Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky Sponzoři & firmy PastVina 
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Hlídač Vodohospodářský info portál VODA Týdenní dostupnost pro Vodohospodářský info portál VODA

Vodohospodářský info portál VODA
http://voda.gov.cz

Česká inspekce životního prostředí Vyhledávání a prohlížení údajů o stavu vod a jejich zobrazení v mapových podkladech geoportálu.


Zabezpečení komunikace

A
Certifikát expiruje za 98 dní.

Výsledek analýzy HTTPS na voda.gov.cz ze dne 30.06.2026

Všechno je v nejlepším pořádku a web se drží doporučených postupů.


Dostupnost za poslední týden

V období od 24.06.2026 14:23 do 01.07.2026 14:22 běžela služba v pořádku po 99,70 % doby. Pomalu běžela 0,19 % (tj. celkem 19,4 minut).

Nedostupná byla 0,11 % (tj. celkem 10,8 minut). Nejdelší výpadek trval 11,8 hodin.


Dostupnost serveru

Za poslední 4 hodiny

Za posledních 24 hodin

Za posledních 7 dní

Další služby

Hlídání dostupnosti státních webů. Co to vlastně děláme?

Měříme každou minutu, zda důležité weby státu vůbec běží, a pokud ano, tak jak rychle odpovídají. A tomu odpovídají i zobrazené barvy. Pokud služba odpovídá rychle, dáváme zelenou - v pořádku. Pokud odpovídá déle, dáváme oranžovou - pomalá odpověď.. Pokud neodpoví nebo odpoví za dlouhou dobu, použijeme červenou za nedostupnost.

Systém hodnocení HTTPS je jednoduchý: A+ je nejlepší známka, F nejhorší, M znamená špatné jméno serveru v certifikátu, T znamená špatný certifikát, X že zabezpečený přenos není vůbec podporován.

Podrobný popis měření a hodnocení.

Údaje na této stránce mohou být až 20 minut staré.