Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 21 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Michal Kopačka
změna 04.07.2023
| Založeno | 01.07.1973 |
| IČO | 00256242 |
| Datová schránka | 976bq79 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 42 smluv za celkem 17 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
4,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Velhartice | 1 | 109 725 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 1 | 109 725 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 3 811 235 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 1 209 948 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FINAL KOM s.r.o. | 1 | 2 780 580 Kč |
| Obec Velhartice | 4 | 1 852 850 Kč |
| VAK SERVIS s.r.o. | 1 | 1 030 655 Kč |
| BIOCULTUS s.r.o. | 1 | 707 850 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 64 948 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Velhartice | 4 | 4 584 033 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 1 145 000 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 50 | 93 461 709 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 596 530 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 404 000 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Velhartice | 6 | 1 996 566 Kč |
| František Smitka | 1 | 996 036 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Velhartice | 3 | 2 588 601 Kč |
| Plzeňský kraj | 2 | 340 000 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 64 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 3 | 252 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Velhartice | 3 | 252 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 3 | 252 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 4 671 097 Kč |
| Sociální služby | 3 | 197 778 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 54 722 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Velhartice | 5 | 4 923 597 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje | 1 | 4 671 097 Kč |
| Plzeňský kraj | 4 | 252 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 252 500 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | 46 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Velhartice | 3 | 299 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 2 | 252 500 Kč |
| Muzeum Šumavy Sušice, příspěvková organizace | 1 | 46 700 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 250 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 145 200 Kč |
| Zemědělství | 1 | 121 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 71 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Velhartice | 5 | 587 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 266 200 Kč |
| Plzeňský kraj | 2 | 250 000 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 71 600 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 25 | 3 679 600 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 000 000 Kč |
| Sociální služby | 1 | 234 676 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Velhartice | 3 | 1 429 476 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 2 | 1 234 676 Kč |
| Státní statek Jeneč, státní podnik v likvidaci | 1 | 194 800 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 3 | 223 896 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Velhartice | 3 | 223 896 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 3 | 223 896 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 1 | 86 017 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Velhartice | 1 | 86 017 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 1 | 86 017 Kč |