Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí 14 podřízených organizací. Je součástí 19 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Miloslava Loudová
změna 18.06.2017
| Založeno | 01.07.1973 |
| IČO | 00257184 |
| Datová schránka | 5aybnit |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 30 smluv za celkem 13 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
3,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Řenče | 2 | 2 341 861 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 2 341 861 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 62,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 18,75 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 3 801 820 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 2 411 728 Kč |
| Telco | 1 | 2 199 780 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 1 869 389 Kč |
| Zemědělství | 1 | 892 544 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MgA. Marek Vorlíček | 1 | 3 801 820 Kč |
| Obec Řenče | 3 | 2 411 728 Kč |
| ARENIS s.r.o. | 1 | 2 199 780 Kč |
| D - beton s.r.o. | 1 | 1 869 389 Kč |
| VSW PROFI s.r.o. | 1 | 892 544 Kč |
| DIGINEX Technology s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| FLOORTY s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Bonita Group Service s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| INSTALATÉRSTVÍ Sýkora - Regner s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Stanislav Šesták | 2 | 0 Kč |
| Pavel Vaněk | 1 | 0 Kč |
| Michal Zbiň | 1 | 0 Kč |
| Libor Šindelář | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Řenče | 13 | 8 763 532 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 1 980 000 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 431 728 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Řenče | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Řenče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 60 984 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Řenče | 2 | 60 984 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 60 984 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 558 686 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 138 751 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Řenče | 3 | 697 437 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 558 686 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 138 751 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 170 | 27 400 813 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Řenče | 2 | 502 211 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 502 211 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Řenče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |