Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 21 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Bohumil Šíp
změna 27.09.2024
| Založeno | 01.07.1973 |
| IČO | 00245933 |
| Datová schránka | hwhb3tm |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 35 smluv za celkem 60 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
22,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 2 092 090 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Kájov | 2 | 2 092 090 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 | 2 092 090 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Kájov | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Benešov nad Černou | 1 | 0 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 158 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Kájov | 1 | 158 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 158 400 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 873 736 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 418 539 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Václav Kutlák | 1 | 1 873 736 Kč |
| Obec Kájov | 1 | 418 539 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Kájov | 1 | 1 873 736 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 418 539 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 28 374 898 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 3 | 14 365 881 Kč |
| PRVOK s.r.o. | 1 | 10 564 710 Kč |
| Pokrývka spol. s r.o. | 1 | 2 187 064 Kč |
| Provádění staveb HÜTTNER s.r.o. | 2 | 1 257 242 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Kájov | 7 | 28 374 898 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 2 781 162 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Entalpa s.r.o. | 1 | 834 975 Kč |
| PRVOK s.r.o. | 1 | 669 080 Kč |
| ČESKÝ TRÁVNÍK s.r.o. | 1 | 664 563 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | 612 544 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Kájov | 4 | 2 781 162 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 3 344 912 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | 1 566 563 Kč |
| Provádění staveb HÜTTNER s.r.o. | 1 | 1 102 866 Kč |
| PRVOK s.r.o. | 1 | 675 483 Kč |
| Obec Kájov | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Kájov | 5 | 3 344 912 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 6 433 242 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRVOK s.r.o. | 1 | 5 677 101 Kč |
| Provádění staveb HÜTTNER s.r.o. | 1 | 756 141 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Kájov | 2 | 6 433 242 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 126 | 67 095 975 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 6 087 833 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 1 149 500 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 768 532 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | 5 422 796 Kč |
| PERAGRO Přísečná s.r.o. | 1 | 1 149 500 Kč |
| SOVT - RADIO spol. s r.o. | 1 | 768 532 Kč |
| VIDOX s.r.o. | 1 | 665 037 Kč |
| Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. | 1 | 370 260 Kč |
| Obec Kájov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Kájov | 5 | 8 376 124 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |