Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Jiří Šťovíček (*1974)

Sponzor polit. strany

Jiří Šťovíček

 (*1974)

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této osoby.

Vše o Jiří Šťovíček

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

  • BETON POINT s.r.o.
    Jiří Šťovíček (*1974) /Člen statutárního orgánu/ v BETON POINT s.r.o. (od 30.11.2017)
  • JETSURF Pardubice, z.s.
    Jiří Šťovíček (*1974) /Člen statutárního orgánu/ v JETSURF Pardubice, z.s. (od 18.05.2021)
  • Pro Art company s.r.o.
    Jiří Šťovíček (*1974) /Člen statutárního orgánu, Společník s vkladem/ v Pro Art company s.r.o. (od 16.11.2001)
  • M-Bet s.r.o.
    Jiří Šťovíček (*1974) /Člen statutárního orgánu/ v M-Bet s.r.o. (od 13.08.2007)
  • HBP Pardubice s.r.o.
    Jiří Šťovíček (*1974) /Společník s vkladem/ v HBP Pardubice s.r.o. (od 09.09.2016)
  • Pro Art company s.r.o.
    Jiří Šťovíček (*1974) /Člen statutárního orgánu, Společník s vkladem/ v Pro Art company s.r.o. (od 16.11.2001)
  • Pro Art company s.r.o.
    Jiří Šťovíček (*1974) /Člen statutárního orgánu, Společník s vkladem/ v Pro Art company s.r.o. (od 16.11.2001)
  • V i k i n g spol. s r.o.
    Jiří Šťovíček (*1974) /Společník s vkladem/ v V i k i n g spol. s r.o. (24.08.2015 - 10.05.2022)
  • MSWTC, z.s.
    Jiří Šťovíček (*1974) /Člen kontrolní komise - Z/ v MSWTC, z.s. (od 12.10.2022)

Osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, člen orgánu společnosti) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (tzn. až 5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nemusíme v některých případech zobrazovat vazby osob se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.