |
2 |
353 160 Kč |
|
|
Požární bezpečnost s.r.o. |
3 |
350 804 Kč |
|
|
MOLPIR GROUP CZ a.s. |
1 |
336 707 Kč |
|
|
TAXETT service, s.r.o. |
1 |
328 213 Kč |
|
|
Whitesoft s.r.o. |
1 |
310 039 Kč |
|
|
Agama PRO s.r.o. |
1 |
309 270 Kč |
|
|
EBF s.r.o. |
1 |
303 831 Kč |
|
|
CHLEBIŠ s.r.o. |
3 |
276 460 Kč |
|
|
Volvo Group Czech Republic, s.r.o. |
1 |
268 500 Kč |
|
|
SINTEX, a.s. |
2 |
257 737 Kč |
|
|
BÍTEŠSKÁ DOPRAVNÍ SPOLEČNOST, spol. s r.o. |
2 |
249 000 Kč |
|
|
ESET software spol. s r.o. |
1 |
247 514 Kč |
|
|
FABOK spol. s r.o. |
3 |
239 394 Kč |
|
|
61880476 |
1 |
237 984 Kč |
|
|
PARTNER-IPEX s.r.o. |
2 |
237 400 Kč |
|
|
Stroje Polák s.r.o. |
1 |
231 050 Kč |
|
|
NUVIA a.s. |
2 |
226 330 Kč |
|
|
SEKO system s.r.o. |
2 |
174 668 Kč |
|
|
DMGASTRO s.r.o. |
2 |
164 033 Kč |
|
|
UPS Technology a.s. |
2 |
156 200 Kč |
|
|
HANEL, spol. s r.o. |
1 |
155 790 Kč |
|
|
IMPER - ART s.r.o. |
1 |
146 749 Kč |
|
|
Serviscentrum Vysočina s.r.o. |
2 |
139 906 Kč |
|
|
KOBIT, spol. s r.o. |
1 |
133 500 Kč |
|
|
B of B cars s.r.o. |
1 |
126 000 Kč |
|
|
VESTIMENTUM s.r.o. |
2 |
104 326 Kč |
|
|
METRANS, a.s. |
1 |
101 640 Kč |
|
|
Martin Tomša |
1 |
98 800 Kč |
|
|
Aleš Eisenstein |
1 |
95 000 Kč |
|
|
TEXAS CONNECTION s.r.o. |
1 |
93 204 Kč |
|
|
PRIMA OUTDOOR, s.r.o. |
1 |
93 030 Kč |
|
|
CN SERVIS, spol. s r.o. |
1 |
91 000 Kč |
|
|
ČKD Mobilní Jeřáby a.s. |
1 |
90 000 Kč |
|
|
AXA truck a.s. |
1 |
90 000 Kč |
|
|
THT Polička, s.r.o. |
1 |
88 000 Kč |
|
|
Zderaz, zemědělské družstvo |
1 |
87 000 Kč |
|
|
Koutný spol. s r.o. |
1 |
83 018 Kč |
|
|
Sahm s.r.o. |
1 |
82 274 Kč |
|
|
REO AMOS, spol. s r. o. |
1 |
82 100 Kč |
|
|
Elektromontáže Valný s.r.o. |
1 |
81 388 Kč |
|
|
Trade FIDES, a.s. |
1 |
72 253 Kč |
|
|
ROS OPOČNO s.r.o. |
1 |
69 696 Kč |
|
|
Marcel Fürster |
1 |
68 988 Kč |
|
|
Gruna, s.r.o. |
2 |
66 743 Kč |
|
|
Pletárna DUDA s.r.o. |
1 |
65 162 Kč |
|
|
TRIDES, s.r.o. |
1 |
64 668 Kč |
|
|
ML-Elektro System s.r.o. |
1 |
62 896 Kč |
|
|
ADAM EXCLUSIVE s.r.o. |
1 |
60 912 Kč |
|
|
JOHNNY SERVIS s.r.o. |
1 |
58 712 Kč |
|
|
D & V technika s.r.o. |
1 |
58 443 Kč |
|
|
Claritas s.r.o. |
1 |
49 287 Kč |
|
|
Benet v.o.s. |
1 |
26 953 Kč |
|
|
NORTHMAN OUTDOOR s.r.o. |
1 |
26 308 Kč |
|
|
Solich a Stavař s.r.o. |
1 |
9 898 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky v 2025 ve výši 1 469 390 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 66,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SIBOM s.r.o. |
1 |
8 500 001 Kč |
|
|
X |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky v 2025 ve výši 1 469 390 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Západočeské komunální služby a.s. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky v 2025 ve výši 1 469 390 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 11,76 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o. |
3 |
7 646 669 Kč |
|
|
JÍŠA s.r.o. |
1 |
5 196 067 Kč |
|
|
PARTNER-IPEX s.r.o. |
1 |
4 840 000 Kč |
|
|
DFH s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Zeppelin CZ s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
AUTOCENTRÁLA s.r.o. |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
TRUCK SERVICE GROUP s.r.o. |
1 |
1 530 870 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
SEKO system s.r.o. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
BÍTEŠSKÁ DOPRAVNÍ SPOLEČNOST, spol. s r.o. |
1 |
847 000 Kč |
|
|
MASO-PROFIT s.r.o. |
1 |
587 922 Kč |
|
|
TIMI CNC s.r.o. |
1 |
397 972 Kč |
|
|
ČKD Mobilní Jeřáby a.s. |
1 |
346 968 Kč |
|
|
ANETE spol. s r.o. |
1 |
159 580 Kč |
|
|
X |
1 |
114 200 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky v 2025 ve výši 1 469 390 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Česká kancelář pojistitelů |
2 |
11 837 742 Kč |
|
|
Agentura POZITIF s. r. o. |
1 |
1 469 390 Kč |
|
|
X |
1 |
1 469 390 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky v 2025 ve výši 1 469 390 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 6,97
|
|
Počet bodů 6,97 znamená pro Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky celkově
1056. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,1322 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1054 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0159 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0136 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1932 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2372 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,697
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
6,97
|
|
Výsledný K-Index
|
6,974 |
|