Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 16.03.2013 |
| IČO | 00042234 |
| Datová schránka | cpesjay |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 337 smluv za celkem 105 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
9,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 3 | 1 200 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 544 500 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 84 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TBS Světlá nad Sázavou, p.o. | 25 | 3 157 298 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 1 200 000 Kč |
| Město Světlá nad Sázavou | 3 | 689 500 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 84 000 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Domov Háj, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Světlá nad Sázavou, Lánecká 699, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Unikont Group s.r.o. | 1 | 2 298 999 Kč |
| TBS Světlá nad Sázavou, p.o. | 9 | 1 973 500 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 191 179 Kč |
| Altoma HB s.r.o. | 2 | 189 438 Kč |
| CANIS SAFETY a.s. | 1 | 150 000 Kč |
| Zbyněk Říha | 1 | 149 316 Kč |
| Avistech s.r.o. | 1 | 81 433 Kč |
| EUROGREEN CZ s.r.o. | 1 | 73 810 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 23 123 Kč |
| OPRAVEX s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Betonárna Příseka u Světlé s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Fa RENE a.s. | 2 | 0 Kč |
| ZERS spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| DS Logistic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TRUCK SERVIS Čáslav s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ElektroMont HB s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MINAM servis a.s. | 1 | 0 Kč |
| E L E K T R O S L U Ž B Y, spol. s r.o. Havlíčkův Brod | 1 | 0 Kč |
| SHB,s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Žula Rácov,s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Havlíčkův Brod, a. s. | 1 | 0 Kč |
| SERVIS-CENTRUM CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jana Holoubková | 1 | 0 Kč |
| ATOS stavebniny s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 27,91 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 2 | 9 012 080 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 4 | 1 330 596 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 544 500 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 326 398 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 263 640 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 221 188 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 220 680 Kč |
| Odpady | 2 | 98 890 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 73 689 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 3 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TBS Světlá nad Sázavou, p.o. | 33 | 13 665 935 Kč |
| Město Světlá nad Sázavou | 4 | 1 336 031 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 779 240 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 220 680 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Domov Háj, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| A-TEC servis s.r.o. | 1 | 6 509 800 Kč |
| INREKA PLOŠINY SERVIS, s.r.o. | 1 | 2 502 280 Kč |
| TBS Světlá nad Sázavou, p.o. | 10 | 2 335 951 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 3 | 1 330 596 Kč |
| Tost s.r.o. | 1 | 665 500 Kč |
| ElektroMont HB s.r.o. | 2 | 565 475 Kč |
| AP-AUTO PRAHA s.r.o. | 1 | 289 190 Kč |
| HYDROCONT CZ, s.r.o. | 2 | 268 266 Kč |
| Unikont Group s.r.o. | 1 | 263 640 Kč |
| DECOLED s.r.o. | 1 | 226 050 Kč |
| Veacom s.r.o. | 2 | 192 511 Kč |
| Blachere-Illumination CZ s.r.o. | 1 | 187 550 Kč |
| mbcomp IT s.r.o. | 1 | 159 339 Kč |
| ATELIÉR MAUR s.r.o. | 1 | 138 848 Kč |
| AWP s.r.o. | 1 | 114 950 Kč |
| Altoma HB s.r.o. | 1 | 94 000 Kč |
| MC-DECO s.r.o. | 1 | 84 252 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 73 689 Kč |
| Josef Hoskovec - WHS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SMERO, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Komunální technika, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CANIS SAFETY a.s. | 1 | 0 Kč |
| Inter Cars Česká republika s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| M - SILNICE a.s. | 1 | 0 Kč |
| SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| ATOS stavebniny s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 6 871 638 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 4 607 680 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 544 500 Kč |
| Odpady | 6 | 407 504 Kč |
| Technické služby | 2 | 405 350 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 276 606 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Voda | 1 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TBS Světlá nad Sázavou, p.o. | 23 | 12 726 091 Kč |
| Město Světlá nad Sázavou | 3 | 1 317 296 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 276 606 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Akademie Světlá nad Sázavou, střední škola a vyšší odborná škola | 1 | 0 Kč |
| Domov Háj, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HYDROCONT CZ, s.r.o. | 3 | 4 846 994 Kč |
| AŽD Praha s.r.o. | 1 | 4 568 408 Kč |
| TBS Světlá nad Sázavou, p.o. | 11 | 1 593 902 Kč |
| ElektroMont HB s.r.o. | 1 | 1 530 435 Kč |
| DECOLED s.r.o. | 1 | 451 670 Kč |
| AWP s.r.o. | 1 | 405 350 Kč |
| Jan Kratochvíl | 1 | 181 500 Kč |
| CTS corp., s.r.o. | 1 | 168 190 Kč |
| Dlažba Vysoké Mýto, s.r.o. | 1 | 151 504 Kč |
| Altoma HB s.r.o. | 1 | 118 331 Kč |
| ZBA Ferokov s.r.o. | 1 | 114 950 Kč |
| CANIS SAFETY a.s. | 1 | 96 800 Kč |
| WashTec Cz, spol. s r.o. | 1 | 91 960 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| mbcomp IT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ladislav Jelínek | 1 | 0 Kč |
| Pavel Holman | 1 | 0 Kč |
| BestDrive Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| E L E K T R O S L U Ž B Y, spol. s r.o. Havlíčkův Brod | 1 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Havlíčkův Brod, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pražská energetika, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 3 | 6 355 023 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 1 385 450 Kč |
| Odpady | 1 | 880 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 750 200 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 580 800 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 484 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 249 860 Kč |
| Energie | 3 | 114 950 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 96 800 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 90 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TBS Světlá nad Sázavou, p.o. | 20 | 9 408 713 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 3 | 3 042 300 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 2 | 847 000 Kč |
| Město Světlá nad Sázavou | 2 | 631 693 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 580 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TBS Světlá nad Sázavou, p.o. | 9 | 5 101 793 Kč |
| AWP s.r.o. | 1 | 4 807 330 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | 1 155 550 Kč |
| MPA servis s.r.o. | 2 | 759 880 Kč |
| AP-AUTO PRAHA s.r.o. | 1 | 605 000 Kč |
| Koncept Hradec Králové s.r.o. | 1 | 249 860 Kč |
| FOREST CLASSIC s.r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| M - SILNICE a.s. | 1 | 229 900 Kč |
| Főrch s.r.o. | 1 | 217 800 Kč |
| Megger CZ s.r.o. | 1 | 188 034 Kč |
| Demolice Recyklace HB s.r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| Ing. Zuzana Strnadová | 1 | 159 720 Kč |
| TRUCK SERVIS Čáslav s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 2 | 114 950 Kč |
| SIKO KOUPELNY a.s. | 1 | 96 800 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 90 750 Kč |
| CANIS SAFETY a.s. | 1 | 90 750 Kč |
| AUTO DITO spol. s r.o. | 1 | 73 689 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,54 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 2 | 1 621 000 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 155 586 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 3 | 950 818 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 653 440 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 369 010 Kč |
| Zemědělství | 1 | 181 500 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 70 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TBS Světlá nad Sázavou, p.o. | 13 | 2 616 853 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 3 | 1 983 709 Kč |
| Město Světlá nad Sázavou | 2 | 667 428 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 653 440 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 369 010 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 2 | 181 500 Kč |
| Akademie Světlá nad Sázavou, střední škola a vyšší odborná škola | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TBS Světlá nad Sázavou, p.o. | 14 | 4 363 287 Kč |
| KUHN - BOHEMIA a.s. | 1 | 687 764 Kč |
| DECOLED s.r.o. | 4 | 590 391 Kč |
| M - SILNICE a.s. | 2 | 263 054 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | 246 794 Kč |
| Demolice Recyklace HB s.r.o. | 1 | 229 900 Kč |
| VL beton s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| WashTec Cz, spol. s r.o. | 1 | 66 550 Kč |
| Jan Sochor | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 2 | 1 294 700 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 792 827 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 617 100 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 544 500 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 544 500 Kč |
| Technické služby | 1 | 452 806 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 398 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TBS Světlá nad Sázavou, p.o. | 9 | 2 980 077 Kč |
| Město Světlá nad Sázavou | 3 | 1 161 600 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 544 500 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 398 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TBS Světlá nad Sázavou, p.o. | 6 | 3 308 050 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | 673 037 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 452 806 Kč |
| TRUCK SERVIS Čáslav s.r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| PKS okna a.s. | 1 | 119 790 Kč |
| CANIS SAFETY a.s. | 1 | 108 900 Kč |
| HANES s.r.o. | 1 | 90 750 Kč |
| Miloš Rázl - Montraz | 1 | 76 139 Kč |
| EUROGREEN CZ s.r.o. | 1 | 73 205 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 40,74 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 2 | 5 792 128 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 619 500 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 605 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 544 500 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 100 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 74 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 4 | 0 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TBS Světlá nad Sázavou, p.o. | 12 | 6 661 688 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 3 | 4 409 000 Kč |
| Město Světlá nad Sázavou | 2 | 671 550 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 619 500 Kč |
| Akademie Světlá nad Sázavou, střední škola a vyšší odborná škola | 2 | 181 574 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 96 800 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 0 Kč |
| KyTICe - Kulturní zařízení Světlá nad Sázavou | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TBS Světlá nad Sázavou, p.o. | 15 | 5 978 424 Kč |
| A-TEC servis s.r.o. | 1 | 5 334 890 Kč |
| Komunální technika, s.r.o. | 1 | 457 238 Kč |
| Tost.cz, s.r.o. | 1 | 272 250 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | 235 950 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 100 000 Kč |
| Eurometal Chotěboř spol. s r.o. | 1 | 90 750 Kč |
| SIGMA PUMPY HRANICE, s.r.o. | 1 | 85 910 Kč |
| WashTec Cz, spol. s r.o. | 1 | 84 700 Kč |
| Jan Sochor | 1 | 0 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 1 | 0 Kč |
| ČEZ Energo, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 1 171 280 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 914 119 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 653 400 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 615 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 544 500 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 2 | 417 450 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 275 292 Kč |
| Odpady | 1 | 121 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 108 900 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 78 650 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 24 200 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 76 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TBS Světlá nad Sázavou, p.o. | 13 | 2 872 522 Kč |
| Město Světlá nad Sázavou | 6 | 2 146 484 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 615 000 Kč |
| Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola | 2 | 305 803 Kč |
| Domov ve Zboží, příspěvková organizace | 1 | 121 000 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 114 950 Kč |
| Akademie Světlá nad Sázavou, střední škola a vyšší odborná škola | 1 | 76 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TBS Světlá nad Sázavou, p.o. | 17 | 3 845 963 Kč |
| KUHN - BOHEMIA a.s. | 1 | 1 171 280 Kč |
| ATELIÉR MAUR s.r.o. | 2 | 275 292 Kč |
| Stavby Rajdl s.r.o. | 1 | 235 950 Kč |
| Auto SAS s.r.o. | 1 | 211 750 Kč |
| Václav Matoušek | 1 | 205 700 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 108 900 Kč |
| Zdeněk Brabec | 1 | 96 800 Kč |
| NERO - DIA s.r.o. | 1 | 78 650 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 24 200 Kč |
| Altoma HB s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Koncept Hradec Králové s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,38 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 2 142 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 6 | 1 967 303 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 1 602 117 Kč |
| Právní služby | 4 | 1 345 520 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 1 089 000 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 966 790 Kč |
| IT | 1 | 764 841 Kč |
| Odpady | 2 | 558 346 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 363 000 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 168 178 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 133 100 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 105 270 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 72 600 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 30 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 75 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TBS Světlá nad Sázavou, p.o. | 47 | 10 291 032 Kč |
| Úřad práce České republiky | 6 | 1 967 303 Kč |
| Město Světlá nad Sázavou | 5 | 1 813 361 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 558 346 Kč |
| Sportovní zařízení města Světlá nad Sázavou s.r.o. | 1 | 168 178 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 108 900 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 30 000 Kč |
| Akademie Světlá nad Sázavou, střední škola a vyšší odborná škola | 1 | 75 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 9 | 3 710 819 Kč |
| Energie | 2 | 2 238 500 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 1 573 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 629 200 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 605 000 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 584 666 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 508 200 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 254 100 Kč |
| Právní služby | 1 | 188 760 Kč |
| Řemesla | 2 | 174 690 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 167 270 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 161 900 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 84 700 Kč |
| Odpady | 2 | 77 440 Kč |
| Technické služby | 1 | 77 440 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TBS Světlá nad Sázavou, p.o. | 24 | 8 847 435 Kč |
| Úřad práce České republiky | 7 | 2 041 019 Kč |
| Město Světlá nad Sázavou | 3 | 764 275 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TBS Světlá nad Sázavou, p.o. | 11 | 2 805 294 Kč |
| Eneka s.r.o. | 1 | 1 996 500 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 1 669 800 Kč |
| FOREST-SERVIS, s.r.o. | 1 | 1 573 000 Kč |
| Akademie Světlá nad Sázavou, střední škola a vyšší odborná škola | 1 | 629 200 Kč |
| M - SILNICE a.s. | 3 | 580 800 Kč |
| ŽIVA zemědělská obchodní, a.s. | 1 | 508 200 Kč |
| Jiří Trnka | 1 | 257 966 Kč |
| MND a.s. | 1 | 242 000 Kč |
| Málek Lubomír, JUDr., advokát | 1 | 188 760 Kč |
| FINIŠ Pardubice s.r.o. | 1 | 161 900 Kč |
| CTS corp., s.r.o. | 2 | 154 880 Kč |
| ORLÍK-KOMPRESORY výrobní družstvo | 1 | 145 192 Kč |
| Wacker Neuson s.r.o. | 1 | 131 527 Kč |
| Zdeněk Brabec | 1 | 119 790 Kč |
| Granit Lipnice s.r.o. | 1 | 84 700 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 84 700 Kč |
| CRYSTALITE BOHEMIA a.s. | 1 | 84 700 Kč |
| Jaroslav Halík | 1 | 66 550 Kč |