Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 19 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
František Růžička
změna 07.06.2023
| Založeno | 01.07.1973 |
| IČO | 00257001 |
| Datová schránka | cfkbi6h |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 23 smluv za celkem 19 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
21,7 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 6 299 784 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Neurazy | 4 | 6 299 784 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 3 516 813 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 2 782 971 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 1 773 047 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FINAL KOM s.r.o. | 4 | 1 667 065 Kč |
| Obec Neurazy | 1 | 105 982 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Neurazy | 4 | 1 667 065 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 105 982 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 25 | 173 272 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Neurazy | 1 | 173 272 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 1 | 173 272 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 3 308 343 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Neurazy | 2 | 3 308 343 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 3 308 343 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 86 989 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Neurazy | 1 | 86 989 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 1 | 86 989 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 123 | 46 344 826 Kč |
| Technické služby | 3 | 2 293 974 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 585 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 160 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Klatovská stavební společnost s.r.o. | 1 | 2 769 690 Kč |
| Dis. Jaroslava Vojtěchová | 1 | 1 037 375 Kč |
| STAWO Přeštice s.r.o. | 1 | 1 022 000 Kč |
| SILNICE NEPOMUK s.r.o. | 1 | 711 497 Kč |
| Ing.arch. Hysková Blanka | 1 | 585 000 Kč |
| 1 | 545 101 Kč | |
| Obec Neurazy | 3 | 160 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Neurazy | 6 | 6 670 664 Kč |
| Plzeňský kraj | 2 | 160 900 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 0 Kč |