Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 17 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Jiří Pospíšil
změna 18.06.2017
| Založeno | 19.06.1991 |
| IČO | 00234460 |
| Datová schránka | 56eatkd |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 20 smluv za celkem 93 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
10,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 3 | 33 821 766 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 432 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Jedomělice | 4 | 34 253 766 Kč |
| Obec Beřovice | 3 | 33 821 766 Kč |
| Obec Tuřany | 3 | 33 821 766 Kč |
| Obec Dřínov | 3 | 33 821 766 Kč |
| Obec Jarpice | 3 | 33 821 766 Kč |
| Obec Jemníky | 3 | 33 821 766 Kč |
| Obec Knovíz | 3 | 33 821 766 Kč |
| Obec Pozdeň | 3 | 33 821 766 Kč |
| Obec Řisuty | 3 | 33 821 766 Kč |
| Obec Šlapanice | 3 | 33 821 766 Kč |
| Obec Zvoleněves | 3 | 33 821 766 Kč |
| Obec Žižice | 3 | 33 821 766 Kč |
| Obec Královice | 3 | 33 821 766 Kč |
| Obec Líský | 3 | 33 821 766 Kč |
| Obec Libovice | 3 | 33 821 766 Kč |
| Obec Páleč | 3 | 33 821 766 Kč |
| Obec Hobšovice | 3 | 33 821 766 Kč |
| Obec Studeněves | 3 | 33 821 766 Kč |
| Vodohospodářské sdružení obcí Slánské oblasti | 3 | 33 821 766 Kč |
| Obec Podlešín | 2 | 27 793 579 Kč |
| Obec Přelíc | 2 | 27 793 579 Kč |
| Město Slaný | 2 | 27 793 579 Kč |
| Obec Želenice | 2 | 27 793 579 Kč |
| Slavos Slaný, s.r.o. | 1 | 6 028 187 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slavos Slaný, s.r.o. | 2 | 27 793 579 Kč |
| Město Slaný | 1 | 6 028 187 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 432 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 17 025 806 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Beřovice | 2 | 17 025 806 Kč |
| Obec Tuřany | 2 | 17 025 806 Kč |
| Obec Dřínov | 2 | 17 025 806 Kč |
| Obec Jarpice | 2 | 17 025 806 Kč |
| Obec Jedomělice | 2 | 17 025 806 Kč |
| Obec Jemníky | 2 | 17 025 806 Kč |
| Obec Knovíz | 2 | 17 025 806 Kč |
| Obec Podlešín | 2 | 17 025 806 Kč |
| Obec Pozdeň | 2 | 17 025 806 Kč |
| Obec Přelíc | 2 | 17 025 806 Kč |
| Obec Řisuty | 2 | 17 025 806 Kč |
| Město Slaný | 2 | 17 025 806 Kč |
| Obec Šlapanice | 2 | 17 025 806 Kč |
| Obec Zvoleněves | 2 | 17 025 806 Kč |
| Obec Žižice | 2 | 17 025 806 Kč |
| Obec Královice | 2 | 17 025 806 Kč |
| Obec Líský | 2 | 17 025 806 Kč |
| Obec Libovice | 2 | 17 025 806 Kč |
| Obec Páleč | 2 | 17 025 806 Kč |
| Obec Hobšovice | 2 | 17 025 806 Kč |
| Obec Želenice | 2 | 17 025 806 Kč |
| Obec Studeněves | 2 | 17 025 806 Kč |
| Vodohospodářské sdružení obcí Slánské oblasti | 2 | 17 025 806 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slavos Slaný, s.r.o. | 2 | 17 025 806 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 14 625 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Beřovice | 1 | 14 625 750 Kč |
| Obec Tuřany | 1 | 14 625 750 Kč |
| Obec Dřínov | 1 | 14 625 750 Kč |
| Obec Jarpice | 1 | 14 625 750 Kč |
| Obec Jedomělice | 2 | 14 625 750 Kč |
| Obec Jemníky | 1 | 14 625 750 Kč |
| Obec Knovíz | 1 | 14 625 750 Kč |
| Obec Pozdeň | 1 | 14 625 750 Kč |
| Obec Řisuty | 1 | 14 625 750 Kč |
| Obec Šlapanice | 1 | 14 625 750 Kč |
| Obec Zvoleněves | 1 | 14 625 750 Kč |
| Obec Žižice | 1 | 14 625 750 Kč |
| Obec Královice | 1 | 14 625 750 Kč |
| Obec Líský | 1 | 14 625 750 Kč |
| Obec Libovice | 1 | 14 625 750 Kč |
| Obec Páleč | 1 | 14 625 750 Kč |
| Obec Hobšovice | 1 | 14 625 750 Kč |
| Slavos Slaný, s.r.o. | 1 | 14 625 750 Kč |
| Obec Studeněves | 1 | 14 625 750 Kč |
| Vodohospodářské sdružení obcí Slánské oblasti | 1 | 14 625 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Slaný | 1 | 14 625 750 Kč |
| Slavos Slaný, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 6 262 108 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Beřovice | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Tuřany | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Dřínov | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Jarpice | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Jedomělice | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Jemníky | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Knovíz | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Podlešín | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Pozdeň | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Přelíc | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Řisuty | 1 | 6 262 108 Kč |
| Město Slaný | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Šlapanice | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Zvoleněves | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Žižice | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Královice | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Líský | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Libovice | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Páleč | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Hobšovice | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Želenice | 1 | 6 262 108 Kč |
| Obec Studeněves | 1 | 6 262 108 Kč |
| Vodohospodářské sdružení obcí Slánské oblasti | 1 | 6 262 108 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slavos Slaný, s.r.o. | 1 | 6 262 108 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 2 539 646 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Jedomělice | 4 | 2 539 646 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Jedomělice | 4 | 2 539 646 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 75,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 67 | 591 133 439 Kč |
| Stavebnictví | 33 | 21 116 580 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Jedomělice | 4 | 18 049 410 Kč |
| Obec Beřovice | 2 | 17 250 000 Kč |
| Obec Tuřany | 2 | 17 250 000 Kč |
| Obec Dřínov | 2 | 17 250 000 Kč |
| Obec Jarpice | 2 | 17 250 000 Kč |
| Obec Jemníky | 2 | 17 250 000 Kč |
| Obec Knovíz | 2 | 17 250 000 Kč |
| Obec Pozdeň | 2 | 17 250 000 Kč |
| Obec Řisuty | 2 | 17 250 000 Kč |
| Obec Šlapanice | 2 | 17 250 000 Kč |
| Obec Zvoleněves | 2 | 17 250 000 Kč |
| Obec Žižice | 2 | 17 250 000 Kč |
| Obec Královice | 2 | 17 250 000 Kč |
| Obec Líský | 2 | 17 250 000 Kč |
| Obec Libovice | 2 | 17 250 000 Kč |
| Obec Páleč | 2 | 17 250 000 Kč |
| Obec Hobšovice | 2 | 17 250 000 Kč |
| Slavos Slaný, s.r.o. | 3 | 17 250 000 Kč |
| Obec Studeněves | 2 | 17 250 000 Kč |
| Vodohospodářské sdružení obcí Slánské oblasti | 2 | 17 250 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Slaný | 2 | 17 250 000 Kč |
| Obec Jedomělice | 1 | 799 410 Kč |
| Slavos Slaný, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sokol Jedomělice z.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Jedomělice | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 9 | 3 551 088 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Jedomělice | 1 | 95 088 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 1 | 95 088 Kč |