Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky Sponzoři & firmy
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Thomas Duvenbeck (*1966)

Bez vazby na politiku

Thomas Duvenbeck

 (*1966)

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této osoby.

Upozornit na novinky o Thomas Duvenbeck

Souhrnné statistiky smluv pro Thomas Duvenbeck

Statistiky smluv, které uzavřely firmy s vazbou na Thomas Duvenbeck

2 smlouvy za celkem 68 mil. Kč


Detailní statistiky smluv po firmách s vazbou na Thomas Duvenbeck

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Thomas Duvenbeck s firmou
Thomas Duvenbeck Immobilien s.r.o. 2 smlouvy
celkem 68 mil. Kč
Thomas Duvenbeck (*1966) /Společník s vkladem/ v Thomas Duvenbeck Immobilien s.r.o. (05.12.2008 - 20.04.2022)

Thomas Duvenbeck se angažuje či angažoval v dalších 4 firmách, které nemají žádné obchodní vztahy se státem (uložené v registru smluv).