Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Je součástí 18 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Jiří Křenčil
změna 18.06.2017
| Založeno | 01.07.1973 |
| IČO | 00254096 |
| Datová schránka | wb7b5hc |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 37 smluv za celkem 14 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
10,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zahrada-Dílna-Stroje s.r.o. | 1 | 445 726 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Mnichov | 1 | 445 726 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 743 700 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Mnichov | 4 | 743 700 Kč |
| TUBEKO SPORT, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Karlovarský kraj | 4 | 743 700 Kč |
| Obec Mnichov | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 844 115 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 710 000 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZAKOM s.r.o. | 1 | 1 193 372 Kč |
| Obec Mnichov | 3 | 710 000 Kč |
| Gabriela Kopecká | 1 | 399 548 Kč |
| Petr Grubner | 1 | 251 196 Kč |
| ELKOPLAST CZ, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| LUNA PROGRESS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Mnichov | 5 | 1 844 115 Kč |
| Karlovarský kraj | 3 | 710 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 1 337 673 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Agrowest a.s. | 1 | 1 675 366 Kč |
| Obec Mnichov | 4 | 1 467 673 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Mnichov | 2 | 1 675 366 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 1 208 500 Kč |
| Karlovarský kraj | 3 | 259 173 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 380 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Mnichov | 2 | 380 000 Kč |
| SILNICE CHMELÍŘ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Karlovarský kraj | 2 | 380 000 Kč |
| Obec Mnichov | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 130 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 86 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Mnichov | 2 | 216 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Karlovarský kraj | 1 | 130 000 Kč |
| Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky | 1 | 86 800 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 200 | 60 855 810 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Mnichov | 1 | 0 Kč |
| SILNICE CHMELÍŘ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Roman Zídek | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Mnichov | 2 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Karlovarského kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 5 604 707 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Mnichov | 2 | 5 604 707 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 5 604 707 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Karlovarského kraje | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 463 | 293 995 640 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 234 907 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Mnichov | 2 | 329 907 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky | 1 | 234 907 Kč |
| Karlovarský kraj | 1 | 95 000 Kč |