Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 18 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Zdeněk Jindra
změna 18.06.2017
| Založeno | 01.07.1973 |
| IČO | 00257451 |
| Datová schránka | zapbiek |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 90 smluv za celkem 61 mil. Kč;
8 smluv má zásadní nedostatek;
21,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Zdemyslice | 2 | 822 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 822 Kč |
| Obec Zdemyslice | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 1 276 479 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 93 170 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Zdemyslice | 3 | 1 369 649 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Zdemyslice | 2 | 5 413 200 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 1 276 479 Kč |
| Město Blovice | 1 | 93 170 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 600 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Zdemyslice | 1 | 600 000 Kč |
| ČEZ ESL, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 1 | 600 000 Kč |
| Obec Zdemyslice | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 2 335 503 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 673 970 Kč |
| Zemědělství | 1 | 171 941 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 21 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BP STAVBY CZ s.r.o. | 3 | 1 542 449 Kč |
| EUROVIA Silba, a.s. | 4 | 793 054 Kč |
| Pontex, spol. s r.o. | 1 | 673 970 Kč |
| Západočeské komunální služby a.s. | 1 | 554 449 Kč |
| VODA CZ s.r.o. | 1 | 522 894 Kč |
| Karel Bidlo | 1 | 178 948 Kč |
| Ing. Pavel Krejčí | 1 | 171 941 Kč |
| Energomex s.r.o. | 1 | 154 880 Kč |
| Jiří Vonásek - BRAVOS | 1 | 143 056 Kč |
| František Mencl | 1 | 94 380 Kč |
| Ing. David Plíštil, Ph.D. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Zdemyslice | 16 | 4 830 021 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 5 826 884 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 611 800 Kč |
| Technické služby | 1 | 314 680 Kč |
| Zemědělství | 2 | 196 946 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBY KLADNO s.r.o. | 2 | 6 382 670 Kč |
| PVC TVAR s.r.o. | 5 | 3 930 331 Kč |
| SÝKORA KOVO, s.r.o. | 1 | 2 954 142 Kč |
| EUROVIA Silba, a.s. | 2 | 1 084 887 Kč |
| ISKOM, spol. s r. o. | 3 | 1 028 222 Kč |
| Západočeské komunální služby a.s. | 1 | 314 680 Kč |
| Nájmy budov s.r.o. | 1 | 157 300 Kč |
| ROADFIN STAVBY s.r.o. | 1 | 128 563 Kč |
| LST a.s. | 1 | 111 982 Kč |
| KANALIZACE A VODOVODY Starý Plzenec, a. s. | 1 | 89 438 Kč |
| Radek Böhm | 1 | 84 964 Kč |
| Tomáš Hupač | 1 | 81 639 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Zdemyslice | 21 | 16 348 819 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 13 928 252 Kč |
| Technické služby | 22 | 6 677 904 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 995 587 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 355 740 Kč |
| Zemědělství | 1 | 316 536 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BP STAVBY CZ s.r.o. | 3 | 12 932 664 Kč |
| ISKOM, spol. s r. o. | 2 | 1 991 174 Kč |
| Západočeské komunální služby a.s. | 2 | 384 300 Kč |
| WIENER servis s.r.o. | 1 | 355 740 Kč |
| EKOLES HEPA spol. s r.o. | 1 | 316 536 Kč |
| CzechUps s.r.o. | 1 | 1 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Zdemyslice | 10 | 15 980 415 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 81 | 14 001 946 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 6 604 203 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 1 150 710 Kč |
| Odpady | 1 | 334 712 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BP STAVBY CZ s.r.o. | 4 | 3 695 876 Kč |
| ISKOM, spol. s r. o. | 1 | 1 378 226 Kč |
| Radynet s.r.o. | 2 | 1 076 000 Kč |
| WIENER servis s.r.o. | 2 | 580 800 Kč |
| PRO-SYSTEM, vodohospodářské služby, s.r.o. | 1 | 392 040 Kč |
| STAWO Přeštice s.r.o. | 1 | 353 671 Kč |
| Západočeské komunální služby a.s. | 1 | 334 712 Kč |
| PaKa - Les spol. s r.o. | 1 | 293 482 Kč |
| Ing. Karel Sobotka | 1 | 100 430 Kč |
| Petr Šabek, DiS. | 1 | 89 540 Kč |
| Design Arch s.r.o. | 1 | 88 330 Kč |
| Milan Rajchl | 1 | 56 902 Kč |
| KANALIZACE A VODOVODY Starý Plzenec, a. s. | 1 | 51 999 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Zdemyslice | 18 | 8 492 008 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 38,46 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 526 | 577 228 697 Kč |
| Odpady | 21 | 6 912 654 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 881 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 600 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SENEA spol. s r.o. | 1 | 1 112 690 Kč |
| STAVBY KLOUČEK s.r.o. | 2 | 972 644 Kč |
| BP STAVBY CZ s.r.o. | 2 | 926 417 Kč |
| Obec Zdemyslice | 1 | 881 000 Kč |
| WIENER servis s.r.o. | 2 | 600 160 Kč |
| Design Arch s.r.o. | 1 | 310 970 Kč |
| JELÍNEK - TRADING spol. s r.o. | 1 | 218 405 Kč |
| Milan Rajchl | 1 | 92 100 Kč |
| Ing. Bc. Josef Baloušek | 1 | 75 625 Kč |
| D.S.D.METAL plus spol. s r.o. | 1 | 64 225 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Zdemyslice | 12 | 4 373 235 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 881 000 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 201 | 58 501 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 1 020 622 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 250 212 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Zdemyslice | 2 | 1 270 834 Kč |
| PRO-SYSTEM, vodohospodářské služby, s.r.o. | 1 | 1 026 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Zdemyslice | 1 | 1 026 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje | 1 | 1 020 622 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 250 212 Kč |