Úřad - orgán veřejné moci. Organizační složka státu. Je součástí 11 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Simona Vojíková
změna 02.09.2024
| Založeno | 01.01.1972 |
| IČO | 00024678 |
| Datová schránka | iurabu8 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 144 smluv za celkem 20 mil. Kč;
3,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 163 175 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pluxee Česká republika a.s. | 5 | 438 975 Kč |
| Allianz pojišťovna, a.s. | 2 | 46 032 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Okresní soud v Prachaticích | 7 | 485 007 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Administrativní služby, stravenky | 11 | 806 190 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 590 662 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 245 969 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 174 240 Kč |
| Odpady | 2 | 136 972 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 95 513 Kč |
| IT | 1 | 11 616 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pluxee Česká republika a.s. | 11 | 806 190 Kč |
| Servis Musil, s.r.o. | 2 | 590 662 Kč |
| Jindřich Vála | 2 | 257 585 Kč |
| Karel Talafous | 1 | 219 893 Kč |
| BCV solutions s. r. o. | 1 | 174 240 Kč |
| Technické služby Prachatice, s.r.o. | 1 | 136 972 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 136 724 Kč |
| ABG GROUP PT s.r.o. | 1 | 95 513 Kč |
| Město Prachatice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Okresní soud v Prachaticích | 21 | 2 417 778 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 1 | 1 390 488 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 12 | 713 160 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 61 312 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ABY servis, s.r.o. | 1 | 1 390 488 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 12 | 713 160 Kč |
| Caleum a.s. | 1 | 214 170 Kč |
| ABG GROUP PT s.r.o. | 1 | 61 312 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 13 068 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| ČEVAK a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Okresní soud v Prachaticích | 19 | 2 392 198 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Administrativní služby, stravenky | 10 | 859 680 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 719 314 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 245 421 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 6 | 162 564 Kč |
| IT Hardware | 2 | 127 698 Kč |
| Kancelář | 1 | 87 991 Kč |
| IT | 1 | 81 711 Kč |
| Nábytek | 1 | 69 930 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pluxee Česká republika a.s. | 11 | 937 170 Kč |
| Karel Talafous | 1 | 595 049 Kč |
| ZM Servis, spol. s r.o. | 2 | 184 174 Kč |
| CBMP s.r.o. | 1 | 127 200 Kč |
| Vlastimil Kubiš | 1 | 124 265 Kč |
| Jindřich Vála | 1 | 118 221 Kč |
| ITS akciová společnost | 1 | 110 746 Kč |
| POS Digital s.r.o. | 1 | 81 711 Kč |
| NODE MORAVA s.r.o. | 1 | 69 930 Kč |
| STEJKR, spol. s r.o. | 2 | 34 316 Kč |
| Eagle Eyes a.s. | 2 | 21 780 Kč |
| XANADU a.s. | 1 | 16 952 Kč |
| MP toner,spol.s r.o. | 1 | 10 285 Kč |
| Obec Hracholusky | 1 | 0 Kč |
| Výtahy Line, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Okresní soud v Prachaticích | 28 | 2 431 799 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 4 300 829 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 13 | 887 280 Kč |
| IT Hardware | 3 | 236 396 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 128 260 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 3 | 43 560 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 11 053 Kč |
| Osobní vozidla | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výtahy Line, s.r.o. | 2 | 4 300 829 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 13 | 887 280 Kč |
| Zdeněk Mrzena | 1 | 128 260 Kč |
| Jindřich Vála | 1 | 115 434 Kč |
| ITS akciová společnost | 1 | 71 979 Kč |
| M Computers s.r.o. | 1 | 48 983 Kč |
| Eagle Eyes a.s. | 3 | 43 560 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 11 053 Kč |
| Škoda Auto a.s. | 1 | 0 Kč |
| DOMUS Prachatice s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Allianz pojišťovna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Okresní soud v Prachaticích | 26 | 5 607 378 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Administrativní služby, stravenky | 294 | 21 035 310 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 31 | 3 385 179 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 166 108 Kč |
| IT Hardware | 1 | 134 746 Kč |
| IT | 1 | 94 257 Kč |
| Nábytek | 1 | 91 174 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 89 855 Kč |
| Telco | 2 | 87 991 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pluxee Česká republika a.s. | 6 | 458 400 Kč |
| ZM Servis, spol. s r.o. | 3 | 343 954 Kč |
| ITS akciová společnost | 1 | 134 746 Kč |
| POS Digital s.r.o. | 1 | 94 257 Kč |
| CBMP s.r.o. | 1 | 91 174 Kč |
| Jindřich Vála | 1 | 68 970 Kč |
| STARNET, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Okresní soud v Prachaticích | 14 | 1 191 499 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 7 | 9 703 687 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 473 932 Kč |
| Elektricke stroje | 3 | 331 976 Kč |
| Kancelář | 1 | 93 908 Kč |
| Telekomunikační služby | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vladimír Lederer | 1 | 1 360 756 Kč |
| CBMP s.r.o. | 3 | 331 787 Kč |
| ČEČETKA s.r.o. | 2 | 177 312 Kč |
| Milan Rothschedl | 1 | 134 153 Kč |
| LUSPOL SE | 1 | 125 546 Kč |
| Karel Talafous | 1 | 107 836 Kč |
| NODE MORAVA s.r.o. | 1 | 93 908 Kč |
| JHK CB s.r.o. | 1 | 82 740 Kč |
| Jan Brašnička | 1 | 82 596 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Okresní soud v Prachaticích | 13 | 2 496 634 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 13 | 1 159 396 Kč |
| IT | 2 | 184 665 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Trade FIDES, a.s. | 1 | 101 901 Kč |
| Jindřich Vála | 1 | 82 764 Kč |
| JAMALL-CZ a.s. | 1 | 68 000 Kč |
| Zdeněk Mrzena | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Okresní soud v Prachaticích | 4 | 252 665 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 61 | 1 854 932 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 19 | 864 242 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 238 641 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 94 122 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FIRESI s.r.o. | 1 | 238 641 Kč |
| DOMUS Prachatice s.r.o. | 1 | 94 682 Kč |
| VKB stavby s.r.o. | 1 | 94 122 Kč |
| ELMES PRAHA,s.r.o. | 1 | 90 750 Kč |
| Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. | 1 | 79 061 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Okresní soud v Prachaticích | 5 | 597 256 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 37 | 3 249 166 Kč |
| IT | 31 | 2 304 395 Kč |
| Nábytek | 13 | 1 673 527 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 604 867 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 131 890 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| META skladovací technika, s.r.o. | 1 | 706 906 Kč |
| SABBIA s.r.o. | 1 | 604 867 Kč |
| M Computers s.r.o. | 1 | 256 124 Kč |
| Servis Musil, s.r.o. | 1 | 131 890 Kč |
| TDP-Ontrack Data Recovery, s.r.o. | 1 | 70 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Okresní soud v Prachaticích | 5 | 1 770 687 Kč |