| Firma |
Dotace obdržené firmou |
Vztah Monika Babišová s firmou |
|
Synthesia, a.s.
|
139 dotací
ve výši 1 mld. Kč
|
|
|
Vodňanské kuře, s.r.o.
|
221 dotací
ve výši 1 mld. Kč
|
|
|
Lovochemie, a.s.
|
74 dotací
ve výši 937 mil. Kč
|
|
|
ANIMO Žatec, a.s.
|
127 dotací
ve výši 803 mil. Kč
|
|
|
SPV Pelhřimov, a.s.
|
120 dotací
ve výši 650 mil. Kč
|
|
|
LIPRA PORK, a.s.
|
105 dotací
ve výši 640 mil. Kč
|
|
|
Mlékárna Hlinsko, a.s.
|
93 dotací
ve výši 544 mil. Kč
|
|
|
OLMA, a.s.
|
39 dotací
ve výši 543 mil. Kč
|
|
|
Výkrm Třebíč, s.r.o.
|
77 dotací
ve výši 463 mil. Kč
|
|
|
AGRO Jevišovice, a.s.
|
257 dotací
ve výši 459 mil. Kč
|
|
|
ZEAS Puclice a.s.
|
187 dotací
ve výši 434 mil. Kč
|
|
|
DZV NOVA, a.s.
|
184 dotací
ve výši 410 mil. Kč
|
|
|
Výkrm Tagrea, s.r.o.
|
89 dotací
ve výši 398 mil. Kč
|
|
|
CIZ - AGRO, a.s.
|
271 dotací
ve výši 373 mil. Kč
|
|
|
ZS Vilémov, a.s.
|
172 dotací
ve výši 360 mil. Kč
|
|
|
KLADRUBSKÁ a.s.
|
150 dotací
ve výši 334 mil. Kč
|
|
|
ZEM, a.s.
|
171 dotací
ve výši 315 mil. Kč
|
|
|
ALIMEX NEZVĚSTICE a.s.
|
164 dotací
ve výši 315 mil. Kč
|
|
|
Poděbradská blata, a.s.
|
127 dotací
ve výši 307 mil. Kč
|
|
|
Svornost Těmice, a.s.
|
239 dotací
ve výši 304 mil. Kč
|
|
|
DEZA, a.s.
|
16 dotací
ve výši 293 mil. Kč
|
|
|
ZEMOS a.s.
|
142 dotací
ve výši 278 mil. Kč
|
|
|
Oseva Agri Chrudim, a.s.
|
157 dotací
ve výši 268 mil. Kč
|
|
|
Lužanská zemědělská a.s.
|
187 dotací
ve výši 267 mil. Kč
|
|
|
Vodňanská drůbež, a.s.
|
33 dotací
ve výši 249 mil. Kč
|
|
|
ZKS AGRO ZAHOŘANY s.r.o.
|
188 dotací
ve výši 240 mil. Kč
|
|
|
Kostelecké uzeniny a.s.
|
58 dotací
ve výši 226 mil. Kč
|
|
|
ZOD Zálabí, a.s.
|
160 dotací
ve výši 214 mil. Kč
|
|
|
ZAS Podchotucí, a.s.
|
92 dotací
ve výši 212 mil. Kč
|
|
|
LUPOFYT s.r.o.
|
133 dotací
ve výši 196 mil. Kč
|
|
|
Zemědělská společnost Blšany s.r.o.
|
153 dotací
ve výši 195 mil. Kč
|
|
|
Fatra, a.s.
|
56 dotací
ve výši 188 mil. Kč
|
|
|
1. Hradecká zemědělská a.s.
|
166 dotací
ve výši 183 mil. Kč
|
|
|
AGROPODNIK Hodonín a.s.
|
101 dotací
ve výši 179 mil. Kč
|
|
|
RYNAGRO a.s.
|
151 dotací
ve výši 178 mil. Kč
|
|
|
ZD Křečhoř a.s.
|
124 dotací
ve výši 174 mil. Kč
|
|
|
První zemědělská Záhornice, a.s.
|
91 dotací
ve výši 168 mil. Kč
|
|
|
ZS Vysočina, a.s.
|
168 dotací
ve výši 160 mil. Kč
|
|
|
SCHROM FARMS spol. s r.o.
|
192 dotací
ve výši 155 mil. Kč
|
|
|
AGD Kačice, s.r.o.
|
148 dotací
ve výši 155 mil. Kč
|
|
|
Zemědělská akciová společnost Březno
|
147 dotací
ve výši 147 mil. Kč
|
|
|
STATEK BŘEŽANY, spol. s r.o.
|
117 dotací
ve výši 145 mil. Kč
|
|
|
Primagra, a.s.
|
33 dotací
ve výši 143 mil. Kč
|
|
|
PODCHŘIBÍ JEŽOV, a.s.
|
113 dotací
ve výši 143 mil. Kč
|
|
|
Cerea, a.s.
|
42 dotací
ve výši 140 mil. Kč
|
|
|
PENAM, a.s.
|
31 dotací
ve výši 137 mil. Kč
|
|
|
Vlčnovská zemědělská a.s.
|
168 dotací
ve výši 135 mil. Kč
|
|
|
AGROPARKL spol. s r.o.
|
125 dotací
ve výši 134 mil. Kč
|
|
|
VSV, a.s.
|
158 dotací
ve výši 134 mil. Kč
|
|
|
Agro Čejetice s.r.o.
|
114 dotací
ve výši 129 mil. Kč
|
|
|
Krahulík-MASOZÁVOD Krahulčí, a.s.
|
32 dotací
ve výši 129 mil. Kč
|
|
|
ZERA, a.s.
|
84 dotací
ve výši 126 mil. Kč
|
|
|
AGS AGRO České Budějovice a.s.
|
107 dotací
ve výši 125 mil. Kč
|
|
|
AGROCOM HRUŠOVANY spol. s r.o.
|
101 dotací
ve výši 114 mil. Kč
|
|
|
AFEED, a.s.
|
15 dotací
ve výši 114 mil. Kč
|
|
|
PRECHEZA a.s.
|
36 dotací
ve výši 109 mil. Kč
|
|
|
Královská stezka o.p.s.
|
58 dotací
ve výši 107 mil. Kč
|
|
|
Wotan Forest, a.s.
|
37 dotací
ve výši 107 mil. Kč
|
|
|
Petrohradská, společnost s ručením omezeným
|
118 dotací
ve výši 104 mil. Kč
|
|
|
AG AGROPRIM, s.r.o.
|
114 dotací
ve výši 103 mil. Kč
|
|
|
Centrum organické chemie s.r.o.
|
6 dotací
ve výši 101 mil. Kč
|
|
|
Pekárna Zelená louka, a.s.
|
3 dotace
ve výši 100 mil. Kč
|
|
|
AGRO Rozsochy, a.s.
|
180 dotací
ve výši 99 mil. Kč
|
|
|
T U F A , společnost s ručením omezeným
|
97 dotací
ve výši 95 mil. Kč
|
|
|
CHMELEX,spol. s r.o.
|
83 dotací
ve výši 94 mil. Kč
|
|
|
Zemědělská obchodní společnost Onomyšl, a.s.
|
123 dotací
ve výši 94 mil. Kč
|
|
|
ZEOS Brnířov a.s.
|
108 dotací
ve výši 89 mil. Kč
|
|
|
PRVNÍ ŽATECKÁ a.s.
|
53 dotací
ve výši 86 mil. Kč
|
|
|
AGRO Vnorovy, a.s.
|
131 dotací
ve výši 86 mil. Kč
|
|
|
Výzkumný ústav organických syntéz a.s.
|
16 dotací
ve výši 85 mil. Kč
|
|
|
ZEVA CHLÍSTOVICE, a.s.
|
123 dotací
ve výši 85 mil. Kč
|
|
|
MAVEX AGRO, spol. s r.o.
|
45 dotací
ve výši 82 mil. Kč
|
|
|
Ethanol Energy a.s.
|
9 dotací
ve výši 75 mil. Kč
|
|
|
Chmelař, společnost s ručením omezeným
|
127 dotací
ve výši 71 mil. Kč
|
|
|
Krajské sdružení NS MAS ČR Ústeckého kraje, z.s.
|
3 dotace
ve výši 70 mil. Kč
|
|
|
ZZN Pelhřimov a. s.
|
18 dotací
ve výši 68 mil. Kč
|
|
|
Agrobech, s.r.o.
|
90 dotací
ve výši 65 mil. Kč
|
|
|
SADY CZ, s.r.o.
|
42 dotací
ve výši 61 mil. Kč
|
|
|
AGRO Jinín a.s.
|
105 dotací
ve výši 60 mil. Kč
|
|
|
M + A + J s.r.o.
|
99 dotací
ve výši 60 mil. Kč
|
|
|
ČESKÁ VEJCE FARMS, s.r.o.
|
35 dotací
ve výši 59 mil. Kč
|
|
|
AGROSPOL PETROVICE s.r.o.
|
40 dotací
ve výši 55 mil. Kč
|
|
|
DRUKO STŘÍŽOV s.r.o.
|
52 dotací
ve výši 51 mil. Kč
|
|
|
Doubravická, a.s.
|
85 dotací
ve výši 51 mil. Kč
|
|
|
FARMTEC a.s.
|
137 dotací
ve výši 50 mil. Kč
|
|
|
Statek Lom s.r.o.
|
60 dotací
ve výši 45 mil. Kč
|
|
|
FYTO spol. s r.o.
|
59 dotací
ve výši 45 mil. Kč
|
|
|
ZEMSPOL, spol. s r.o.
|
62 dotací
ve výši 44 mil. Kč
|
|
|
NAVOS, a.s.
|
26 dotací
ve výši 43 mil. Kč
|
|
|
Agrobor, s.r.o.
|
91 dotací
ve výši 43 mil. Kč
|
|
|
Národní síť Místních akčních skupin České republiky, z.s.
|
21 dotací
ve výši 42 mil. Kč
|
|
|
KMOTR - Masna Kroměříž a.s.
|
50 dotací
ve výši 41 mil. Kč
|
|
|
RK Náklo, s.r.o.
|
54 dotací
ve výši 41 mil. Kč
|
|
|
Nový Dvůr Kunovice, a.s.
|
39 dotací
ve výši 41 mil. Kč
|
|
|
PREOL, a.s.
|
9 dotací
ve výši 40 mil. Kč
|
|
|
AGRO Plchov s.r.o.
|
68 dotací
ve výši 40 mil. Kč
|
|
|
SD Pomoraví, s.r.o.
|
46 dotací
ve výši 40 mil. Kč
|
|
|
ZEAS Mančice, a.s.
|
95 dotací
ve výši 38 mil. Kč
|
|
|
Zlaté chmelové údolí, s.r.o.
|
71 dotací
ve výši 37 mil. Kč
|
|
|
LUNY, s.r.o.
|
99 dotací
ve výši 36 mil. Kč
|
|
|
AGROFERT, a.s.
|
19 dotací
ve výši 36 mil. Kč
|
|
|
AGRO Přešovice, a.s.
|
35 dotací
ve výši 36 mil. Kč
|
|
|
CS CABOT, spol. s r.o.
|
7 dotací
ve výši 32 mil. Kč
|
|
|
CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec
|
11 dotací
ve výši 31 mil. Kč
|
|
|
VP & DJ s.r.o.
|
53 dotací
ve výši 30 mil. Kč
|
|
|
AgroZZN, a.s.
|
31 dotací
ve výši 28 mil. Kč
|
|
|
UNILES, a.s.
|
146 dotací
ve výši 28 mil. Kč
|
|
|
AGRO Mikulovice, s.r.o.
|
34 dotací
ve výši 27 mil. Kč
|
|
|
Teritoriální pakt zaměstnanosti Pardubického kraje, z.ú.
|
16 dotací
ve výši 27 mil. Kč
|
|
|
ZZN Polabí, a.s.
|
19 dotací
ve výši 27 mil. Kč
|
|
|
PAPEI, a.s.
|
70 dotací
ve výši 26 mil. Kč
|
|
|
Zemědělská společnost Třebívlice a.s.
|
25 dotací
ve výši 26 mil. Kč
|
|
|
Odbyt Ovčáry s.r.o.
|
20 dotací
ve výši 24 mil. Kč
|
|
|
Farma Holešov s.r.o.
|
61 dotací
ve výši 23 mil. Kč
|
|
|
VEJPRNICE ENERGO, s.r.o.
|
24 dotací
ve výši 22 mil. Kč
|
|
|
AGRO-TEX a.s.
|
30 dotací
ve výši 21 mil. Kč
|
|
|
MORAVA - HOP s. r. o.
|
61 dotací
ve výši 20 mil. Kč
|
|
|
GARSPOL, s.r.o.
|
41 dotací
ve výši 19 mil. Kč
|
|
|
AGROTEC a.s.
|
47 dotací
ve výši 18 mil. Kč
|
|
|
ISCARE a.s.
|
5 dotací
ve výši 16 mil. Kč
|
|
|
PRVNÍ PRIVÁTNÍ CHIRURGICKÉ CENTRUM, spol. s r. o.
|
4 dotace
ve výši 16 mil. Kč
|
|
|
Flamengo květiny s.r.o.
|
183 dotací
ve výši 15 mil. Kč
|
|
|
APEX AGRO, s.r.o.
|
29 dotací
ve výši 15 mil. Kč
|
|
|
UNITED BAKERIES a.s.
|
3 dotace
ve výši 13 mil. Kč
|
|
|
MAFRA, a.s.
|
5 dotací
ve výši 11 mil. Kč
|
|
|
CHMEL PODLESÍ, s.r.o.
|
22 dotací
ve výši 10 mil. Kč
|
|
|
ČESKÁ VEJCE CZ, a.s.
|
2 dotace
ve výši 10 mil. Kč
|
|
|
V. F. HUMULUS, s.r.o.
|
82 dotací
ve výši 9 mil. Kč
|
|
|
IRSnet CZ s.r.o.
|
3 dotace
ve výši 9 mil. Kč
|
|
|
Kemwater ProChemie s.r.o.
|
3 dotace
ve výši 8 mil. Kč
|
|
|
Farma Boroví, s.r.o.
|
16 dotací
ve výši 7 mil. Kč
|
|
|
GynCentrum, spol. s r.o.
|
3 dotace
ve výši 6 mil. Kč
|
|
|
Krajské sdružení NS MAS Středočeského kraje
|
3 dotace
ve výši 6 mil. Kč
|
|
|
Krajské sdružení NS MAS ČR Jihočeského kraje
|
17 dotací
ve výši 5 mil. Kč
|
|
|
AGROPODNIK DOMAŽLICE a. s.
|
11 dotací
ve výši 4 mil. Kč
|
|
|
GENNET, s.r.o.
|
1 dotace
ve výši 4 mil. Kč
|
|
|
Výrobně obchodní družstvo
|
7 dotací
ve výši 4 mil. Kč
|
|
|
OSEVA, a.s.
|
35 dotací
ve výši 4 mil. Kč
|
|
|
PMU CZ, a.s.
|
63 dotací
ve výši 4 mil. Kč
|
|
|
První novinová společnost a.s.
|
4 dotace
ve výši 3 mil. Kč
|
|
|
Logistics Solution, a.s.
|
32 dotací
ve výši 3 mil. Kč
|
|
|
Krajské sdružení NS MAS ČR Olomouckého kraje
|
5 dotací
ve výši 3 mil. Kč
|
|
|
AGROTECHNIC MORAVIA a.s.
|
2 dotace
ve výši 3 mil. Kč
|
|
|
ACOMWARE s.r.o.
|
5 dotací
ve výši 3 mil. Kč
|
|
|
Národní centrum podpory energetických komunit z.ú.
|
1 dotace
ve výši 3 mil. Kč
|
|
|
HRADECKÁ POLIKLINIKA III, s.r.o.
|
2 dotace
ve výši 2 mil. Kč
|
|
|
ARBO, spol. s r.o.
|
13 dotací
ve výši 2 mil. Kč
|
|
|
STORGE s.r.o.
|
5 dotací
ve výši 2 mil. Kč
|
|
|
Družstvo PRAGOLAKTOS
|
4 dotace
ve výši 2 mil. Kč
|
|
|
LED MULTIMEDIA s.r.o.
|
1 dotace
ve výši 2 mil. Kč
|
|
|
TOP HOP spol. s r.o.
|
8 dotací
ve výši 1 mil. Kč
|
|
|
TK DEZA Valašské Meziříčí spol. s r.o.
|
4 dotace
ve výši 931 727 Kč
|
|
|
Reprofit International s.r.o.
|
1 dotace
ve výši 851 965 Kč
|
|
|
Mediaprint & Kapa Pressegrosso, spol. s r.o.
|
2 dotace
ve výši 848 743 Kč
|
|
|
AGF Food Logistics, a.s.
|
4 dotace
ve výši 623 923 Kč
|
|
|
CENTROPROJEKT GROUP a.s.
|
6 dotací
ve výši 548 852 Kč
|
|
|
Krajské sdružení NS MAS ČR Jihomoravského kraje, pobočný spolek
|
2 dotace
ve výši 455 499 Kč
|
|
|
CODUM s.r.o.
|
1 dotace
ve výši 399 130 Kč
|
|
|
Dům zdraví spol. s r.o.
|
1 dotace
ve výši 380 143 Kč
|
|
|
IVF Clinic a.s.
|
2 dotace
ve výši 356 624 Kč
|
|
|
IMOBA, a.s.
|
6 dotací
ve výši 285 180 Kč
|
Monika Babišová (*1974) /Člen statutárního orgánu/ v IMOBA, a.s. (11.06.2008 - 29.08.2018)
|
|
FL Service, s.r.o.
|
1 dotace
ve výši 186 532 Kč
|
|
|
PROFROST a.s.
|
1 dotace
ve výši 142 471 Kč
|
|
|
Mediaservis, s.r.o.
|
1 dotace
ve výši 128 339 Kč
|
|
|
Krajské sdružení NS MAS ČR Královéhradeckého kraje
|
2 dotace
ve výši 120 000 Kč
|
|
|
KEMIFLOC a.s.
|
1 dotace
ve výši 119 885 Kč
|
|
|
Stanice O, a.s.
|
1 dotace
ve výši 119 352 Kč
|
|
|
AGRO Radomyšl a.s.
|
3 dotace
ve výši 99 558 Kč
|
|
|
Drůbež Libotenice a.s.
|
1 dotace
ve výši 90 000 Kč
|
|
|
BLUECHEM a.s.
|
2 dotace
ve výši 67 070 Kč
|
|
|
Hepato-Gastroenterologie HK, s.r.o.
|
1 dotace
ve výši 65 450 Kč
|
|
|
Imunoglukan CZ s.r.o.
|
1 dotace
ve výši 60 143 Kč
|
|
|
MEDIAP, spol. s r.o.
|
1 dotace
ve výši 60 036 Kč
|
|
|
NAVOS FARM TECHNIC s.r.o.
|
3 dotace
ve výši 55 117 Kč
|
|
|
Logistics Solution, s.r.o.
|
1 dotace
ve výši 48 542 Kč
|
|
|
Online People s.r.o.
|
1 dotace
ve výši 42 075 Kč
|
|
|
Krajské sdružení NS MAS ČR Moravskoslezského kraje
|
1 dotace
ve výši 40 000 Kč
|
|
|
SILO - KRZ s.r.o.
|
1 dotace
ve výši 30 758 Kč
|
|
|
AGROGETANA s.r.o.
|
2 dotace
ve výši 21 345 Kč
|
|
|
CTshipper, s.r.o.
|
1 dotace
ve výši 10 686 Kč
|
|
|
Endokrinologie HK s.r.o.
|
1 dotace
ve výši 5 951 Kč
|
|
|
PNS Grosso s.r.o.
|
1 dotace
ve výši 464 Kč
|
|