Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.07.1973 |
| IČO | 00074942 |
| Datová schránka | bigjkgb |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 494 smluv za celkem 69 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
9,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Klatov, příspěvková organizace | 10 | 4 191 357 Kč |
| Základní škola Klatovy, Plánická ul. 194 | 1 | 51 300 Kč |
| KLATOVSKÁ TEPLÁRNA a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ARBO, spol. s r.o. | 1 | 2 847 130 Kč |
| SAUNASYSTEM s.r.o. | 1 | 843 975 Kč |
| DAPE servis s.r.o. | 4 | 302 152 Kč |
| Yashica Events a.s. | 1 | 66 550 Kč |
| Jaroslav Peksa | 1 | 66 550 Kč |
| Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141 | 1 | 65 000 Kč |
| Technické služby města Klatov, příspěvková organizace | 2 | 51 300 Kč |
| Plzeňské štěrkopísky, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 5 247 770 Kč |
| Stroje a zařízení | 3 | 3 050 400 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 205 160 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 14 | 1 069 873 Kč |
| Zemědělství | 4 | 278 187 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 242 000 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 193 806 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 60 500 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Klatov, příspěvková organizace | 31 | 9 510 710 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 242 000 Kč |
| Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185 | 2 | 193 806 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| P K I - Teplotechna Brno spol. s r.o. | 1 | 5 247 770 Kč |
| FINAL KOM s.r.o. | 1 | 1 205 160 Kč |
| DAPE servis s.r.o. | 14 | 1 083 971 Kč |
| AUTO KALNÝ s.r.o. | 1 | 807 070 Kč |
| AUTOCENTRUM JAN ŠMUCLER s.r.o. | 1 | 690 900 Kč |
| Technické služby města Klatov, příspěvková organizace | 4 | 435 806 Kč |
| Fouknuto s.r.o. | 1 | 151 250 Kč |
| BAOBAB-péče o zeleň s.r.o. | 1 | 100 672 Kč |
| Černý Seed s.r.o. | 1 | 82 105 Kč |
| NEWIA s.r.o. | 1 | 81 312 Kč |
| Jaroslav Peksa | 1 | 60 500 Kč |
| Město Klatovy | 1 | 0 Kč |
| Hempway s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Altiore services s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Tomáš Rotter | 1 | 0 Kč |
| JUDr. Jakub Kanický, Ph.D., advokát | 1 | 0 Kč |
| Wacker Neuson s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Roman Raišl | 1 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Překladatelské a tlumočnické služby | 370 | 28 396 736 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 7 552 109 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 2 710 400 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 1 972 300 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 1 424 170 Kč |
| Úklidové služby | 17 | 1 143 276 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 214 800 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 200 000 Kč |
| Zemědělství | 2 | 177 515 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 111 185 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 0 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Klatov, příspěvková organizace | 36 | 15 458 392 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 214 800 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 200 000 Kč |
| Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185 | 2 | 147 596 Kč |
| Město Klatovy | 1 | 65 000 Kč |
| Klatovská nemocnice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Klatovy, Tolstého 765 | 2 | 0 Kč |
| KLATOVSKÁ TEPLÁRNA a.s. | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 4 112 790 Kč |
| Úklidové služby | 62 | 2 769 127 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 770 541 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 505 901 Kč |
| Zemědělství | 19 | 211 713 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 200 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Klatov, příspěvková organizace | 96 | 9 011 886 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 4 | 1 117 496 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 200 000 Kč |
| Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185 | 1 | 71 499 Kč |
| Stodská nemocnice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Unikont Group s.r.o. | 1 | 4 112 790 Kč |
| DAPE servis s.r.o. | 83 | 2 286 516 Kč |
| Technické služby města Klatov, příspěvková organizace | 7 | 1 388 994 Kč |
| LS stavby s.r.o. | 2 | 770 541 Kč |
| PEKASS a.s. | 1 | 493 317 Kč |
| Ing. Miloslav Štěpán | 1 | 354 290 Kč |
| Jan Guman | 2 | 210 373 Kč |
| BAOBAB-péče o zeleň s.r.o. | 1 | 184 344 Kč |
| Tomáš Hupač | 2 | 180 411 Kč |
| Tomáš Beňo | 1 | 170 390 Kč |
| ARBOEKO s.r.o. | 1 | 151 800 Kč |
| Černý Seed s.r.o. | 1 | 97 115 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 38,10 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 28 | 77 528 088 Kč |
| Dary a dotace | 79 | 16 790 000 Kč |
| Úklidové služby | 7 | 498 587 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 153 599 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 124 582 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 99 099 Kč |
| Energie | 1 | 53 936 Kč |
| Zdravotní péče | 27 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Klatov, příspěvková organizace | 14 | 7 658 310 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 153 599 Kč |
| Základní škola Klatovy, Čapkova ul. 126 | 2 | 124 582 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 98 000 Kč |
| Dům dětí a mládeže, Klatovy, ul. 5. května 109 | 1 | 51 000 Kč |
| Klatovská nemocnice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KOBIT, spol. s r.o. | 1 | 5 488 439 Kč |
| Iveco Truck Centrum, s.r.o. | 1 | 1 569 249 Kč |
| Technické služby města Klatov, příspěvková organizace | 7 | 427 181 Kč |
| ARBOEKO s.r.o. | 1 | 237 612 Kč |
| LUNA PROGRESS s.r.o. | 2 | 141 201 Kč |
| Ing. Miloslav Štěpán | 1 | 122 710 Kč |
| AB - Cont s.r.o. | 1 | 99 099 Kč |
| DAPE servis s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Karel Straděj | 1 | 0 Kč |
| Šumavské zahrady s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| PYRAMIDA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Zdeněk Šimáček | 1 | 0 Kč |
| Jan Janota | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 63,64 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 225 000 Kč |
| Úklidové služby | 7 | 163 555 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 225 000 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 100 000 Kč |
| Technické služby města Klatov, příspěvková organizace | 8 | 63 555 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Klatov, příspěvková organizace | 3 | 325 000 Kč |
| ARBOEKO s.r.o. | 1 | 63 555 Kč |
| Eva Cehláriková | 1 | 0 Kč |
| Pohřební ústav Souček s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Správa hřbitovů a krematoria města Plzně, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Unikont Group s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ladislav Tisot | 1 | 0 Kč |
| SEG s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Marian Valko | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 27 | 37 330 678 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 3 481 170 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 354 861 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 6 | 778 693 Kč |
| Úklidové služby | 4 | 196 396 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 160 000 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Klatov, příspěvková organizace | 10 | 4 139 824 Kč |
| Město Klatovy | 1 | 1 354 861 Kč |
| Úřad práce České republiky | 6 | 778 693 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| P K I - Teplotechna Brno spol. s r.o. | 1 | 3 481 170 Kč |
| Technické služby města Klatov, příspěvková organizace | 8 | 2 133 554 Kč |
| FRÁTHERM, s.r.o. | 1 | 302 258 Kč |
| K.N. SERVIS, s.r.o. v likvidaci | 1 | 160 000 Kč |
| BAOBAB-péče o zeleň s.r.o. | 1 | 130 680 Kč |
| Ing. Miloslav Štěpán | 1 | 65 716 Kč |
| PAPERA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Nýrsko, Komenského ul. 250, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| SERVIS-CENTRUM CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| KIS plus, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Petr Sládek | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
18 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 72,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 54 | 112 008 490 Kč |
| Úklidové služby | 13 | 232 132 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 170 610 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 84 700 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Klatov, příspěvková organizace | 22 | 5 392 782 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 170 610 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
97 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 91,51 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 3 365 280 Kč |
| Úklidové služby | 70 | 1 678 700 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 272 250 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 27 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 15 | 0 Kč |
| Technické služby | 4 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 4 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Klatovy | 1 | 3 365 280 Kč |
| Technické služby města Klatov, příspěvková organizace | 100 | 1 460 900 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 272 250 Kč |
| Rokycanská nemocnice, a.s. | 2 | 217 800 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
121 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 96,03 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 288 | 445 917 914 Kč |
| Úklidové služby | 4 812 | 178 043 140 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 261 | 124 296 673 Kč |
| Osobní vozidla | 27 | 51 899 328 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 391 | 47 624 354 Kč |
| Zemědělství | 703 | 17 352 774 Kč |
| Pojišťovací služby | 131 | 16 044 236 Kč |
| Energie | 79 | 1 402 336 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 0 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 4 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Klatov, příspěvková organizace | 125 | 4 936 566 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 435 600 Kč |